Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 25 avg 2020 07:55 #1761

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pozdrav,
interesuju me iskustva sa BASH gradnjom doo, Rumenacka 49?
Zanima me sve, od saradnje sa njima, do kvaliteta gradnje, poštovanju rokova, kupovine na kredit itd?

Hvala unapred na odgovoru
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 avg 2020 16:37 #1762

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Nije baš za preporuku, govore jedno, posle dve nedelje drugo. Igraju se sa cenama kako im odgovara u kom trenutku, posebnim uslovima maltretiraju ljude koji hoće da kupe na kredit. Materijali koje koriste su u srednjoj klasi, imaš na fb profilu slike.
Moj lični savet je da biraš isključivo pouzdane investitore sa jasno definisanim uslovima kupovine i velikim iskustvom gradnje: Dijagonala, Rapid, Galens, Vlasina, Modena (naravno ukoliko ti lokacije na kojima grade odgovaraju).
Srećno! :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 avg 2020 21:09 #1763

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
A ja bash imam suprotno licno iskustvo. Kupila sam stan od Bash gradnje i sve dogovoreno na pocetku je i ispostovano. Cena kao i kod svih ostalih se razlkuje da li je keš ili je kredit. Nezavisno kakav si kupac imaju predugovor i u njemu je dosta toga definisano. Ako ti nesto ne odgovara ili nedostaje, moze se i pregovarati sa njima da promene. Dobro sam se raspitala pre same kupovine i od nikog nisam cula da su nepouzdani ni da su nekog prevarili ni nekome ostali duzni. Za sam kvalitet gradnje sam sigurna da su se popravili u odnosu na pre. Zadnja dva objekta zidaju Zorkinim klimablokom, izolacija 10 cm, jedan sa vunom, drugi stiroporom. Stolarija pvc peterokomorni profil. Parket hrast S klase. Sobna vrata srednje klase, daju ti izbor boja, ne uslovljavaju da svi moraju imati braon ili bele. Ako zelis nesto posebno, tipa magnetne brave na sobnim vratima, elektricne podizace rolete moze i to uz nadoplatu, otvoreni za svaki tip dogovora. Slazem se ima dosta opremanja u srednjoj klasi ali takva je i prodajna cena stana. Ne mozes dobiti sve u premium kvaliteti za srednju cenu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Stambena novogradnja - investitori 25 avg 2020 23:25 #1764

  • kaktus
  • kaktus's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Koliko sam cuo on je puko!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 08:36 #1765

  • Homer
  • Homer's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 58
kaktus napisao/la:
Koliko sam cuo on je puko!

Прва порука на форуму па пишеш да је неки инвеститор пукао. Можеш ли да даш атгументе за то што си написао?
Zašto bismo uopšte i izlazili napolje? Ionako ćemo se na kraju vratiti ovde.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 08:39 #1766

  • _sivivuk
  • _sivivuk's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 4
  • Primljenih Zahvalnica: 1
xaxax zxaxaaxaxax

Da li postoji neko ko uopste kontrolise ove komentare? sankcionise ili sl?
Ali dobro, kakve su ti misli, takav ti je zivot. Kakva zemlja takav tekst.
Ja se ne mesam u ove diskusije, zamara me sve to. Retko reagujem i tako cu i nadalje. svako bira svoj put (barem vam je svima tako servirano da verujete)

Ali kaktus.. Samo bih se zapitao.. Ili zidas pokraj njega pa ti svi kupci odlaze kod Bash gradnje, ili nemas nameru nikad kupiti.
ako si clan od 2017, i ako osetis potrebu da napises jedan jedini komentar nakon 3 godine a u inat coveku koji zavrsava u ovom trenutku 2 zgrade, uporedo krece jos 2 i ima jos par lokacija u najavi, i manje vise sve rasprodato sa prezadovoljnim kupcima.. gde je tacno to puko?
zali boze i kako Tasanna da pronadje odgovor ovde kad ovakve stvari moze neko da lupi. Ali predispozicije za drzavni posao su ti vise nego odlicne.
OneLove - ,,pouzdane investitore sa jasno definisanim uslovima kupovine,,
Da li zaista mislis da se uslovi kupovine definisu mimo ugovora? (ugovor potpisuju dve strane, pa ako ti nesto ne odgovara, a ti onda trazis promenu)
i jos nesto .. Rapid.. top investitor Novog Sada, zaista jednu jedinu zamerku nemam. Modena takodje. Ali covece pa isti izvodjaci se pronalaze i kod Rapida, Modene i kod Bash gradnje..
O kakvom iskustvu pricas?
Nazalost,
ove gluposti od rasprava uzimaju puno vremena i energije. Ne moze se svakom pomoci niti za svakog nesto dobro uciniti, zato su ljudi to sto jesu.
Tasanna - zelim ti srecu u kupovini stana, trebace ti.
Ovde odgovor ocigledno ne mozes dobiti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Homer

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 08:54 #1767

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pa da.. Bas sam htela da pitam Kaktus na osnovu čega je napisao da je taj investitor pukao. Izvinite Kaktus, ali Vaš komentar je krajnje tendeciozan a izgleda i maliciozan. Ovde ljudi pokušavaju da dođu do neophodnih informacija i nemam problem sa tim da bilo ko izrazi lično iskustvo ili iskustvo bližnjih, ali komentar "Taj investitor je puko" bez ikakvog obrazlozenja je u najmanju ruku neozbiljan.
One love - hvala na infromaciji, meni se čini da su vrlo otvoreni za komunikaciju i dogovor, ali eto Vi imate drugačije iskustvo.... Što se tiče gradnje, vidim i sama da je to neki srednji ili viši srednji kvalitet, ali znate, ja da imam para za Modena gradnju i lokaciju u Stražilovskoj ulici npr, i 2200-2500 eur po kvadratu, naravno da bih bez dileme tamo išla da kupujem...ovako svako spram svojih mogućnosti.
Ksena - hvala puno na iscrpnom komentaru.
Još neko ako nešto ima za reći, unapred zahvalnaaaa :cheer:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 08:59 #1768

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Homer i _sivi vuk, da u pravu ste, hajde da čujemo komentare ko je to i zašto pukao?
Zaista se čini da ovde neka ljubomora radi svoje...nažalost... ali ovde tome nije mesto, ovde obični ljudi žele da dođu do informacija iz ličnog iskustva i iskustva ljudi iz njihove okoline!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 09:51 #1769

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4873
  • Primljenih Zahvalnica: 8023
Komentar je pušten, moderacija jeste videla. Ne ohrabrujemo takav diskurs, ali svako ima pravo da se oproba u raspravi na temama foruma, bar jednom :D
Pošto je ovo forum, tj. mesto za javnu razmenu mišljenja dogod ono nije takvo da podleže sankcijama po pravilima foruma, član uvek može da iznese nešto dodatno da potkrepi svoj stav.

Ako ne iznese ništa znate kako da vrednujete takav stav.
Ako iznese nešto validno, imaćete o čemu da razmišljate.

Što se mene tiče, tematika pouzdanosti investitora ili izvođača, kvaliteta gradnje, funkcionalnih rasporeda i estetike objekata je preširoka i ne može se sažeti u dva forumska komentara. Zato je i dozvoljeno da toga bude više da bi se dobio neki sveobuhvatniji utisak o svemu. Kupovina stana nije nešto što se radi svaki dan, i svaka sumnja je opravdana.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: nsns

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2020 11:08 #1770

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
_sivivuk Ovaj forum služi da se pišu lična iskustva, što sam ja i uradio u želji da pomognem osobi koja je tražila pomoć. Za ono što ne znam, ne komentarišem.
Ono što mi je zasmetalo u tvom odgovoru jeste vređanje i ismevanje čitavog ovog foruma ("ove gluposti od rasprava uzimaju puno vremena i energije" i "Ovde odgovor ocigledno ne mozes dobiti.") i to zaista nije lepo sa tvoje strane.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 30 avg 2020 22:04 #1771

  • python
  • python's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Tasanna napisao/la:
Pozdrav,
interesuju me iskustva sa BASH gradnjom doo, Rumenacka 49?
Zanima me sve, od saradnje sa njima, do kvaliteta gradnje, poštovanju rokova, kupovine na kredit itd?

Hvala unapred na odgovoru

Kao skoro useljeni kupac jednog od njihovih stanova da pomenem ponešto. U principu je moguće dogovarati se o nekim stvarima ali morate biti stalno prisutni da bi se taj dogovor ispoštovao. Završni radovi u kupatilu bar kod mene su loši i aljkavo urađeni. Utisak mi je da su radili "majstori" koji su trenutno dostupni da bi se što pre završio posao. Pojedine utičnice i sijalična mesta ne rade. Zgrada, koja je praktično dobila upotrebnu dozvolu, još uvek odzvanja od popravki i ispravki (molera, vodoinstalatera, električara...). Rok za useljenje je probijen za dva meseca što je pravdano epidemijom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 30 avg 2020 22:40 #1772

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Ok za rok...
A te reklamacije sitne koje imate, jel hoce da poprave? Ja sam odlucila da kupim stan kod njih, cine mi se kao ljudi koji su spremni za dogovor, sto se tice dogovora i komunikacije moj utisak je da su zaista prijatni i dostupni. Stan sam videla, svidja mi se, tako da ga necu cekati, pa mi rok u principu ne igra ulogu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 13:44 #1773

  • python
  • python's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Iskrzane pločice se ne mogu popraviti, tuš kada je zamazana silikonom krajnje amaterski, struju će popraviti kada stignu majstori sa druge tezge, rupe oko cevi za grejanje verovatno morate sami. Nisam očekivao da se zamajavam sa popravkama u skupo plaćenom novom stanu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 13:51 #1774

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Bas mi je zao, ali recite im da vam poprave struju, cevi i taj silikon sigurno moze da se popravi... i ako malo sacekate na popravku, nema veze, bitno da Vam se popravi, imate pravo na to i ja verujem da ce odgovoriti pozitivno na reklamaciju.
Inace imam prijateljicu, kod Galensa je kupila stan i bukvalno ista prica kao sto ste Vi ovde napisali. Ne znam, nisam pametna...ali ocigledno da svi rade sa istim kooperantima kojima zadaju nerealne rokove i onda se to sve tako odradi... Nekada su se grade zidale planski i gradnja je umela da traje po 3,4 godine, sada je zavrse za 10 meseci, a kako...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 13:56 #1775

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Tasanna , da li znate koji objekat Galensa je imao ovakav problem?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 13:58 #1776

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
znam. jel ima ovaj forum mogucnost slanja privatnih poruka?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 14:04 #1777

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Poslao sam Vam privatnu poruku :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 14:07 #1778

  • Tasanna
  • Tasanna's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 2
ok, jos mi pomozite gde mogu da nadjem poruku? gde stoji? :) nisam stalni clan ovog foruma otvorila sam profil samo da se raspitam, pa ne znam kako tacno funkcionise
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 14:13 #1779

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144

Kada kliknete na 'FORUM', imate labelu 'Privatne poruke', označio sam strelicom.
Poslednja izmena: 31 avg 2020 14:18 od OneLove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 31 avg 2020 14:43 #1780

  • python
  • python's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Tasanna napisao/la:
Bas mi je zao, ali recite im da vam poprave struju, cevi i taj silikon sigurno moze da se popravi... i ako malo sacekate na popravku, nema veze, bitno da Vam se popravi, imate pravo na to i ja verujem da ce odgovoriti pozitivno na reklamaciju.
Inace imam prijateljicu, kod Galensa je kupila stan i bukvalno ista prica kao sto ste Vi ovde napisali. Ne znam, nisam pametna...ali ocigledno da svi rade sa istim kooperantima kojima zadaju nerealne rokove i onda se to sve tako odradi... Nekada su se grade zidale planski i gradnja je umela da traje po 3,4 godine, sada je zavrse za 10 meseci, a kako...

Ja ne želim da se bavim time, ne želim majstore po novom stanu. Teško zarađen novac sam potrošio na novu stvar i hoću da bude ispravna. Da li biste kupili nov auto da ga odmah vozite u servis na dorade i popravke. Njihovi razlozi me ne interesuju. Mislim da je generalno problem što naš narod pristaje na tako nešto. Znam da možete da se pozovete na ugovor i angažujete advokata ali sa našim pravosuđem...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vladulns, OneLove, Bezbednjakovčanin
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru