Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 20:11 #1661

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Najlepša zgrada u NS je Wolf invest kod socijalnog.. upravo se završava... svaka čast, dodao bih Modena gradnju kao investitora sa ukusom..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vladulns

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 23:32 #1662

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
[Hvala na slici. Ali i ja sam bila u zgradi, a i na njihovoj stranici se moze videti. U pravu ste za ovaj stan na slici. To je tip stana broj 1. Zgrada ima ukupno 34 stana, a portale nemaju stanovi 1 i 7 na prvom spratu, 9 i 15 na drugom, 17 i 23 na trecem, i 33 na cetvrtom. To je ukupno 7 stanova. Ostalih 27 ima.
Ali nema govora da 20 tak stanova nema. Da vise ne zamaramo druge ako mislite drugacije najbolje da odemo zajedno brojat. quote="trile93" post=88807]Nisu svi stanovi Modene na BPP sa staklenim portalima u dnevnoj sobi, vec oni centralno pozicionirani tj. 6 jednoiposobnih stanova na prve 3 etaze, a iznad njih ima jos 4-5 stanova vece kvadrature koji imaju portale. Ostalih 20ak stanova nemaju portale...

SlavijaCoop na BE je vrlo interesantna zgrada, meni se licno dopada, nekom verovatno ne, ali to je stvar ukusa.
Dodao bih i da Emerald Hill gradi izuzetno kvalitetnu vilu sa 3 stana u Servo Mihalja.
Nikakva iskustva ni dodirnih tacaka nemam sa Jokicem tako da ne mogu dati misljenje.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk[/quote]
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 23:34 #1663

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Klon napisao/la:
Najlepša zgrada u NS je Wolf invest kod socijalnog.. upravo se završava... svaka čast, dodao bih Modena gradnju kao investitora sa ukusom..

Da li se zna po kojoj ceni su se prodavali?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 23:38 #1664

  • Peka
  • Peka's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 74
Ako se ne varam 1600 je bilo pre početka izgradnje
Poslednja izmena: 06 jan 2020 23:39 od Peka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 23:43 #1665

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Neskov napisao/la:
Sto se tice spoljnog izgleda po mom mišljenju lepo izgleda, interesuje me kako će se prati prozori(okrenuti su ja bulevaru) I mislim da nema parking mesto, a tu se gradi jos 3, 4 zgrade i da li je jedna obezbedila parking mesta uopšte?[/quote
I Modena i Gravet su hteli pravit garaze ali navodno grad nije dozvolio. U planu je nova ulica iza Modenine zgrade za javni parking koji grad treba da uradi. Trebala bi spojit dalmatinsku i vardarsku.,i postoji u gradskom planu. Neko je vec i pisao na forumu o tome.Svakako tamo ce biti haos za parking, a jedini koji ima garazna mesta u tom delu je Stabilnost, ali mi zgrada ruzna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 06 jan 2020 23:49 #1666

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Ksena napisao/la:
Klon napisao/la:
Najlepša zgrada u NS je Wolf invest kod socijalnog.. upravo se završava... svaka čast, dodao bih Modena gradnju kao investitora sa ukusom..

Da li se zna po kojoj ceni su se prodavali?
Ta zgrada je svakako jedna od najboljih sto se tice odnosa cene/kvaliteta/lokacije/izgleda... jako lepa zgrada, licno ne volim tu lokaciju ali mnogi je gotive, za kvalitet kazu da je super... ta cena je smesna za sadasnje uslove, mislim da im je prethodna zgrada u Hilandarskoj bila 1500 a licila je na ovu, i ta cena je bila super...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vladulns

Stambena novogradnja - investitori 07 jan 2020 00:35 #1667

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
tacija90 napisao/la:
A meni licno se npr jako svidja zgrada od In Stana na Limanima/Grbavici ne znam pod sta spada.. i lepa mi je nocu kad sija .. ako pricamo o sminci i prepoznatljivoj zgradi u gradu

Koliko moze da ih kosta da se napravi lepa rasveta na zgradi, a to tako dobro izgleda. Ove lampe sto svetle gore i dole su odlicne i efektne, za razliku od kojekakvih zastava sto svetle i slicno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 07 jan 2020 01:37 #1668

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Aleksejjj napisao/la:
tacija90 napisao/la:
A meni licno se npr jako svidja zgrada od In Stana na Limanima/Grbavici ne znam pod sta spada.. i lepa mi je nocu kad sija .. ako pricamo o sminci i prepoznatljivoj zgradi u gradu

Koliko moze da ih kosta da se napravi lepa rasveta na zgradi, a to tako dobro izgleda. Ove lampe sto svetle gore i dole su odlicne i efektne, za razliku od kojekakvih zastava sto svetle i slicno
Ne znam koliko kosta verovatno je to kusur u odnosu na sve ostalo, znam samo da vecina investitora ne mari mnogo za rasvetu kada crkne nesto od tih rasvetnih tela (modena) a kucni savet nije briga i da takva rasveta zna da naglasi lose uradjenu fasadu... generalno se to brzo prlja ili je sklono nekom defektu (kisa, sneg, led, sunce) znaci treba odrzavati svakako... meni potpuno bespotrebno...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Poslednja izmena: 07 jan 2020 01:46 od IC.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 jan 2020 15:05 #1669

  • Irvas
  • Irvas's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
Da li se zna koji investitor ce raditi urbanisticki projekat na spicu, kasarna - Aleksandar Beric (jel Galens sve to radi)?
www.mojnovisad.com/vesti/dunavac-investi...zonu...-id27047.html

Ima li nekih informacija ko ce raditi stambeni kompleks na bulevaru Despota Stefana (preko puta skole), Aleksandar gradnja nema info u vezi ovog projekta, a na NS build mapi stoji da su oni investitori...

Hvala
Poslednja izmena: 16 jan 2020 15:13 od Irvas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 jan 2020 16:03 #1670

  • OneLove
  • OneLove's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 144
Ljudi da li ima neko ko je imao iskustvo sa Galensom i kupio stan od njih? Da li šalju ikad obaveštenja o početku izgradnje, napretku, itd. Pošto na mejlove ne odgovaraju a početak izgradnje su pomerili :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 jan 2020 18:07 #1671

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
OneLove napisao/la:
Ljudi da li ima neko ko je imao iskustvo sa Galensom i kupio stan od njih? Da li šalju ikad obaveštenja o početku izgradnje, napretku, itd. Pošto na mejlove ne odgovaraju a početak izgradnje su pomerili :(
Kupio sam jedan stan od njih, nista ne obavestavaju, ja sam obilazio gradiliste i skontao da je u toku montaza plocica pa sam ih zvao da pitam da li mogu nesto da biram od ponudjenog oni su rekli da je kao to praksa i da naravno mogu mada sumnjam da bi me ikada obavestili o tome... Takodje sam ih zvao i na kraju kada je zgrada vec bila gotova da pitam za datum overe i tu je bilo kurcobolje dosta kao da im pare kupca nisu ni trebale, bukvalno svakih par nedelja sam zvao a ona uvek govorila javljam se za par dana da vam kazemo termin overe, za dve godine od desetak poziva uvek sam ja zvao njih iako su mi oni obecavali da ce mi se javiti... mada razumem te devojke njih ima malo i gore od posla ali Galens ne mogu da razumem...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Stambena novogradnja - investitori 16 jan 2020 19:26 #1672

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Za Kej I Aveniju oni objavljuju na yt snimke gradnje, za ovo ostalo ne znam
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 17 jan 2020 09:38 #1673

  • Lukač
  • Lukač's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Pozdrav ljudi,

Da li neko ima iskustva sa rapid Investom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 17 jan 2020 10:03 #1674

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Iskustva u kom smislu? Ozbiljna firma, ok kvalitet,rokovi ok.Lukač napisao/la:
Pozdrav ljudi,

Da li neko ima iskustva sa rapid Investom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 01 feb 2020 20:08 #1675

  • Boba
  • Boba's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Pozdrav ljudi, zanima me da li neko ima bilo kakve informacije o investitorima "Milenković gradnja" i "Bauriss"? Konkretno, gledam njihove zgrade u Mornarskoj na Telepu, lokacija mi se sviđa jako.
Poslednja izmena: 01 feb 2020 21:00 od Boba.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 09:10 #1676

  • Irvas
  • Irvas's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
Zna li neko da li ce se raditi neki stambeni objekti na Bulevaru despota Stefana ili u 1300 Kaplara? Treba ukloniti info sa gradjevinske mape da ce Aleksandar raditi na Bulevaru despota Stefana, zvao sam ih, kazu da ne planiraju tu nista da grade. Rade trenutno 3 projekta u Beogradu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 09:32 #1677

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Aleksandar Gradnja je proteran iz Novog Sada ali malo ljudi prica o tome.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 09:41 #1678

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Gradiće sigurno,informacija proverena.Čeka se donošenje PGR Priobalja,tema je aktuelna ovih dana zbog ćutanja JVP Vode Vojvodine.Čeka se i okončanje spora sa Neimarom pred Privrednim sudom.Vi informacije dobijate od zaposlenih u AG koji nisu baš u sve upućeni,a ne od vlasnika.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 09:45 #1679

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Kakva glupost.Ovaj forum ne služi za čaršijske priče.Grade tri ogromna kompleksa u BG i to je jedini razlog što ih trenutno nema u NS.Sačekajmo PGR Priobalja pa će sve biti jasnije...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 10:52 #1680

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8413
  • Primljenih Zahvalnica: 35904
Od Irvas-ovog posta do mog totalni off topic. Molim učesnike foruma da obrate pažnju gde šta pišu. Na forumu postoje razne teme, naravno i one koje odgovaraju onome šta neko želi da iznese, te je izuzetno poželjno da se to uradi u odgovarajućoj temi kako bi bilo dostupno svima koji su zainteresovani za tu temu. Ovim istovremeno, ako neko postavi pitanje, može znatno brže, a verovatno i kvalitetnije, preciznije i sl. da dobije odgovor na postavljeno pitanje. Hvala na razumevanju.
Molim admine da prebace u odgovarajuću temu, a moj post izbrišu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru