Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 14 sep 2020 10:53 #1801

  • draganm
  • draganm's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 12
komsa_ns napisao/la:
Cisto jedno iskustvo sa investitorom Stabilnost DOO, sa obzirom da sam i ja nekad trazio stan, i nazalost kupio od pogresnog investitora. Iako sam investitor ce vam laskati i dodvoravati i uveravati vas da je u njegovim zgradama ugradjeno sve eksluzivno i najbolje u Srbiji, istina je daleko od toga. Problemi koji su se pojavili cu izlistati sa obzirom na to da su razliciti stanovi imali razlicite probleme a pri tom su iste resavali o svom trosku ili jednostavno odustajali posto ih je investitor ucenjivao za doplatu radova...

Koja zgrada je u pitanju?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 sep 2020 14:43 #1802

  • deran
  • deran's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 44
  • Primljenih Zahvalnica: 106
Да ли је неко имао искуства са фирмама које завршавају недовршене објекте? Власник сам два стана у Мише Димитријевића 15(још један Скадар на Бојани), зграда је изидана скроз пет спратова, има и кров. Све је у власништву станара немамо више ништа са старим инвеститором али треба наћи некога ко има интереса да заврши тако нешто. Контактирао сам ове јаче грађевинске фирме по граду али од њих нико ништа није одговорио.
...tvrdjava pušta mesec kao zmaja nad Varadinom...
...aveti tera sa trga Miletić, večito prgav...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 sep 2020 15:29 #1803

  • Rasa
  • Rasa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Moram da se požalim na Dijagonalu S. Imao sam priliku da sarađujem sa njima i nikome ih ne bih preporučio.
Na početku bajka dok se ne zaletiš i ne kupiš stan a posle toga milion korekcija i dopuna, onako kako samo njima odgovara.
Vrlo neprofesionalno, bez mogućnosti dogovora i sugestije kupca.. :dunno:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 sep 2020 08:15 #1804

  • mdinic
  • mdinic's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 60
  • Primljenih Zahvalnica: 289
Rašo, može li nešto više detalja? Retko koji investitor ima sluha nakon što je dobio novac...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 sep 2020 08:45 #1805

  • Bezbednjakovčanin
  • Bezbednjakovčanin's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 409
Moja prijateljica je pre par godina kupila stan u zgradi od Dijagonale. Zgrada na samom ćošku kod Mornarice. Kaže da uopšte nije zadovoljna samom firmom. Prvo se kasnilo sa useljenjem, pa kad su se uselili nije bilo grejanja, a nakon što sto su neki stanari pretili tužbama, pojačali su grejanje na maksismum toliko da se parket osušio i popucao u roku jedne zime. Na to idu loše pločice, tanki zidovi i sve ono što ide u finalne radove.

I sam merkam stan za kupoviju. Dijagonala ima pristojan raspored prostorija, odlične lokacije i status velike i ozbiljne firme koja završava započete radove. Zbog toga me i srce više boli kad moram da izbegavam njihove ponude ili razmišljam o kupovini mačke u džaku.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 sep 2020 09:02 #1806

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Bezbednjakovčanin napisao/la:
Moja prijateljica je pre par godina kupila stan u zgradi od Dijagonale. Zgrada na samom ćošku kod Mornarice. Kaže da uopšte nije zadovoljna samom firmom. Prvo se kasnilo sa useljenjem, pa kad su se uselili nije bilo grejanja, a nakon što sto su neki stanari pretili tužbama, pojačali su grejanje na maksismum toliko da se parket osušio i popucao u roku jedne zime. Na to idu loše pločice, tanki zidovi i sve ono što ide u finalne radove.

I sam merkam stan za kupoviju. Dijagonala ima pristojan raspored prostorija, odlične lokacije i status velike i ozbiljne firme koja završava započete radove. Zbog toga me i srce više boli kad moram da izbegavam njihove ponude ili razmišljam o kupovini mačke u džaku.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Ajde prvo definiši šta je Dijagonala za tebe? Ako govorimo o Dijagonali ESPRO BP (oni imaju zgradu kod mornarice) onda te razumem skroz. Bio sam na razgovoru za stan kod njih i sa mnom je na gradilistu razgovarao poludrogiran lik, samo sam se okrenuo i otisao. To su im bile medju prvim zgradama i lik je bio vrlo neozbiljan i bahat.
U drugom delu tvog posta pišeš o “Dijagonali” koja ima odlične lokacije i status ozbiljne firme. Tu verovatno misliš na Doo Dijagoninvest. Dijagoninvest je investitor a Dijagonala doo (bez ESPRO) je njihova firma izvodjač radova. Moje iskustvo sa njima je fantastično i ne treba da ih izbegavaš. Njihove zgrade su jedne od najboljih i najlepših, vrlo su pouzdani, likvidni, ne grade iz kredita koliko znam, rade sporo i detaljno zato sto nisu u žurbi jer nikome ništa ne duguju.
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Blavak, Aleksejjj, OneLove

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 sep 2020 15:09 #1807

  • HarveyNS
  • HarveyNS's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Znate li koliko se kreću cene u Mornarskoj, Prešernovoj na telepu? Novogradnja, cca 65m2

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 15 sep 2020 15:35 #1808

  • zop
  • zop's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Oko 1400.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 09:10 #1809

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 367
  • Primljenih Zahvalnica: 831
Koliko sam ja ispratila oko 1250.
Prostorni planer, al` nisam odustala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 09:35 #1810

  • zop
  • zop's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Kada? :)

Do duše ja sam gledao malo manje stanove ali cena je ovog leta bila 1400 za te manje.

Inače, ne znam da li je neko primetio koliko se Bauris zgrada u Mornarskoj razlikuje u stvarnosti i na tabli... Tačno se ne bih ni uselio da sam tamo kupio stan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 12:23 #1811

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
U Prešernovoj kod Milenkovića 1350 trosoban prvi sprat
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 12:29 #1812

  • Toni021
  • Toni021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 170
  • Primljenih Zahvalnica: 126
ranko su ns napisao/la:
U Prešernovoj kod Milenkovića 1350 trosoban prvi sprat
+ Pdv?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 13:59 #1813

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ukupno,
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Toni021

Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2020 14:24 #1814

  • Vronsky_
  • Vronsky_'s Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 8
Cisto novosti za permano, trenutno prelepljuju plocice. Ove koje su prethodno stavili indijske upijaju vodu i menjaju boju pa sada preko njih lepe nove i to podne - Zorka keramika. Zgrada nije prosla tehnicki prijem a dele kljuceve. Kada ima sive fleke odbijaju da zamene, laminat isto mora o svom trosku kome se digao. Odbijaju penale da plate. Ispasce skuplje nego da smo uzeli od pouzdanog investitora.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, ranko su ns, Duja, Djordje Cvarkov, mdinic, srdjanyo, vladulns, Neskov

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 12:07 #1815

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
Permano

Da sada lepe druge plocice u kupatilu,neverovatno koja neprofesionalnost.Prva im zgrada i totalni debakl.Svako bi pomislio ,grade prvu zgradu morace biti dobra da bi posle mogli dobro da prodajemo nove projekte kad ono corak.Nikom ne preporucujem sa ovima imati posla.
Inace kvadrat je bio 1150 sa pdv-om ali im je kvaliteta stanova ni za 600 evra kvadrat.


Poslednja izmena: 18 sep 2020 12:10 od agamemnom70.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Duja, sasar, Blavak, mdinic, Aleksejjj, OneLove, nsns

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 15:48 #1816

  • Vronsky_
  • Vronsky_'s Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 8
I na sve to sto rade, odnos prema kupcima je stvarno uzasan. Nama konstatno odbijaju pismeno da odgovore a usmenk nam daju kontradiktorne informacije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 17:29 #1817

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
agamemnom70 napisao/la:
Permano

Da sada lepe druge plocice u kupatilu,neverovatno koja neprofesionalnost.Prva im zgrada i totalni debakl.Svako bi pomislio ,grade prvu zgradu morace biti dobra da bi posle mogli dobro da prodajemo nove projekte kad ono corak.Nikom ne preporucujem sa ovima imati posla.
Inace kvadrat je bio 1150 sa pdv-om ali im je kvaliteta stanova ni za 600 evra kvadrat.




Koja je lokacija u pitanju?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 18:11 #1818

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
Kornelija Stankovica 44
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 20:53 #1819

  • drdejana
  • drdejana's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 71
  • Primljenih Zahvalnica: 43
Pozdrav svima :)
Da li možete da mi napišete koja su vaša loša uskustva sa Inobačkom i njihovim zgradama? Sve što znate iz iskustva ili ste čuli od nekog.
Pošto sam ulazila u njihovu novu zgradu u Bate Brkića i sve mi je delovalo okej. A budući da sam kaparisala stan kod njih svaka kritika je dobro došla. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 18 sep 2020 21:08 #1820

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Prema slikama nikako ne lepe podne preko zidnih. Ove zidne izgledaju 3D i nikako nisu podne.

quote="Vronsky_" post=94536]Cisto novosti za permano, trenutno prelepljuju plocice. Ove koje su prethodno stavili indijske upijaju vodu i menjaju boju pa sada preko njih lepe nove i to podne - Zorka keramika. Zgrada nije prosla tehnicki prijem a dele kljuceve. Kada ima sive fleke odbijaju da zamene, laminat isto mora o svom trosku kome se digao. Odbijaju penale da plate. Ispasce skuplje nego da smo uzeli od pouzdanog investitora.[/quote]
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru