Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 25 apr 2020 09:47 #241

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Koliko pratim oglase oko 1600,1700e je kvadrat jeRotkvarija,Socijalno
Poslednja izmena: 25 apr 2020 09:54 od Makica.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:20 #242

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Ima li neko slucajno info kako se krecu cene Danube residence, u Sime Matavulja? I kakva su iskustva sa Emeraldom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:22 #243

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Licka Ajkula napisao/la:
Pozdrav, da li neko zna koja je cena kvadrata na Rotkvariji, Zittni trg, Socijalno?

To smo vec pisali da na ova pitanja ne moze vam niko dati odgovor. Koliki stan, nova gradnja, stara gradnja, koji tacno deo, cene jako variraju u zavisnosti od toga svega, morate biti precizniji
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:26 #244

  • Licka Ajkula
  • Licka Ajkula's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 10
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Stan oko 70 kvadrata, socijalno, znaci Dimitrija avramovica, Kralja petra, Jovana subotica, papa pavla, taj reon, novogradnja, vidim da je neko napisao 1600-1700e sto nije bas malo :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:33 #245

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Licka Ajkula napisao/la:
Stan oko 70 kvadrata, socijalno, znaci Dimitrija avramovica, Kralja petra, Jovana subotica, papa pavla, taj reon, novogradnja, vidim da je neko napisao 1600-1700e sto nije bas malo :)

Ako kupujete u izgradnji kvalitetnu gradnju sa pdvom je to i vise. Vec postojecu noviju zgradu te kvadrature mislim da mozete naci i za oko 1400- 1500
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:36 #246

  • Licka Ajkula
  • Licka Ajkula's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 10
  • Primljenih Zahvalnica: 14
Hvala puno na odgovoru, da li imate nekog za preporuku sto se tice izgradnje? Cuo sam da wolf radi kvalitetno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 15:44 #247

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Licka Ajkula napisao/la:
Hvala puno na odgovoru, da li imate nekog za preporuku sto se tice izgradnje? Cuo sam da wolf radi kvalitetno

Wolf radi kvalitetno i pouzdani su. Oni krecu uskoro novi kompleks, nije bas striktno socijalno ali nije ni daleko, pa pogledajte. Ovo poslednje sto su zidali (jos nije zavrseno) je kostalo 1600 sa pdv-om prodavalo se pre godinu i nesto, mozda cak i dve
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 25 apr 2020 16:32 #248

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Koja je cena u Stevana Musica u starogradnji? Ako zna neko, npr ona Naftagas/Dijagonala velika zgrada

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 25 apr 2020 17:23 #249

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Nama su nudili u naftagasovoj beloj zgradi u S Musica za 1600e, bila je hitna prodaja. Stan je bio 100kvadrata. Tu se jako retko nadje za prodaju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 apr 2020 18:11 #250

  • DEKIMIR
  • DEKIMIR's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 30
Retki su ljudi koji će narednih par godina kupovati stan na kredit, a ko ima keš neće kupovati stan za izdavanje, mnogi koji su izdavali stan na dan narednih godina skoro pa da neće imati posla, iz tog razloga možemo samo očekivati sve više prodavaca stanova, a kupci će biti retki, logično za pet, šest meseci će značajno biti niže cene stanova
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 27 apr 2020 06:45 #251

  • Kasper
  • Kasper's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 56
LJudi zadnjih 10 godina pricaju kako ce cene da padnu samo sto nisu a one odose u nebo. Cene ce se u najgorem slucaju zadrzati na sadasnjem nivou narednih nekoliko meseci pa onda opet nastaviti da rastu.Od pada nema nista, zivi bili pa videli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 27 apr 2020 10:01 #252

  • Fisherman
  • Fisherman's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Inobačka - park novi

Nazovem, kaže gospođa sada je akcijska ponuda, reko super.
Nemaju građevinsku dozvolu još, završetak za 2 godine od trenutka dobijanja iste. Najranije leto 2022. Prvo lamela 1 pa sve ostale u nekoliko meseci iza te.
1500e sa pdv, nema umanjenja za veće kvadrature.

Kud plovi ovaj brod...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 27 apr 2020 10:43 #253

  • draganm
  • draganm's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 12
Cene skacu tek poslednje 4 godine, ja sam 2016 kupio u centru duplex od investitora za 950e, a sad bi takav stan bio oko 1400e. Mislim da ceo svet ocekuje ekonomska kriza i da ce cene padati samo je pitanje da li ce investitori odmah spustiti cene za 5-10% ili ce pokusati da drze cene i onda za pola godine-godinu spustiti za 10-15%. To je moje misljenje i svakako bih savetovao da ko planira da kupi stan saceka koji mesec a mozda i odlozi za sledecu godinu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 27 apr 2020 19:17 #254

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Fisherman napisao/la:
Inobačka - park novi

Nazovem, kaže gospođa sada je akcijska ponuda, reko super.
Nemaju građevinsku dozvolu još, završetak za 2 godine od trenutka dobijanja iste. Najranije leto 2022. Prvo lamela 1 pa sve ostale u nekoliko meseci iza te.
1500e sa pdv, nema umanjenja za veće kvadrature.

Kud plovi ovaj brod...

Da da taj rad, zvao sam i ja da pitam pa mi je sibnula mail (u nastavku) inace godpodja se zove Iva Andric :)

Poštovani

U prilogu su skice stanova u lameli 1.

Objekat ima ukupno 7 spratova. Na 7.spratu, koji je redovna etaža, su stanovi malo uvučeni jer imaju terase duž celog stana,

Prilozeni stanovi su tipski, sto znaci da su na svim spratovima isti po vertikali (osim na 7. spratu koji se kompletnom strukturom razlikuje od nižih spratova).
Na svakoj pojedinačnoj skici stana, možete videti i položaj stana u objektu.

U prilogu Vam šaljem i izgled parking mesta u podzemnoj etaži, kao i situaciju celog kompleksa, kako bi mogli da steknete utisak kako će kompleks izgledati.
U predugovaranju, odnosno promo periodu, cena stana je i najpovoljnija, 1500eur/m2 sa PDV-om.
Cena garažnog mesta je 600eur/m2, a veličine garažnih mesta su 11-13m2 ( na skici imate tačne dimenzije svakog garažnog mesta). Kao što možete videti na skici, po dva parking mesta su pregrađena zidovima. Iz garaze direktno liftom idete do željenog sprata.

Za sva pitanja stojim Vam na raspolaganju, budite slobodni da me pozovete na brojeve iz potpisa u bilo koje vreme u toku dana. Pozivam Vas i da dođete kod nas na sastanak u sedište kompanije na adresi Bulevar oslobođenja 30a. Radno vreme kancelarije je od 7h do 15h, ali možemo se dogovoriti i za vreme koje vama odgovara. Pozovite me da dogovorimo okvirno vreme sastanka, ukoliko želite.

Srdačan pozdrav,
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 28 apr 2020 12:23 #255

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Cekaj, zidaju objekat a nemaju gradjevinsku dozvolu?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 28 apr 2020 14:12 #256

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Garaža nije skupa ako je 6-8k sa PDVom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Cene stanova 28 apr 2020 16:40 #257

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Cekaj, zidaju objekat a nemaju gradjevinsku dozvolu?
Verovatno pripremni radovi...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 28 apr 2020 19:31 #258

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Neskov napisao/la:
Garaža nije skupa ako je 6-8k sa PDVom
. Nije sa PDV-om a i nije garaza nego garazno mesto a i PDV na garaze i garazna mesta je 20%, sada sam vas utesio ;)
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 28 apr 2020 20:39 #259

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Cekaj, zidaju objekat a nemaju gradjevinsku dozvolu?

Verovatno obavljaju "pripremne radove" u iščekivanju građevinske dozvole.
Česta praksa.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 28 apr 2020 20:54 #260

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
IC napisao/la:
Neskov napisao/la:
Garaža nije skupa ako je 6-8k sa PDVom
. Nije sa PDV-om a i nije garaza nego garazno mesto a i PDV na garaze i garazna mesta je 20%, sada sam vas utesio ;)

"Cena garažnog mesta je 600eur/m2, a veličine garažnih mesta su 11-13m2 ( na skici imate tačne dimenzije svakog garažnog mesta). Kao što možete videti na skici, po dva parking mesta su pregrađena zidovima. Iz garaze direktno liftom idete do željenog sprata"

Pa kaže garažno mesto a ne parking mesto i iz garaže idete... Znaci trebalo bi da je garažno mesto
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru