Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 17 apr 2021 22:10 #741

  • zoranmihajlovic
  • zoranmihajlovic's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Da li neko zna da li je uopste moguce pregovarati (smanjiti :P ) cenu kod investitora? Konkretno me interesuju Dijagonin invest i Rapid invest?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 18 apr 2021 21:25 #742

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
zoranmihajlovic napisao/la:
Da li neko zna da li je uopste moguce pregovarati (smanjiti :P ) cenu kod investitora? Konkretno me interesuju Dijagonin invest i Rapid invest?

U kešu da, i dok je u izgradnji da das veći procenat
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 18 apr 2021 22:06 #743

  • Toni021
  • Toni021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 170
  • Primljenih Zahvalnica: 126
Vlasina djordja rajkovica 1600 sa pdv
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 18 apr 2021 23:44 #744

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Stanovi u Novom Sadu skuplji za 200 evra po kvadratu - Vikendice i placevi van grada i do tri puta skuplji

www.novisadinfo.info/2021/04/stanovi-u-n...ji-za-200.html?m=1/i]
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 08:44 #745

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
zoranmihajlovic napisao/la:
Da li neko zna da li je uopste moguce pregovarati (smanjiti :P ) cenu kod investitora? Konkretno me interesuju Dijagonin invest i Rapid invest?

Za Rapid ne znam, ali za Dijagoninvest mogu da prenesem moje iskustvo, za manje stanove nikada nisu hteli da mi smanje, jedan je uzet kada je bilo gotova zgrada drugi pre izgradnje... popust se moze verovatno dobiti za veće stanove. Inače sada je cena 1750 sa PDV za dvosobne u Bloku D a garsonjere 1800... to je poslednja info koju imam. Moj utisak sa Dijagoninvestom je taj da im lova u ovom trenutnku ne treba (nisu u kreditima kao neki) tako da su čak bili odbili moj predlog da im se da ceo iznos unapred a da malo smanje cenu. Sve ovo važi za te garsonjere i manje stanove koji su meni bili interesantni, verujem da trosoban i četvorosoban možeš da pregovaraš pošto vidim na sajtu da prodaja takvih i ne ide tako brzo...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 08:58 #746

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja

Cene stanova 19 apr 2021 09:43 #747

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 10:20 #748

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ovo sto sam rekao je važilo za Rapid
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 17:01 #749

  • Gordd
  • Gordd's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 117
  • Primljenih Zahvalnica: 95
Neskov napisao/la:
Ovo sto sam rekao je važilo za Rapid
Kad smo kod rapida, šta im je sa onom zgradom na BE kao da je usporila, zar nije već trebalo biti useljeno???
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 18:07 #750

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ne znam da li uvek usporavaju na kraju ali tako je bilo i za zgradu pored Kraljevog parka :dunno:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 20:03 #751

  • zoranmihajlovic
  • zoranmihajlovic's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Podigli su cenu za 200-250 evra u odnosu na prošlu godinu?! Pa to je stvarno preterano veliki rast.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 22:06 #752

  • kuzmanovicd
  • kuzmanovicd's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 57
IC napisao/la:
zoranmihajlovic napisao/la:
Da li neko zna da li je uopste moguce pregovarati (smanjiti :P ) cenu kod investitora? Konkretno me interesuju Dijagonin invest i Rapid invest?

Za Rapid ne znam, ali za Dijagoninvest mogu da prenesem moje iskustvo, za manje stanove nikada nisu hteli da mi smanje, jedan je uzet kada je bilo gotova zgrada drugi pre izgradnje... popust se moze verovatno dobiti za veće stanove. Inače sada je cena 1750 sa PDV za dvosobne u Bloku D a garsonjere 1800... to je poslednja info koju imam. Moj utisak sa Dijagoninvestom je taj da im lova u ovom trenutnku ne treba (nisu u kreditima kao neki) tako da su čak bili odbili moj predlog da im se da ceo iznos unapred a da malo smanje cenu. Sve ovo važi za te garsonjere i manje stanove koji su meni bili interesantni, verujem da trosoban i četvorosoban možeš da pregovaraš pošto vidim na sajtu da prodaja takvih i ne ide tako brzo...

Je li to cena za kredit ili kes?

Ni za trosobne nisu pristajali da spuste cenu. Mozda postoji sansa za ove lamele kojima je rok izgradnje dosta duzi a vec su u prodaji, ali sumnjam. Jedino sto znam da je za kes kupce kvadrat bio nesto jeftiniji.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 22:11 #753

  • orion036
  • orion036's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 8
  • Primljenih Zahvalnica: 38
Ja kad sam se raspitivao skoro za cetvorosoban stan u Lameli 4 odmah mi je covek rekao preko telefona. Cena za kredit je 1640 cena za kes 1550 i nema pregovora oko cene. Za kes mi je izdiktirao i kakva je dinamika placanja samo nisam zapamtio.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 19 apr 2021 22:13 #754

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
zoranmihajlovic napisao/la:
Podigli su cenu za 200-250 evra u odnosu na prošlu godinu?! Pa to je stvarno preterano veliki rast.

Laguna lamela B 1250 sa pdv-om 2015 (kljuc u ruke)
Laguna lamela C predugovaranje 1150 sa pdv-om 2015
Blok D lamela 1 1450 (1410-1490)sa pdv-om 2019
Blok D lamela 4 1650 sa pdv-om 2020
Blok D 1750-1800 sa pdv-om 2021 (ne znam za velike stanove ovo je za manje)

Definitivno se mora udariti u plafon, mislim da smo blizu toga, verovatno se vec nalazimo u saturaciji koja posle toga moze imati blag porast koji prati generalno rast cena nekretnina koji se ocekuje u normalnim okolnostima, posto ovaj porast u par godina nije realan...

Kada je bila frka oko korone prosle godine bio je jedan period kada su mozda bili malo smanjili cene jer je na trenutak sve stalo, tada su neki uzeli stanove za nesto manju cenu... Takodje jedan poznanik je probao na kredu da uzme i nisu bili bas odusevljeni time, mislim da se nisu ni dogovorili, cini mi se da lamela 1 nije ni isla na kredit, ali ako neko zna nekog da je uzeo na kredu neka napise...
Definitvno je skup kvadrat, kvalitetna novogradnja na bul. Evrope ce verovatno biti 2000 eur/m2 kada se most završi, sto je suludo ali ide u tom pravcu...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Poslednja izmena: 19 apr 2021 22:21 od IC.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Boda Tajson

Cene stanova 19 apr 2021 23:13 #755

  • milanns
  • milanns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 100
  • Primljenih Zahvalnica: 372
Relano, posto traznja jos uvek prati ponudu, niko nece da se cenka. Cene su samo u odnosu na proslu godinu skocile drasticno, ali mislim da je to posledica i zakona o poreklu imovine. Pocetak godine je bio poslednji voz da se operu pare kroz nekretnine. Mislim da ce trziste polako da se stabilise.
Poslednja izmena: 19 apr 2021 23:14 od milanns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: HarveyNS

Cene stanova 20 apr 2021 00:16 #756

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Park novi na početku je je cena bila 1400 ne znam da li je plus pdv, tad se ovde pisalo da je skupo. A sad je 1700+

Avenija 1400+PDV mogao je i popust, ne znam kasnije koja je bila cena, ali sigurno veća
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 20 apr 2021 08:54 #757

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Park Novi prodato 85% stanova

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 20 apr 2021 15:13 #758

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Na mreži
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Pa otkako je otvorena ova tema generalno imamo dva tabora, jedan koji kaze da ce cene ici jos vise, jedni koji kazu da moraju pasti.

Sto duze pratim, cini mi se da do pada nece doci, ili barem ne do nekog drasticnog, ono sto mi se cini da eventualno mozemo da ocekujemo je neka stagnacija.

Sad, da li je to treci tabor ili ne, ne znam, ali eto.
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 20 apr 2021 16:40 #759

  • marko1989
  • marko1989's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 25
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Amaks u Branka Radicevica 50 - 1550e sa pdv-om.
ArtDecor u Dositejeva 18 - 1800e sa pdv-om.

Je l imao neko iskustva sa Amaksom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Cene stanova 20 apr 2021 17:26 #760

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9092
Cole11 napisao/la:
Pa otkako je otvorena ova tema generalno imamo dva tabora, jedan koji kaze da ce cene ici jos vise, jedni koji kazu da moraju pasti.

Sto duze pratim, cini mi se da do pada nece doci, ili barem ne do nekog drasticnog, ono sto mi se cini da eventualno mozemo da ocekujemo je neka stagnacija.

Sad, da li je to treci tabor ili ne, ne znam, ali eto.
Ja cu u tvoj tabor!
Do you have cookies?

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru