Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 28 jul 2018 12:47 #1081

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 426
agamemnom70 napisao/la:
Da vidim da vecina kupuje u N.Sadu a Petrovaradin je jeftiniji a i blize centru od recimo Detelinare i Telepa,zasto se onda ipak vecina odlucuje za N.Sadska udaljenija naselja.
Psihološka, a ničim opravdana barijera "preko mosta".
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, Buck

Stambena novogradnja - investitori 01 avg 2018 11:49 #1082

  • forestgump
  • forestgump's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 4
  • Primljenih Zahvalnica: 11
Ili niko nece da bude Sremac :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 04 avg 2018 13:02 #1083

  • grifon
  • grifon's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 40
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Da je Novi Sad grad mostova kao na primer Budimpešta, pa da postoji 5-6 mostova ka gradu, onda bi Petrovaradin bio primamljiva opcija, ovako kad pomislim da sam ograničen na onu bedu od petrovaradinskog mosta, nemam nikakvu alternativu već moram kroz to usko grlo, gde nema biciklističke staze, gde je trotoar tek da se kaže da kao postoji nekakav trotoar, neka hvala. Da ima više mostova, biciklističkih staza, velikih šetališta, trotoara, više puteva, pa da se osećam kao integralni deo grada, onda bi Petrovaradin bio interesantan, ovako nije uopšte ni konkurencija Telepu i Detelinari, oni su bar integrisani delovi grada.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 04 avg 2018 13:12 #1084

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Novom Sadu treba jos 2 mosta. Jedan na mestu gde su stubovi pokojnika a drugi u produzetku Bulevara Evrope.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 04 avg 2018 18:01 #1085

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Šta se dešava sa planiranom izgradnjom na uglu Bulevara cara Lazara i cara Dušana?Još davno se spominjao početak izgradnje stambeno-poslovnog kompleksa,investitor je Aleksandar gradnja.Ima li neko informaciju?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 04 avg 2018 20:22 #1086

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ako se dobro sećam, kreće na jesen. Rušenje je delimično započeto
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 avg 2018 13:08 #1087

  • poker21
  • poker21's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Pozdav svima, odlucih i ja da se registrujem posle dosta citanja.

Da li neko zna cenu kvadrata na Telepu u izgradnji? Manji stan me zanima, nisam uspeo da dobijem nikakve informacije preko telefona- ili je sve prodato ili investitori ne zele jos da pocnu prodaju( sto me je bas zacudilo).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 21 avg 2018 14:50 #1088

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 436
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Sta je Telep za tebe to je sada sirok pojam, adice su ispod 1000 na primer dok je deo blizu limana (dijagonala) oko 1350, Galens u L.Lazarevica oko 1100-1200, heroja pinkija vaer 1050 (duplex od 112m2) ali ima samo dva stana jos, ostali su bili nesto skuplji cini mi se 1050-1150 zavisi i od dinamike placanja... Jerneja Kopitara isto dijagonala cini mi se 1150... tako da su to cene otprilike za deo blizu limana, vaer je imao dosta dobru ponudu sa gratis parking mestom i lepom ostavom a gradnja je odlicna. Koji investitor te zanima i koja ulica... Galens na kraju BPP ima jos neke neprodate stanove mislim da cena nije jaka u tom delu. Imas i dosta zgrada u ulicama koje seku BPP, Vardarska cena oko 1150 oni zidaju i Telepsku dolinu... Emerald hill (dinamika) ima u Ilirskoj i Kis Ernea, davno sam ih zvao receno mi je oko 1250 ali jos nisu bili sigurni sa cenom... Ima dosta zgradica prosetaj se kada stignes ufotkaj table pa ih zovni ili se prosetaj po gradilistu i popricaj, neki nemaju svoj sajt... postoje pogodnosti oko placanja, dinamike isplate i cene...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: poker21

Stambena novogradnja - investitori 21 avg 2018 17:36 #1089

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Ns inzenjering pocinje za 15 ak dana u Bolmanskoj ,parcela odmah pored Vektre gde gradi.ukupno 27 stanova, cene izmedju 1150 i 1200 sa PDV-om
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Teki

Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 14:38 #1090

  • slobo14
  • slobo14's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 21
Pozdrav,
Zna li neko ko su investitori u Micurinovoj i Sestara Ninkovic?
Tu bi trebalo uskoro da se gradi.
NS Invest nije tacna informacija, zvao sam ih.
Sta mislite o cenama u tom delu grada?

Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 15:11 #1091

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
NS INVEST je u S. Ninkovic, znam coveka, komsiju, zivi u S. Ninkovic, i ovaj sto gradi Micurinovoj isto zivi u S. Ninkovic, sto se tice te zgrade u Micurinovoj bice "napucana i nece biti ispod 1400m2.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 15:22 #1092

  • slobo14
  • slobo14's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 21
Svasta.
Danas sam ih zvao na ovaj broj sa sajta www.ns-invest.com , ako se to moze nazvati sajtom :)
Javila se zena kaze ne gradimo mi tu, to je neki drugi invest, procackajte malo. :)
Delovalo je kao da je cesto zovu ljudi pa je smorilo vec.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 17:06 #1093

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
Nije taj... NS-Invest 021 d.o.o.

Ne vredi ti zvati, neces dobiti nikakve konkretne informacije, jos uvek...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 19:17 #1094

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Isti investitor je gradio zgradu u Cara Dusana kao suinvestitor na uglu sa Tone Hadzica .Odlicni stanovi.Pocinju brzo mozda u oktobru 64 Цара Душана

www.google.com/maps/@45.24228,19.825264,...RwhCQ_c3WDE6IBuw!2e0
Poslednja izmena: 22 avg 2018 19:23 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 22 avg 2018 21:40 #1095

  • e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 215
  • Primljenih Zahvalnica: 239
Da dobro grade, u S. Ninkovic pravili su zgradu sa 3 stana, svaki 120+m2,dugo su se prodavali, mislim da i da danas nisu prodati.

Malopre sam dobio skice, kazu nece biti ispod 1400eur/m2.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 24 avg 2018 12:24 #1096

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Pozdrav svima, zanima me posle par godina koliko vec imaju u ponudi da li je neko narucio da mu se sagradi Lafarge kuca, moze li da podeli iskustva? Koliko ja kao polulaik mogu da shvatim nije klasicna montazna kuca jer su zidovi dupli betonski sa dobrom izolacijom, nigde ne mogu pronaci podatak kakvi su unutrasnji pregradni zidovi, da li je cigla ili gips? Isplati li se to u odnosu na klasicnu gradnju, privlaci ma brzina izrade i sam izgled kuca koje jako lepo izgledaju, ali sam malo skeptican sto se tice kvaliteta :blink: Nekako mi ta kuca sa placem izadje kao i stan u manjoj kvadraturi u Novom Sadu, razmisljam u neko skorije vreme o nekretnini pa mi je svaka informacija ovde dragocena.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 24 avg 2018 13:30 #1097

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
Ne znam kako to racunas, posto iole solidan plac ispod 50-60k nema trika da se nadje.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 24 avg 2018 13:34 #1098

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Veternik 10-15k, plac dovoljno velik za njihove kuce. Nisam rekao da bi kuca bila u NS, to shvatam da je neizvodljivo sa cenama placeva u NS-u. Ne zanima me trenutno rasprava oko lokacije vec kvalitet Lafarge kuce ako neko ima detaljnije informacije.
Poslednja izmena: 24 avg 2018 13:39 od Zegi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 avg 2018 22:42 #1099

  • poker21
  • poker21's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
IC napisao/la:
Sta je Telep za tebe to je sada sirok pojam, adice su ispod 1000 na primer dok je deo blizu limana (dijagonala) oko 1350, Galens u L.Lazarevica oko 1100-1200, heroja pinkija vaer 1050 (duplex od 112m2) ali ima samo dva stana jos, ostali su bili nesto skuplji cini mi se 1050-1150 zavisi i od dinamike placanja... Jerneja Kopitara isto dijagonala cini mi se 1150... tako da su to cene otprilike za deo blizu limana, vaer je imao dosta dobru ponudu sa gratis parking mestom i lepom ostavom a gradnja je odlicna. Koji investitor te zanima i koja ulica... Galens na kraju BPP ima jos neke neprodate stanove mislim da cena nije jaka u tom delu. Imas i dosta zgrada u ulicama koje seku BPP, Vardarska cena oko 1150 oni zidaju i Telepsku dolinu... Emerald hill (dinamika) ima u Ilirskoj i Kis Ernea, davno sam ih zvao receno mi je oko 1250 ali jos nisu bili sigurni sa cenom... Ima dosta zgradica prosetaj se kada stignes ufotkaj table pa ih zovni ili se prosetaj po gradilistu i popricaj, neki nemaju svoj sajt... postoje pogodnosti oko placanja, dinamike isplate i cene...

Hvala puno na odgovoru. zanima me manji stan- oko 40m2 - da li znas ko od investitora gradi u Vardarskoj ili nekoj od tih poprecnih ulica? Nisam stigao danas i njih da obidjem.
Dijagonala kod mornarice ima 2 manja stana jos, cena kao sto si rekao 1350
U jerneja kopitara je manja cena, ali je lokacija , po meni losa, skroz na kraju ulice do nasipa - 1150
Vaer nema malih stanova odavno, ostale zgrade u toj blizini rasprodate ili su ostali najveci stanovi
u ponedeljak cu proveriti Emerald Hill tacno koja je cena pa javljam ovde
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 26 avg 2018 16:17 #1100

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 436
  • Primljenih Zahvalnica: 521
izvinjavam se mislio sam na Drvarsku evo ti link www.telepskadolina.com/prodaja-drvarska.html. sto se tice manjih stanova bice jedan prelep oko 40m2 dvosoban u Dalmatinskoj gde ce Modena praviti, rendera jos nema ali mozes otici do njih da vidis skice, taj stan je odlican super raspored, cena ce biti 1350 sa PDV-om...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru