Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika u gradu

Politika u gradu 14 mar 2014 12:04 #641

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Bogami mozda je na pomolu izborna kradja!
Citao sam na b92 jedan odlicni komentar tipa da,ne znam sad cifre.. navodno ce sps ds i ostali zajedno osvojiti 300.000 glasova manje nego prosli put a dok ce sns dobiti valjda 500.000 vise.. a izlaznost ce biti slabija nego prosli put..pa se covek zapitao kako je onda moguca ta razlika?
Nemojte me drzati za rec sto se cifara tice ali ako je lik dobro sracunao procente koji se ocekuju / sa brojem biraca i uporedbu sa proslim izborima ,ispada da je u pravu , i postavlja se pitanje odakle ta razlika glasova onda pri manjoj izlaznosti?
Tema je zaključana.

Politika u gradu 14 mar 2014 16:29 #642

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Bice bome izborne kradje na veliko.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 14 mar 2014 22:16 #643

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1880
I ja sam za Radulovića!

Toliko o popularnosti i sigurnosti SNS kada su im potrebni fiktivni glasovi!
Tema je zaključana.

Politika u gradu 15 mar 2014 10:58 #644

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Duja napisao/la:
Dakle, Cookie, samo nam odgovori na sledeće prosto pitanje:

Da li si za restart, razvoj, slobodu i demokratiju koju nudi Radulović, ili za jednoumlje, tiraniju i parazitski sistem oličen u liku i delu tzv. Prvog Potpredsednika Vlade?

Samo da te upozorim da pogrešan odgovor može dovesti do ekspresnog banowanja... :troll:

Ja sam za svoj stomak i ni za šta više. Toliko se neverovatnih stvari desilo u našoj politici, tako da ne verujem u poštene političare i njihove dobre namere. Možda Radulović ponovo bude ministar. Ne bi me čudilo da se to desi... Ovaj njegov izlet služi samo da bi se razvodnili DS, NDS i LDP glasovi.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 15 mar 2014 15:20 #645

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
deset miliona evra bačeno zbog bahatosti PPV-a Vučića

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 15 mar 2014 15:21 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 15 mar 2014 16:01 #646

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
A koliko li su "ustedeli" sto nisu stampali pozive za glasanje
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.
Zahvalnici: ranko su ns

Politika u gradu 16 mar 2014 21:50 #647

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
čestitam Vučiću i SNS-u na velikoj pobedi. Imaće sa strankama manjina Tvotrećinsku većinu potrebnu za Ustav.
Sam SNS najmanje 160 poslanika a svi ostalli 90. Za vladu je potrebno 126 poslanika. Dvotrećinska većina za promenu Ustava je 167.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Politika u gradu 16 mar 2014 22:28 #648

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9107
Au, lebe mekani :(
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 16 mar 2014 22:31 #649

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Najebasmo. Radulovic 5.1 % Novi Sad, 1.7 % Srbija. Za mesec dana posla nije loše, biće bolje.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 16 mar 2014 22:33 #650

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
I da, ne može Vučević bez 2 reči POKRAJINSKI IZBORI u jednoj rečenici.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević je rekao da je rezultat SNS-a u Novom Sadu dokaz da građani podržavaju gradsku vlast. On je dodao da se nada da će SNS u Vojvodini do karaja godine imati priliku da formira novu pokrajinsku vlast.

www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Novi-Sad-glasa...ltat-Radulovica.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 16 mar 2014 22:42 #651

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ja sam i glasao za Radulovića i zaradio na njemu. Kvota je bila na kladionici 1,5.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Politika u gradu 16 mar 2014 23:39 #652

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Otis Driftwood napisao/la:
I da, ne može Vučević bez 2 reči POKRAJINSKI IZBORI u jednoj rečenici.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević je rekao da je rezultat SNS-a u Novom Sadu dokaz da građani podržavaju gradsku vlast. On je dodao da se nada da će SNS u Vojvodini do karaja godine imati priliku da formira novu pokrajinsku vlast.

www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Novi-Sad-glasa...ltat-Radulovica.html

Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 01:08 #653

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9107
ranko su ns napisao/la:
ja sam i glasao za Radulovića i zaradio na njemu. Kvota je bila na kladionici 1,5.

:cheers:
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 05:01 #654

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Po najnovijim rezultatima Radulovic u Novom Sadu ima 5.3%. Barem nesto pozitivno da izadje iz ovoga ...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 08:54 #655

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Oduvek mi je pokojni cale govorio da su Srbi glup narod, a ja nikada nisam skontao na konto cega neko moze doci do takvog zakljucka ... sad mi je jasno.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 09:27 #656

  • tetris
  • tetris's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 305
  • Primljenih Zahvalnica: 817
SSJ5 napisao/la:
Po najnovijim rezultatima Radulovic u Novom Sadu ima 5.3%. Barem nesto pozitivno da izadje iz ovoga ...

Takodje sam glasao za Radulovića.
Pitam se, da li će biti lokalni izboru u NS-u uskoro? Da makar odu ove dinare i treće srbije?
I da Radule dobije bar u NS-u malo vlasti...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 09:33 #657

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Ajde sve, ali 160!!!??!!111! wtf???
Ko su ti ljudi?
Znam za dvoje iz blize familije da su glasali za SNS, muz i zena, stomatolog i profesorica srpskog... ljudi u nekim kasnim srednjim godinama. U skoli i u domu zdravlja im sindikati isprali mozak sa nekim pricama kako ce radulovic da im oduzme sve beneficije, nece u penziju do 80-te a tade ce je ukinuti, nema nicega, kopace po kontejnerima, nema godisnjeg, nema bolovanja itd (ne izmisljam, njihova prica). Glasali za Vucica, velikog zastitnika radnika Srbije (ne sme niko da vas bije i te fore). Ali ostatak?? Nidje veze!

Zaista ne razumem, mozda se ja krecem u pogresnim (pravim?) krugovima pa ne nailazim na glasace SNS-a ili vecina njih javno prica jednu pricu a u stvari misle i rade nesto drugo (jbg. ipak je drzavni pos'o sigurica i najveca plata)... nem pojma... sad je nebitno.. .

Uglavnom jedna pozitivna stvar. Nema vise Mladje, a ni LDP-a (sorry Nixivoje), DSS-a itd. Sumnjam da ce se neko od njih odrzati do sledecih izbora.

Ovde na lokalu predvidjam uskoro nove izbore(max godinu dana) glupo je da neka treca srbija i DDD drze tolika preduzeca a moze neko drugi da ih preuzme...

radulovih 5.3% novi sad, not bad

p.s. ko je uplatio kladionicu za radulovica pre nego su ga povukli dobro se omastio :)
NSBuild
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 09:38 #658

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4873
  • Primljenih Zahvalnica: 8018
Čestitam nam novi saziv Parlamenta.

Ako ništa, sad nema izgovora više.
Što se tiče DDD-a, oni su već priključeni SNS-u, tako da svakako ostaju na vlasti u NS-u.

Dalje, šta će biti, biće.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 09:41 #659

  • tetris
  • tetris's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 305
  • Primljenih Zahvalnica: 817
@mukyz
Ljudi koji su glasali za SNS su uglavnom glasači koji ne znaju svoju glavu da koriste, u fazonu igraju na prvu loptu.
Običnim ljudima su uspeli da zamažu oči sa onim senzaconalnim hapšenjima, nekakvim milijardama dolara i slično.

Ne krivim ljude sa sela koji nemaju kompjuter a ne još i internet koji bi iskoristili na pravi način da saznaju nešto novo.

Evo baš gledam, za Radulovića je skoro svako ko je aktivan i normalan internet korisnik, tj. osoba koja je sama odvojila malo vremena da vidi šta zapravo taj čovek nudi. Zarazno dobro i realno govori tako da sam evo prvi ja odgledao jako puno njegovih govora na youtube i pročitao dosta njegovih tekstova.
Opet, problem je što kad konačno imaš za koga da glasaš, teško je ubediti "obične" ljude da ipak ima neko normalan.
Poslednja izmena: 17 mar 2014 09:41 od tetris.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 17 mar 2014 09:41 #660

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Dukelander napisao/la:
Čestitam nam novi saziv Parlamenta.

Ako ništa, sad nema izgovora više.
Što se tiče DDD-a, oni su već priključeni SNS-u, tako da svakako ostaju na vlasti u NS-u.

Dalje, šta će biti, biće.
Pola Vjeternika glasa za SNS jer je DDD sad uz njih. Znam provereno. Po recima mog drugara iz Veternika "Imamo sad nekog kod njih". Kad se nisam ispovracao na mestu.
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru