Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Problemi i predlozi gradskim službama

Problemi i predlozi gradskim službama 02 dec 2010 19:22 #1

  • Goxy
  • Goxy's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Nikad ne raspravljaj sa frizerom o politici.
  • Poruka: 219
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Ovde mozete da pisete o problemima koji se desavaju posle velikih kisa, kad su saobracajni shpicevi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 02 dec 2010 19:23 #2

  • Goxy
  • Goxy's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Nikad ne raspravljaj sa frizerom o politici.
  • Poruka: 219
  • Primljenih Zahvalnica: 47


Stevana Mokranjca
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 02 dec 2010 19:29 #3

  • Goxy
  • Goxy's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Nikad ne raspravljaj sa frizerom o politici.
  • Poruka: 219
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Zadnja velika kisa 2010 Stevana Mokranjca i Janka Veselinovica kod Detelinarske pijace...



Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 02 dec 2010 20:28 #4

  • Goxy
  • Goxy's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Nikad ne raspravljaj sa frizerom o politici.
  • Poruka: 219
  • Primljenih Zahvalnica: 47
I po koji snimak...


Poslednja izmena: 02 dec 2010 20:28 od Goxy.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 15 avg 2011 09:54 #5

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Ljudi..jel postoji mogucnost da se ispred foruma , uradi intervju sa gradonacelnikom tj da se istom postave pitanja koja bi ovde na forumu dobila najvise glasova?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 15 avg 2011 10:54 #6

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ja sam gradonačelniku poslao mail pre godinu dana i dobio sam odgovor tek pre par meseci i to od neke ko zna koje osobe koja mi nije ni pravilno odgovorila na pitanje.

Ali ko zna , možda mu je NS build zvučnije ime nego jednog običnog Novosađanina :)
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 05 sep 2011 20:52 #7

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082

Da li u probleme spada i nemogućnost da izađem iz auta prilikom ovakvog paralelnog parkiranja? Da mi je znati samo čija je zamisao ovo bila? Ko izlazi sa te strane, ili gazi travu ili gazi blato?
Poslednja izmena: 05 sep 2011 20:52 od Sasa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 05 sep 2011 21:08 #8

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Strazilovska



i ovo mi je bio problem iznad prozora, "STAN" nije hteo da izadje i na kraju se moj matori pentrao po krovu i vadio izlomljeni crep i neke kese iz oluka.




Ima i ostalih problemasem nevremena, ima jedan veliki problem oko ulaska u moju zgardu u Strazilovskoj 33-37 (zuta zgrada na uglu sa C. lazara)kad se ide iz pravca centra, jer je puna linija, a ima neki pandur, koji stoji tu kad je gladan, pa te kao cima nesto za kaznu ako skrenes i na kraju mi svi daju ljadu dindzi i kraj, i on zadovoljan, ako se ode skroz do C. Lazara do ugla, opet je nelegalno okrenuti se polukruzno na Stazilovskoj, sledeca prepreka je sto koliko ja znam i ako odes do Fruškogorske nema polukružnog, nego lepo bato do elektrovojvodine pa onda polukrug. No sva sreca niko ne postuje ovo pravilo, i svi normalno skrecu u zgradu, ali uvek postoji briga da ce neko biti kaznjen, obracali smo se raznim inspekcijam da tu na tom delu gde je portal za ulaz napave isprekidanu traku. Mozda neko zna ko bi ovo mogao resiti i kome ovo da se prijavi. Hvala
Poslednja izmena: 05 sep 2011 21:16 od Nixivoje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 05 sep 2011 22:53 #9

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Nixivoje SSC napisao/la:

Ima i ostalih problemasem nevremena, ima jedan veliki problem oko ulaska u moju zgardu u Strazilovskoj 33-37 (zuta zgrada na uglu sa C. lazara)kad se ide iz pravca centra, jer je puna linija, a ima neki pandur, koji stoji tu kad je gladan, pa te kao cima nesto za kaznu ako skrenes i na kraju mi svi daju ljadu dindzi i kraj, i on zadovoljan, ako se ode skroz do C. Lazara do ugla, opet je nelegalno okrenuti se polukruzno na Stazilovskoj, sledeca prepreka je sto koliko ja znam i ako odes do Fruškogorske nema polukružnog, nego lepo bato do elektrovojvodine pa onda polukrug. No sva sreca niko ne postuje ovo pravilo, i svi normalno skrecu u zgradu, ali uvek postoji briga da ce neko biti kaznjen, obracali smo se raznim inspekcijam da tu na tom delu gde je portal za ulaz napave isprekidanu traku. Mozda neko zna ko bi ovo mogao resiti i kome ovo da se prijavi. Hvala

Mislim da niko ne bi trebao da pravi problem oko pune linije jer ne skrećeš u ulicu, već u ulaz zgrade.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 06 sep 2011 08:05 #10

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Uzmes kantu katrana i "isprekidas" liniju!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 07 sep 2011 19:41 #11

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1232
  • Primljenih Zahvalnica: 1641
novi sad = new orleans
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 08 sep 2011 21:05 #12

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Uoči razliku!





p.s. - moraš sigurno biti neviđen idijot da napraviš ovakve trotoare. U M.Gorkog, na potezu od Stražilovske do Sonje Marinković, desna strana, imaš cca.20 ovakvih prepreka!

Edit: pardon, neke su single!
Poslednja izmena: 08 sep 2011 21:08 od Sasa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 08 sep 2011 21:48 #13

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Strasno a plus sto M. Gorkog nema biciklisticku stazu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 08 sep 2011 23:10 #14

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Stavljanje cevi pod zemlju deluje kao opasan građevinski poduhvat. :D
Poslednja izmena: 08 sep 2011 23:11 od Cookie.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 09 sep 2011 00:01 #15

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Sasa napisao/la:
Uzmes kantu katrana i "isprekidas" liniju!



Ova ti je dobra
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 09 sep 2011 07:52 #16

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Pa ne, stvarno, ulice i trotoare nam prave ljudi koji, izgleda, ne voze i ne setaju gradom. Ili su ozbiljne ulice videli samo u knjigama. Kola vozim vec 16 godina i svaceg sam se nagledao... ali od kad imam priliku da guram kolica, proliv dobijam od nebuloza. (slikam kad naletim)
Poslednja izmena: 09 sep 2011 07:59 od Sasa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 09 sep 2011 08:05 #17

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Vec treci-cetvrti put se zamenjuju ovi stubici na raskrsnici Brace Ribnikar i Mise Dimitrijevica jer cesto osvanu polomljeni. I niko ne konta da stubice udalji 10-20cm od ivice kolovoza, cesto vozila koja rade polukruzno kresnu te stubice i zato se lome. Mislim da cak postoji neki pravilnik koji kaze na kojoj se udaljenosti od ivice puta smeju postavljati bandere i stubici (pa svaki auto ima taj prepust ispred prednjih tockova).
A posebna prica je bila kad su pajseri te stubove srafili u plocicu behatona. Stub od 80cm visine drzi betonska plocica 20x20 8cm debljine!!! Valjda im je neko skrenuo paznju na to, pa sad kao izvade tu plocicu i izbetoniraju "temelj". Dubine 10cm :wallbash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 09 sep 2011 08:45 #18

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
isti slucaj, ugao Zarka Zrenjanina i I Vojvodjanske kako se vec zove ta ulica kod kostura radnickog univerziteta.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 09 sep 2011 12:27 #19

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Zove se Vojvođanskih brigada.
Vojvođanska je iza Limanske pijace!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Problemi i predlozi gradskim službama 13 sep 2011 10:52 #20

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Devojčici leva noga do kuka upala u rupu u centru grada

Devojčica B. B. (15) upala je juče u rupu duboku oko pola metra dok je prelazila put u Železničkoj ulici u centru grada. Devojčica je, na sreću, zadobila samo ogrebotine, a kako priča njena majka, rupa je neobeležena već nekoliko dana i niko od nadležnih nije reagovao.



Moja ćerka je izašla da baci smeće i prelazila je put, ali odjednom je upala u rupu koja se nalazi nasred puta. Detetu je cela leva noga do kuka upala u rupu, a puka je sreća da ništa nije slomila. Noga, kao i leva ruka su joj izgrebane, a pošto joj je trebalo vremena da se izvuče, ne smem ni da zamišljam šta bi se desilo da je projurio neki automobil. Zvali smo nadležne, ali niko nije reagovao - kaže devojčicina majka B. B.
Željko Radulović, načelnik Gradske inspekcije, nije bio u mogućnosti da nam kaže da li je dat nalog za saniranje ove rupe.

- Ne mogu u ovom trenutku da vam kažem da li smo dali nalog. U zavisnosti od toga kako je nastala rupa, da li usled propadanja dela puta ili infrastrukture, nadležni su i „Put“, ali i „Toplana“ i „Vodovod i kanalizacija“. U svakom slučaju, rupu je trebalo odmah sanirati, jer ona i ne može da se obeleži pošto je Železnička ulica jako uska i saobraćaj ne bi mogao da se odvija. Proverićemo o čemu je reč i saniraćemo rupu što pre - kaže Radulović.

www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/devojc...ru-grada/13090.phtml
Poslednja izmena: 13 sep 2011 10:53 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru