Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 04 nov 2016 23:25 #601

  • pedja
  • pedja's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 36
Treba mi misljenje o investitoru TIM GRADNJA SZ. Vidmi na tabli na zgradi koju zidaju u Kopernikovoj da je zgrada bila najavljena kjao zavrsena u 2015toj. Na sajtu APR vidim da su oni stambena zadruga, pa me interesuje vase misljenje koliko je pametno od istih kupovati u iygradnji. Prvi put srecem stambenu zadrugu kao investitora. Da li neko zna da li su nesto vec gradili i kkaav im je kvalitet gradnje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 15:45 #602

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Ja sam gledala stan od njega da kupim ulica je bila Svetozara Corovica, lep je bio stan oko 56 m2, Posto je bila zgrada u izgradnji davao je i za 900 eur mislim .No na kraju nisam kupila, nesto se iskomplikovala , vezano za finansije . I bas sam skoro setala tuda, i udjem u zgradu, kad tamo gde je trebao da bude lift stoje letve. Znaci da nikada nije ugradio lift, ljudi zive jer je zavrsena 2015-2016. al eto . Pretpostavljam da takva ne moze da se uknjizi, jer nije prosla tehnicki prijem, pa ti vidi. Popricaj sa stanarima. :wallbash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 15:46 #603

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
U pitanju je Dusan Jonas, ne snalazim se bas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 15:50 #604

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Da li neko zna iz iskustva koliko kosta m2 kod Dinamike , u pitanju je zgrada koja je useljiva 2017 decembar. :clapping:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 15:55 #605

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Jel mislis na ovu zgradu u Svetozaca Corovica?
www.google.com/maps/place/Svetozara+%C4%...2492948!4d19.8043363
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 15 nov 2016 15:57 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 16:00 #606

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Da bas ta , stan je bio na 4 spratu ako se dobro secam , stvarno je bilo davno . I negde je gradio iza sajma . Tu gde je sad Tehnogradnja. (ta ulica)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Delija

Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 16:06 #607

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
I meni je bio nudjen stan u toj zgradi po ceni od oko 850 evra (isto u izgradnji - negde pred "kraj").
Delovalo mi je da se i doslo do tog "kraja" - kad ono stativa :S

Hvala za info!
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 nov 2016 16:09 #608

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Zgrada je treba da bude gotova nekog aprila 2015- ili 2016 . Ja sam gledala jos kada se lila ploca za 4 sprat. Al posto mi je investitor bio nepouzdan, . . na kraju nisam znala sta da radim . Al ako smo gledali isti stan je bio velik i svetao. Al djabe. Mozda i ugradi lift.. :bash: Nista
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 nov 2016 23:36 #609

  • pedja
  • pedja's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 36
neozbiljno deluju,
hvala na informacijama
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 nov 2016 15:16 #610

  • PetrosSP
  • PetrosSP's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Pozdrav svim forumašima!
Dugo vec pratim forum, a kako planiram kupovinu stana u izgradnji u nekoj blizoj buducnosti, resio sam da se aktiviram, i da potrazim savet od kolega sa foruma. Gledam neku lokaciju koja ce biti zgodna za izdavanje i za stanovanje dece jednog dana, a da izgradnja pocinje uskoro, jer se finansijski uklapam da to isplatim krajem sledece godine ili pocetkom 2018. Konkretno, interesuju me iskustva sa investitorom Skver plus? Kakva im je pouzdanost i kvalitet gradnje? Objekti im deluju dosta pristojno sa fotografija, no to nije dokaz kvaliteta, jer sve moze da se ušminka, a vremenom se pokaze pravo lice. :huh: Trebalo bi da krenu u februaru projekat u Lukijana Musickog, a ta lokacija je solidna, i odgovara mi za to sto sam planirao. Od ostalih investitora na boljim lokacijama,dosta su jake cene po kvadratu, nisam bas spreman da izdvojim 1500e+ za stan koji planiram da izdajem bar u narednih 10god, a opet bih pre uzeo stan u novogradnji(imam tu i povrat PDV-a), nego polovan stan , mada ko zna mozda i promenim misljenje. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 nov 2016 12:26 #611

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Forumasi, molim za pomoc ako se neko razume. Biram izmedju 3 investitora. DINAMIKA, PREZIDENT I FREELAND. Ko je po kvalitetu gradnje izolacoji , najbolji. Razlila u ceni nije zanemarljiva al ne i najbitnija. Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 nov 2016 23:21 #612

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4883
  • Primljenih Zahvalnica: 8091
Freeland menja projekte u hodu, dok se zgrada gradi, ja lično ne bih kupovao kod njih.
Gledao sam i projekat Prezidentove zgrade na kružnom toku, građevinac/arhitekta se nije istakao ali je opet bolje nego ovo prvo.
O Dinamici ništa ne znam. Poslednjih par objekata mi izledaju pristojno, ali nisam došao u dodir sa njihovim projektima.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Makicamalena

Stambena novogradnja - investitori 24 nov 2016 23:09 #613

  • pedja
  • pedja's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 36
Jel zna neko koji investitor pocinje sa gradnjom pored Kraft Port-a na bul.P.Pavla?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 nov 2016 00:04 #614

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Ne, ne zna niko, već treći put da pitaš istom rečenicom copy-paste :P
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: pedja

Stambena novogradnja - investitori 25 nov 2016 09:24 #615

  • pedja
  • pedja's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 36
nisam znao da je to problem
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 nov 2016 21:39 #616

  • Vule91
  • Vule91's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 14
  • Primljenih Zahvalnica: 10
Ja ti toplo preporucujem DINAMIKU. Radio sam na njihovim zgradama,kao i na 2-3 Prezidentove i mogu ti reci da je razlika u kvalitetu ogromna. Mnogo kvalitetnije se gradi i oprema u stanovima je takodje kvalitetnija. Ne zelim sada da pravim losu reklamu,ali Prezident je samo sminka,nista drugo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Makicamalena, Delija

Stambena novogradnja - investitori 26 nov 2016 10:41 #617

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Nisam radio na zgradama :), ali ih jesam gledao dok sam sebi trazio stan i slazem se sa napisanim.

p.s. A Mijanovica posle svih prevara ne opere ni Dunav, ni Sava...
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 26 nov 2016 10:44 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Makicamalena

Stambena novogradnja - investitori 26 nov 2016 18:44 #618

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Iskreno i ja najvise nekako navijam za Dinamiku. :cheer: I zbog bolje izolacije i zbog opreme koja se ugradjuje. A razlika u ceni je recimo 50 eur vise za Dinamkuu odnosu na Prezident
. A ovo ne opere Sava ni Dunav, jer to ranije bila neka fora s njim po novinama da neki stanovi nisu mogli da se ukljize jer su dozidani...ili tako nesto ako se secam . :bash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 nov 2016 22:12 #619

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4883
  • Primljenih Zahvalnica: 8091
Dograđivanje stanova posle završetka zgrade je rađeno i na Prezidentovoj zgradi u Gundulićevoj.
Za Freeland nisam čuo to, što ne znači da se nije desilo.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 27 nov 2016 14:22 #620

  • Makicamalena
  • Makicamalena's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 47
"Prodavali isti stan i po tri puta" B92net
Verting-Mijanović" d.o.o..., e sad mozda im je samo prezime isto. Al ko ce znati . :wallbash:
Iz nekog razloga link nece da otvori.
Poslednja izmena: 27 nov 2016 14:24 od Makicamalena. Razlog: Iz nekog razloga link nece da otvori.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru