Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 17 dec 2020 11:00 #581

  • Marc
  • Marc's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 298
  • Primljenih Zahvalnica: 289
Dignem kredit, kupim i izdajem parovima "na noc". :naughty:
Atomsko Sklonište - Čedna gradska lica
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 17 dec 2020 12:29 #582

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Isplatilo bi ti se za 50 godina :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Marc

Cene stanova 17 dec 2020 13:03 #583

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 425
Ovaj stan može komotno da ima pogled i na Njujorški Central Park, ovako kako iznutra izgleda ne vredi ni upola.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 17 dec 2020 13:34 #584

  • Hamilton
  • Hamilton's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 121
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Eh. Da ima pogled na CP, vredeo bi verovatno pola milke minimum.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 17 dec 2020 17:15 #585

  • mileinc
  • mileinc's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 125
  • Primljenih Zahvalnica: 1119
Meni je tu najzanimljiviji sundjer na kvaki ulaznih vrata koji predpostavljam stiti ogledalo
Poslednja izmena: 17 dec 2020 17:16 od mileinc.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, mrnjavi, mlata, Blavak, valjan, Marc, Ksena

Cene stanova 17 dec 2020 21:39 #586

  • mlata
  • mlata's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Drugi su drugi-mi smo prvi
  • Poruka: 623
  • Primljenih Zahvalnica: 1024
Hehehehe.Mileinc,bas si detaljista kad si video i sundjer na kvaki.Kapa dole :master:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Marc

Cene stanova 18 dec 2020 01:03 #587

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Želja za zaradom da moze da uzme 2 takva
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 20 dec 2020 12:18 #588

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
B92: Rast cena nekretnina: Kolika je razlika u oglašavanim i prodajnim cenama stanova u Novom Sadu? www.b92.net/lokal/novi-sad/ekonomija-ras...u-novom-sadu-1783544

Послато са мог фона
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Marc

Cene stanova 21 dec 2020 12:47 #589

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 645
  • Primljenih Zahvalnica: 648
imam pitanje, više nagađanje u smislu šbbkbb... Ako znam tačno koji je stan koga nađem na više oglašenih mesta preko agencija, a uglavnom preko fotografija i streetview sa 100% sigurnoćšu je moguće naći, ima li smisla direktno tražiti vlasnika i pregovarati o prodaji?

dilema se odnosi na to, da li prodavci potpisšu neki sporazum da ne smeju bez agencije da prodaju stan. To mi nije logično jer vidim da je stan oglašen preko više agencija.
druga dilema je to da li prodavci ne žele da se upuštaju u prodaju bez agencije zbog pravnih razloga, itd...
treća dilema je moralna, da li oduzimam nečiju zaradu, jer su ga agencije ipak oglasile, možda bi bilo fer preko agencije pregovarati o ceni. Onda je i sam izbor agencije koju ću kontaktirati lutrija.

Inače, koje se agencije u Novom Sadu prepoznaju kao najsigurnije u smislu količine stanova, ozbiljnosti poslovanja, sigurnosti? Postoje li neke preporuke?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: SportskiPozdrav

Cene stanova 21 dec 2020 12:55 #590

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3831
  • Primljenih Zahvalnica: 8962
Ja koliko znam agencije ti ne zabranjuju nista, samo ti kao prodavac stana treba da ih obavestis da si nasao kupca. Uostalom, sta njih briga kako si nasao kupca, moze ti biti i rodjak. Ovo pricam iz ugla prodavca stana.

A ako si siguran da si nasao lokaciju, lepo ostampaj par natpisa da kupujes stan u njihovoj zgradi, naznaci da je bez agencije i nadaj se da ce te nazvati.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mel

Cene stanova 21 dec 2020 16:36 #591

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
U Milana Toplice u zgradi gde će biti 15 stanova kvadrat je oko 2000 evra. Još nije ni počela gradnja. Što znači da cene ni malo ne idu na dole.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 21 dec 2020 18:56 #592

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
mel napisao/la:
imam pitanje, više nagađanje u smislu šbbkbb... Ako znam tačno koji je stan koga nađem na više oglašenih mesta preko agencija, a uglavnom preko fotografija i streetview sa 100% sigurnoćšu je moguće naći, ima li smisla direktno tražiti vlasnika i pregovarati o prodaji?

dilema se odnosi na to, da li prodavci potpisšu neki sporazum da ne smeju bez agencije da prodaju stan. To mi nije logično jer vidim da je stan oglašen preko više agencija.
druga dilema je to da li prodavci ne žele da se upuštaju u prodaju bez agencije zbog pravnih razloga, itd...
treća dilema je moralna, da li oduzimam nečiju zaradu, jer su ga agencije ipak oglasile, možda bi bilo fer preko agencije pregovarati o ceni. Onda je i sam izbor agencije koju ću kontaktirati lutrija.

Inače, koje se agencije u Novom Sadu prepoznaju kao najsigurnije u smislu količine stanova, ozbiljnosti poslovanja, sigurnosti? Postoje li neke preporuke?

Kada tačno otkrijem koji je stan u pitanju gore pomenutim metodama, ja lepo kuc kuc na vrata i uspostavim kontakt bez problema i ako se dogovorimo kupim. Ako nema nikog u stanu probam preko predsednika kućnog saveta ili komšija da dođem do telefona. Samo jednom mi se desilo da prodavac nije hteo bez agencije ni da razgovara.

Što se agencija tiče uopšte nemam moralnu dilemu da im skinem posao, jer to što oni rade ne da ne vredi 3%, nego je često i suprotno zakonima. Veruj da bi bez agencija tržište bilo mnogo bolje i za prodavce i za kupce.

U kupoprodaji tebi treba dobar advokat koji će sve proveriti, a agencija je tu samo da ti uzme 3%, ništa ona ne proverava, niti garantuje. To što oni rade je samo trgovina informacijama, ništa drugo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, RM77, Alibunar, mlata, mel, Bojan, Aleksejjj, Toni021

Cene stanova 26 dec 2020 14:10 #593

  • Mali princ
  • Mali princ's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 69
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Pozdrav. Da li neko moze da mi preporuci od kog investitora koji gradi na podbari da gledam stan? Ono sto sam video da gradi Vlasina inzenjering, BASH gradnja, Permano, (galens je prodao vec sve sto bi meni odgovaralo).. Ako neko zna jos neke investitore koji grade tamo ili moze da mi da savet znacilo bi mi. Hvala.
Poslednja izmena: 26 dec 2020 14:11 od Mali princ.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 dec 2020 19:16 #594

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Mali princ napisao/la:
Pozdrav. Da li neko moze da mi preporuci od kog investitora koji gradi na podbari da gledam stan? Ono sto sam video da gradi Vlasina inzenjering, BASH gradnja, Permano, (galens je prodao vec sve sto bi meni odgovaralo).. Ako neko zna jos neke investitore koji grade tamo ili moze da mi da savet znacilo bi mi. Hvala.

Pogledaj na mapi gradilišta, možes lokaciju i investitora
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 dec 2020 20:47 #595

  • Mali princ
  • Mali princ's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 69
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Hvala, pogledao sam. Pitam prvenestveno ako neko mozda ima preporuku za investitora, ili ako ima lose iskustvo za ove gorepomenute.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 dec 2020 21:21 #596

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Prema mojem iskustvu neces pogresiti ni sa vlasinom ni sa bash gradnjom. Permano je imao dosta negativnih komentara na ovom forumu. Stabilnost odnosnono stabmont zaobidji u sirokom krugu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 dec 2020 21:27 #597

  • ZlaJeca
  • ZlaJeca's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 18
  • Primljenih Zahvalnica: 20
Mi kad smo prodavali stan, čovek je došao na vrata, lepo se predstavio, pogledao stan, a bili smo oglasili preko agencije. Tako da po mom mišljenju, mislim da je to u redu. Mislim da niko ne zaključi ekskluzivni ugovor sa agencijom kao prodavac, bar ne u Srbiji.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 29 dec 2020 19:56 #598

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 311
  • Primljenih Zahvalnica: 597
Ksena napisao/la:
...Stabilnost odnosnono stabmont zaobidji u sirokom krugu.

Ksena, moze li obrazlozenje zasto ih zaobilaziti? Iskreno pitam...
Poslednja izmena: 29 dec 2020 19:57 od jiggy.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 30 dec 2020 22:44 #599

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Imas na forumu nekoliko komentara o njima. I svi su negativni. Imas i u recenzijama stabmonta. Kvaliteta gradnje osrednja. Ali nije ni to problem koliko je ne drzanje dogovora. Dogovoris jednu cenu, oni se sete da im premalo, ili im naleti drugi kupac kojem traze vise, pa ako prodje ti izvisis. Ima svega, ali malo pretrazi po forumu. Neki se zalili i da ugradjena druga oprema od dogovorene.
Vlasinu pratim godinama, izuzetno korektan covek. Bash gradnju imam licna pozitivna iskustva.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mileinc

Cene stanova 08 jan 2021 11:37 #600

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
Moze li neko ko zna ili priblizno zna napisati trenutne cene kvadrata po naseljima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru