Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 03 jul 2017 17:12 #821

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
:nuts: :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 03 jul 2017 23:44 #822

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
:D
Jesu to oni sa ogradom?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 04 jul 2017 22:19 #823

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Nixivoje napisao/la:
Ovi iz Euroinvesta kopirali ceo Galensov tekst samo stavili svoje ime



Kreativno...vrlo kreativno...

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 05 jul 2017 00:26 #824

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
A možda je neko zavrnuo investitore, za promenu, i prodao dvaput isto mlaćenje prazne slame.
Poslednja izmena: 05 jul 2017 00:28 od TurboMaximus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 05 jul 2017 00:37 #825

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
TurboMaximus napisao/la:
A možda je neko zavrnuo investitore, za promenu, i prodao dvaput isto mlaćenje prazne slame.
To je i meni palo na pamet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 08 jul 2017 12:28 #826

  • Dane
  • Dane's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
SSJ5 napisao/la:
Danas mi je reklo nekoliko komsija da im je bio jedan investitor iz Niksica i da im je nudio kvadrat + 30% za kvadrat kuce. Svi su ga odbili. Da li danas mogu da se nadaju necemu boljem od te ponude? Ima li neko uvida u to? U pitanju je Bulevar Evrope, blize Futoskom putu.


Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 08 jul 2017 12:40 #827

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
SSJ5 napisao/la:
TurboMaximus napisao/la:
A možda je neko zavrnuo investitore, za promenu, i prodao dvaput isto mlaćenje prazne slame.
To je i meni palo na pamet.
Cist plagijat...

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 08 jul 2017 12:42 #828

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Dane napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Danas mi je reklo nekoliko komsija da im je bio jedan investitor iz Niksica i da im je nudio kvadrat + 30% za kvadrat kuce. Svi su ga odbili. Da li danas mogu da se nadaju necemu boljem od te ponude? Ima li neko uvida u to? U pitanju je Bulevar Evrope, blize Futoskom putu.


Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Na bulevaru Evrope sve preko 20% je nerentabilno za investitora. Price od 30% su cista bajka.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 jul 2017 18:53 #829

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 25 jul 2017 19:00 #830

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
VladaNS napisao/la:
Dane napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Danas mi je reklo nekoliko komsija da im je bio jedan investitor iz Niksica i da im je nudio kvadrat + 30% za kvadrat kuce. Svi su ga odbili. Da li danas mogu da se nadaju necemu boljem od te ponude? Ima li neko uvida u to? U pitanju je Bulevar Evrope, blize Futoskom putu.


Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Na bulevaru Evrope sve preko 20% je nerentabilno za investitora. Price od 30% su cista bajka.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Ja sam dobio totalno suprotnu informaciju. Po cemu je 1.3 kvadrata za kvadrat nerentabilno?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 25 jul 2017 22:46 #831

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
SSJ5 napisao/la:
VladaNS napisao/la:
Dane napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Danas mi je reklo nekoliko komsija da im je bio jedan investitor iz Niksica i da im je nudio kvadrat + 30% za kvadrat kuce. Svi su ga odbili. Da li danas mogu da se nadaju necemu boljem od te ponude? Ima li neko uvida u to? U pitanju je Bulevar Evrope, blize Futoskom putu.


Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Na bulevaru Evrope sve preko 20% je nerentabilno za investitora. Price od 30% su cista bajka.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Ja sam dobio totalno suprotnu informaciju. Po cemu je 1.3 kvadrata za kvadrat nerentabilno?
Nepoznata mi je racunica 1.3m2 za kvadrat. Matematika je prosta u pregovorima. Investitor daje procenat od moguce izgradjenosti neto prodajnih m2 stanova. Npr, ako moze da se gradi 1000m2 stanova (u cifru ne ulaze hodnici i zajednicki prostori, samo neto prodajna povrsina) i ako se procenat za odredjenu lokaciju u gradu krece oko 20%, vlasniku parcele sleduje 200m2 bez obzira koliki je plac i koliko m2 je imao na njemu.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - investitori 25 jul 2017 22:54 #832

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
VladaNS napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
VladaNS napisao/la:
Dane napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Danas mi je reklo nekoliko komsija da im je bio jedan investitor iz Niksica i da im je nudio kvadrat + 30% za kvadrat kuce. Svi su ga odbili. Da li danas mogu da se nadaju necemu boljem od te ponude? Ima li neko uvida u to? U pitanju je Bulevar Evrope, blize Futoskom putu.


Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
Na bulevaru Evrope sve preko 20% je nerentabilno za investitora. Price od 30% su cista bajka.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Ja sam dobio totalno suprotnu informaciju. Po cemu je 1.3 kvadrata za kvadrat nerentabilno?
Nepoznata mi je racunica 1.3m2 za kvadrat. Matematika je prosta u pregovorima. Investitor daje procenat od moguce izgradjenosti neto prodajnih m2 stanova. Npr, ako moze da se gradi 1000m2 stanova (u cifru ne ulaze hodnici i zajednicki prostori, samo neto prodajna povrsina) i ako se procenat za odredjenu lokaciju u gradu krece oko 20%, vlasniku parcele sleduje 200m2 bez obzira koliki je plac i koliko m2 je imao na njemu.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Ja ti govorim sta je njima nudjeno. 1.3 za 1 je 30% od kvadrature kuce samo receno kolokvijalno. Znaci ako je kuca 50 kvadrata on daje stan od 65, bez obzira na to koliki je plac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 jul 2017 10:27 #833

  • petarboj
  • petarboj's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
  • Primljenih Zahvalnica: 2
PetrosSP napisao/la:
Pozdrav svim forumašima!
Dugo vec pratim forum, a kako planiram kupovinu stana u izgradnji u nekoj blizoj buducnosti, resio sam da se aktiviram, i da potrazim savet od kolega sa foruma. Gledam neku lokaciju koja ce biti zgodna za izdavanje i za stanovanje dece jednog dana, a da izgradnja pocinje uskoro, jer se finansijski uklapam da to isplatim krajem sledece godine ili pocetkom 2018. Konkretno, interesuju me iskustva sa investitorom Skver plus? Kakva im je pouzdanost i kvalitet gradnje? Objekti im deluju dosta pristojno sa fotografija, no to nije dokaz kvaliteta, jer sve moze da se ušminka, a vremenom se pokaze pravo lice. :huh: Trebalo bi da krenu u februaru projekat u Lukijana Musickog, a ta lokacija je solidna, i odgovara mi za to sto sam planirao. Od ostalih investitora na boljim lokacijama,dosta su jake cene po kvadratu, nisam bas spreman da izdvojim 1500e+ za stan koji planiram da izdajem bar u narednih 10god, a opet bih pre uzeo stan u novogradnji(imam tu i povrat PDV-a), nego polovan stan , mada ko zna mozda i promenim misljenje. :)

ovo bi i mene zanimalo ako neko moze da napise par recenica :)
www.skverplus.rs/projekti-lukijana-musickog-4-6.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 01 avg 2017 19:33 #834

  • Makica
  • Makica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Zdravo, zanima me kakve su kule na keju? Gledamo stan da kupimo na 10om spratu. Zanimaju me iskustva.
Inace na uglu Radnicke i S Musica se radi nadogradnja.
Izvodjac radova best izgradnja
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 01 avg 2017 23:36 #835

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Bas sam se pitao sta se desava to u Radnickoj
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 02 avg 2017 08:32 #836

  • Billy
  • Billy's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 767
  • Primljenih Zahvalnica: 1527
Makica napisao/la:
Zdravo, zanima me kakve su kule na keju? Gledamo stan da kupimo na 10om spratu. Zanimaju me iskustva.

Meni kao prolazniku tu smrdi kanalizacioni kolektor. Ne znam kako je gore na visini, mozda je drugacije :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 02 avg 2017 09:30 #837

  • grossi
  • grossi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 67
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Znam par ljudi koji su kupili stan u kulama, pošto sam komšija.
Treba kompletan stan da se sređuje od kupatila, sva stolarija i ulazna vrata.
Svi oni su tražili pogled koji je stvarno odličan i što jeftiniji stan sobzirom na ulaganja.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 02 avg 2017 09:50 #838

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Sa raspad liftovima, zakrcenim pozarnim stepenicama i oronulim strujnim instalacijama (pored svega drugog sto je oronulo) ne bi mi palo na pamet da uzimam stan na 10. spratu.

A jos pogotovo na keju - gde ako silom prilika treba da prodjem, gledam da to bude sto brze jer je smrad nesnosan.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 02 avg 2017 09:53 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 02 avg 2017 09:59 #839

  • grossi
  • grossi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 67
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Liftovi su sad sređeni, a kad se sređuje stan naravno da se pogleda i struja.
Smrad je samo dok je nivo Dunava nizak a i tad se ne oseća konstantno i ne baš tako različitito od kontejnera koji se osete u svakom kvartu.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 02 avg 2017 11:10 #840

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Pa da - smrad je samo celo leto, uz opciju besplatnog produzenja na pola godine :)


Nema sta da "pogledas" - to su matore zgrade i tu moras da odradis instalacije od nule.
A dzabe sto ti sredis instalacije kod sebe kad su instalacije u zgradi koje vode do tebe zrele za menjanje.
Isto tako, baba od 70 godina u stanu pored/ispod/iznad ima iste te matore instalacije i reso iz 70' i finu sansu da zapali i sebe i tebe.

Malo mracim, ali nakon budjenja uz smrad paljevine i evakuacije u 4 ujutru zbog pozara u zgradi u kojoj sam ziveo i koji je zahvatio i moj stan - MNOGO ozbiljnije razmisljam i o takvim stvarima, koje vecina uzima zdravo za gotovo i uz ono nase staro "ma nece bas mene".
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 02 avg 2017 11:12 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Novajlija, Blavak
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru