Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Re:Stambena novogradnja - investitori 23 sep 2018 20:21 #1161

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ne kontas ti, kolega.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 23 sep 2018 23:58 #1162

  • Djordje Cvarkov
  • Djordje Cvarkov's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 360
  • Primljenih Zahvalnica: 1486
Jutros sam primetio na ukrštanju Bulevara Evrope, Pavleka Miškine i Laze Nančića geometre. Pretpostavljam da su tu zbog buduće zgrade na uglu BE i Laze Nančića (na onom uglu bližem kružnoj raskrsnici na Limanu).

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka
Pozdravite Vašu mamu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 sep 2018 14:12 #1163

  • draganm
  • draganm's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 12
Pozdrav svim forumasima,
da li neko zna nesto o investitoru Stabilnost doo?
Trenutno rade zgradu u BPP a prethodna je bila u Cika Stevinoj?
Da li zna neko kako su uradili tu poslednju zgradu?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 sep 2018 20:04 #1164

  • DEKIMIR
  • DEKIMIR's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 30
Ako neko traži stan oko Sombroskog bulevara onda ima sreće, jer trenutno najbolji investitor u gradu Emerald Hill (ranije Dinamika) gradi dve zgrade na toj lokaciji, njihove zgrade su bez konkurencije u gradu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 sep 2018 20:49 #1165

  • Istraživač
  • Istraživač's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 94
  • Primljenih Zahvalnica: 174
DEKIMIR napisao/la:
trenutno najbolji investitor u gradu Emerald Hill (ranije Dinamika) gradi dve zgrade na toj lokaciji, njihove zgrade su bez konkurencije u gradu

To oni što su zagradili ljudima terase iz susedne Galens zgrade?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 sep 2018 09:54 #1166

  • milosns
  • milosns's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 10
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Istraživač napisao/la:
DEKIMIR napisao/la:
trenutno najbolji investitor u gradu Emerald Hill (ranije Dinamika) gradi dve zgrade na toj lokaciji, njihove zgrade su bez konkurencije u gradu

To oni što su zagradili ljudima terase iz susedne Galens zgrade?

To kad se zagradi, to je zagrađeno bez konkurencije!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 sep 2018 10:24 #1167

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Nisu oni zagradili nista sto nije bilo planirano tako. Zar nije Galens prosirio terasu gde nije smeo?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 sep 2018 10:28 #1168

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Boda Tajson napisao/la:
Nisu oni zagradili nista sto nije bilo planirano tako. Zar nije Galens prosirio terasu gde nije smeo?
Nemojte reagovati na dezinformacije, zgrada u izvodjenju ne moze da se prosiri ni 1 cm. Ne bi dobila upotrrbnu niti uknjizbu. Plus sto je taj objekat finansiran putem projektnog finansiranja banke gde ne sme da se odstupi od projwkta ni jedan promil. I za svaku situaciju revizor od banke daje saglasnost da nista nije odstupljeno od projekta. Treba samo malo logiku ukljuciti. Na ovu temu necu se vise nadovezivati i objasnjavati.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 27 sep 2018 10:31 #1169

  • ChobbyNS
  • ChobbyNS's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 125
  • Primljenih Zahvalnica: 68
Pa dajte onda kažite ko je kriv?
Svako se tu ograđuje kako zna i ume a ona devojka će ostati u zamračenom stanu.
Ispada da niko nije kriv i da je sve rađeno po propisu a očigledno nije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 27 sep 2018 10:51 #1170

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
VladaNS napisao/la:
Boda Tajson napisao/la:
Nisu oni zagradili nista sto nije bilo planirano tako. Zar nije Galens prosirio terasu gde nije smeo?
Nemojte reagovati na dezinformacije, zgrada u izvodjenju ne moze da se prosiri ni 1 cm. Ne bi dobila upotrrbnu niti uknjizbu. Plus sto je taj objekat finansiran putem projektnog finansiranja banke gde ne sme da se odstupi od projwkta ni jedan promil. I za svaku situaciju revizor od banke daje saglasnost da nista nije odstupljeno od projekta. Treba samo malo logiku ukljuciti. Na ovu temu necu se vise nadovezivati i objasnjavati.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Izvinjavam se, pogresno sam se izrazio.
Nisam mislio na prosirenje terase na ustrb susedne parcele, vec na neizgradjen zid kako bi terasa izgledala sire i stan dobio vise svetlosti. Nisam u vasoj struci, ali mi kao laiku nije jasno kako je to moguce izvesti ako je na projektu/skici/cemu-god ucrtan zid?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 28 sep 2018 17:02 #1171

  • DEKIMIR
  • DEKIMIR's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 30
Treba se raspitati malo pre nego na forumu neistinu napisati, osim ako ne postoji loša namera, kod Emerald Hila odnosno Dinamike kod svih prethodnih zgrada je sve urađeno profesionalno, stručno i najkvalitetnije u našem gradu, a suviše je Galens moćan da bi tek tako njih neko zagrađivao, ljudi sve rade po projektu, a zašto su tu te terase napravljene je drugo pitanje, verovatno zbog lakše prodaje stanova, a iskreno verujem da su obe zgrade urađene u skladu sa dozvolom i treba ljudima druge stanove dati ili otkupiti ove stanove i terenske radnike smestiti, nije isto povremeno u takvim stanovima živeti i ostatak života u njima provesti, verujem da će ih Galens otkupiti po istoj ceni
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 28 sep 2018 17:58 #1172

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
Mene sad zanima, ako iz Galensa kažu da nisu smeli da odstupe ni milimetar od projekta, kako se vodi to što nisu izveli ceo zid?
Ili je odstupanje od projekta, ili je nedovršeno...

Bravo za zig, urbanizam, ko god je stavljao potpise,bravo i za onoga ko je stan prodavao i prećutao zid koji je po projektu,naosnovu kog su dobijene dozvole.
Šta god radio, kupovao auto ili stan.. Na sve strane gledaš ko će te zavrnuti po zakonu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 28 sep 2018 18:14 #1173

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Dekimire,suvise si subjektivan po pitanju Dinamike odnosno Emerald Hilla.Ne bih da ulazim u razloge za to,mogu da pretpostavim.Ni po cemu se DInamika,odnosno Emerald hill ne izdvaja u odnosu na druge investitore.To sto rade na detelinari je sve na nivou proseka u gradu u sadasnje vreme.Ako je fasadna cigla i grejanje na gas,za tebe najbolje od najboljeg,onda ok.Znaci kvalitet njihovih zgrada po meni je sasvim ok,ali daleko da je to najbolje od najboljeg.Sve jedna zgrada u centru napravljena u zadnjih 5 godina je sto se opremljenosti i materijala tice znacajno naprednija u odnosu na bilo koju DInamikinu odnosno Emerald hill zgradu.Naravno,niko ne osporava da bi bila glupost praviti zgrade na detelinari ili telepu i opremati ih kao ove u centru,jer ni prodajnu cenu ne mozes postici kao u centru,samo malo objektivnosti treba uneti.Mozda bi se mogao sloziti da su DInamikine NOVE zgrade(od Cika Stevina pa posle) medju najboljima na detelinari od ovih postojecih koje su izgradjene
Poslednja izmena: 28 sep 2018 18:19 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 28 sep 2018 19:30 #1174

  • DEKIMIR
  • DEKIMIR's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 30
Zgrada na uglu Čika Stevine i Janka Veselinovića, pa Janka Veselinovića 21, pa Palata Birčanin preko puta umetničke škole, za te tri znam 100% da su vrhunske, pregradni zidovi između stanova 25 cm, kamenom vunom 10 cm urađena kompletna izolacija sa sendvič zidom, zidovi idealno ravni što sam pre par godina dok nisam svašta video mislio da se podrazumeva,istina je da lokacije nisu vrhunske što je velika šteta, ali bi voleo da mi napišeš koji još investitor gradi kvalitetna zgradeu centru da ga obiđem. Hvala unapred na informaciji
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: coazr

Stambena novogradnja - investitori 28 sep 2018 22:45 #1175

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Dekmir, i ja sam kupio stan na Novoj Detelinari , ne kod Dinamike vec kod Jokića i isto su pregradni zidovi izmedju stanova 25cm, izmedju soba 12-15cm... tako da slazem se da je Dimanika super, ali nista puno ne odudaraju od ostalih s kvalitetom, sem mozda sa fasadnom ciglom, ako se to moze nazvati “visim kvalitetom”...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 07 okt 2018 10:05 #1176

  • kupujem_stan18
  • kupujem_stan18's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Pozdrav ljudi,
Zainteresovan sam za kupovinu stana koji je pri kraju izgradnje od investitora Bodganića u ulici Bogoboja Atanackovića.
Da li neko ima zamerke za njegovu gradnju, tj. da li postoji neki dobar razlog da ne uzimam? : )
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 07 okt 2018 22:25 #1177

  • SivaEminencija
  • SivaEminencija's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Nisam ni znao da zida tamo, šibni koju sliku,imam druga koji bi uzeo na takvoj lokaciji, jel ostalo nešto? Koja je cena m2? O Bogdaniću sam čuo sve ok.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 08 okt 2018 08:32 #1178

  • kupujem_stan18
  • kupujem_stan18's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Važi, slikaću kada odem tamo ovih dana. Ostalo je samo par stanova od kompenzanata, koliko sam ja shvatio. Do stana sam došao preko agencije, tako da je cena uz agencijsku proviziju bila 1430e.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 okt 2018 11:10 #1179

  • Talični Tom
  • Talični Tom's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 36
  • Primljenih Zahvalnica: 93
Najjači odgovori u današnje vreme u ovoj jadnoj,opljačkanoj zemlji je ,pa sve je urađeno po zakonu.
Kad god se desi neko sranje,kad običan građanin bude skrajnut i od drzave ,sistema,institucija,nasamaren,ostavljen sam,i kad se potegne pitanje odgovornosti,
opet čujemo od svih ,pa sve je urađeno po zakonu.
To čujete svakodnevno sa vaših TV prijemnika,pročitate u novinama,portalima,forumima na ulici.Ama baš svugde je sve po zakonu.
Kad čujem ,sve je urađeno po zakonu,kosa mi se digne na glavi.Jer iskustva svih nas,sa raznih strana,situacija životnih govori,da je to dzak pun fekalija i da će
običan gradjanin najebati.Sve je i svugde po zakonu,a drzava je banana,bez prava,institucija,zakona svega.Gde caruju lova,moć,ugled,politika i mito na svakom ćošku.
I pozivati se na zakon i kako je sve urađeno po istom u ovoj zemlji je sve samo ne potvrda ili dokaz da je sve urađeno po ZAKONU:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Yokai, mrnjavi, Duja, RM77, Djordje Cvarkov, Delija, ChobbyNS, milosns

Stambena novogradnja - investitori 10 okt 2018 12:20 #1180

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
meni je omiljena, "ostavimo nadležne institucije da rade svoj posao"
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mrnjavi, Duja, RM77, Djordje Cvarkov, ChobbyNS
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru