Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika u gradu

Politika u gradu 18 mar 2014 16:43 #701

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Otis Driftwood napisao/la:
Ja bi menjao ustav gde bi stavio da je glasanje obavezno pa onaj ko nece nijednog neka preskraba list

To je bezveze. Pravo na glasanje gubi smisao ako se pretvori u obavezu. Čemu to, da bi Radulović prešao cenzus? :troll:

Interesantno je da je u Evropi jedino u Luksemburgu obavezno glasanje, i to na lokalnim izborima. :) U Grčkoj je na papiru obavezno. Oni koji tamo ne glasaju ne snose nikakve sankcije, ali postoji mogućnost da, ako propuste nekoliko glasanja, izgube pravo na neke privilegije, teže se zaposle u državne firme i sl. U istoj su situaciji kao oni koji ne služe vojni rok. Ima i čudnih varijanti. U Egiptu je zabranjeno vojnicima i policajcima da glasaju, a čuo sam da u nekim nordijskim zemljama pravo glasa gube ljudi zaposleni u prosveti 20 i više godina.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 18 mar 2014 21:01 #702

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
I po meni bi bilo glupo da glasanje bude primorano.. to mi deluje onako komunisticki.
Ali npr moze neka ovakva fora ...
Ko dva puta za redom ne glasa ,gubi pravo na glasanje dozivotno.
Naravno posto je ovo Srbija ,ni ovo ne bi bila dobra ideja jer bi mogla da se zloupotrebi,jer ti ne mozes dokazati da si glasao ako te izbrisu iz evidencije jer tvrde da nisi 2 puta za redom glasao...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 18 mar 2014 21:06 #703

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Dobro moj predlog je nalo sirov i treba da malo razraditi, mora postojati neki način za stimulaciju al verujem da kad Vučić uradi Beograd na Vodi da će biti 100 % :troll:
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 18 mar 2014 21:38 #704

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Mislis Voda na beogradu? :)

Elem ,jeste da je mali off pa se izvinjavam zbog toga .. ali lutao sam po SSC ,i naisao na jednu reportazu od jednog momka,studenta, koji studira u inostranstvu.
Isao je gari od Begea do Kosova pa do NS.
E sad,reportaza kao reportaza i propratna prica je veoma dobra , i veoma docarava dozviljaj te grupe koja je isla u obilazak , cak moram reci s obzirom da nikad nisam bio na Kosovu jer nisam imao ni povoda ni razloga,da me je lik svojom pricom docarao na neki nacin filozofiju onih koji jednostavno ne mogu da predju preko toga da je Kosovo dovidjenja.. ali me je neverovatno iznerviralo sto momak ,inace Smederevac barem po nicku, bez ikakvog povoda i poente svoj licni politicki stav preneo maltene kroz celu pricu tog road tripa.

Tipa kako je u jednom mestu gde su bili ,aj da budem grub, iznervirao jedan lik koji je kako kaze clan LDPa.. pa onda ih je u NS primio tadasnji direktor Elektrovojvodine ,pa mu se svidelo kako nije pricao o autonomastvu ali da je bio neprijatno iznenadjen kad je saznao da je taj direktor Ligas.. ali ga je opet smirilo to sto mu je u kancelariji grb Srbije.. naravno na kraju je i sam priznao da je pristalica DSSa a da pritom ama bas niko od ostalih komentatora reportaze nije nista ni pitao u vezi politike i politicara.I naravno neizbezno mu je bilo i to da se neverovatno osecao ponosto na Gazimestanu i da se posle povratka sa Kosova osecao jos vice nacionalisticki raspolozen.
A pritom mu nije smetalo sto je on Kosovo zvao APK.

Poenta ove moje price je ,da je prosto neverovatno koliko neki ljudi imaju patalosku mrznju prema Vojvodini iako nemaju NI JEDAN JEDINI JEBENI RAZLOG za to!

Takodje moram reci i to ,da je doticno ovo bilo prvi put da je bio na Kosovu , i da kao sto rekoh ,patriotski studira u inostranstvu.

Jos jednom sorry za off.. premestite negde u Svastaru ovo ako zelite ,ali toliko sam popizdeo kad sam pogledao reportazu ,da nisam mogao a da negde ne ostavim komentar.(tamo nisam jer sam 2x banovan:) )
Tema je zaključana.

Politika u gradu 19 mar 2014 10:51 #705

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Igor Mirović će biti ministar privrede?

Igor Mirović, ministar regionalnog razvoja u ostavci, mogao bi nakon formiranja vlade da stane na čelo Ministarstva privrede, koje praktično vodi od trenutka kada je Saša Radulović podneo ostavku.



U SNS smatraju da Mirović ima rezultate u svom resoru. "Ministar zdravlja najverovatnije će biti Zlatibor Lončar, direktor Urgentnog centra u Beogradu", kaže izvor "Blica". "Večernje novosti" navode da bi Ivica Dačić mogao da postane ministar odbrane, dok Boris Tadić želi prosvetu, zdravstvo i kulturu, a zasad su tri fotelje već rezervisane - za Lazara Krstića (ekonomija), Nikolu Selakovića (pravda) i Rasima Ljajića.
Naprednjaci će do kraja nedelje održati sednicu Predsedništva stranke na kojoj će razgovarati o daljim potezima u formiranju vlade, a štampa navodi da bi prvi razgovori o novoj vladi mogli da počnu već od petka, dan nakon što Republička izborna komisija saopšti zvanične rezultate izbora.
Socijalistima osim načelne ponude pre izbora da i dalje ostanu u koaliciji sa SNS-om nije više ponuđeno, niti je precizirano koje bi resore mogli da dobiju. Jedan od funkcionera SPS kaže za "Blic" da ova stranka smatra da treba i može da doprinese u vladi, ali da je sa druge strane sve pitanje toga šta će biti ponuđeno i u odnosu na to treba i izvagati. Nezvanično u ovoj stranci žele Ministarstvo policije, ali se kao rezervne varijante pominju Ministarstvo spoljnih poslova i resor odbrane.
Kako navode izvori bliski NDS-u, u ovoj stranci se trenutno razgovara o budućoj ulozi te partije. "Prvo unutar stranke, pa onda sa drugima", kaže sagovornik "Blica". "Novosti", s druge strane, tvrde da su u NDS-u već pikirali resore prosvete, zdravstva i kulture, ali da bi problem moglo da predstavlja to što u koaliciji koju predvodi Boris Tadić odbijaju da uđu u koaliciju u kojoj su i socijalisti. "Bar što se tiče LSV-a, ne vidimo mogućnost takve saradnje, ali o tome će odlučiti naši stranački organi", kaže Bojan Kostreš, funkcioner ove stranke.
DS ni u kom slučaju neće u vladu
"Novosti" saznaju i da bi kormilo srpske diplomatije mogao da preuzme Marko Đurić, savetnik predsednika Nikolića, dok će se bivši ministar spoljnih poslova Ivan Mrkić, najverovatnije, vratiti ambasadorskoj karijeri, odnosno preuzeće misiju u Pekingu, koja već dugo nema šefa.
Iz SNS šalju poruke da će pozvati i sve stranke nacionalnih manjina u vladajuću koaliciju. Lider SVM Ištvan Pastor poručio je da su spremni da budu deo parlamentarne većine. "Ne planiramo personalno učešće u premijerskom kabinetu, ali bismo voleli da imamo nekoliko državnih sekretara po različitim ministarstvima, kako bismo pomogli u radu", rekao je Pastor.
Borislav Stefanović, funkcioner DS, kaže da demokrate ni u kom slučaju neće ući u vladu sa SNS, jer Srbija treba opoziciju.

www.021.rs/Info/Srbija/Igor-Mirovic-ce-b...nistar-privrede.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 19 mar 2014 10:53 #706

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Zbogom pameti...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 20 mar 2014 14:29 #707

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Novi Sad: SPS naplaćuje kiriju „Putu”
Uprava javnog preduzeća iznajmila je poslovni prostor od odbora socijalista, čiji kadrovi upravljaju tom firmom.

Ugovor o zakupu potpisan, a jedini ponuđač bila je SPS, čime je ponuda ove stranke od milion i 557.600 dinara automatski bila i najpovoljnija.

Ugovorom je predviđeno da zakup traje najduže 12 meseci. Osim zakupnine, JKP „Put“ se obavezao da mesečno plaća troškove osiguranja i obezbeđenja zgrade.
Nemanja Nenadić, programski direktor „Transparentnost Srbija“, kaže da takav ugovor nije dopušten Zakonom o finansiranju političkih stranaka.

- Iako to nije eksplicitno, ali reč je o vidu finasiranja partije, iz jednog od zabranjenih izvora. Pre dve godine pitali smo Agenciju za borbu protiv korupcije za mišljenje o toj stvari, ali nisu zauzeli opšti pravni stav - kaže Nenadić.

Odgovor iz JKP „Put“
Iz JKP „Put“ su odgovarili da je ugovor o zakupu u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama, te da je objavljen na sajtu.
JKP „Put“ zakupljuje poslovni prostor zbog višegodišnjeg nedostatka prostora za sve službe našeg preduzeća, a to su pravna, finansijska, obračunska, služba javnih nabavki, kabinet direktora, pisarnica i informatička služba - navedeno je u odgovoru tog javnog preduzeća.

Izvor: www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/450840/Novi-...aplacuje-kiriju-Putu

Pa ja ne znam ko vise moze da glasa za ovu bagru. Jedino se nadam da je Radulovic u pravu i da ce narod uskoro uvideti kakva je stoka ovo.
Poslednja izmena: 20 mar 2014 14:30 od Yokai.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 09:05 #708

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 10:04 #709

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Hahah .. ako nista drugo ,barem je iskren. LOL

A ovo za SPS .. no comment..
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 10:49 #710

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Grupa Novosađana pozvala je sugrađane da danas u 17 sati dođu na protest pod nazivom „Novosadski ustanak“,u Limanskom Parku, kako bi izrazili nezadovoljstvo stranačkim opcijama, cenzurisanim medijima i ukupnim lošim životom u Srbiji.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 17:16 #711

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Koja grupa Novosadjana? :)

Bolje da se skupe sutra i podrže Vošu protiv Zvezde.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 17:18 #712

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Kompletan izveštaj Radulovića. Svaka čast



više na blog Raduleta na b92
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 17:26 #713

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
evo ceo izveštaj Dosta je bilo
Na nivou Srbije 2,08%, odnosno skoro 75.000 glasača. Vojvodina 2,41%. U ruralnim sredinama i manjim mestima u proseku oko 1%. U gradskim oko 3,5%.
U Novom Sadu smo osvojili 5,3% glasova. U Starom Gradu 7,5%. Na Vračaru 7,2%, Na Savskom vencu 6,5%. Na Novom Beogradu 5,5%. U Voždovcu 4,2%. U Nišu 3,2%.
Kancelariju za izborni štab smo zakupili 07.februara. Potpise smo počeli da sakupljamo 15. febuara. Prikupili smo ukupno 12.500 potpisa od kojih je 1.200 bilo neispravno. Prikupljanje potpisa smo zavšili 02.marta. Do tada se praktično kampanjom nismo ni bavili. Lista nam je konačno zvanično potvrđena 03.marta, tako da smo kampanju zvanično započeli 04.marta.
Novac iz budžeta za kampanju smo dobili 11.marta u 16:0 časova. Ukupno skoro 9 miliona dinara. Za izbore za skupštinu grada Beograd dobili smo skoro 600.000 dinara. Primili smo i donacije od građana u ukupnom iznosu od oko 600.000 dinara. To je to.
Izborna trka nije bila fer. Ne samo finansijski. Medijska zastupljenost je bila poražavajuće neravnopravna. Ovo je slika sekundi na udarnim vestima na tri najgledanije televizije sa nacionalnom frekvencijom:


TV emisije
Bio sam gost u 4 emisije na lokalnim televizijama u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i Pančevu. Bio sam gost i kod Danice Vučinić.
Svakodnevno smo morali da se borimo sa svim televizijama da uopšte objave naše priloge na vestima. Uključujući i radio. TV Prva i TV Pink nisu hteli ni da čuju.
Na pet TV stanica sa nacionalnom frekvencijom nisam gostovao ni u jednoj emisiji za vreme kampanje.
Bio sam gost kod Olje Bećković pre kampanje u Utisku nedelje 16.februara sa predsednikom skupštine Nebojšom Stefanovićem. U isto vreme Aleksandar Vučić je gostovao u dvosatnom emitovanju jednosatne emisije Teška reč na Pinku.
Trebao sam da budem gost na Da možda ne u četvrtak pred izbore, ali je kolegijum RTS-a povukao emisiju.
Bio sam gost na Studiu B u jutarnjem programu u četvrtak pred izbore.
Dušan Pavlović je bio gost kod Suzane Trninić, na RTV Vojvodine i u Nišu.
Imali smo 40 minuta vremena na RTS2 da predstavimo program. Ovo vreme se dodeljuje svim listama. U isto vreme je bio i Aleksandar Vučić na još jednom od svojih prirodnih i nenameštenih gostovanja u Teškoj reči na Pinku.
Bilbordi
Imali smo 3 elektronska bilborda 10 dana pre izbora u Beogradu. Imali smo 3 dodatna bilborda 5 dana pre izbora. U drugim gradovima nismo imali bilborde.
TV reklame
Imali smo 8 reklama na RTS-u, svaka od po 12 sekundi, poslednja 2 dana kampanje.
Imali smo 15 reklama na B92, svaka od po 12 sekundi, poslednja 2 dana kampanje.
Imali smo po 18 reklana na lokalnim televizijama, poslednja 2 dana kampanje.
Radio reklame
Imali smo ukupno 171 emitovanje radio reklame na Radio S, Radio Index, Gradski Radio, Pingvin i B92 radio. Svaka reklama traje oko 12 sekundi.
Nakon svakodnevnog pojavljivanja na naslovnim stranicama tabloida odmah nakon ostavke početkom februara, više se nismo pojavljivali na nasolovnim stranicama novina, osim jedan put u Danasu koji je objavio intervju. Blic je objavio jedan kratak tekst o tome koje ekonomske mere su potrebne nakon izbora. Imali smo dva velika članka u Vranjanskim novinama, jedan intervju i jedan autorski tekst. I pokrivali su nas strani mediji. Npr. BBC.
Tribine
Držali smo tribine u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu, Subotici, Zrenjaninu, Pančevu, Čačku, Šapcu i Sremskoj Mitrovici.
Društvene mreže
Bili smo na društvenim mrežama, Tweeter-u Facebook-u i imali smo web sajt. Ni jednog BOT-a nismo imali. Nikoga nismo angažovali da napada bilo koga, da udara pluseve ili da piše stvari po narudžbi.
Kampanju je vodio Ivan Marović. Kampanju smo vodili „od čoveka do čoveka". Sve koji nas podržavaju smo zamolili da svojim prijateljima, kolegama i porodici kažu da glasaju za nas i zašto glasaju za nas. Svojim rečima, sa svojim razlozima. Posebno na društvenim mrežama.
I kako smo prošli?
Odlično u gradskim sredinama. U sredinama koje koriste društvene mreže. Tamo gde nije bilo medijskog mraka. U sredinama u kojima smo uspeli da prođemo na televiziji u barem jednoj emisiji, popravili smo rezultat.
Direktan kontakt sa glasačima je bio najdragoceniji. Održavanjem tribina, uspeli smo da značajno pojačamo kampanju „od čoveka do čoveka" i proširimo je i van društvenih mreža. Ljudi odlično reaguju na našu identifikaciju i analizu glavnog problema sa kojim je suočena Srbija i plan kako ga treba rešiti.
Oko 55% biračkog tela je uopšte čulo za nas, našu listu i upoznato je (čulo je) za rad ministarstva privrede. U tom direktnom kontaktu sa njima smo potvrdili koliko je ogroman uticaj tabloida. Razno blato od toga da sam špijun, da maltertiram vozače, da sam pretukao svoju ćerku (ovo mi je najteže) i da je zavšila na urgentnom, da sam upropastio firme u stečaju (ova mi je najdraža) i pri tome zaradio milione, da idemo u koaliciju sa Cvijanom do toga da sam hteo da radnici ostanu bez godišnjeg odmora i bolovanja, da sam hteo sve da otpustim u preduzećima u restrukturiranju i da će svi imati penziju od 200 evra. Nakon direktnog razgovora sa ljudima, svo ovo blato nestane. Ljudi kao da se probude iz nekog transa začuđeni da tabloidna „realnost" nema veze sa realnošću. Čak i među ljudima koji nas podržavaju, ovo tabloidno blato ostavlja sumnju i Čvorović koji čuči u svima od nas, u nekom više u nekom manje, počne da traži dokaze da to blato nije istina. A to ne možete efikasno demantovati, osim da vas ljudi upoznaju i prekopaju po vašem životu. Zbog toga je blato toliko otrovno, a širi se ogromnom brzinom. Sa ovim su suočeni svi koji ulaze u politički život. Svi osim gospodari blata. Sadašnji gospodar blata je masovno pobedio na izborima, prethodni gospodar bi da uđe u koaliciju sa njim.
Da li je naš program osuđen na gradske sredine?
Sigurni smo da ne. Problem parazitskog partijskog sistema kapiraju svi. Samo nisu znali koliko nas košta. I da treba otpustiti partijski zaposlene i skinuti ih sa grbače građana. Odvajanje socijalne politike od ekonomije takođe je jasno ljudima. I onima na selu isto kao i onima u gradu. Inače, ljudi na selu i u malim sredinama tek nemaju nikakve koristi od javnog sektora i uglavnom su okrenuti sami sebi, a moraju da ga finansiraju. Potreba za jakim univerzalnim sistemom socijalne zaštite, zdravstvenim osiguranjem za sve, i penzionim sistemom koji ima i socijalne i ekonomske penzije je takođe jasna svim ljudima. I da je to posao države, a ne privrede. I da taj jak sistem socijalne zaštite može da kroz poreze plaća jedino jaka, efikasna, konkurentna, tržišna privreda čiji posao je stvaranje dodate vrednosti i profita.
Razlog za loš rezultat u ruralnim područijima je svakako medijski mrak i tabloidno blato. Nismo uopšte uspeli da dođemo do birača. Najdirektniji način prilaska biračima su tablodi. I mislimo da je Aleksandar Vučić postigao rezultat koji je postigao, upravo zbog toga: kontrole tabloida. Sledeći je televizija. Ni tu ne možemo da očeujemo mnogo. Ostaje nam jedno rešenje: izgradnja organizacije na terenu. Rezultati ovih izbora po biračkim mestima nam pokazuje koliko ljudi podržava ovo što radimo. A oni su jako motivisani. Tako da nam je prvi zadatak ( a već smo počeli :) da izgradimo organizaciju u svim opštinama u Srbiji. To nam je najvažniji zadatak. Drugu opciju nemamo.
Razlog zbog koga nismo postigli i bolji rezultat u gradovima je problem strateškog glasanja i straha od bačenog glasa. Ljudi podržavaju ovo o čemu govorimo, vide da je realno, vide i da smo oštri i konkretni kritičari Aleksandra Vučića i znamo šta hoćemo da ostvarimo. Jedini argument koji smo imali je da je glas za ovakvu opoziciju svakako bačen glas, i da ovim putem našoj ideji daju preko potrebnu validaciju za dalju borbu. Trčimo maraton, ne sprint. Mislimo da smo ovim rezultatom na izborima ovaj argument dobili i da nam strateško glasanje više neće predstavljati prevelik problem. Mislimo da smo pokazali da imamo kapacitet ne samo da pređemo cenzus, već i da ostvarimo daleko jači rezultat.
Sledeće prolazno vreme će biti pokrajinski izbori i prateći lokalni izbori. Mislimo da ćemo na pokrajinskim izborima preći cenzus i pokazati kolika je snaga našeg programa i naše kampanje „od čoveka da čoveka". Imaćemo i dovoljno vremena i dovoljno ljudi na terenu da sa našom porukom dođemo do birača i u sredinama koje ne koriste mnogo društvene mreže.

Rezultati izbora po opštinama po % osvojenih glasova bez KiM:
U 23 opštine sa 34% od ukupno prebrojanih glasova (1.220.000 glasača), osvojili smo između 2% i 7,5% glasova, u proseku 4,08% (49.512 glasova).
U 54 opštine sa 38% od ukupno prebrojanih glasova (1.360.000 glasača), osvojili smo između 1% i 2% glasova, u proseku 1,42% (19,142 glasa).
U 89 opština sa 27% od ukupno prebrojanih glasova (980.800 glasača), osvojili smo manje od 1% glasova, u proseku 0,6% (5,688 glasova).
U 8 opština smo imali manje od 10 glasova. Najlošije smo prošli u Preševu, sa 2 glasa, odnosno 0,01% izašlih glasača.
Regionalno, najlošije smo prošli na Kosovu i Methoiji, gde smo osvojili 21 glas, odnosno 0,06%. Od 17 opština, u 8 nismo osvojili ni jedan glas. Najviše glasova smo dobili u Kosovskoj Mitrovici, 18, što iznosi 0,5% izašlih birača.
Po okruzima, najbolj smo prošli u Beogradskom, Južnobačkom (Novi Sad) i Nišavskom okrugu, a najlošije u Topličkom (Prokuplje), Pčinjskom (Vranje) i Jablaničkom (Leskovac).


Izborni rezultati liste broj 15. Dosta je bilo - Saša Radulović:
• Republika Srbija - 2,08% - 74.445 glasova
• Vojvodina - 2,41% - 21.630 glasova
• Beograd - 3,83% - 31.173 glasova
• Novi Sad - 5,33% - 8.843 glasova
• Niš - 3,29% - 4.118 glasova
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Yokai

Politika u gradu 21 mar 2014 17:36 #714

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Otis Driftwood napisao/la: Jos jednom cu reci. GOVEDO NEOPEVANO! Pazi, od preduzeca dobija novac za doskolovavanje!? EEEEEEEEJ?! Gde je tu pamet?! Toliko ljudi ne sa visom skolom, nego sa Master i Doktorskim diplomama ceka na posao, a ovo govedo zaposljava tekstilnog tehnicara i jos joj placa skolovanje. I jos ima muda da to sve kaze? Pa ja reci nemam.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 21 mar 2014 17:40 #715

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
ranko su ns napisao/la:
Kompletan izveštaj Radulovića. Svaka čast



više na blog Raduleta na b92


Procitao sam sve, svaka im cast ne znam jel iko drugi pisao ovako nesto.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 25 mar 2014 11:03 #716

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Miloš Vučević naručio 24 tableta za svoj kabinet
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević za svoj kabinet nabavio je 24 nova tableta.

Gradske službe Novog Sada su pokrenule proces konsolidascije informaciono komunikacionog sistema, pa su u skladu sa tim nabavili i novu tehničku opremu.

Ono što je sporno, i o čemu bruje društvene mreže u Srbiji, jeste to što je gradonačelnik naručio toliki broj tableta, uz pitanje da li je potrebno 24 nova gadžgeta?

Izvor: www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/milos-...kabinet/130477.phtml

Ima se, moze se. Dobili se izbori, pa sad moze da se bahati.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 25 mar 2014 11:22 #717

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Interesantno, Kikiriki Gradonačelnik koji ima 13 pomoćnika i 24 tableta, neverovatno kakva smo mi banana republika

Nisi okacio sliku na linku koja je genijalna.

Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Poslednja izmena: 25 mar 2014 13:32 od Otis Driftwood.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: sandman

Politika u gradu 25 mar 2014 12:23 #718

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
Možda su u pitanju tablete aspirina.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 25 mar 2014 17:34 #719

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
Mozda su u pitanju tablete cijanida.
a slika oodseca na ono Hoces peperminta? :rofl:
Poslednja izmena: 25 mar 2014 17:35 od sandman.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 25 mar 2014 17:50 #720

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
sandman napisao/la:
Mozda su u pitanju tablete cijanida.
a slika oodseca na ono Hoces peperminta? :rofl:

Mene vise podseca na igru pantomima uz komentar :

Odakle nam, vidiš da nemamo para co'če
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Poslednja izmena: 25 mar 2014 17:50 od Otis Driftwood.
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru