Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 17:00 #1581

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3831
  • Primljenih Zahvalnica: 8962
Pa ima onaj VladaNS, on govori lepo o Galens, ali ga nema nesto :D

Ali na kraju krajeva, zasto je bitno sto svi, tj vecina nas ovde lose misli nesto o Galensu kada se svi stanovi prodaju?

Mozda smo ljubomorni, jbg
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 17:06 #1582

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Pa meni je bitno kao kupcu, zainteresovan sam za aveniju garden zato i postavljam pitanje. Ne da bih branio tu firmu.

I jos jedno pitanje, kako se kreću cene oko parking mesta ovih podzemnih?
Za ovu zgradu je - 2 je 10k evra, a - 1 nivo 11k evra. Da nije malo previše?
Poslednja izmena: 27 dec 2019 17:10 od Neskov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 17:09 #1583

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Izaslo na mapi gradilišta da u Stevana Musica gradi HVH 021 Inženjering. U tom Jel neko zna nesto o njima?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:20 #1584

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 311
  • Primljenih Zahvalnica: 597
@ Neskov

Evo, ja bih voleo da znam, a mozda i sami sebi odgovorite - Zasto bas gledate Galens? I zasto bas ta lokacija?


Iznecu samo cinjenice, a ne licno misljenje: Ima dosta drugih investitora u neposrednoj blizini, sa vrlo pristojnim projektima.
Sama lokacija ce biti sve osim kvalitetna za zivot vec kada bude gotova, a pogotovo kada se izgradi novi most i tranzit preseli na isti...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:26 #1585

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ja sam prvi postavio pitanje zašto baš da ne gledam Galens, ali ću svakako dati odgovor. Nisam iz NSa vidim da mnogo grade što ih čini pouzdanim, a svidja mi se koncept kompleksa.

Ja sam video kako izgleda kraljev park a da nisam video kako treba da bude i svideo mi se.

Niko je kritikuje Rapid koji su napravili pored zgradu a mnoge terase gledaju na staru napušteulnu kuću koja nije srušena. I što će tu biti još stanara a za Galens je problem sto ce biti u tom kraju mnogo ljudi
Poslednja izmena: 27 dec 2019 18:29 od Neskov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:31 #1586

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Da zatvorimo jednu temu sto se tice kompanije Galens sa molbom jednog forumasa da radi za Galens, pa kada ne dobije posao onda koristi svaku priliku da isti opljuje.

Pozdrav za forumase, kontakt telefon uvek mozete naci od sektora prodaje na zvanicnom sajtu kompanije gde ce Vam biti odgovoreno na sva pitanja u vezi kupovine stana i takodje se mozete uveriti u kvalitet stanova svojim ocima u zgradama i kompleksima koji su izgradjeni.

Zelim Vam svima prijatne predstojece praznike.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Poslednja izmena: 28 dec 2019 15:08 od limanac. Razlog: brisanje privatne prepiske
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:37 #1587

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
I jos jednom ako moze odgovor oko cena podzemnih parkinga kako se kreću da li je mnogo 11k evra?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:39 #1588

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Ma jok, gde mnogo, pa imaš garazu za 12000. Čoveče...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:49 #1589

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Gde se mogu naći te garaže, da li ih ima u svim delovima grada. Znam da jeste skupo ali očigledno je da je velika potražnja i da im se može zbog problema parkinga. U Beogradu je cena 20k evra
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 18:50 #1590

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Salajka. Podbara.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 19:08 #1591

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 311
  • Primljenih Zahvalnica: 597
@ VladaNS

Koji to forumas pljuje po Galensu?

Koliko ja vidim i citam, ljudi iznose realna zapazanja, postavljaju realna pitanja, vode zdravu diskusiju.
Cak vidim i da na realna pitanja istih, jako cesto izostanu odgovori, ako ti odgovori ne idu na ruku Galensu.

Neka od pitanja, koja su postavljali forumasi, a ne secam se da su dobili (smislen) odgovor:

Koliko m2 zelenih povrsina ima u KP?
Koji je rok izgradnje za KP?
Zasto je ugradjivana drugacija stolarija?
Zasto Laze Lazarevice nema jos uvek upotrebnu?
Zasto se ne javljate kupcima na telefon?

Nijedno nije moje, a i da sada ne trazim dalje. Pretpostavljam da je pitanja bilo mnogo vise, ali ostaje cinjenica da nije ni Galens toliko los, koliko se ljudima (mozda) ucini. Galens se bori za trziste sa mnogim drugima i to je ok. Nema nista lose u tome.
Ono sto vecini smeta jer sto smo svi novosadjani i sto imamo dovoljno godina da se secamo i nekog ranijeg Novog Sada, pa ljudima sada smeta to, sto se u vecini projekata, gde dolazi do izmena planove detalje regulacije, spominje Galens. Isto kao sto se spominje i kada se pomene cinjenica da "sve moze u NS". Takodje se secamo i kako je Galens pocinjao i da je od jednom doziveo expanziju, koja mozda nije bila proporcionalna dotadasnjem kapitalu i trzisnom udelu.
I onda vi sa ne odgovaranjem na gornja ili bilo koja druga pitanja koja nisu u vasem najboljem interesu, samo odmazete sami sebi tj ne poboljsavate sliku u delu javnosti, koji prati ovaj forum. Ali ja verujem da ste to vec znali.

I sta si ti sada rekao sa screenshot-om koju si okacio?
Da sam ja zeleo tebe da odvedem na rucak, jer smo imali dobru saradnju, jer smo imali ok odnose?
I da sada ja imam nesto protiv tebe ili tvoje firme? I da sam se setio posle 15 meseci da se naljutim, zato sto si tada odgovorio na poruku i naknadni poziv kao da ti je iskreno drago da se cujemo i onda odlucio da se posle ne javljas na telefon i ne odgovaras na poruke, kada smo trebali da dogovorimo vreme i mesto? To vise govori o tebi i firmi koju zastupas, nego o meni...

Ja nisam rekao nijednu ruznu rec za Galens u tom periodu i nemam nameru. Mogu samo da iznesem cinjenice, pa neka drugi formiraju svoje misljenje...
Poslednja izmena: 27 dec 2019 19:19 od jiggy.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Boda Tajson, Delija, ChobbyNS, vladulns

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 19:53 #1592

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 532
Neskov napisao/la:
I jos jednom ako moze odgovor oko cena podzemnih parkinga kako se kreću da li je mnogo 11k evra?
Konkretno u Radnickoj u podzemnoj garazi jedne zgrade se ne pita za cenu kad neko ponudi, zadnja sto znam da je prodata je za 13 hiljada. Ta lokacija Avenije je vec sada pakao za parking u okolini tako da kada kompleks bude gotov tu okolo biti zlo za parking, znam jer sam ja prekoputa na u Ive Andrica. Na tvom mestu ne bi razmisljao previse ako finansije dozvoljavaju

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 20:48 #1593

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Meni je i dalje hit sto se covek na toj poziciji u Galensu (Vlada) , raspravlja i prepucava sa forumasima po forumu.. haos majke mi.. to samo u Srbiji ima .. ako je/su sigurni i stoje iza svega sto kazu, cemu potreba sa pravdanjem? Gradis, furas i briga te sta pricaju.. a kao novosadjanin mogu samo da kazem da kod njih i kupuju ljudi koji idu logikom kao sto neko iznad napisa “Nisam iz Ns, vidim puno grade-dakle pouzdani su..” , sto bi u svetu rekli mass production-stanceraj i kvantitet, sve osim kvaliteta
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Sule

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 21:14 #1594

  • Jelena91
  • Jelena91's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Koliko je sigurno kupiti stan u predizgradnji od Wolf Investa? Je li neko imao iskustva sa njima?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 21:44 #1595

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Pa to ja i kazem, msm čovek mi kaze da ima na Podbari, plus je tu novih 400 stanova pa bar novih 300 automobila koji će trebati da se parkiraju. Mielim za cenu parkinga se može uzeti još oko 8 kvadrata. Ali opet je neophodan...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 21:48 #1596

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Pa sto se toga tice mnogo grade mislim da ljudima se ne svidja kraljev park a ono prodali 400 stanova. Kao što sam posle rekao meni se bas svidja taj vid gradnje kompleksa
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 21:53 #1597

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Ne znam kako moze da ti se svidja da zivis u kosnici, ali ok.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 22:03 #1598

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
To je ok sto Vam se svidjaju kompleksi, svakom se nesto drugo svidja i imate pravo da Vam se svidja.. ovde pricamo o klasicnom stanceraju stanova, drugo bi bilo da mi zivimo u uredjenom sistemu i drustvu, pa da se zna red (kao sto po svetu imamo slucaj s condoima i velikim kompleksima) .. ovde sagrade kompleks, ne zna se ko pije ko placa, vi ste im samo neki tamo broj, boli ih uvo za vas, da li nesto fali u stanu, 100 ekipa nekih, ne mozes pohvatati ko je za sta zaduzen, na reklamacije mozda izadju a mozda i ne.. i ovo ne pricam napamet, vec iz iskustva dosta ljudi koje poznajem i koji se kaju sto su kod njih uzeli..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 22:05 #1599

  • Jelena91
  • Jelena91's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Koliko je sigurno kupiti od Wolf Investa stan u predizgradnji? Da li je neko imao iskustva sa njima?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 22:08 #1600

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Mislim da sam se džabe i postavio pitanja koja sam hteo, jednostavno previše ne volite pa onda subjektivno gledate na Galens.

Na kraju sam rekao da je nemoguće da ništa nije uredu kod njih i da je sve loše kao što se ovde prezentuje, a svi ostali investitori su vrh. Npr zelena boja kod Aleksandar gradnje je dobra a kod Galensa nije, a čak kod Avenije je drugačiji izgled spoljašnji izgled ali opet ne valja.

Mislim da ne treba nastavljati priču oko ovoga, vrti se sve u krug. Voleo bih samo da se javi neko ko je kupio stan od Galensa i ko vec neko vreme boravi u njemu da kaže utiske.


P.S niko ne prodaje stan u kraljevom parku, a valjda bi bilo da su ljudi skroz nezadovoljni.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru