Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 20 dec 2019 22:19 #1561

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
Problem je sto meni traze 6 puta vise nego sto ste vi dali, za rezervisanje.. i to mi je jako cudno i suludo..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 20 dec 2019 22:21 #1562

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Pa zašto onda kupuješ stan kod njih? Ja sam o inobackoj čuo sve najgore što se tiče kvaliteta gradnje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 20 dec 2019 22:24 #1563

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
Zato sto ne mogu da nadjem drugu ponudu, to je najbliza ponuda sto se tice roka izgradnje. Kod par drufih investitora zgrade su gotove tek za 2 godine, a to mi nikako ne odgovara. Neki kazu sve najbolje neki sve najgore.. nezgodna situacija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 20 dec 2019 22:32 #1564

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Svima se zuri.
Ali mislim da ne treba da donosiš odluku na osnovu datuma zavrsetka radova. Prosto, postoje faktori od kojih mozes dobiti cir ali necr ubrzati bilo sta.
Pa Galens je imao dok za Kraljev park decembar 2018. Neki ljudi još nisu uselili.

Dakle polako, kapara od 6000 je previse, pa nisam dao mnogo vise za ucesce i to tek nakon dobijanja dozvola.

Neki dan sam staljao fotku gradilista ali je nema na forumu. Karadjordjeva 32, Salajka. Gradi Bulevar gradnja, pogledaj im sajt. Rok je maj 2021. ako ti nesto znaci.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: MilicaaD

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 00:27 #1565

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
MilicaaD napisao/la:
Zato sto ne mogu da nadjem drugu ponudu, to je najbliza ponuda sto se tice roka izgradnje. Kod par drufih investitora zgrade su gotove tek za 2 godine, a to mi nikako ne odgovara. Neki kazu sve najbolje neki sve najgore.. nezgodna situacija.
Kao prvo uvek mozete vi njima ponuditi kaparu koju vi smatrate ok, toliko da se vidi vas ozbiljnost. Ako je gradjevinska u januaru, ne vidim zasto ne bi prihvatili predlog 1000 sada, pa na gradjevinskoj (a ako kazu janiar,ok to je za 20 tak dana okvirno gradjevinska),pa ostali deo predujma.
Dodatno,koje lokacije cam jos dolaze u obzir i koja kvadratura,pa mozda neko ima predlog i nekog drugog?
Usput koju cenu oni traze?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 04:03 #1566

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
Pa u sustini svejedno mi je, samo da nisu adice, klisa, veternik, futog, kamenjar. Razumemo se.. 1250 po m2
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 04:30 #1567

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Kolega je kupio stan od Inobacke, nisam cuo da se nesto zalio na njih.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 08:40 #1568

  • strika
  • strika's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 173
Setio sam se jedne stvari koja jeste bila problem, sa ugovorom koji nije overen kod notara. Većina banaka nije htela da izvrši uplatu novca u eurima, pošto ugovor nije overen. To može da bude problem, jer se provizije banaka značajno razlikuju. Mislim da je dobro raspitati se unapred da li banka to dozvoljava ili ne.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 16:19 #1569

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
Dok jos uvek nije zapoceta izgradnja?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 16:27 #1570

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
Pitanje je bilo za SSJ5.

Strika, da u pravu si, meni je receno da kaparu uplacujem u dinarima, po srednjem kursu neke banke, ne secam se sada. To je verovatno zato sto ugovor nije overen. Meni je jedini problem sto uplacujem kaparu na slepo, ugovor se ne overava dok ne dobiju dozvolu i onda zamisli nas 5 kaparisalo isti stan, ne postoji nacin da znam to.. ovako ako se overi to je onda sigurno, valjda..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 17:15 #1571

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
MilicaaD napisao/la:
Dok jos uvek nije zapoceta izgradnja?
Nisam siguran, moracu da ga pitam.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 17:24 #1572

  • MilicaaD
  • MilicaaD's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
SSJ5 napisao/la:
MilicaaD napisao/la:
Dok jos uvek nije zapoceta izgradnja?
Nisam siguran, moracu da ga pitam.
Vazi, hvala. Mislim da cu radije otici direktno kod njih u firmu da tamo zavrsim sve.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 dec 2019 22:30 #1573

  • Kasper
  • Kasper's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Blizu Inobacke gradi i Maxcon mozes i tamo pitati, kupio sam stan od njih prosle godine sve je bilo na vreme i kako smo se dogovorili.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: MilicaaD

Stambena novogradnja - investitori 22 dec 2019 12:10 #1574

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
@MilicaaD kod manje vise svih investitora je sad ta situacija o kojoj pricate, da se kaparise pre dobijanja gradjevinske dozvole, tako da to nije nista strano, cudno ili sl.. razlika je sto neki traze 10%, neki 20%, a neki i bezobrazno mnogo vise.. i mi kad smo kupovali stan (doduse kod drugog investitora) isto smo kaparisali 10% pre gradjevinske i cekali. Cak ugovor nismo overavali do kraja uopste, ali covek je sve ispostovao i bukvalno ne bih imao problem ni da mu dam 100% pre gradjevinske.. to sve sve vidi i zna ko kako gradi, a ko je kakav covek, sto se tice rokova, dogovora i svega ostalog
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: MilicaaD

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 12:37 #1575

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Kakvo mišljenje imate o Galensovom projektu Avenija garden( Bulevar Evrope, Bulevar cara Lazara)?
Kako toliko negativnih komentara a toliko prodatih stanova
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 15:00 #1576

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Po meni je kvalitet ispod proseka. O Galensu se kruze razne price da su povezani sa vrhom vlasti tako da sam milioner ili da mi ponude tamo stan ne bih ga iz principa nikada uzeo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, plumber.ns, vladulns

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 15:10 #1577

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Nažalost još jedno loše iskustvo sa Galensom. Potpisao sam predugovor u avgustu za stan u Gundulićevoj 1-3 koji je trebao da krene da se gradi za mesec dana kako su mi bili rekli na potpisu ugovora (znači septembar), pa su onda rekli do kraja godine, pa su sad i to probili sa tvrdnjom da će u toku januara 2020. krenuti gradnja. Takođe, istina je da na mejlove ne odgovaraju i da im je saradnja sa kupcima na jako lošem nivou. Ono što je dobro kod njih, može se postići dogovor oko lakšeg plaćanja što ide na korist kupcu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 16:18 #1578

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Oni su gradili u pre ove vlasti, i ja sam video da ima dosta negativnih komentara i mislim da je malo subjektivno bas zbog vlasti. Nemoguce bas nijedna stvar nije dobra, a plus se najviše komentarise. Čak 3 posebna foruma imaju samo za njihove projekte.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 16:43 #1579

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Pa pogledaj Kraljev Park, pogledaj rendere a pogledaj kako su izveli objekat (hodnik, dvoriste) Samo to kod mene izavima veliko nepostovanje zbog laznog marketinga.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata

Stambena novogradnja - investitori 27 dec 2019 16:53 #1580

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ne kažem da nemaju grešaka, ali niko nije rekao jednu dobru stvar. Ne svidja se ljudima boja fasade, evo sad je promenjena za aveniju garden ali ljudima se i dalje ne svidja.
Samo sam pitao ima li nešto dobro kod njih, trenutno najviše grade a niko nema ništa lepo da kaže?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru