Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 01 jan 2020 21:41 #1

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Pošto investitori na svojim internet stranicama ne pišu cene stanova, mislio sam da ne bi bilo loše da postoji tema gde će se pisati o tome pa da moze brzo da se proveri otprilike kako se cene kreću
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Gordd

Cene stanova 01 jan 2020 21:52 #2

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Zna li neko cenu parkinga dijagonale što grade u Bulevaru Evrope
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 02 jan 2020 21:30 #3

  • sloklek
  • sloklek's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 21
  • Primljenih Zahvalnica: 96
Ako neko zna, molim vas da napise koliko se krecu cene starijih i vecih stanova na Bulevaru Oslobodjenja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 02 jan 2020 21:48 #4

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
sloklek napisao/la:
Ako neko zna, molim vas da napise koliko se krecu cene starijih i vecih stanova na Bulevaru Oslobodjenja.[/quote

Sto se tice stare gradnje mozes proveriti na internetu, na nekim sajtovima sam video i da piše koji je prosek i kako se kreću cene
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 02 jan 2020 23:35 #5

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
1. Cene na sajtovima su cene koliko neko traži za stan, a ne cene po kojima se trguje. Tako da ti proseci nisu relevantni. Takođe agencije su zasr..e sve sajtove za nekretnine sa neažurnim i višestruko ponovljenim oglasima. Primer, garsonjera na Novoj Detelinari, oglašena za 1750 po m2 u septembru, i dalje stoji oglas vlasnika sa tom cenom, cena lagano padala, što su agencije pratile svojim oglasima iste garsonjere, da bi bila prodata za oko 1500 pre par dana, a i dalje se nalazi bar 10 oglasa iste garsonjere sa raznim cenama. Pre 10-tak dana se pojavila u oglasima, po svim parametrima veoma slična garsonjera za 1500 i prodata istog dana, vlasnik odmah sklonio oglas.

2. Cene luduju, tako da je jako teško reći trenutnu realnu cenu, a Bul. oslobođenja je širok pojam, kao i veći i stariji stan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 00:17 #6

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Pa niko ne može reći koliko sta vredi, u svakom slučaju vredi onoliko za koliko može da se proda. Cena stana zavisi i kakva je zgrada, kakva je opremljenost ima jeftinih stanova i kad udjes ono potkrovlje.

Mislim da ako precesljas sve oglase i vidiš kakvi su stanovi da može da se zaključi otprilike za koliko se prodaju stanovi i koliko se kreće m²
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 01:51 #7

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Ova tema cene stanova ima smisla jedino ako pricamo o konkretnom objektu, lokaciji, investitoru koji su sada u fazi gradnje ili slicno.
Pitanje cene stanova na Bulevaru je besmisleno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 13:44 #8

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ksena napisao/la:
Ova tema cene stanova ima smisla jedino ako pricamo o konkretnom objektu, lokaciji, investitoru koji su sada u fazi gradnje ili slicno.
Pitanje cene stanova na Bulevaru je besmisleno.

Ja sam napisao da je tema za novogradnju zato što se ne može nigde proveriti koja je cena zato što niko on investitora ne objavljuje cene već mora da se pozove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 17:04 #9

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ako neko zna neke cene pa čak i ako nije niko pitao neka napise.

Iako ima već napisano na forumu bas za Aveniju garden, cena je 1400e + PDV, ako se plati 70% odmah cena je 1350e +PDV.
Garaža - 2 nivo 10k evra, dok je - 1 nivo 11k evra +PDV
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 21:46 #10

  • sloklek
  • sloklek's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 21
  • Primljenih Zahvalnica: 96
Izvinite ako sa skrenuo sa teme, mislio sam da se cene odnose na sve stanove, a ne samo na novogradnju.

Ja sam pregledao internet stranice mnogih agencija, ali su cene starih stanova sto bi ameri rekli "all over the place". Zato sam se nadao da neko mozda ima informacije iz prve ruke.

Ako nema, onda cu verovatno morati da saznam sam iz prve ruke :-)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 03 jan 2020 23:04 #11

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
[Permano Djordja Rajkovica 1270, Bash gradnja ugao Almaske i Djordja Rajkovica 1550 parking u ceni Bash gradnja Bele njive 1500, parking u ceni, Vlasina Bele njive 1450 parking u ceni,, Modena BPP sve osim duplexa prodato 1470, Stabilnost BPP 1450, garazno mesto 9000 eu, Ekoinvest021 BPP 1400, Dijagonala espro Cirila i Metodija 1450, Karin invest Ugao Kosovske Djordja Rajkovica i M.Miljanova 1980. Sve cene su sa pdv.
.quote="Neskov" post=88758]Ako neko zna neke cene pa čak i ako nije niko pitao neka napise.

Iako ima već napisano na forumu bas za Aveniju garden, cena je 1400e + PDV, ako se plati 70% odmah cena je 1350e +PDV.
Garaža - 2 nivo 10k evra, dok je - 1 nivo 11k evra +PDV[/quote]
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Kami, Neskov

Cene stanova 04 jan 2020 03:11 #12

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
sloklek napisao/la:
Izvinite ako sa skrenuo sa teme, mislio sam da se cene odnose na sve stanove, a ne samo na novogradnju.

Ja sam pregledao internet stranice mnogih agencija, ali su cene starih stanova sto bi ameri rekli "all over the place". Zato sam se nadao da neko mozda ima informacije iz prve ruke.

Ako nema, onda cu verovatno morati da saznam sam iz prve ruke :-)

Problem je što na to pitanje ne može niko da ti odgovori tačno. Ukucaj prodaja stanova Bulevar Oslobodjenja i izlazice ti stanovi samo za taj deo ili na sajtovima podesi filter za tu lokaciju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 08 jan 2020 13:45 #13

  • cipacar
  • cipacar's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 44
  • Primljenih Zahvalnica: 298
Bulevar Invest na Bulevaru Oslobođenja 95-97
- 1800+PDV za stanove
- 15000+PDV za parking mesta u garaži.
Ako ne treba jesti u 2 ujutru, čemu onda služi svetlo u frižideru???
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 08 jan 2020 14:36 #14

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Ljudi veoma je bitno kada izlažete informacije o ceni da napišete za koje kvadrature stanova je ta pomenuta cena, jer se cene razlikuju, a one ljude koji ne znaju možete pogrešno informisati.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 08 jan 2020 23:50 #15

  • Kami
  • Kami's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Art & Decor - Dositejeva 24 - stanovi sa dve spavaće sobe 1350-1400€/m2 - stanovi sa tri spavaće sobe 1150-1200€/m2 (u pitanju su duplex stanovi)
Bash Gradnja - Bele njive 17-19 (ovo je već pominjala i Ksena) - dvoiposoban stan sa parking mestom 1500€/m2 - trosoban stan 1400€/m2 - Za gotovinsko plaćanje popust 150€/m2
Cesla IB Invest - Svetojovanska 5 - stanovi do 60m2 1650€/m2 - stanovi preko 60m2 1600€/m2 - manji duplexi 1350€/m2 - veći duplexi 1300€m2
Modena Nekretnine - Branislava Nušića 6 - dvoiposobni stanovi 1800€/m2 - trosobni stanovi 1600€/m2
Poslednja izmena: 08 jan 2020 23:51 od Kami.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Gordd, Neskov, nikolalajic

Cene stanova 10 jan 2020 23:51 #16

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
e46Glogi,
Evo odgovor na temu koji smo nastavili u krivoj temi avenija.
Ziasta mi nije namera da bilo koga reklamiram. Ali da, za 1600 ces sigurno dobiti i garazno mesto. Za 1500 ili cak 1450 zavisno od kvadrature dobit ces sa parking mestom. E sad, dal Bele njive jesu ili nisu lokacija za tu cenu sve zavisi sa koje strane promatras. Eto npr Karin invest na uglu M.Miljanova i Kosovske udaljen je 700 metara od Bele njive Bash, i ima cenu 1980 eu bez icega. Garazno mozes kupit da ne lazem, ne secam se tacno dal 9 ili 12 hiljada. Dal tih 700 metara vredi tolike razlike?
Nazalost tu su nam cene stigle.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kami

Re:Cene stanova 11 jan 2020 00:46 #17

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
Bash gradnja je do pre par dana u Branka Radicevica prodavala po 1250eur/m2 sa parking mestom, isti investitor, par stotina metara udaljene lokacije, po meni ova jeftinija cak i bolja, a razlika tolika u ceni... Sta reci?
Ja bi recimo u Branka Radicevica kupio po toj ceni, dok Bele njive ne bi ni da je 1000eur/m2.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 16 jan 2020 19:51 #18

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 16 jan 2020 21:09 #19

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Pitanje za Vladu (iz Galensa), posto je naveo kao jedan od razloga neizvodjenja malo ambicioznijih objekata pre nekog vremena upravo cenu stanova. Da li ovakav skok cena znaci da se se mozda Galens upustiti u malo, da kazem, arhitektonski avanturisticke projekte? iskreno me interesuje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 jan 2020 20:00 #20

  • Stevo
  • Stevo's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Za te cene se može na Petrovaradinu kupiti luxuzina gradnja na top lokaciji na samo 2km od centra grada
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru