Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 08:48 #1521

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Zna li neko kako doci do njih i raspitati se za kupovinu? Zvala sam agencije ali jos nemaju nista.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 12:29 #1522

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Ako sam dobro razumeo, stanovi neće biti u prodaji do daljnjeg.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 13:29 #1523

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Makica napisao/la:
Zna li neko kako doci do njih i raspitati se za kupovinu? Zvala sam agencije ali jos nemaju nista.
Provericu sa njima kakva je situacija oko prodaje,da li prodaju u ovom trenutku i da li ce prodavati, pa cu ti pisati
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 14:16 #1524

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
djaso napisao/la:
Makica napisao/la:
Zna li neko kako doci do njih i raspitati se za kupovinu? Zvala sam agencije ali jos nemaju nista.
Provericu sa njima kakva je situacija oko prodaje,da li prodaju u ovom trenutku i da li ce prodavati, pa cu ti pisati
Hvala!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 14:26 #1525

  • marko1989
  • marko1989's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 25
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Cekaju sledecu godinu da skoci cena stanova za 100e pa ce prodavati :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 18:20 #1526

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Ilke napisao/la:
Emmerald Hill krece u Sime Matavulja uskoro, a Zoned na Futoskom putu negde kod Klinickog

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da li znate koliko ce biti kvadrat u Sime Matavulja? Koliko sam shvatila, pored tog objekta bice napravljen produzetak (krak) Bulevara Evrope koji ce dalje biti povezan sa mostom koji treba da se napravi preko reke.
Zoned jos nije izbacio cene, u prodaji ne znaju kad ce biti izbacene, kazu da redovno azuriraju sajt, pa cim se bude objavio plan stanova, krenuce i prodaja.
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 18:40 #1527

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Ilke napisao/la:
Emmerald Hill krece u Sime Matavulja uskoro, a Zoned na Futoskom putu negde kod Klinickog

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da li znate koliko ce biti kvadrat u Sime Matavulja? Koliko sam shvatila, pored tog objekta bice napravljen produzetak (krak) Bulevara Evrope koji ce dalje biti povezan sa mostom koji treba da se napravi preko reke.
Zoned jos nije izbacio cene, u prodaji ne znaju kad ce biti izbacene, kazu da redovno azuriraju sajt, pa cim se bude objavio plan stanova, krenuce i prodaja.
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 27 okt 2019 19:21 #1528

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Cole11 napisao/la:
Ilke napisao/la:
Emmerald Hill krece u Sime Matavulja uskoro, a Zoned na Futoskom putu negde kod Klinickog

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da li znate koliko ce biti kvadrat u Sime Matavulja? Koliko sam shvatila, pored tog objekta bice napravljen produzetak (krak) Bulevara Evrope koji ce dalje biti povezan sa mostom koji treba da se napravi preko reke.
Zoned jos nije izbacio cene, u prodaji ne znaju kad ce biti izbacene, kazu da redovno azuriraju sajt, pa cim se bude objavio plan stanova, krenuce i prodaja.
Zoned jos uvek rusi na placu. Ima mnogo objekata i jedna visespratnica, pa kontam da ce krenuti gradnju dogodine na prolece.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cole11

Stambena novogradnja - investitori 29 okt 2019 09:37 #1529

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Ono sto mene zbunjuje je samouverenost investitora u smislu plana razvoja grada.

Emerald Hill, ciji se kvalitet gradnje meni stvarno mnogo svidja, ce za lokaciju u Sime Matavulja reci - tuda ce ici BULEVAR koji ce izaci na NOVI MOST.
A realno, kako se prate Generalni urbanisticki planovi, to se moze desiti, za dve, pet, 10 ili 20 godina, niko ne zna.
I zasto bi probijali novi bulevar dok ne resi pitanje mosta? Most nije planiran do 2030. A jeste videli ulicu Sime Matavulja sada?
Mislim, koliko vere covek treba da ima i vizije za takvu kupovinu, ako spadas u grupu ljudi koji kupuje stan JEDNOM, a ne kao imam fore za popravni.
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Zegi

Re:Stambena novogradnja - investitori 29 okt 2019 10:09 #1530

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
Isto tako prodaju pricu za Salajku, kako ce se tu nastaviti Jase Tomica uz prugu prema Temeriskoj... A to ce biti...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 02 nov 2019 20:52 #1531

  • cvarkov
  • cvarkov's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 131
  • Primljenih Zahvalnica: 319
Mi na kraju Koste Sokice se bas i ne radujemo tom spajanje.A i bice za 20 g
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 02 nov 2019 20:59 #1532

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Ja sam u Koste Šokice i radujem se tome. Ako se ikad desi. Pogledaj na šta ulica liči. Kontejneri parkirani kao auta, ne može se proći autom, ne postoji trotoar. Dečija kolica se moraju voziti sredinom puta. Svako od ovih vlasnika kuće ogradio svoje i zabarikadirao kao da smo u getu.
Da ne komentarišem da sam par puta sa balkona gledao tuče, krađe...
Loženje uglja usmrdi cijelu Salajku. Pa najbolje da se ne radujemo nikakvom sređivanju nego da smrdimo jedni drugima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja

Stambena novogradnja - investitori 02 nov 2019 21:03 #1533

  • cvarkov
  • cvarkov's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 131
  • Primljenih Zahvalnica: 319
Slazem se za to ,a sta sa buducim saobracajem.autobusi kamioni je li to je bolje
Poslednja izmena: 02 nov 2019 21:09 od cvarkov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 02 nov 2019 21:12 #1534

  • Sule
  • Sule's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Pa to je sad kao da kažeš šta sa autobusima na Bul. Oslobođenja. Salajka će se tek graditi i treba je srediti, jeer je trenutno stanje, u najmanju ruku, jezivo.
Strana do pruge je u jako lošem stanju i ako će rušiti sve - neka ruše. Prošle godine sam čuo da se Soća dogovorio sa gradom nakon nekoliko godina pregovora.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 08 nov 2019 07:54 #1535

  • gremlinka
  • gremlinka's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 61
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Ima li neko od vas iskustva ili posredno-neposredne informacije o firmi Gra-mont? Moja zgrada je u fazi prikupljanja ponuda za nadogradnju te je jedna od ponuda njihova i čini mi se da imaju najviše referenci od ostalih, pristiglih (Google pretraga).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 08 nov 2019 12:28 #1536

  • mlata
  • mlata's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Drugi su drugi-mi smo prvi
  • Poruka: 624
  • Primljenih Zahvalnica: 1024
Partizanska ostaje za kamione tako da ovim delom neće biti teretnog saobraćaja već samo automobilskog i eventualno autobuskog zbog direktnog izlaza na stanicu.
Iz prve ruke znam da deo uz prugu, zeleznica otkupljuje i da su u pregovorima sa svim vlasnicima placeva uz samu prugu.Ostala je još gomila kuca na trasi novog bulevara i kad će krenuti da ruše još niko ne zna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 11 nov 2019 11:25 #1537

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Kada sam gledala stan u Sestara Ninkovic, pogledala sam kroz prozor i gospodin koji radi prodaju stanova mi je na moje pitanje sta ce biti sa "pogledom" rekao da ce na mestu u Slobodana Bajica 23 biti izgradjena zgrada, velicine objekta u Slobodana Bajica 21. Trenutno je u Slobodana Bajica 23 zarasla parcela sa dosta velikog drveca i dva mala objekta.
U Slobodana Bajica 21 je gradila Dinamika (Emerald) i oni kazu da oni nisu uzeli lokaciju u Slobodana Bajica 23.
Da li se slucajno sapuce ko ce biti investitor na ovoj lokaciji? Ima li neki trac?

Prema GISu i katastarskim podacima, jos uvek niko nije "uzeo" taj plac, u katastru je poslednja promena od juna ove godine.
21.6.2019 0:00:00
Број предмета: 952-02-13-226-46975/2019
Опис: УПИС ОСТАЛИХ ТЕРЕТА - ЗАБЕЛЕЖБА РЕШЕЊА О ИЗВРШЕЊУ. ПОДНОСИЛАЦ БОЖИДАР ГРБА. ВРЕМЕ 08:01
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 13 nov 2019 09:51 #1538

  • Preduzetnik
  • Preduzetnik's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 22
  • Primljenih Zahvalnica: 16
Pozdrav, da li je neko upoznat sa ovim investitorom - Dream House real estate.

Imaju izgradjenu vec ovu vilu www.dreamhome.rs/ u Tone Hadzica 19, mirna ulica, po specifikaciji najbolji materijali su korisceni prilikom izgradnje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 04 dec 2019 07:23 #1539

  • Young
  • Young's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Mi nesrećnici koji smo zaključili predugovor sa Galensom za zgradu u Laze Lazarevića 4 i 4/a sa rokom završetka radova 31.12.2018. godine, (DA 2018!!! ) i dalje čekamo. Zgrada nije do kraja završena, a već dva puta im je odbačen zahtev za izdavanje upotrebne dozvole. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
To je ona ista zgrada gde su jedno 4 meseca popravljali greške. Najbolje od svega je što kada pitaš ko je pravio greške kada je Galens i investitor i izvođač radova, kažu druga ekipa majstora. :dunno: :dunno: :dunno: :bash: :bash: :bash: :storm: :storm: :storm:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata

Stambena novogradnja - investitori 04 dec 2019 07:40 #1540

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Ko je sef gradilista?
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru