Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 06 sep 2020 15:41 #421

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
VM napisao/la:
Pozdrav svima, zanimaju me vaša iskustva sa investitorima po pitanju keš kupovine stana i mogućnošću isplate 80-90% u startu kakva je praksa koliko se može spustiti cena po kvadratu?
Izvinjavam se ako je negde pisano o tome nisam uspeo pronaći.

Zavisi i kad je rok, ako uzimas nesto cemu se vidi kraj super, ako imas love isplati - naravno ako je pouzdan investitor. Ako je nesto daleko, ni slucajno, to ti je moje misljenje. Pogotovo sad u koroni kad ipak moze nesto da se iskomplikuje ne bih zarobio pare nikako
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 21:14 #422

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
A čak i ako se vidi kraj, investitor može da propadne u toku gradnje. Najbitnije uzeti pouzdanog investitora
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 21:16 #423

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Stan, stara kvalitetna gradnja, kod Dunavskog parka, sa prking mestom u zatvorenom dvorištu, je 1650 evra kvadrat. Sličba cena i za stan u Železničkoj, sa dva parking mesta. Stan kod Trčike od 135 kvadrata mislim da se prodaje za 220 ili 230 hiljada evra, a ima i poseban lift do njega i kamin i pogled na ceo centar. Onda mi glupo da se negde na nekim bulevarima ili u Kosovskoj prodaju stanovi po višoj ceni, kad ovo najuži centar. Mislim, ja nikad ne bih kupio stan na kružnom toku na kraju Limana, a uvek bih da iamm novac uzeo stan u centru. Tako da ja ne razumem zašto je to tako na tržištu, ali očigledno jeste.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 21:30 #424

  • bili
  • bili's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 183
  • Primljenih Zahvalnica: 317
1. Jako puno puta sam čuo: Jednom u životu kupujem stan pa hoću da bude nov.

2.Ljudi sa strane, koji nisu iz NS gledaju da kupe nov stan, ne znam zbog čega.

3.Stari stan teeba renovirati. Ljudi se boje majstora i renoviranja, nemaju viziju šta od "rupe" može da se napravi, i ne znaju koliko to košta.

Zato je tako.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 22:23 #425

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
bili napisao/la:
1. Jako puno puta sam čuo: Jednom u životu kupujem stan pa hoću da bude nov.

2.Ljudi sa strane, koji nisu iz NS gledaju da kupe nov stan, ne znam zbog čega.

3.Stari stan teeba renovirati. Ljudi se boje majstora i renoviranja, nemaju viziju šta od "rupe" može da se napravi, i ne znaju koliko to košta.

Zato je tako.

Plus ima jako puno ljudi koji dolaze sa sela (ne mislim nista lose pod tim naprotiv), zele da osete grad i da zive na bulevaru i da sve bljesti, kojima je starih kuca i zelenila preko glave i nece im trebati jos jedno 15 godina.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 22:36 #426

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Aleksej zar nisi ti uzeo stan na kruznom toku na kraju Limana?

Bas je jeftin stan kod Trcike samo 230k.... Plus besplatne žurke svakog petka i subote.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 06 sep 2020 22:50 #427

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Po oglasu je taj stan potpuno renoviran i luksuzno sredjen. Na Telepu je stan od 95 kvadrata 206000 €. U Brače Krkljuš stan od 159 kvadrata je 245.655 €,
Somborski bulevar 144m2 298.700 €. I dalje da imam novac kupio bih stan u centru nego na Somborskom bulevaru za 2060 € po kvadratu. Drugi očigledno tako ne razmišljaju, čim se skupo prodaje po kružnim tokovima i raskrsnicama dislociranim od centra, što znači da ja, kako rekoh,
ne razumem tržište.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Hamilton

Cene stanova 06 sep 2020 23:09 #428

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Uhvatis se za 1 stan I napišes 200k taj stan treba I prodati. Budimo realni niko to neće dati

Ne znam kakvog zelenila ima ispred Trcike, sve je stvar sta ko želi. Ali nije realno tržište tako kao sto predstavljas. Ja mogu da poklonim nekome stan što ne znači da su u tom kraju stanovi besplatni.

Kvadrat na Telepu je oko 1300e. I za veće stanove velika je razlika da li je 1300, 1500 ili 1700
Poslednja izmena: 06 sep 2020 23:12 od Neskov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 06 sep 2020 23:32 #429

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
juce sam gledao, novi trosoban u Uzor prometu na Somborskom 1460 i povrat pdv


Sent from my iPad using Tapatalk
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 00:30 #430

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Sad sam našao taj stan 95 kvadrata 206 000 evra, takodje u oglasu piše da se parking dobija gratis kao i terasa od 50 kvadrata, a terasu sad svi računaju u kvadraturu.

Takodje video sam i da se prodaje stan u novoj Galensovoj zgradi iza hitne na somborskom 128 kvadrata 249k e. Isto uz stan ide i parking mesto i stan je stvarno opremljen lux
Poslednja izmena: 07 sep 2020 00:31 od Neskov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 01:25 #431

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Ja samo kažem da po meni lokacija u centru vredi više nego neka lokacija na Somborskom bulevaru. Ne govorimo o kategoriji običnih stanova, koji se prodaju po 1300 ili 1400, već o onima kojima pridodaju epitet luksuznog stana. Takvi ni na Telepu ne idu po toj ceni. Ne kažem da će neko tamo stan i prodati, samo uporedjujem koliko se traži za stanove. Znači stan kod Trčike koji je po oglasu luksuzno opremljen i to je po meni eksklzivna lokacija u gradu, u stvari najekskluzivnija sem ako se ne prodaje nešto u Zmaj Jovinoj i Dunavskoj. na tržištu nosi cenu koja je niža za sličnu kvadraturu od stanova u perifernim delovima grada? Imamo na Somborskom bulevaru i stan od 144 kvadrata za 288400. ovo je sad pitanje lokacija, da li su lokacije u centru cenom i potražnjom pale u odnosu na lokacije na marginalnim pozicijama u gradu, odnosno da li se shvatanje centra i periferije menjai?
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Re:Cene stanova 07 sep 2020 05:42 #432

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
to je interesantno. Gotovo se izjednačile cene po celom gradu. Čak i Adice imaju cene kao oni na Grbavici, Limanima, Centru

Послато са мог фона
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 07 sep 2020 07:58 #433

  • Hamilton
  • Hamilton's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 121
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Mislim da se jos uvek cenom izdvajaju stanovi oko suda, stari grad i ta neka mikrolokacija, ali mnogo manje nego ranije.

Salajka se popela cenama do grbavice, limana 3-4...
Cekamo jos klisu da bukne i imamo kompletan paket.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 07 sep 2020 09:32 #434

  • pedja82
  • pedja82's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 23
Cene stanova diktira i samo tržište kao i za sve ostalo. Ukoliko ima potražnje cene rastu i suprotno...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 09:40 #435

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
www.halooglasi.com/nekretnine/prodaja-st...=1&sid=1599464082689

Svi ostali stanovi pa i ti lux na Somborskom su max 1500, a evo stavio sam link stana gde je čovek stavio 1900+. Taj stan je max koštao isto 1400 ali covek je mnogo novca uložio i ne može sad biti kakve veze ima koliko je uložio kad je stan na Telepu.
Jednostavno je izbor kupiti gotov stan ili uzeti ga za 1400 i sam ga opremiti Lux. U centru ne možeš uzeti stan za 1400
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 09:58 #436

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Neskov napisao/la:
Aleksej zar nisi ti uzeo stan na kruznom toku na kraju Limana?

Bas je jeftin stan kod Trcike samo 230k.... Plus besplatne žurke svakog petka i subote.

Ja sam uzeo stan u Cara Dusana, jednoiposoban za izdavanje upravo iz gore navedenih razloga. Sto pitas?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 10:08 #437

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Aleksejjj napisao/la:
Neskov napisao/la:
Aleksej zar nisi ti uzeo stan na kruznom toku na kraju Limana?

Bas je jeftin stan kod Trcike samo 230k.... Plus besplatne žurke svakog petka i subote.

Ja sam uzeo stan u Cara Dusana, jednoiposoban za izdavanje upravo iz gore navedenih razloga. Sto pitas?

Pa mislim da je bolje da si uzeo u centru za isti novac kad već može
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Toni021

Re:Cene stanova 07 sep 2020 10:28 #438

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
ranko su ns napisao/la:
to je interesantno. Gotovo se izjednačile cene po celom gradu. Čak i Adice imaju cene kao oni na Grbavici, Limanima, Centru

Послато са мог фона

Odakle ti ovaj info? Meni je to stvarno nemoguce da adice kostaju kao centar, mozda si naleteo na neki izuzetak. Isto neko gore dobro rece, oglasi su jedno a prodaja je drugo, ima tu dosta odstupanja
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 10:40 #439

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Neskov napisao/la:
Aleksejjj napisao/la:
Neskov napisao/la:
Aleksej zar nisi ti uzeo stan na kruznom toku na kraju Limana?

Bas je jeftin stan kod Trcike samo 230k.... Plus besplatne žurke svakog petka i subote.

Ja sam uzeo stan u Cara Dusana, jednoiposoban za izdavanje upravo iz gore navedenih razloga. Sto pitas?

Pa mislim da je bolje da si uzeo u centru za isti novac kad već može

Pa ja ne mislim da moze uopste! A i da moze uzeo sam sta sam trazio iz vise razloga. Nisi skontao, nadovezao sam se na pricu zasto se kupuje u novogradnji i na bulevarima, to je moj rezon. Ta masovna kupovina i podize cenu. Pisao sam vise puta o razlici cena i siguran sam da ne moze da se kupi jednako dobar stan u centru i na limanu i na detelinari itd..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 07 sep 2020 10:53 #440

  • Hamilton
  • Hamilton's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 121
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Pre bih u centru polovan nego nov na BPP, BE, Salajci, itd itd.
Za 1500e polovnih stanova u centru ima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru