Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika u gradu

Odg: Bezec (Novosadska kafana) 26 jan 2013 07:50 #21

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Steve McQueen napisao/la:
Ne bih se slozio, sistem je dobar. Nije savrsen naravno ali je zloupotrebljen i stopiran. Zloupotrebljen ulicnu korist a stopiran da ne funkcionise kako treba i ne kaznjava. To nije uradio sam sebi, to su uradili ljudi u njemu. Tako da nije problem u sistemu, problem je u ljudima. To ce vam reci svaki covek koji ima uvida u "sistem".

Систем који отавља могућност да буде злоупотребљен није добар, по мом мишљењу.

Него, нико се не јавља на оно квази мишљење експертске групе правника у вези тужбе против града у случају аутобуске станице... (опет ја о станици али ме нервира да идем са оног распада где добијеш хепатитис абецеду а она нова почиње полако да се распада од не одржавања)

Одмах да се оградим тотално сам аполитичан и не интересују ме ни једни ни други ни пети ни шести, чак и не би знао да их набројим све, али оно је смејурија, Маја је прешла у СНС и сад је мишљење те комисије да је све било легално и колико сам прочитао у новинама ствар се тотално изврће руглу.

Аргумент је као да је и било планирано да буду две станице па сад не знају зашто се Девић буни и то је оправдање за све. Али се нигде не спомиње да је од те две МАС требао да буде ЈГСП терминал а Војводина међуградска.



fun fact: Да ли сте знали да је један од главних разлога зашто други превозници нису хтели да пређу на нову станицу тај што су морали под обавезно да при уласку прођу кроз перионицу пре него стигну на перон? Та услуга је наводно коштала 1000 динара.
NSBuild
Tema je zaključana.

Politika u gradu 26 jan 2013 11:08 #22

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2658
  • Primljenih Zahvalnica: 3036
Suštinska stvar u "mišljenju" je da je davanje monopola privatniku nezakonito. Konačno je neko to izmucao. Monopol je zlo zala, svugde i uvek.
Politika je prljava igra i dobro je igraju samo prljavi, tako da o to me ne bih više. Sistem se gradi decenijama iz potrebe prljavih da se međusobno kontrolišu. To je prilično spontan proces koji teži da izbalansira materijalne potrebe političara i izdašnost izvora. Setimo se kraduckanja. Velja magistar je očito čovek ispred svog vremena.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: ranko su ns

Politika u gradu 26 jan 2013 21:05 #23

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 26 jan 2013 21:58 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 28 jan 2013 15:01 #24

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
www.rtv.rs
Вандали уништили билборд Треће Србије

28. јануар 2013. | 11:27 | Извор: РТВ
НОВИ САД - Непознати вандали су у ноћи између суботе и недеље поломили билборд политичке организације Трећа Србија који промовише идеју да Нови Сад буде главни град Србије, саопштила је данас та организација.
Билборд се налази на углу улице Народног фронта и Булевара ослобођења.

У саопштењу ове политичке организације се истиче да овај напад потврђује чињеницу да се декларативно најжешћи противници система вредности "деведесетих", најрађе и најлакше служе управо средствима тог мрачног периода

"После серије тешких и лажних оптужби, ниских удараца и етикетирања на рачун представника Треће Србије, дошли смо до фазе у којој се не преза ни од физичког насиља, насилних покушаја застрашивања и вандалских испада".



У Трећој Србији указују на иронију да је разбијени билборд пропагирао идеју по којој би Нови Сад био главни град Србије, и питају коме је и зашто та порука сметала.

"Морамо да се запитамо да ли је таква порука била неприкладна за оне којима су годинама пуна уста аутономије, а да притом ништа конкретно и делотворно нису урадили да би грађани српске равнице живели боље. Да ли је камен у Трећу Србију заправо одраз очаја и фрустрације оних који, кријући се иза "прве" или "друге Србије", за све ове године и деценије нису успели да ураде ништа како би били познати и препознати код бирачког тела?", наводи се у саопштењу.

Трећа Србија је позивала представнике полиције и тужилаштва да испитају "ко то у Новом Саду несметано и без страха сме, може и хоће да демократију шири каменицама и моткама".

Председник Напредног клуба Чедомир Антић недавно је изашао са идејом да је потребно укинути аутономију Војводине, а престоницу Србије преселити из Београда у Нови Сад.

Трећа Србија има представнике у новосадској градској власти, који су на локалним изборима прошле године наступали су као кандидати Покрета Двери за Скупштину града.

После избора су искључени из Двери, а крајем минуле године бивши чланови тог покрета представили су странку Трећа Србија, чији је основни приоритет, како је наведено на представљању, изградња националног идентитета превазилажењем идеолошке поделе на "прву" и "другу" Србију.

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 28 jan 2013 15:07 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 28 jan 2013 15:04 #25

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
www.rtv.rs
Нови Сад: Плакати Војводина република

28. јануар 2013. | 10:41 | Извор: Бета
НОВИ САД - Плакати на којима пише "Војводина Република - Слобода за Војводину", које је потписала Војвођанска партија, осванули су данас у Новом Саду.
На појединим местима ови жуто-плаво-зелени плакати прелепљени су преко плаката странке Трећа Србија која се залаже за укидање Аутономне Покрајине Војводине.

Војвођанска партија послала је саопштење у којем је навела да неће дозволити да се понови 1988. година, када је у Новом Саду организована такозвана јогурт-револуција и када је практично укинута широка аутономија Покрајине.



"Војводину нико не треба да учи шта су јој језик и писмо, који јој је главни град, када је доживела процват, а кад суноврат.

Војвођанска земља није на продају! Борићемо се за свој идентитет и права свим расположивим демократским средствима јер је то обавеза наше генерације", поручила је Војвођанска партија.

Та странка је навела да се залаже за равноправан однос Србије и Војводине у сложеној заједничкој држави, и за доношење новог Устава у којем ће Војводина бити дефинисана као република у саставу сложене државе Србије.

Таква Војводина ће имати законодавну, извршну и судску власт, право на располагање сопственим ресурсима, имовином и приходима, као основом за економски опоравак и улазак у ЕУ, пише у саопштењу које се завршава паролом "Војводина Република - Слобода за Војводину!"

Војвођанска партија је чланица Четврте војвођанске конвенције, која је априла прошле године донела Декларацију "Војводина Република". Њоме се промовише идеја формирања "Савезне Републике Србије" коју би равноправно чиниле Србија и Војводина.

На челу Војвођанске партије је Александар Оџић, некадашњи функционер Лиге социјалдемократа Војводине.

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 28 jan 2013 15:07 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 28 jan 2013 15:13 #26

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
:suicide:
Tema je zaključana.

Politika u gradu 29 jan 2013 22:55 #27

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Na zgradi Elektrovojodine se skidaju slova sa velikog plavog natpisa na krovu. mislim da znam i zasto

E moj Fajgelj...... :suicide:
Tema je zaključana.

Politika u gradu 29 jan 2013 23:19 #28

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4856
  • Primljenih Zahvalnica: 7912
Kakve veze ima Fajgelj sa Elektrovojvodinom?
Može samo da se desi ono o čemu se priča, a to je da se ukine Elektrovojvodina.
Pominjao je Steve neke udare, rekao bih da je to jedan od prvih.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 29 jan 2013 23:20 od Dukelander.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 29 jan 2013 23:32 #29

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Sve je to deo iste price po meni, zvalo se 'cirilizacija' ili pruzimanje/ukidanje.. Kao i za sve, najvise smo krivi tu mi :wallbash:
Tema je zaključana.

Politika u gradu 29 jan 2013 23:49 #30

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ponavlja se 1988. Gade mi se ovi iz TS i njima slicni, al ovo gusenje autonomije samo izaziva gnev, samo neka nastave......
Poslednja izmena: 29 jan 2013 23:50 od Nixivoje.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 03:25 #31

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Dukelander napisao/la:
Kakve veze ima Fajgelj sa Elektrovojvodinom?


Nema Fajgelj, ali ima tzv "Fajgelj Style" :yes:
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 08:35 #32

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
Ova Bilićizacija mi ide na q.

Ajmo da vidimo možete se uključiti u post ispravkama šta je to uništeno do sada u NS. Jel to promena natpisa na busevima? Jeli to sve? Ah da i onaj logo Kulturnog centra NS. Da i nije bio valcer poznati srpski ples za Novu godinu.

Pa i do sada su natpisi bili na srpskom na busevima. Ali je ćirilica službeno pismo i sad je dovedeno u skladu sa zakonom. Šta a uskraćena su prava manjina i uvređeni su. Kojih manjina? Rusina? Pa Rusini pišu ćirilicom. Ne Rusina Mađara i Slovaka. Pa njih nema 3%. Jeste ali su uvređeni. Pa zakon kaže da treba da ima 15% da bi bilo višejezično.
Ali ovo je ćirilizacija. Pa i u Japanu je japanizacija, u Kini je kinesko pismo, a u Engleskoj englesko. Ja nisam video buseve u Segedinu sa ćirilicom. Joj jako sam se uvredio.

A da li i većina ima prava? U Srbiji nema. Samo se manjina može uvrediti. Znači do sada je bilo na latinici i svi ćute, što tada nije bilo na 4 jezika?

A kada neko kaže ovi su dali kriminalcu 4 miliona evra. Ma nema veze i ovi će krasti. Jeste ali ovi su platili drveni kostur u parku 80000 evra. Ma nema veze to su demokrate. Znači ovi su krali a ovi novi će krasti, nisu ali oće.

Neko reče napad na Vojvodinu. Kakav napad, oružani. Ah da dovode neke trule investitore. E mi nećemo investicije, ajmo štrajkovati sami ćemo obrađivati zemlju. Pa što je niste obrađivali što su kombinati u stečaju i ogromnom dugu. Ma nema veze sad ćemo da je obrađujemo. Stop prodaji zemlje. Ali i do sad je prodavana. Da ali našim kriminalcima i nekim hrvatskim.
E pa drugovi. kopaćete zemlju ali će vas šeik nadgledati. Imali ste vremena niste znali sad će arapin da vam pokaže kako se prave pare.
Do sad koliko se sećam nije bilo rešeno finansiranje Vojvodine. Pa nema veze to su demokrate. Sad se rešava finansiranje Vojvodine. I vidim ne bune se ovi iz pokrajine. Ali ne ovo je napad i plačka Vojvodine. Pa kako plačka. Pa zar nije pljačka Vojvodine kad se daju 150.000.000 evra kredita "poštenim" firmama koje ne vrate pare. E to nije pljačka ali je pokretanje te teme napad na Vojvodinu. Da zaboravio sam i vraćanje u devedeseta.

Ovi iz SNS ne kriju da će napadati ne Vojvodinu već ovu pokrajinsku vlast. Oće da je sruše. Teško da će uspeti jer su na izborima dobili mandate. Ali će pokušati. Potpuno isto kao što su DS i Radikalna stranka se udružili u Baču.

Neko pljuje na Bokana. Bome je taj neko ćutao kad je Bokan bio sa Pavličićem. Taj lik je bio na funkcijama i prethodne 4 godine. Jeste ali sad je Bokan odvratan.
itd, itd, ako treba može do dutra da se nabraja
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 30 jan 2013 08:39 od ranko su ns.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Nicisy1, Direktor

Politika u gradu 30 jan 2013 08:41 #33

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
ah da u vezi EPS-a i Elektrovojvodine. nema ništa na njihovim sajtovima. ElektroVojvodina je samo jedna od članica EPS-a. I ne proizvodi struju sem za potrebe tri toplane
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 09:11 #34

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ranko su ns napisao/la:
Ova Bilićizacija mi ide na q.

Ajmo da vidimo možete se uključiti u post ispravkama šta je to uništeno do sada u NS. Jel to promena natpisa na busevima? Jeli to sve? Ah da i onaj logo Kulturnog centra NS. Da i nije bio valcer poznati srpski ples za Novu godinu.

Pa i do sada su natpisi bili na srpskom na busevima. Ali je ćirilica službeno pismo i sad je dovedeno u skladu sa zakonom. Šta a uskraćena su prava manjina i uvređeni su. Kojih manjina? Rusina? Pa Rusini pišu ćirilicom. Ne Rusina Mađara i Slovaka. Pa njih nema 3%. Jeste ali su uvređeni. Pa zakon kaže da treba da ima 15% da bi bilo višejezično.
Ali ovo je ćirilizacija. Pa i u Japanu je japanizacija, u Kini je kinesko pismo, a u Engleskoj englesko. Ja nisam video buseve u Segedinu sa ćirilicom. Joj jako sam se uvredio.

A da li i većina ima prava? U Srbiji nema. Samo se manjina može uvrediti. Znači do sada je bilo na latinici i svi ćute, što tada nije bilo na 4 jezika?

A kada neko kaže ovi su dali kriminalcu 4 miliona evra. Ma nema veze i ovi će krasti. Jeste ali ovi su platili drveni kostur u parku 80000 evra. Ma nema veze to su demokrate. Znači ovi su krali a ovi novi će krasti, nisu ali oće.

Neko reče napad na Vojvodinu. Kakav napad, oružani. Ah da dovode neke trule investitore. E mi nećemo investicije, ajmo štrajkovati sami ćemo obrađivati zemlju. Pa što je niste obrađivali što su kombinati u stečaju i ogromnom dugu. Ma nema veze sad ćemo da je obrađujemo. Stop prodaji zemlje. Ali i do sad je prodavana. Da ali našim kriminalcima i nekim hrvatskim.
E pa drugovi. kopaćete zemlju ali će vas šeik nadgledati. Imali ste vremena niste znali sad će arapin da vam pokaže kako se prave pare.
Do sad koliko se sećam nije bilo rešeno finansiranje Vojvodine. Pa nema veze to su demokrate. Sad se rešava finansiranje Vojvodine. I vidim ne bune se ovi iz pokrajine. Ali ne ovo je napad i plačka Vojvodine. Pa kako plačka. Pa zar nije pljačka Vojvodine kad se daju 150.000.000 evra kredita "poštenim" firmama koje ne vrate pare. E to nije pljačka ali je pokretanje te teme napad na Vojvodinu. Da zaboravio sam i vraćanje u devedeseta.

Ovi iz SNS ne kriju da će napadati ne Vojvodinu već ovu pokrajinsku vlast. Oće da je sruše. Teško da će uspeti jer su na izborima dobili mandate. Ali će pokušati. Potpuno isto kao što su DS i Radikalna stranka se udružili u Baču.

Neko pljuje na Bokana. Bome je taj neko ćutao kad je Bokan bio sa Pavličićem. Taj lik je bio na funkcijama i prethodne 4 godine. Jeste ali sad je Bokan odvratan.
itd, itd, ako treba može do dutra da se nabraja


1.Sta je unisteno ? Unisteno je sve cega su se dohvatili,svaka investicija koju je prethodn vlast zapocela, bezbednost je na minimumu a neke stranke sire nacionalnu mrznju i netrpeljivost

2.Cirilica je ok , ali ovo sta radi gospodin Fajgelj i njegova kompanija je cista provikacija !!!!!! (Glumi velikog Srbina, kao i svi oni veliki Srbi, Hrvati i Bosanjaci koji su unistili EX-YU)

3. Niko ne trazi od nas na 4 jezika da bude, to je jedan neki nebitan lik rekao, bilo pa proslo, ali treba da bude na latinici naravno zbog turista, a i zbog manjina, jer se ovde u nasoj Vojvodini postuju manjine, jer mi sm ipak srednja Evropa, i bar smo za nijansu izbegli balkansku zatucanost

4. Sto se tice kradje i ovih danas, samo cu reci sledece: Maja Gojkovic, Igor Mirovic, devedeste, autobuska stanica itd.....

5. Zasto nismo obradjivali zemlju, zato sto su je takvi koji razmisljaju kao vi, i koji sede u BG-u u fotelji (nebitno odakle su) prodali raznim, Matijevicima, Todoricima, Jerkovivima i nekim Arapima, eto zato dragi postovani Ranko

6. Napad ne mora biti samo oruzani, ovo je organizovani napad na nasu autonomiju, kao i 1988. Pokusali si i HR i u BIH da zaustave na los nacin i bas im je uspelo, svaka im cast :suicide: :sick:

7. Bokan je neodgojeno retardirano govece koje zvace zvaku u skupstini, a Fajgelj mu je vanbracno dete kog su ispustili na rodjenju, koje je verovatno rodila Vjerica Radeta u stanju potpune alkoholisanosti pa ga ovaj zato nikad nije priznao te ga je dao porodici Fajgelj na prisvajanje, jadni ljudi prihvatili, sta ces ......


8. Sledeci smajliji bi opisali ove danas :suicide: :sick: :wallbash: :bash: :ohno: :dunno:

9. Madjari Slovaci i Rumuni pisu latinicom u Vojvodini i ima 14,30% Madjara + Slovaci 2,80 % + Rumuni 1,50 %

Ukupno skoro 20 % (18,6), i ti bi njima uskratio prava hm
Poslednja izmena: 30 jan 2013 09:21 od Nixivoje.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 09:21 #35

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
Gasite temu, ovo polako ali sigurno nema smisla...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 09:27 #36

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
:rofl: :rofl: :rofl:

što se služiš lažima

NS 341625 stanovnika
Mađara 13272 ili 3,89%
Slovaka 6598 ili 1,9%
To su ti podaci.
Ajde mi reci odakle tebi ti podaci.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 30 jan 2013 09:35 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 09:36 #37

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4856
  • Primljenih Zahvalnica: 7912
Buck napisao/la:
Gasite temu, ovo polako ali sigurno nema smisla...

Upravo zato treba da ostane neugašena.
Sutra će Nixi i Ranko da popiju pivo zajedno, pazi šta ti kažem :P
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 09:43 #38

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
svaki moj post je argumentovan a tvoj nebuloza puna mržnje prema svemu srpskom.

Evo Zakona


evo sa sajta Pokrajinske uprave službeni jezici u NS

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 30 jan 2013 09:46 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 10:00 #39

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
Dukelander napisao/la:
Buck napisao/la:
Gasite temu, ovo polako ali sigurno nema smisla...

Upravo zato treba da ostane neugašena.
Sutra će Nixi i Ranko da popiju pivo zajedno, pazi šta ti kažem :P

Znam ja da će popiti pivo to je sigurno, ali mi je ružno za videti da su prepucavanja samo na temama vezanim za najveću k...u u istoriji čovečanstva...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 30 jan 2013 10:03 #40

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ranko su ns napisao/la:
:rofl: :rofl: :rofl:

što se služiš lažima

NS 341625 stanovnika
Mađara 13272 ili 3,89%
Slovaka 6598 ili 1,9%
To su ti podaci.
Ajde mi reci odakle tebi ti podaci.

Ja sam uvek za pivo,ja Ranka postujem, zato sto je stariji i zato sto je ok, samo ga stavovi zezaju malo

a brojke sam ja napisao na nivou Vojvodine a ne NS-a nismo se razumeli

Edit, a i kad se gleda NS, podaci su sledeci

Madjari 11.538 6,02%
Slovaci 1.673 0,87%
Hrvati  3.519 1,83%
Rumuni 755 0,39%

Priznajem nema ih 15 %, ali je Vojvodina uvek bila poznata po toleranciji, i msilim da bi u tom duhu bili da ostane na latinic, (Odnosno da bude i jedno i drugo pismo, sto da ne)
Poslednja izmena: 30 jan 2013 10:09 od Nixivoje.
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru