Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 27 maj 2021 12:20 #781

  • Vladenstajn
  • Vladenstajn's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 63
  • Primljenih Zahvalnica: 61
U pravu si :D
Činjenica je da NEKO TO KUPUJE :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 27 maj 2021 16:00 #782

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Vladenstajn napisao/la:
U pravu si :D
Činjenica je da NEKO TO KUPUJE :D
Sto bi reko Zvonimir iz Van Goga: "To nisam ja".
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Vladenstajn

Cene stanova 27 maj 2021 17:43 #783

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
:lol:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 30 maj 2021 17:27 #784

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Da li neko zna koja je cena BAURISa na Telepu:
bauriss.rs/ponuda-stanova/?fbclid=IwAR1O...u4wMMHTbvB9c4lKLtyWI
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 30 maj 2021 18:14 #785

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
pa znaju oni.
mslm što idete okolo naokolo
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 30 maj 2021 20:14 #786

  • Emanon
  • Emanon's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 467
  • Primljenih Zahvalnica: 2125
Danas u setnji bulevarom naletim na ovaj pano.
Ne znam, koliko vidim dosta je jeftinije od onih famoznih 1.800-2.000€ po kvadratu koje kruže gradom.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Cene stanova 30 maj 2021 21:16 #787

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
To su sve polovni, da ne kažem stari, stanovi. Iz meni neobjašnjivih razloga mnogo manje se prodaju nego novogradnja, pa je i cena niža.

Cene starogradnje jesu porasle, ali procentualno manje nego novogradnje. A i ovo su cene koliko se traži, a ne za koliko se prodaje.

1800 - 2000 se priča, ali za novogradnju.
Poslednja izmena: 30 maj 2021 21:19 od bili.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 30 maj 2021 22:31 #788

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Ne treba biti nejasno zašto se mnogo manje prodaju stari stanovi. Izracunaj cenu kvalitetnog renoviranja i bit će ti jasnije.
Dodatno, bilo bi interesantno videti od ovih oglasenih stanova koliko ih je u prizemlju,potkrovlju,i koliko ih nema lift.
Sve je to lepo na papiru,dok ne krenes u obilazak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kasper, Neskov, Toni021

Cene stanova 30 maj 2021 23:04 #789

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
1. Napisao sam da su to tražene cene, a ne i dobijene, dakle realno još manje, baš zbog tih prizemlja, potkrovlja....

2. Ima polovnih, namerno neću da kažem starih, stanova koji ne treba da se renoviraju jer su noviji, ili su totalno renovirani ako su stariji, pa su opet puno jeftiniji od novogradnje.

3. Renoviranje uopšte ne mora biti, ni skupo ni dugotrajno. Pisao sam već ovde da sam 58 m2 renovirao za 4500e i na tom stanu zaradio lepih 7500e i opet je taj stan bio puno jeftiniji od novogradnje (renoviran 1200e), a nalazi se u P. komune, gde ima i zelenila i parkinga i dečjih igrališta i nije ni prvi ni poslednji sprat i zgrada je iz 80-tih, po mnogima zlatnog doba stanogradnje...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 30 maj 2021 23:21 #790

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
To je EPP. Ti stanovi ne postoje.

Sent from my SM-F916B using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, plumber.ns

Re:Cene stanova 30 maj 2021 23:44 #791

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Neće agencija privlačiti kupce cenama od 2000€/m2
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jun 2021 12:51 #792

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=20...dd=02&nav_id=1868317

Drugaru savetovali da saceka kraj godine ako mu bas nije frka oko kupovine, jer kazu da je Galens neke cene spustio. Sta i koliko i da li je to tacno ne znam, ako ima neko neki info? Gleda Liman 3 i 4.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jun 2021 14:04 #793

  • milanns
  • milanns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 100
  • Primljenih Zahvalnica: 372
Ja imam komsiju investitora (necu da imenujem) koji je posle 2 zavrsene zgrade financijski jako ojacao, sto mo govori da je sada profit margina jako velika i postoji ogroman prostor za pozitivno poslovanje i sa nizim cenama, a to da li ce morati da smanje cenu zavisi samo od trzista.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jun 2021 22:14 #794

  • Kasper
  • Kasper's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Mene su pre 3 godine savetovali da ne kupujem padace cene , ja ipak budala uzeo po 1200 m2 umesto da sam sacekao i sad kupio po 1800
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Gordd, ZlaJeca, OneLove, Neskov, Hamilton, nigor021, Toni021, Bezbednjakovčanin

Cene stanova 04 jun 2021 09:41 #795

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
I kolegu su pocetkom 2009 nagovarali da sto pre kupi garsonjere za decu. 100 hiljada nameravao da ulozi u dve od po 24 kvadrata, a kvadrat 2000e. Sacekao, lomio se nekoliko meseci i krajem 2009. sve stalo, mislim na prodaju, 2010. cekao razvoj situacije jer su cene krenule ka dole i tokom 2011. kupio dve po 1100 a za resto para napravio kucu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Alibunar, Toni021

Re:Cene stanova 04 jun 2021 11:46 #796

  • SportskiPozdrav
  • SportskiPozdrav's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Bio sam tinejdžer 2009. pa nisam upućen u cenu kvadrata tada. Ova priča mi je veoma zanimljiva jer ne mogu da zamislim da sledeće ili one tamo godine cene padnu skoro 50%. Dakle tokom 2008. i 2009. su cene otišle gore kao što sada idu, a 2011. se vratile na staro? Ako se sećaju ljudi bilo bi lepo da napišu za nas sa jeftinijim ulaznicama :)

Sent from my SM-T875 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 04 jun 2021 13:29 #797

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Ima svega kada su cene u pitanju, gars Kraljev park +3000 eura/m2 :suicide:

www.oglasi.rs/oglasi/nekretnine/prodaja/...arsonjera-id-1000344
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 04 jun 2021 13:36 #798

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
Tako je bilo, ne vredi pricati o tome kad pola foruma slavi sto cene rastu(nije paranoja da ljudi iz agencija guraju tu pricu po forumima) i ubedjeni su da ce ici na 3000e jer dolaze ljudi sa sela i gasterbajteri kupuju...Evo u mojoj zgradi nema nijedan prazan stan, a od ljudi sto dodju sa sela mozda 2% moze da proda zemlju ili radi zemlju pa ima para da kupi stan ostalo jedva zive sa jadnom zaradom. Svako od nas ima nekog sa sela pa moze da proveri ili nek prodje kolima pa kad vidi kucu od blata nek zamisli da li vlasnik ima u Pupinovoj palati stan od 130.000e.

Bio je clanak da je Beograd valjda drugi grad na svetu(a koliko samo ima gradova na ovom svetu) po nerealnim cenama nekretnina u odnosu na zaradu gradjana pa vam to govori koliko je relano stanje. Da li ce stati sa zakonom o pranju novca ovo stanje jer se sigurno peru pare kroz nekretnine ili sa necim drugim, ali sigurno ce biti bar neki restart ili stagnacija u najgorem slucaju(ne vredi pricati jer "sada rastu cene to mora da raste daj brze da kupim" ).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: RM77

Cene stanova 04 jun 2021 14:35 #799

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
2004. sam ugovorio garsonjeru na Trgu Komenskog u izgradnji za 850e. Na kraju zbog dobrog ugovora ta garsonjera me je koštala 815e.

2006. sam kupio garsonjeru na N. detelinari za 750e.

Cene su imale maksimum u leto 2008.

Početkom 2009. sam prodao starogradnju 52m2, renoviran u P. Komune za 1150e i kupio novogradnju u K Marka 86 m2 za 1100e.

2012-3. sam pokušavao da prodam u P. Komune 36m2 za renoviranje po 900e. Nije išlo pa sam odustao. Igrom slučaja sam ga prodao 2016. za 860e i početkom 2017. kupio garsonjeru u novogradnji kod Betanije za 1100.

Sve ove nekretnine su bile normalne, znači ne prizemlje, ne potkrovlje, sa liftom, uredna dokumentacija...

Jesu se te 2008 tražile 2000e za garsonjeru, ali ja ne znam nikog ko je toliko dao ili dobio. Meni je dolazio jedan da gleda gore pomenuti stan, koji je hteo da proda garsonjeru za 60k e i da kupi dvosoban stan od mene za iste pare i rekao mi da ga niko ni ne zove, a on je video da toliko traže u oglasima pa je i on toliko tražio.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: SportskiPozdrav

Re:Cene stanova 04 jun 2021 16:02 #800

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
SportskiPozdrav napisao/la:
Bio sam tinejdžer 2009. pa nisam upućen u cenu kvadrata tada. Ova priča mi je veoma zanimljiva jer ne mogu da zamislim da sledeće ili one tamo godine cene padnu skoro 50%. Dakle tokom 2008. i 2009. su cene otišle gore kao što sada idu, a 2011. se vratile na staro? Ako se sećaju ljudi bilo bi lepo da napišu za nas sa jeftinijim ulaznicama :)

Sent from my SM-T875 using Tapatalk

2006, 07, 08 privatizacije i srecnici koji su radili u dobro privatizovanim firmama najednom sa 50, 100 a bilo ih je i sa 150 i visde hljada u dzepu i sta ce nego ulaganje u nekretnine, jer ako ostanu pare kuci, potrosice se. Dalje, to su bile lude godine kada su Rusi kupovali kao ludi po Crnoj Gori i najednom osvanes sa pola miliona u dzepu jer si prodao parcelu za koji nisi ni znao da imas, tipa u brdima iznad Budve pradeda nekad uzeo za ispasu stoke, karikiram malo.. I sta ce ljudi pravac BG i NS ulaganje u stanove. I cene u roku od godinu dve otisle u nebesa. Dosla SEKA ( Svetska ekonomska kriza) sve stalo i krenuo sunovrat cena.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: SportskiPozdrav
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru