Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 11:53 #1681

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Hvala Blavak, prebačeno i neka ostane kao sugestija za sve.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 11:58 #1682

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Irvas napisao/la:
Zna li neko da li ce se raditi neki stambeni objekti na Bulevaru despota Stefana ili u 1300 Kaplara? Treba ukloniti info sa gradjevinske mape da ce Aleksandar raditi na Bulevaru despota Stefana, zvao sam ih, kazu da ne planiraju tu nista da grade. Rade trenutno 3 projekta u Beogradu.

Taj info na mapi je informativnog karaktera i kao što je Dunavac elaborirao postoji indicija da će Aleksandar tamo da gradi, pa neka ostan da pratimo dalje. Ovo je tvoje 5-6 javljanje na tu temu, hvala na predlogu i interesu ali jasno je da zaposleni nekad neće, a nekad ni ne znaju šta da kažu, nećemo se samo time voditi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dunavac

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 14:07 #1683

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Ova lokacija će tek biti aktuelna i o njoj će se naširoko pričati.Očigledno su ljudi shvatili sve prednosti ove lokacije,pa su zainteresovani za nju.Treba još malo sačekati,da se donese famozni PGR Priobalja sa novosadske strane...Iskreno se nadam da će se to desiti u narednih par meseci,pošto je i meni zanimljiva.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 10 feb 2020 15:52 #1684

  • Irvas
  • Irvas's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
Hvala na odgovoru, nisam znao da se ceka PGR Priobalja. Valjda ce do tada krenuti malo da padaju cene stanova u NS-u :). Da se kojim slucajem sada prodaju stanovi u tom delu, cene sigurno ne bi bile ispod 2k eur po m2.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 11 feb 2020 18:11 #1685

  • zop
  • zop's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Da li neko ima iskustva, ili je nešto čuo o investitoru "Dream home" s obzirom da su novi na trzistu?
Po slikama sa sajta trude se da se izdvoje boljim paketom opreme i završnim radovima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 feb 2020 23:30 #1686

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Aleksandar Gradnja je proteran iz Novog Sada ali malo ljudi prica o tome.

Aleksandar trenutno gradi u BG-u K district, kompleks na Dorcolu koji se prodaje za cca 3.000eur/m, zavrsili su Kapije Vracara, isto kompleks prilicno velik, a sad krecu novo nesto na Novom Beogradu, gde ce cena verovatno biti isto minimum 2.500eur/m. Nadam se da ne odoh u off, ali cisto info. Mozete videti na netu te projekte, odlicno izgledaju. Verujem da je to razlog sto su stali sa Novim Sadom, vise im se isplati tamo
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 13 feb 2020 09:19 #1687

  • Irvas
  • Irvas's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 9
Aleksejjj napisao/la:
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Aleksandar Gradnja je proteran iz Novog Sada ali malo ljudi prica o tome.

Aleksandar trenutno gradi u BG-u K district, kompleks na Dorcolu koji se prodaje za cca 3.000eur/m, zavrsili su Kapije Vracara, isto kompleks prilicno velik, a sad krecu novo nesto na Novom Beogradu, gde ce cena verovatno biti isto minimum 2.500eur/m. Nadam se da ne odoh u off, ali cisto info. Mozete videti na netu te projekte, odlicno izgledaju. Verujem da je to razlog sto su stali sa Novim Sadom, vise im se isplati tamo

Upravo tako. Mnogo im se vise isplati da rade tamo i u BGu lakse nalaze radnike. Gotvo svi stanovi prodati unapred po tim ludim cenama.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 13 feb 2020 10:29 #1688

  • milovanovicivan
  • milovanovicivan's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Boba napisao/la:
Pozdrav ljudi, zanima me da li neko ima bilo kakve informacije o investitorima "Milenković gradnja" i "Bauriss"? Konkretno, gledam njihove zgrade u Mornarskoj na Telepu, lokacija mi se sviđa jako.

Potpisao sam predugovor sa Baurissom. Investitor je super korektan.
Zgrada če imati 24 stana, sa garažom u suterenu, ostavama i parking mestima u delu dvorišta. Predviđen je zeleni deo dvorišta, nije u planu da sve bude popločano.
Prema informacijama koje sam dobio, okolina zgrade će biti uređena od strane grada naknadno. Sa leve strane se nalazi firma koja će biti izmeštena, a na tom mestu će biti ulica koja ide desno ka Sime Matavulja.

Najbolje da kontaktiraš direktno, mislim da češ dobiti sve informacije koje su ti potrebne.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 feb 2020 22:22 #1689

  • Teki
  • Teki's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 131
  • Primljenih Zahvalnica: 590
milovanovicivan napisao/la:
Boba napisao/la:
Pozdrav ljudi, zanima me da li neko ima bilo kakve informacije o investitorima "Milenković gradnja" i "Bauriss"? Konkretno, gledam njihove zgrade u Mornarskoj na Telepu, lokacija mi se sviđa jako.

Potpisao sam predugovor sa Baurissom. Investitor je super korektan.
Zgrada če imati 24 stana, sa garažom u suterenu, ostavama i parking mestima u delu dvorišta. Predviđen je zeleni deo dvorišta, nije u planu da sve bude popločano.
Prema informacijama koje sam dobio, okolina zgrade će biti uređena od strane grada naknadno. Sa leve strane se nalazi firma koja će biti izmeštena, a na tom mestu će biti ulica koja ide desno ka Sime Matavulja.

Najbolje da kontaktiraš direktno, mislim da češ dobiti sve informacije koje su ti potrebne.

Ulica će da "obilazi" zgradu sa dve strane. Jednog dana kada je naprave.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, valjan

Re:Stambena novogradnja - investitori 16 feb 2020 20:16 #1690

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Dijagonala je izlila poslednji sprat prvog dela Bloka D. Imam utisak da od marta prelaze na podizanelje drugog dela gde je ploča već izlivena?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 19 feb 2020 19:22 #1691

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
kasko napisao/la:
Dijagonala je izlila poslednji sprat prvog dela Bloka D. Imam utisak da od marta prelaze na podizanelje drugog dela gde je ploča već izlivena?
Ko ti je rekao da je ploča lamele 2 izlivena, juče sam prošao i ne bih rekao da jeste mada je bila noć...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:Stambena novogradnja - investitori 19 feb 2020 23:55 #1692

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
IC napisao/la:
kasko napisao/la:
Dijagonala je izlila poslednji sprat prvog dela Bloka D. Imam utisak da od marta prelaze na podizanelje drugog dela gde je ploča već izlivena?
Ko ti je rekao da je ploča lamele 2 izlivena, juče sam prošao i ne bih rekao da jeste mada je bila noć...
Izlivena je kada i lamela 1. Ispod je parking.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 20 feb 2020 11:40 #1693

  • cove9
  • cove9's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Pozdrav dobri ljudi :)
Pronašli smo neki stan Inobačkin u Bate Brkića, cena je 1390 po m2, e sad zanima me da li neko ima iskustva sa njihovom polumotažnom gradnjom, videh tridesetak stranica ranije da je neko pisao o instalacijama, a šta je sa pucanjem zidova i zvučom instalacijom?
Imamo još jednu ponudu za Dijagonalu espro na Somborskom, tako da svaki komentar će nam dobro doći.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 feb 2020 22:58 #1694

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
cove9 napisao/la:
Pozdrav dobri ljudi :)
Pronašli smo neki stan Inobačkin u Bate Brkića, cena je 1390 po m2, e sad zanima me da li neko ima iskustva sa njihovom polumotažnom gradnjom, videh tridesetak stranica ranije da je neko pisao o instalacijama, a šta je sa pucanjem zidova i zvučom instalacijom?
Za tu lokaciju i taj kvalitet - ne da je previse, negooo...

Mada su sve cene otisle u tri lepe.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Poslednja izmena: 21 feb 2020 22:59 od Delija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 feb 2020 23:53 #1695

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
Moji prijatelji zive u tom njihovom kompleksu na Novom Naselju. Stan su kupili 2016.godine, evo sad se raspada skroz.. a krenuo je vec u prvoj godini.. oprema je najniza klasa, zvucna izolacija .. mislim da je nema, sve se cuje, parket skripi, roletne koče, o parkingu ni da govorim.. jos su oni uzeli po mnogo nizoj ceni tada.. definitivno ne vredi te pare
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 feb 2020 11:17 #1696

  • zop
  • zop's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Jel neko upucen u kvalitet Kordun gradnje?

Mene je u Bate Brkica odbila bas ta konstrukcija zgrade, a sto se ti cene, one su takve da je to nesto skoro pa najjeftinije u gradu.

Inace, bas je tesko naci korektnog investitora, od menjanja cene nakon dogovora, do nejavljanja na telefon vise itd. Da ne imenujem sad.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 feb 2020 14:09 #1697

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Mozda je bolja da imenujes onda.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 feb 2020 14:45 #1698

  • trile93
  • trile93's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 64
  • Primljenih Zahvalnica: 25
Bas tako...forum je i namenjen kako bismo razmenjivali iskustva, kako pozitivna tako i negativna.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 22 feb 2020 14:56 #1699

  • zop
  • zop's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Slazem se.

Ja sam imao lose iskustvo sa investitorima Vaer i Dream home.
Nisu me ostetili ni za kakav novac, do toga nismo dosli, ali je bio neverovatan neprofesionalizam u pitanju, najblaze receno. Iznad sam naveo otprilike o cemu se radi.

Napominjem da je ovo moje licno iskustvo, verovatno neko moze da se javi i sa drugacijim misljenjem.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 feb 2020 16:51 #1700

  • trile93
  • trile93's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 64
  • Primljenih Zahvalnica: 25
Nisam pronasao tvoj post o Vaer-u i Dream Home...da li mozes detaljnije objasniti sta je bio problem konkretno?

Moje iskustvo sa Vaer-om je da prodaju rade u skroz neadekvatnom prostoru za pocetak, da ne kazem da nam nije bila ni pruzena ruka kad smo dosli niti smo znali sa kim razgovaramo uopste...
A pritom je kolega kupio stan od njih ali valjda smo bili potcenjeni na prvi utisak pa je sve bilo ono ,,na brzaka"

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru