Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 08 jan 2021 21:35 #601

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Idemo,cene novogradnje sa pdv: podbara: 1500-1600e, radnička-2200-2500e, cara dušana-adamovićevo naselje 1700-1900e, grbavica: 1700-1800e, telep : 1500-1600e, bulevar evrope: 1650-1700e, novo naselje (park) 1600e, detelinara (ne znam jer me ne zanima taj deo), bpp 1450-1600e, to je cena stanova oko 40-55m2.. veci su jeftiniji,manji skuplji..
Na kraju ,jer ima neko informaciju da li ce cene stanova pasti ,uzimajući u obzir da je sve poskupelo(placevi, priključci, takse,sve komunalne uluge )-ukratko država videla da ima vajde pa podigla cene sto se odražava na krajnjeg kupca,a šanse da država spusti neku taksu su ravne 0
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Vookela, agamemnom70, SportskiPozdrav

Cene stanova 08 jan 2021 22:12 #602

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Mislim da si samo nagadjao cifre. Stanovi na Novom Naselju se prodaju za nesto vise od 1000eur/m2, Podbara 1400...ostalo ne znam

Sto se tice pada nece trenutno se bas desava suprotno, i vise puta smo konstatovali kako cene stanove idu gore, ne dole.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 00:06 #603

  • Kasper
  • Kasper's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Novogradnja na novom naselju za 1000 evra ? Ima ima al kod brace Grima
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 00:32 #604

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Lepo sam napisao za novogradnju ,a ovaj tupi 1000e/m2.. ima druze ima al zgrada iz 1961. Bez fasade,bez lifta, bez interfona. I kad udjes u stan treba ti 10000e da središ da liči na nešto,ali je problem sto ulaz ne mozes da središ kao i memlu iz hodnika...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 00:47 #605

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Kasper napisao/la:
Novogradnja na novom naselju za 1000 evra ? Ima ima al kod brace Grima

Promakao mi je deo "novogradnja"

Bio je stan u Slobodana Jovanovica koji sam gledao pre 3 meseca 55 000 52 m2 , stan u prizemlju, zgrada ima lift, gradjeno 89.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 10:25 #606

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Nova Detelinara/Detelinara mali stanovi 1500 lagano novogradnja.. a i stanovi novije gradnje koja prodaju fizicka lica, takodje drze tu cenu, ako ne i vecu. Naravno starogradnja je jeftinija, ali to treba dobro covek da se zamisli da li uopste razmatrati za kupovinu, jer bez 10000e ulaganja se ne moze proci... a svako ko prica da je ovo balon i da ce cene padati, zivi u zabludi, cene mozda nece ici gore, ali ce sigurno ostati na ovim i eventualno se stabilizacija moze ocekivati... sve je poskupelo, parcele se prodaju kao suvo zlato, takse otisle gore, porezi, prikljucci, sva radna snaga digla cenu ruku za 40-45% od prosle godine...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ranko su ns, agamemnom70, Neskov

Cene stanova 09 jan 2021 12:31 #607

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Novo Naselje i Liman su lepo urbanizovani delovi grada i ulaganje u stan je svakako dobra investicija. Novogradnja je u vecini slucajeva losijeg kvaliteta od starogradnje. Osim terminckih osobina zidova ja ne vidim nijednu drugu prednost - losiji kvalitet gradnje, manjak parking mesta, manjak zelenila....
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Чиле

Cene stanova 09 jan 2021 13:09 #608

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Otis, parking je generalni problem u Novom Sadu, tako da ne bih izdvajao tu ni jedan deo grada kao bolji ili losiji. Svaki deo grada je katastrofa za parkiranje pa i Liman i Naselje, ako nemas nesto svoje.. a to da je starogradnja kvalitetnija, takodje je jedan mit koji vlada.. kao sto se ne moze starogradnja generalizovati, ne moze ni novogradnja. Vecina investitora gradi kvalitetno skroz, to sto vlada mit to je drugi padez, samo sto bi ljudi u Srbiji sve za nista. Ovde bi svi ako moze lux kvalitet i oprema, ali ako moze za nista po kvadratu.. a Limanski stanovi su po mom misljenju jedni od najlosijih, mogu i eleborirati.. i kad je rec o tlu na kom je gradjeno, i kad je rec o izolaciji, to su sve montazne zgrade, betonjerke, o instalacijama da ne pricam.
Jedino sto valja je lokacija, ako se uzme Strand kao parametar i nista vise, racuni katastrofa
visoki.. kad bi ti ljudi kalorimetre ugradili jos veci racuni bi im stizali, jer bi tek onda videli koliko je losa izolacija...
Poslednja izmena: 09 jan 2021 13:11 od tacija90.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 13:57 #609

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Slazemo se da se ne slazemo, uglavnom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja

Cene stanova 09 jan 2021 14:19 #610

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
tacija90 napisao/la:
Otis, parking je generalni problem u Novom Sadu, tako da ne bih izdvajao tu ni jedan deo grada kao bolji ili losiji. Svaki deo grada je katastrofa za parkiranje pa i Liman i Naselje, ako nemas nesto svoje.. a to da je starogradnja kvalitetnija, takodje je jedan mit koji vlada.. kao sto se ne moze starogradnja generalizovati, ne moze ni novogradnja. Vecina investitora gradi kvalitetno skroz, to sto vlada mit to je drugi padez, samo sto bi ljudi u Srbiji sve za nista. Ovde bi svi ako moze lux kvalitet i oprema, ali ako moze za nista po kvadratu.. a Limanski stanovi su po mom misljenju jedni od najlosijih, mogu i eleborirati.. i kad je rec o tlu na kom je gradjeno, i kad je rec o izolaciji, to su sve montazne zgrade, betonjerke, o instalacijama da ne pricam.
Jedino sto valja je lokacija, ako se uzme Strand kao parametar i nista vise, racuni katastrofa
visoki.. kad bi ti ljudi kalorimetre ugradili jos veci racuni bi im stizali, jer bi tek onda videli koliko je losa izolacija...

Ne bih se slozio, na novom naselju uvek nadjem parking bez ikakvih problema i to veoma blizu ulaza, za Limane to vec ne mogu da kazem u poslednje vreme, ali NN je zakon u odnosu na sve ostale delove po mnogim drugim urbanistickim aspektima. Ni jedan deo Novog Sada ne moze da se pohvali tolikim zelenim povrsinama, kvartovskim dvorištima, biciklističkim i pešačkim stazama, igralištima, širokim ulicama i bulevarima, uredjenom gradnjom. Prosto mi je neverovatno da porodičan čovek pored NN izabere Podbaru, Grbavicu ili Detelinaru pri čemu su ovi delovi grada visoko cenovno rangirani...
A što se tiče ovoga za starogradnju i novogradnju tu se slažem.
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Hamilton

Cene stanova 09 jan 2021 14:22 #611

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Liman 4 postao katastrofa za parkiranje jer nove zgrade u Cara Lazara blize Cara Dusana slabo imaju parking i onda ljudi parkiraju preko na Limanu, uvece je nemoguce prakticni naci mesto.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 14:56 #612

  • Toni021
  • Toni021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 170
  • Primljenih Zahvalnica: 126
IC napisao/la:
Prosto mi je neverovatno da porodičan čovek pored NN izabere Podbaru, Grbavicu ili Detelinaru pri čemu su ovi delovi grada visoko cenovno rangirani...
A što se tiče ovoga za starogradnju i novogradnju tu se slažem.

Evo npr. ja sam izabrao Podbaru sa parking mestom u dvoristu naravno. Zgrada je blizu skole, trebalo bi i vrtic da bude, sa 11 si brzo i na fakultetima, malo duze do medicinske skole, sa 6 kod Isidorine gimn/elektro skole ko sta voli. Takodje, volim Dunav pa mi je i blizina keja igrala ulogu. Sto se tice radnog mesta blizu mi je pa mogu peske. Ukoliko bih menjao radno mesto, verovatno bi bio Novi Beograd pa sam i blizu izlaza iz grada ukoliko bih putovao neko vreme sa Podbare. Peske za 10-15 min u centru ako nekom i to znaci. Ono sto mi se ne svidja je guzva, parking, uze ulice, losa infrastruktura za bajs (nema je do marka miljanova) itd. Tako da nije sve crno i belo, ima i sivog :dunno:

Ovim gore napisanim ne sporim da je NN dobar deo grada za porodicni zivot, samo sam izneo neka svoja razmisljanja pri odabiru Podbare.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 09 jan 2021 15:53 #613

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
tacija90@ vidi ovako druže, odrastao sam na limanu4, 20god .zgrada u kojoj sam živeo leti sam nosio trenerku donji deo jer je bilo sveže u stanu,zimi je grejanje radilo svoje i bilo je toplo.Zgrada radjena 5 godina od betona,tada klime nisu bile,a sliku kad kačiš treba ti 3 burgije.parkinga bilo u izobilju, Blizina štranda ,škola, spensa,parka, stadiona pa i centra je uglavnom bliža od pomenutog Novog naselja,Detelinare.. tako da Liman 3 i Liman 4 su prelepi kvartovi za život.. Trenutna mana je ta sto su se svi okomili na parkinge, a to je problem u celom gradu.. Videćete ako se bude radio kraj limana4 ili ako neko bude gradio na bul.Despota Stefana koliko ce to biti popularno i lepo.. a mozda će i kasarna mornarice otići u zaborav..Sve u svemu po meni Liman 3 i 4 najbolji deo grada, daleko od gradske vreve,a peške stigneš za 15 min u centar..
Poslednja izmena: 09 jan 2021 15:56 od Klon.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Чиле

Cene stanova 09 jan 2021 21:59 #614

  • Чиле
  • Чиле's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Људски максимум
  • Poruka: 971
  • Primljenih Zahvalnica: 3467
tacija90 napisao/la:
Otis, parking je generalni problem u Novom Sadu, tako da ne bih izdvajao tu ni jedan deo grada kao bolji ili losiji. Svaki deo grada je katastrofa za parkiranje pa i Liman i Naselje, ako nemas nesto svoje.. a to da je starogradnja kvalitetnija, takodje je jedan mit koji vlada.. kao sto se ne moze starogradnja generalizovati, ne moze ni novogradnja. Vecina investitora gradi kvalitetno skroz, to sto vlada mit to je drugi padez, samo sto bi ljudi u Srbiji sve za nista. Ovde bi svi ako moze lux kvalitet i oprema, ali ako moze za nista po kvadratu.. a Limanski stanovi su po mom misljenju jedni od najlosijih, mogu i eleborirati.. i kad je rec o tlu na kom je gradjeno, i kad je rec o izolaciji, to su sve montazne zgrade, betonjerke, o instalacijama da ne pricam.
Jedino sto valja je lokacija, ako se uzme Strand kao parametar i nista vise, racuni katastrofa
visoki.. kad bi ti ljudi kalorimetre ugradili jos veci racuni bi im stizali, jer bi tek onda videli koliko je losa izolacija...
На Лиману је мањак паркинг-места тамо где су (неплански) изграђене нове зграде или старе надограђене. Тло на којем је Лиман подигнут је такво какво је, баш из тог разлога рађени су другачији (пливајући, заједнички) темељи због којих тамошње зграде могу издржати земљотрес од око 8 степени Рихтерове скале скоро без икаквих оштећења (Не дај Боже да се уверавамо у то). Као што видиш, префабриковани бетонски елементи користе се и у новоградњи, не видим у чему је проблем са тим. Зграде су градиле грађевинске компаније „Бетон” и „Неимар”. По мом мишљењу, разлика у квалитету између зграда које су те две компаније градиле постоји, али далеко је од тога да се било које могу назвати најлошијим у граду.
Poslednja izmena: 09 jan 2021 22:30 od Чиле.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Klon

Re:Cene stanova 10 jan 2021 01:11 #615

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
U zadnje vreme primetih da je parking na Sajmistu uvece uvek skoro krcat, obicno je tako bilo samo ako se nesto odrzava na sajmu, medjutim bice da su ovi sa Detelinare i iz Branka Bajica provali, pa sada tu parkiraju.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 10 jan 2021 10:00 #616

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Beton i Neimar su jedna te ista firma,Neimar je nastao na temeljima GP Beton.Što se kvaliteta tiče,a vrlo dobro sam upućen u kvalitet radova tih preduzeća,on je veoma diskutabilan,ali je u skladu sa tim vremenom.Da,radi se o gotovim betonskim elementima,unapred napravljenih betonskih kupatila (koja su godinama bila naslagana uz put,preko puta OŠ Žarko Zrenjanin),ali je problem gotovo uvek nastajao na loše urađenim spojevima tih elemenata.O izolaciji se nije uopšte vodilo računa,kao ni o fasadama.Meni se lično,ako se uzme kvalitet i cena,trenutno čini da najkvalitetnije gradi(punom ciglom)Dijagonala na Bulevaru Evrope.Treba videti njihov objekat u fazi gradnje i sve ostale objekte u toj fazi u gradu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 10 jan 2021 10:35 #617

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Zar Dijagonala ne radi na Bul Evrope sa blokom?
Ili mislis na pregradne zidove da rade ciglom?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 10 jan 2021 10:57 #618

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Sve rade punom ciglom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 10 jan 2021 11:06 #619

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
IC napisao/la:
tacija90 napisao/la:
Otis, parking je generalni problem u Novom Sadu, tako da ne bih izdvajao tu ni jedan deo grada kao bolji ili losiji. Svaki deo grada je katastrofa za parkiranje pa i Liman i Naselje, ako nemas nesto svoje.. a to da je starogradnja kvalitetnija, takodje je jedan mit koji vlada.. kao sto se ne moze starogradnja generalizovati, ne moze ni novogradnja. Vecina investitora gradi kvalitetno skroz, to sto vlada mit to je drugi padez, samo sto bi ljudi u Srbiji sve za nista. Ovde bi svi ako moze lux kvalitet i oprema, ali ako moze za nista po kvadratu.. a Limanski stanovi su po mom misljenju jedni od najlosijih, mogu i eleborirati.. i kad je rec o tlu na kom je gradjeno, i kad je rec o izolaciji, to su sve montazne zgrade, betonjerke, o instalacijama da ne pricam.
Jedino sto valja je lokacija, ako se uzme Strand kao parametar i nista vise, racuni katastrofa
visoki.. kad bi ti ljudi kalorimetre ugradili jos veci racuni bi im stizali, jer bi tek onda videli koliko je losa izolacija...

Ne bih se slozio, na novom naselju uvek nadjem parking bez ikakvih problema i to veoma blizu ulaza, za Limane to vec ne mogu da kazem u poslednje vreme, ali NN je zakon u odnosu na sve ostale delove po mnogim drugim urbanistickim aspektima. Ni jedan deo Novog Sada ne moze da se pohvali tolikim zelenim povrsinama, kvartovskim dvorištima, biciklističkim i pešačkim stazama, igralištima, širokim ulicama i bulevarima, uredjenom gradnjom. Prosto mi je neverovatno da porodičan čovek pored NN izabere Podbaru, Grbavicu ili Detelinaru pri čemu su ovi delovi grada visoko cenovno rangirani...
A što se tiče ovoga za starogradnju i novogradnju tu se slažem.


Moj covek :master:
Ja uvek ponavljam da zivimo u NS-u gde si kolima za 15 minuta bilo gde i busom za 30 minuta. Ne znam skim sam se raspravaljo pa je na kraju nabedio zenu na forumu da uzme stan u tipa Bolmanskoj ili Mornarskoj kao "tu su ti fakulteti, blize centar od Naselja", neverovatno mi je da vecina ljudi razmislja da ce njihova deca studirati 40 godina svaki dan i da se orjentisu da im radno mesto mora biti u centru, ta strana Telepa je isto udaljena ako un-zumiras mapu do centra kao Novo Naselje,a nikad nece biti povezano sa centrom kao Novo Naselje dok od Heroja Pinkija nikada nece biti autoput nego ce samo dobiti prilkucak od 100 zgrada sa 500 automobila koji ce svakodnevno tuda prolaziti. I kao sto je clan spominjao za Podbaru pa je tipa rekao "nema biciklistickih staza, dosta neuredjeno" radi se o tome da sve sto vec nije izgradjeno samo ce izgledati gore u buducnosti nego sada jer vec imamo sliku kako urbanizam radi i tu nema filozofije. Moja devojka zivi u Lasla Gala 1 i kao lokacija za kojom bi 90% ljudi vene seklo ona nema nista od toga, radi u banci na Detelinari i sa autom ne moze ni na Grbavicu ni na Detelinaru, fakultet je zavrsila pre 10 godina nema sta da radi tamo, u centar ne ide da kafenise svaki dan i da skenira ljude iz Adrijane. Meni je konretno firma na Naselju, ne studiram, pijem u centru jednom nedeljno i ne moze sam djavo da me ubedi da mi nesto ne valja na Naselju gde kad se probudim gledam praznu livadu dok pijem kafu, a ne da spustam roletne svaki put kad se sa devojkom povatam jer komsije koji sede na terasama su toliko blizu da deluje kao da samo cekaju poziv za svingeraj.

PS. Nije pljuvacinja svemu sto nije NN nego jednostavno da ljudi uzmu vise faktora u obzir sta njima treba jer ni ja ne mogu ubediti nekoga ko radi na Grbavici da se preseli na Novo Naselje jer je lepse putovati do posla kolima nego prosetati 5minuta, ali sam ubedjen da ce u jednom trenutku postati luksuz imati siguran parking, livadu, setaliste pokriveno drvecem, nijedan kafic i Mikromarket u blizini(A itekako mozemo da prosetamo i na keju i da pijemo pice u centru u toku nedelje).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, ZlaJeca, Toni021, Чиле

Cene stanova 10 jan 2021 13:22 #620

  • Чиле
  • Чиле's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Људски максимум
  • Poruka: 971
  • Primljenih Zahvalnica: 3467
Dunavac napisao/la:
Beton i Neimar su jedna te ista firma,Neimar je nastao na temeljima GP Beton.Što se kvaliteta tiče,a vrlo dobro sam upućen u kvalitet radova tih preduzeća,on je veoma diskutabilan,ali je u skladu sa tim vremenom.Da,radi se o gotovim betonskim elementima,unapred napravljenih betonskih kupatila (koja su godinama bila naslagana uz put,preko puta OŠ Žarko Zrenjanin),ali je problem gotovo uvek nastajao na loše urađenim spojevima tih elemenata.O izolaciji se nije uopšte vodilo računa,kao ni o fasadama.Meni se lično,ako se uzme kvalitet i cena,trenutno čini da najkvalitetnije gradi(punom ciglom)Dijagonala na Bulevaru Evrope.Treba videti njihov objekat u fazi gradnje i sve ostale objekte u toj fazi u gradu...
„Неимар” и „Бетон” јесу били повезани, написао сам их као одвојене јер су пословали као засебна предузећа у току извођења радова, тада су се градили Лиман 3 и Лиман 4, ако се не варам. И данас, кад питаш старије људе са Лимана које предузеће им је градило зграду, рећи ће ти „Неимар” или „Бетон”. Поред њих, три куле на углу Булевара цара Лазара и Балзакове градило је ГП „Напред”, и новије зграде су радили разни приватници. Квалитет не да није дискутабилан, већ треба да буде пример другима у новоградњи, уз осавремењавање, наравно. Истина, изолација се тада ретко где радила, али станарима због тога није хладно јер тучани радијатори раде посао. Чак и након 40 и више година, када је логично да је изолација на спојевима лошија, рачуни нису толико високи. Када сам помињао разлику између „Бетонових” и „Неимарових” зграда, између осталог, мислио сам и на фасаду. „Бетон” је правио махом бетонске фасаде, негде са рељефима, мало фасадне опеке и имитацијом камена. Са друге стране, „Неимар” је користио знатно више фасадне опеке, као и рељефне елементе са каменчићима. У неким „Бетоновим” зградама приметне су и (ваљда гипсане) плоче на зидовима у ходницима. Уколико се мало боље погледа, може се познати која зграда је „Бетонова” а која „Неимарова” Сад, некоме се такав начин градње свиђа, некоме — не, исто као и за Ново насеље, у то не улазим.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru