Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 20:34 #1141

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
www.facebook.com/vedrana.kaloper/posts/1...702456107904?__xts__[0]=68.ARA-NDnF_S_vJoelCzfsTTT-Rcr-NqYpABhgp3vqRs1SG3WPkU9g_1CMuKWunQvpKHBrlzGL8g4rUZjo58pA2saR5mzUYArai1DvH2OoJOz0L4NolDO0UGiI1_3PzpStSKBdnTEya5ZrHtnxk9Y2QGflwoUOceAyr0lcnmwdfIpxauGOzAmUutZTUdHlF4cbkkgFJyS12umj8_c6jqelyW97ZDFcLwOyUCgPexNY&__tn__=C-R

Ovo moze i u nalicje grada

Posto video nema preview, evo i screenshot

Postovani, molim vas da ne sherujete post od gospodjr Kaloper jer je pun neistina i tendecioznih informacija koje stete ugledu kompanije Galens. Objekat je izveden prema projektu i ishodovana je upotrebna dozvola. Od gradjevinske inspekcije je takodje dobila informaciju da je sve izvedeno po propisu. Ova skica je dokaz da je i sporan zid ucrtan u projektu i da je kupac upoznat sa istim i da nista nije prosirivano. Takodje objekat koji se naslanja na nasu zgradu ne izvodimo mi niti smo upuceni kakve uslove za izgradnju je dobio investitor objekta u izgradnji.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 21:15 #1142

  • Istraživač
  • Istraživač's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 94
  • Primljenih Zahvalnica: 174
Ne razumem kako je dobijena dozvola za zagrađivanje terase, ako može neko da mi objasni. Svakako je loša poslovna praksa prećutati tako jednu bitnu informaciju kupcu koji najverovatnije nije stručan da čita i tumači skice. Od ozbiljne i kredibilne kompanije od koje želim da kupim stan bih očekivao da me upozori na ovakvu mogućnost (iako smatram da ovo ne bi smelo ni u teoriji da se dogodi al ajde).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 21:24 #1143

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Istraživač napisao/la:
Ne razumem kako je dobijena dozvola za zagrađivanje terase, ako može neko da mi objasni. Svakako je loša poslovna praksa prećutati tako jednu bitnu informaciju kupcu koji najverovatnije nije stručan da čita i tumači skice. Od ozbiljne i kredibilne kompanije od koje želim da kupim stan bih očekivao da me upozori na ovakvu mogućnost (iako smatram da ovo ne bi smelo ni u teoriji da se dogodi al ajde).
Mi nemamo uvid sta ce se graditi pored objekta i u kom gabaritu. Uslove za izgradnju dobijamo samo za nasu parcelu. Objekat je sagradjen pre 2 godine i ispostovani su svi zadati gabariti.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 22:40 #1144

  • draxd
  • draxd's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
O blagi boze, dali je ovo moguce. Dash nenormalne pare, u dugu do kraja zivota i neko ti zagradi sunce. Neverovatno. Na svu srecu pa sam ja kupio dvorisni stan :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 22:42 #1145

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Definitivno tom koji je radio urbanisticki plani u tom delu i ko je davao uslove za izgradnju treba ukinuti licencu za rad i na dozivotnu robiju... Ovo je strasno , ali jako... naravo da sad niko nije kriv, svi si neduzni, pojeo vuk magarca, treba devojka da zivi u pecini ceo zivot... Ko nije otisao iz Srbije jos , nek’ ide sto pre - najbolje po zdravlje
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:28 #1146

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Ova skica je dokaz da je i sporan zid ucrtan u projektu i da je kupac upoznat sa istim i da nista nije prosirivano.

На снимку се јасно види да тог бочног зида са вашег плана који сте ви требали да урадите нема?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:32 #1147

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Kad gos'n Vlada uspe da objasni famoznih "2000 kvadrata zelenila" u Gardenu, mozda mu sine i neka ideja za malo manje providnu pricu za ovo.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 18 sep 2018 23:35 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:34 #1148

  • draxd
  • draxd's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
Nicisy1 napisao/la:
Ova skica je dokaz da je i sporan zid ucrtan u projektu i da je kupac upoznat sa istim i da nista nije prosirivano.

На снимку се јасно види да тог бочног зида са вашег плана који сте ви требали да урадите нема?

Pa dobro sad necemo cepidlaciti, evo ovi momci ce sad da ga naprave. Meni samo nije jasno dali planiraju da zazidaju oko cele terase ili samo taj famozni zid.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:46 #1149

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Ovde je ili firma koja je radila tehnicki prijem dobro pocascena da gura upotrebnu dozvolu, ili su u samom startu pocasceni koji su trebali biti da se UTU uslovi promene, odnosno da se omoguci ovaj izvor svetlosti i ishalavi za koji kvadrat vise... ( par desetina hiljada evra) ovo definitivno nije greska Emerald Hill-a, vec onih koji su prvi gradili , u ovom slucaju Galens...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:50 #1150

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
i da treba da se post share-uje sto vise, da se vidi sta se radi u drzavi zbog halavosti na pare i moc... toliko mi je zao devojke, ne kazem da joj je neko nesto slagano, ali joj se precutalo i nijedno drugo opravdanje ne postoji... sto treba u pecini da zivi, sto naravno niko nece takvu “robu” da kupi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2018 23:55 #1151

  • draxd
  • draxd's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
Sto vise gledam skicu ovog stana to mi je manje jasno kakav mozak je to smislio i ko je to odobrio. Mogli su jednostavno da naprave shpajz i prodaju ga kao stan.
Poslednja izmena: 18 sep 2018 23:56 od draxd.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 00:40 #1152

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
VladaNS napisao/la:
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
www.facebook.com/vedrana.kaloper/posts/1...702456107904?__xts__[0]=68.ARA-NDnF_S_vJoelCzfsTTT-Rcr-NqYpABhgp3vqRs1SG3WPkU9g_1CMuKWunQvpKHBrlzGL8g4rUZjo58pA2saR5mzUYArai1DvH2OoJOz0L4NolDO0UGiI1_3PzpStSKBdnTEya5ZrHtnxk9Y2QGflwoUOceAyr0lcnmwdfIpxauGOzAmUutZTUdHlF4cbkkgFJyS12umj8_c6jqelyW97ZDFcLwOyUCgPexNY&__tn__=C-R

Ovo moze i u nalicje grada

Posto video nema preview, evo i screenshot

Postovani, molim vas da ne sherujete post od gospodjr Kaloper jer je pun neistina i tendecioznih informacija koje stete ugledu kompanije Galens. Objekat je izveden prema projektu i ishodovana je upotrebna dozvola. Od gradjevinske inspekcije je takodje dobila informaciju da je sve izvedeno po propisu. Ova skica je dokaz da je i sporan zid ucrtan u projektu i da je kupac upoznat sa istim i da nista nije prosirivano. Takodje objekat koji se naslanja na nasu zgradu ne izvodimo mi niti smo upuceni kakve uslove za izgradnju je dobio investitor objekta u izgradnji.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Sve je to ok Vlado, ali ne trebate li vi kao investitor da izadjete zeni, koja je vasa musterija, u susret na neki nacin? Sto je sve uradjeno po zakonu ne znaci da neko nije nacinio gresku, ili nesto gore ne d'o Bog.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 08:26 #1153

  • vuchina
  • vuchina's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 80
  • Primljenih Zahvalnica: 39
Vlado, prateci ovaj forum sam primetio da je firma koju predstavljas navukla na sebe poprilican bes....
Da li imate u planu da gradu/gradjanima poklonite neki park ili tako nesto?

Takodje, u vezi sa vasim kompleksom na Podbari (msm ulica Filipa Visnjica), koliko sam primetio, seku se stabla (ili barem grane). Da li planirate da ostavite postojeca stabla, ili sto je moguce vise njih?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 12:40 #1154

  • zarns
  • zarns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 62
Gandra87 napisao/la:
Da li neko zna da li je istina da je prodata zgrada Dnevnika i stamparija?

Da Gelens je kupio... pa sad pretpostavi sta ce da rade...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 14:09 #1155

  • Billy
  • Billy's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 767
  • Primljenih Zahvalnica: 1527
zarns napisao/la:
Gandra87 napisao/la:
Da li neko zna da li je istina da je prodata zgrada Dnevnika i stamparija?

Da Gelens je kupio... pa sad pretpostavi sta ce da rade...

Koliko se ja secam, samo je stamparija bila na prodaju. Jedino ako se nesto menjalo zadnjih par meseci?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 15:47 #1156

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Pre neoi dan je bilo da je kupila novosadska tv dnevnik znaci novosadska tv ce uskoro njima da proda :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 19 sep 2018 15:54 #1157

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
djaso napisao/la:
Pre neoi dan je bilo da je kupila novosadska tv dnevnik znaci novosadska tv ce uskoro njima da proda :)

Znaci, Novosadska tv je tu posrednik koji dobija proviziju?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 sep 2018 20:05 #1158

  • SivaEminencija
  • SivaEminencija's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Primetio sam da se dosta napada Vlada koji zastupa Galens. Nemojte tako, nije on vlasnik kompanije. Znamo svi da su tu veće ribe u igri. Ja jedva čekam da vidim sve te projekte kad se završe. Pupinova palata, kraljev park, kej garden, avenija, liman, brodogradilište. Držim fige svim investitorima da izguraju svoje projekte, samo tako možemo napredovati kao društvo. Jeste, ima tu i pranja novca i svašta, ali bar će ljudi dobiti svoje stanove i Novi Sad će stvarno dobiti na značaju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 sep 2018 22:55 #1159

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Napredujemo kao društvo i dobijamo na značaju pretvaranjem grada izgradnjom zgrada (?!), neorganizovanim skupom objekata i ulica, prekomernom gustinom stanovanja, haosom u urbanizaciji koja proizvodi haos u saobraćaju? E baš, živeli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Yokai, Jov.NS, Brane, bngsk_, Djordje Cvarkov, ChobbyNS, strika, Istraživač

Re:Stambena novogradnja - investitori 23 sep 2018 15:24 #1160

  • SivaEminencija
  • SivaEminencija's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Ne kontas poentu prijatelju. Nema veze.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru