Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Park Novi Residence

Park Novi Residence 14 avg 2020 22:15 #61

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
itdoesntmatter napisao/la:
U razgovoru sa predstavnikom prodaje na ovo isto pitanje sam dobio odgovor da će pruga i stara ranžirna stanica biti izmeštena i da će se na tom potezu duž Bulevara Evrope takođe graditi, moguće visoki soliteri, u nekoj bliskoj budućnosti. E sad na kojoj površini, koliki je minimalan razmak između tih lamela i susedne zgrade to su mi rekli da će biti baš ta širina saobraćajnice.

Pogled na park je sigurica da vam neće zakloniti pogled (svetlost) ali tamo su pozicionirane uglavnom samo veće kvadrature. Da li neko zna koja je trenutna cena i kako ide prodaja?
Ranije sam spominjao da sam pricao sa nekim od radnika iz Zeleznice i dobio sam informaciju da ce Inobacka graditi tu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 14 avg 2020 22:31 #62

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Ako ranzirnu stanicu uniste onda nas treba jedan meteor da udari
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Jungle_Mania, dvojko

Park Novi Residence 14 avg 2020 22:33 #63

  • NebojsaNS
  • NebojsaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 72
  • Primljenih Zahvalnica: 287
Hvala na odgovoru. I ja sam dobio takvu informaciju. Pogled na park je definitvno najbolji, tamo se nalaze samo četvorosobni stanovi i pentahausi. Na kraju smo rezervisali stan u lameli 3 koji gleda na unutrašnje dvorište baš u pravcu prolaza između lamela 1 i 6. To nam je bilo kompromisno rešenje između strane sveta koja nam je odgovarala, buke, pogleda i stanova koji su ostali :) Cena je 1500 Eur/m2 za stanove i 1600 Eur/m2 za pentahause, navodno je takva cena u promo periodu koji još uvek traje, a onda će biti 1600 Eur/m2. Nisam siguran kako ide prodaja, ali mi deluje da im dobro ide. Npr. znam da su se prodali svi četvorosobni stanovi tipa 1 sa pogledom na park. Za 1.5 stanove koje sam proveravao je po mojoj proceni raspoloživost bila oko 50%.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 12:35 #64

  • itdoesntmatter
  • itdoesntmatter's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 50
  • Primljenih Zahvalnica: 101
Gledajući strane sveta, južna daje najviše pogodnosti u toku cele godine (prijatna leta i toplotni dobici tokom sunčanih perioda u toku zime) a to je pogled na park.

Zapadna koja gleda ka ulici Milana Ješića Ibre daje velike vrućine u poslepodnevnim satima tokom leta, pa mora klima da radiu full-u i da se spuštaju roletne.

Severna ka Bul. Vojvode Stepe je po meni najlošija, em hladni zimski vetrovi i manjak sunca tokom cele godine em gusta saobraćajnica.

Istočna ka Bul. Evrope može biti lep pogled ali će se sigurno graditi tom dužinom, ako niknu soliteri ništa od pogleda i pitanje na kojoj blizini će nići. Prijatno sunce u prepodnevnim satima za lepo buđenje.

Dobar je odabir dvorišni stan u lameli 3 na nekom višem spratu koji gleda ka parku i orijentisan je južno. Taman taj prostor između lamela 1 i 6 :okay:

Razmak u dvorištu između lamela je 60m sa 70m, što je duplo nego u kompleksu Kraljev Park. To mi se sviđa.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: NebojsaNS

Park Novi Residence 15 avg 2020 12:52 #65

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
A duplo visa zgrada od svih ovakvog tipa na Novom Naselju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 13:08 #66

  • itdoesntmatter
  • itdoesntmatter's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 50
  • Primljenih Zahvalnica: 101
To stoji, mogli su nižu. Al opet cena placa i maksimalni profit...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 13:32 #67

  • NebojsaNS
  • NebojsaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 72
  • Primljenih Zahvalnica: 287
Razmisljali smo identično :) Nisam znao da je u OSM mapama već ucrtan kompleks, dobro dođe da se stekne utisak o prostoru koji će zauzimati kompleks.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: itdoesntmatter

Park Novi Residence 15 avg 2020 17:30 #68

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
itdoesntmatter napisao/la:
U razgovoru sa predstavnikom prodaje na ovo isto pitanje sam dobio odgovor da će pruga i stara ranžirna stanica biti izmeštena i da će se na tom potezu duž Bulevara Evrope takođe graditi, moguće visoki soliteri, u nekoj bliskoj budućnosti. E sad na kojoj površini, koliki je minimalan razmak između tih lamela i susedne zgrade to su mi rekli da će biti baš ta širina saobraćajnice.

Pogled na park je sigurica da vam neće zakloniti pogled (svetlost) ali tamo su pozicionirane uglavnom samo veće kvadrature. Da li neko zna koja je trenutna cena i kako ide prodaja?

Menadžerima prodaje se može verovati kao vlasnicima autoplaceva u Šapcu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Park Novi Residence 15 avg 2020 18:16 #69

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Nixivoje napisao/la:
itdoesntmatter napisao/la:
U razgovoru sa predstavnikom prodaje na ovo isto pitanje sam dobio odgovor da će pruga i stara ranžirna stanica biti izmeštena i da će se na tom potezu duž Bulevara Evrope takođe graditi, moguće visoki soliteri, u nekoj bliskoj budućnosti. E sad na kojoj površini, koliki je minimalan razmak između tih lamela i susedne zgrade to su mi rekli da će biti baš ta širina saobraćajnice.

Pogled na park je sigurica da vam neće zakloniti pogled (svetlost) ali tamo su pozicionirane uglavnom samo veće kvadrature. Da li neko zna koja je trenutna cena i kako ide prodaja?

Menadžerima prodaje se može verovati kao vlasnicima autoplaceva u Šapcu
Pazi, ja sam identicnu informaciju dobio iz Zeleznice. Tako da mislim da je ovo samo potvrda toga.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 18:55 #70

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
A sta kaze zavod za zastitu spomenika?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 19:59 #71

  • NebojsaNS
  • NebojsaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 72
  • Primljenih Zahvalnica: 287
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
A sta kaze zavod za zastitu spomenika?

Ranžirna stanica bi trebalo da je već pod onim što zovu "prethodna zaštita" Nema sve privilegije kao spomenik kulture, ali ne sme da se ruši, ni obavljaju bilo kakvi radovi bez utvrđenih uslova i saglasnosti Zavoda. Zavod za zaštitu spomenika kulture radi na tome da bude stavljena pod punu zaštitu kao spomenik kulture. www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/107519/R...pomenik-kulture.html
Nova ranžirna stanica bi trebalo da je već u procesu izgradnje negde u industrijskoj zoni, a Železnice bi trebalo da predaju prostor stare Gradu Novom Sadu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 15 avg 2020 20:06 #72

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
"06.05.2015."

Pazi to je vest iz 2015. godine. Stav Zavoda se menja iz dana u dan, zato sam i bas retoricki pitao posto ne postoji kontakt formular na njihovom sajtu tako da oni bukvalno ne postoje za javnost, osim ako ne odes licno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 16 avg 2020 12:00 #73

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Cena garaznog mesta?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 16 avg 2020 12:13 #74

  • itdoesntmatter
  • itdoesntmatter's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 50
  • Primljenih Zahvalnica: 101
600+pdv (720 eur/m2) za -2 etažu.
-1 neće otvarati prodaju dok se ne proda cela -2 i kažu biće skuplja.

informacija iz jula meseca.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac

Park Novi Residence 01 okt 2020 23:07 #75

  • Gamico
  • Gamico's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 06 okt 2020 11:31 #76

  • Gamico
  • Gamico's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 06 okt 2020 11:36 #77

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Interesantno da je Inobacka platila reklamiranje 021 redakciji i sada ne mogu da ocekujem nikakvu objektivnost sto se tice gradnje ovog megalomanskog objekta
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 06 okt 2020 12:03 #78

  • itdoesntmatter
  • itdoesntmatter's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 50
  • Primljenih Zahvalnica: 101
A neka se reklamiraju, vecina nije ni cula za projekat pa ce se brze prodavati. Samo neka zavrse na vreme i kako standardni zapovedaju. Da ne fuserisu i zakidaju na svemu, sto je uobicajeno na vecim projektima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 06 okt 2020 15:05 #79

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Gamico napisao/la:

Kakva preopustajuca muzika slusao sam 3x :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park Novi Residence 06 okt 2020 15:10 #80

  • NebojsaNS
  • NebojsaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 72
  • Primljenih Zahvalnica: 287
Vidi se da su dosta uložili u promotivne aktivnosti, imaju dobar sajt projekta i rendere. Nadam se da će to biti propraćeno i kvalitetom gradnje :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru