Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 01:39 #121

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Da, to je trebao biti tranzitni pravac u trenutku kada je originalno bio u planu da se gradi, negde pocetkom sedamdesetih ako se ne varam. Da ne govorimo uopste o tome da su nikla nova naselja od kako je tranzit originalno planiran. Sada ljudi govore da je tranznitni, ali nema smisla da bude tako, jer je populacija nagomilana na njemu i oko njega samo ce se jos vise gomilati kako vreme odmice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 08:34 #122

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Ljudi su generalno ovce, pogotovo u Srbiji. Da me ne shvatite pogresno ne pokusavam nikog ciljano da uvredim ali jednostavno je tako. Vide samo ono sto im se servira, ne zamaraju se puno sopstvenim trazenjem, sto je meni potpuno fascinantno, daju desetine hiljada evra i idu logikom, ako puno gradi sigurno je pouzdan i posten, umesto da malo istraze. Verovali ili ne postoje u gradu i posteniji investitori koji uz cenu stana daju besplatno parking mesto ili mesto u podzemnoj garazi. 10-12k evra za parking je meni potpuno sumanuto, pa to je jos jedna soba u stanu :blink:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 10:29 #123

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Znam da jedan investitor daje parking mesto uz kupljeni stan i to u Temerinu, ali to je novi investitor kojem ta zgrada možda bude prva i poslednja, a možda i pokušava da se probije na tržište.
Zegi, bilo bi lepo kada bi naveo koji je to investitor u pitanju. Na svom ličnom primeru, u 2019. godini sam kontaktirao 90% investitora u Novom Sadu kada sam kupovao stan i ni jedan nije poklanjao parking mesto uz kupljeni stan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 10:43 #124

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 10:52 #125

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
To je korektno onda skroz, ništa posebno lošija lokacija od Avenije kao što kažeš.. Ja sam gledao druge lokacije pa zato i ne znam za ovu opciju, ali eto lep primer i pomoć onima koje zanima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Zegi

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 14:34 #126

  • mlata
  • mlata's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Drugi su drugi-mi smo prvi
  • Poruka: 624
  • Primljenih Zahvalnica: 1024
Da, to je trebao biti tranzitni pravac u trenutku kada je originalno bio u planu da se gradi, negde pocetkom sedamdesetih ako se ne varam. Da ne govorimo uopste o tome da su nikla nova naselja od kako je tranzit originalno planiran. Sada ljudi govore da je tranznitni, ali nema smisla da bude tako, jer je populacija nagomilana na njemu i oko njega samo ce se jos vise gomilati kako vreme odmice.

Tako ce i biti i to je vec sada svima jasno.Komad gradjevinskog zemljista je kao suvo zlato,pogotovo uz tako lepe siroke saobracajnice.
Poslednja izmena: 10 jan 2020 14:38 od mlata.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 16:25 #127

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
I sada ce biti tranzit za Rumu, Jug i Zapad, samo se čeka most. Drugog pravca nema. Neki spominju zapadnije prema Futogu.. i gde onda, na Letenku? To je opcija.
Poslednja izmena: 10 jan 2020 16:26 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 16:46 #128

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Zegi napisao/la:
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.

A kolika je bila cena kvadrata i to je 1 primer, nije sigurno samo sto mnogo grade već je i banka dala kredit za taj projekat ali nema veze sada.
Imaš primer u bulevaru oslobodjenja gde je garažno mesto 15k +PDV.

I koji je broj stanova?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 17:23 #129

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Neskov napisao/la:
Zegi napisao/la:
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.

A kolika je bila cena kvadrata i to je 1 primer, nije sigurno samo sto mnogo grade već je i banka dala kredit za taj projekat ali nema veze sada.
Imaš primer u bulevaru oslobodjenja gde je garažno mesto 15k +PDV.

I koji je broj stanova?

1 primer posle moje kratke potrage, siguran sam da nisu usamljen primer investitora koji nije toliko halav danas. Zna se ko su pouzdani investitori, zato izmedju ostalog i sluzi ovaj forum :) Cena kvadrata je bila 1150 sa PDV-om i opet im se isplati da ne deru ljude i na parkingu zar ne :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 17:29 #130

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ne kažem, svaka čast za tog investitora
Sve je veći problem parkinga i to investitori iskorišćavaju. Nadzemni parking i ajde ali podzemni njih koštaju logično je da naplate, sada cena je tržište.

Da li su ostale njegove zgrade imale besplatan parking?

I u temi "cena stanova" na Podbari je napisano nekoliko investitora gde je cena sa parkingom, a tu npr imaju one kao garaže koje su bukvalno veličine samo za kola i cena je 12 pa naviše
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 17:32 #131

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Malo da se vratimo na temu :)






Uradjeno do pola 2og sprata
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Blavak, valjan, AeroDron, Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 17:41 #132

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Neskov napisao/la:
Da li su ostale njegove zgrade imale besplatan parking?

Nisam toliko ulazio u to kakve uslove su dobijali u zgradama pre moje ali kao sto sam rekao cuo sam da za sledecu zgradu u HP nudi slicne uslove. Izvinjavam se na spamu, sad smo vec malo pobegli od teme, samo iznosim svoje misljenje o ovom ruznom trendu. Naravno da bi smo svi voleli da drzava stane iza toga da svaki stan mora imati uracunat bar jedan besplatni parking po stanu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: dvojko

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 17:46 #133

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Zegi napisao/la:
Neskov napisao/la:
Da li su ostale njegove zgrade imale besplatan parking?

Nisam toliko ulazio u to kakve uslove su dobijali u zgradama pre moje ali kao sto sam rekao cuo sam da za sledecu zgradu u HP nudi slicne uslove. Izvinjavam se na spamu, sad smo vec malo pobegli od teme, samo iznosim svoje misljenje o ovom ruznom trendu. Naravno da bi smo svi voleli da drzava stane iza toga da svaki stan mora imati uracunat bar jedan besplatni parking po stanu.

Obećo Vučić 300e po kvadratu, možda će i besplatni parking :)

Salu ili obećanje na stranu i dalje zgrade nemaju ni obezbeđeno parking mesto a tek da bude besplatno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 23:33 #134

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Eto ja cu da kazem da npr Bash gradnja u Bele Njive daje parking mesto u ceni stana.
OneLove napisao/la:
Znam da jedan investitor daje parking mesto uz kupljeni stan i to u Temerinu, ali to je novi investitor kojem ta zgrada možda bude prva i poslednja, a možda i pokušava da se probije na tržište.
Zegi, bilo bi lepo kada bi naveo koji je to investitor u pitanju. Na svom ličnom primeru, u 2019. godini sam kontaktirao 90% investitora u Novom Sadu kada sam kupovao stan i ni jedan nije poklanjao parking mesto uz kupljeni stan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 10 jan 2020 23:36 #135

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
@Ksena, Bash gradnja ga daje uz cenu 1500-1600 eur/m2 sta je po meni suludo za Bele njive, pa sve i garazu da daju, a ne parking mesto.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 11 jan 2020 00:06 #136

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Zegi napisao/la:
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.

Jel imaju resenje za novi projekat? Ne znam ko je investitor. Bas volim tu lokaciju, meni se svidja Avenija jer izlazi na Cara Dusana, tu si i na grbavici i na limanu prakticno. Ako je nesto bas bas blizu zanima me
Poslednja izmena: 11 jan 2020 00:07 od Aleksejjj.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 11 jan 2020 11:40 #137

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
Zegi napisao/la:
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.

A sto ne bi napisao ime tog investitora pa nije to nikakva reklama da nije Vlasina?Ajde molim te napisi ja bi zeleo znati ime.Hvala
Poslednja izmena: 11 jan 2020 11:41 od agamemnom70. Razlog: izmena
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 11 jan 2020 13:29 #138

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Aleksejjj napisao/la:
Zegi napisao/la:
Da ga sad ne reklamiram na temi koja se tice drugog investitora, lako je pronaci o kome pricam ako pogledate moje ranije poruke. Posto pricam o svom licnom primeru, nije ona varijanta nacuo sam da je tako bilo ili nesto slicno, ne samo da sam dobio parking mesto uz stan koji je isao za sasvim realnu cenu vec je uz to dao i ostavu svakom stanu u suterenu takodje uracunatu u cenu kvadrata za stan, fakticki besplatno. Zgrada je u Heroja Pinkija, znaci samo par stotina metara dalje od "Avenije" i pre par dana sam saznao da daje slicne uslove za novu zgradu koju planira da gradi ove godine u komsiluku moje zgrade u istoj ulici.

Jel imaju resenje za novi projekat? Ne znam ko je investitor. Bas volim tu lokaciju, meni se svidja Avenija jer izlazi na Cara Dusana, tu si i na grbavici i na limanu prakticno. Ako je nesto bas bas blizu zanima me



Zovite pa pitajte za uslove, ja ne radim za njih samo sam zadovoljan sa zgradom i uslovima koje sam dobio.
VAER
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 11 jan 2020 20:55 #139

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Ja sam dobio drugačiju informaciju lično od investitora... Bash gradnja Bele njive...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 12 jan 2020 00:26 #140

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Mi smo na Novoj Detelinari i isto smo dobili parking besplatno od investitora, svi stanari zgrade. Kupili stanove pre 4 godine
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru