Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Cene stanova

Cene stanova 24 jan 2023 01:52 #1061

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Nema veze s cenom (ili ima), ali, ako nisam pobrkao, urbanisti su dozvolili (prepisali iz projekta) sedam spratova (ne hvatajte me ni za šta).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 24 jan 2023 11:37 #1062

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
TEP3A napisao/la:
IC napisao/la:
Dukelander napisao/la:
Најскупљи квадрат се померио у географски центар града, што донекле има смисла.
Сама цена - нема.

tako da verujem da ce prva premium zgrada u samom centru grada preskociti lestvicu, problem je sto ih nema

gradnja.rs najavljuje zgradu u Vojvodjanskih brigada, tu ce biti zanimljivo videti cenu kvadrata. Za sada na sajtu Modene ne vidim nista.


To ona žuta kuća na jedan sprat?
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 24 jan 2023 13:27 #1063

  • TEP3A
  • TEP3A's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 37
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Rekao bih da jeste.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 24 jan 2023 14:46 #1064

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
TEP3A napisao/la:
IC napisao/la:
Dukelander napisao/la:
Најскупљи квадрат се померио у географски центар града, што донекле има смисла.
Сама цена - нема.

tako da verujem da ce prva premium zgrada u samom centru grada preskociti lestvicu, problem je sto ih nema

gradnja.rs najavljuje zgradu u Vojvodjanskih brigada, tu ce biti zanimljivo videti cenu kvadrata. Za sada na sajtu Modene ne vidim nista.


Ta lokacija je na dugom stapu, sigurno ima 5 godina da se prica o njoj kao potencijalnoj novoj zgradi, mislim da ce se fokusirati da zavrse Petrovaradin i ugao Radnicke i Strazilovske, mozda posle njih krenu i ovu...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 jan 2023 14:45 #1065

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976


4,062.5 e/m2
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Alibunar, Bogdus, valjan

Cene stanova 26 jan 2023 17:05 #1066

  • Direktor
  • Direktor's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 165
  • Primljenih Zahvalnica: 242
Mene samo zanima da li se stvarno kupuju stanovi po tim cenama?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 26 jan 2023 17:38 #1067

  • Mali princ
  • Mali princ's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 71
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Pa moguce na starom gradu/centru, ali neko da da 4 soma za kvadrat na telepu, taj je zreo za psihijatriju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Bogdus

Cene stanova 26 jan 2023 19:35 #1068

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Taj oglas je fake, lik troluje po fejsu, pre izvesnog vremena se cudio ceni od 2 soma za naselje a onda oglasava telepsku pripizdinu za 4000 eura/m2...

Ne mozes Pupina prodati za 4000, oglas stoji vise od godinu dana za stan od 100 m2 za oko 400.000 a ne veternicku njivu...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, valjan

Cene stanova 30 jan 2023 23:45 #1069

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Zs to vreme u Amerii najveci pad cena ikada zabelezen u poslednjem kvartalu. U Svedskoj takodje.;
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 31 jan 2023 08:08 #1070

  • Gari
  • Gari's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 190
IC napisao/la:
Taj oglas je fake, lik troluje po fejsu, pre izvesnog vremena se cudio ceni od 2 soma za naselje a onda oglasava telepsku pripizdinu za 4000 eura/m2...

Ne mozes Pupina prodati za 4000, oglas stoji vise od godinu dana za stan od 100 m2 za oko 400.000 a ne veternicku njivu...

Čekaj, je l' u pitanju telepska pripizdina ili veternička njiva? ;)
Hoću da se napijem, al' nemam s kim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 31 jan 2023 10:28 #1071

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Gari napisao/la:
IC napisao/la:
Taj oglas je fake, lik troluje po fejsu, pre izvesnog vremena se cudio ceni od 2 soma za naselje a onda oglasava telepsku pripizdinu za 4000 eura/m2...

Ne mozes Pupina prodati za 4000, oglas stoji vise od godinu dana za stan od 100 m2 za oko 400.000 a ne veternicku njivu...

Čekaj, je l' u pitanju telepska pripizdina ili veternička njiva? ;)

Tanka je (gradjevinska) linija izmedju ta dva dela ;)
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Gari, plumber.ns

Cene stanova 31 jan 2023 10:43 #1072

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
znam par ljudi koji su u poslednjih nekoliko meseci kupili stanove u t.dolini za 1450 eura po kvadratu.

moj osećaj kada uđem u stanove i pogledam napolje - zatvorenost i pogled ka komšijama.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 31 jan 2023 15:34 #1073

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
mel napisao/la:
znam par ljudi koji su u poslednjih nekoliko meseci kupili stanove u t.dolini za 1450 eura po kvadratu.

moj osećaj kada uđem u stanove i pogledam napolje - zatvorenost i pogled ka komšijama.

Bas cudno, ko bi rekao, ostale zgrade u gradu uopste nemaju takav pogled...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 31 jan 2023 15:38 #1074

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
naravno da imaju, opet ne sve baš tako.

možda sam naivan, ali sam od naselja sa tipskim kućama na velikom prostoru koje ne idu puno u visinu očekivao više po tom pitanju,
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 01 feb 2023 10:24 #1075

  • plumber.ns
  • plumber.ns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 116
  • Primljenih Zahvalnica: 197
Mali princ napisao/la:
Pa moguce na starom gradu/centru, ali neko da da 4 soma za kvadrat na telepu, taj je zreo za psihijatriju.
Još gore, to su Adice !
Ne volem...
AL TEBE VOLEM !
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Cene stanova 11 feb 2023 07:57 #1076

  • Bezbednjakovčanin
  • Bezbednjakovčanin's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 409
Sređujem mejlove jutros i vidim ovu ponudu u inboksu, koja je u tom trenutku bila odbačena kao nerealna, previska i "pašće cena, nije ovo realno za Bolmansku, matori".

Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Alibunar, valjan, kuzmanovicd

Re:Cene stanova 15 feb 2023 12:15 #1077

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Sa stranice Nekretnine Novi Sad, dakle u centru sad za staru gradnju traže 3000 evra po kvadratu:

Predstavljamo Vam fenomenalan trosoban stan u strogom centru Novog Sada. Nekretnina se nalazi na Ribljoj pijaci, lokacija gde Vam automobil nije potreban jer su Vam svi sadržaji na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, dvostrano je orijentisan ka ulici i dvorištu. Nekretnina je kompletno renovirana 2021. godine, apsolutno je sve novo urađeno, korišćeni kvalitetni materijali. Originalan trosoban stan najboljeg rasporeda prostorija gde je svaki kvadratni metar najbolje moguće iskorišćen. Ima centralnu organizaciju gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika. Dve velike spavaće komforne sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija koje su izdvojene, u sklopu kuhinje je ostava. Na terasu se izlazi iz kuhinje i orijentisana je na dvorišnu stranu.
Kontakt telefon: 06*********
Cena: 3000e/m2
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 15 feb 2023 12:48 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 15 feb 2023 13:01 #1078

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Moze da trazi i 6000 ako hoce, prodaja je stala, ono sto znam da je na podbari (Modena, ugao Pavla Stamatovica i Kosovske) prodat mali namesten stan za 2800. Ta zgrada je dosta dobra i relativno nova i kvadratura je mala. Znaci renovirana kapela velike kvadrature na prvom spratu kod riblje pijace ne vredi 3000, mada verovatno ni ne ocekuju 3000 nego probaju, 2400 plafon i to samo zbog ovoga sa Rusima... Za 3000 ima stanova u Pupinovoj palati negde sam pre neki dan video oglas...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Cene stanova 15 feb 2023 13:23 #1079

  • Emanon
  • Emanon's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 467
  • Primljenih Zahvalnica: 2125
Drugarica imala stan na Ribljoj pijaci.
Prvi sprat. Užas, buka 24/7.
Još je neki lik dole otvorio neku brzu hranu, ceo stan je smrdeo na kari i slične začine. Radio je 24h svih 7 dana u sedmici. Noću gomila klinaca vrišti, urla, kevće ispred dok čekaju klopu a dostava ako dođe autom non stop su trubili. U fazonu evo me stigao sam, odlazim, vidimo se za ponovo za desetak minuta.
Još je u blizini nekakav salaš. Non stop uključeni spoljašnji zvučnici, trese muzika samo tako. Danju, noću.
Preko dana kao imaju nekakav doručak pa se okupi preko 50 ljudi. Sede napolju i hasaju jaja na oko, kobaje, švargle a muzika nepodnošljivo trešti. Uveče imaju nekakvr igranke napolju. Okupi se i preko 100 ljudi. Svi đipaju, skaču, pevaju a zvučnici razbijaju bubne opne.
To kada imaju doručak, muzika se čuje skroz niz Šumadijsku ulicu do škole Heroj Pinki.
Nepodnošljivo.
Leti oko spomenika kralju Petru noćne žurke, urlanje, vrištanje, . . .
Još tu negde ima i neka teretana, širom otvore sve prozore i onda napanje neku tuc, tuc, tuc muziku.
Deca joj neispavana išla u školu svako jutro, ona na posao.
Na kraju je prešla u drugi deo grada da živi kao podstanar a stan stavila na oglas da se prodaje.
Jedva se rešila stana.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Alibunar, saleamns

Cene stanova 15 feb 2023 14:27 #1080

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
Emanon napisao/la:
Drugarica imala stan na Ribljoj pijaci.
Prvi sprat. Užas, buka 24/7.
Još je neki lik dole otvorio neku brzu hranu, ceo stan je smrdeo na kari i slične začine. Radio je 24h svih 7 dana u sedmici. Noću gomila klinaca vrišti, urla, kevće ispred dok čekaju klopu a dostava ako dođe autom non stop su trubili. U fazonu evo me stigao sam, odlazim, vidimo se za ponovo za desetak minuta.
Još je u blizini nekakav salaš. Non stop uključeni spoljašnji zvučnici, trese muzika samo tako. Danju, noću.
Preko dana kao imaju nekakav doručak pa se okupi preko 50 ljudi. Sede napolju i hasaju jaja na oko, kobaje, švargle a muzika nepodnošljivo trešti. Uveče imaju nekakvr igranke napolju. Okupi se i preko 100 ljudi. Svi đipaju, skaču, pevaju a zvučnici razbijaju bubne opne.
To kada imaju doručak, muzika se čuje skroz niz Šumadijsku ulicu do škole Heroj Pinki.
Nepodnošljivo.
Leti oko spomenika kralju Petru noćne žurke, urlanje, vrištanje, . . .
Još tu negde ima i neka teretana, širom otvore sve prozore i onda napanje neku tuc, tuc, tuc muziku.
Deca joj neispavana išla u školu svako jutro, ona na posao.
Na kraju je prešla u drugi deo grada da živi kao podstanar a stan stavila na oglas da se prodaje.
Jedva se rešila stana.

Aliiii logika naseg naroda, blizu ti centar i sav sadrzaj, jos jace mi je blizu ti deci fakulteti :lol:
Odem bukvalno jednom mesecno do centra stvarno ne znam sta ljudi tamo rade
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, saleamns
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru