Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika u gradu

Politika u gradu 11 mar 2014 22:05 #601

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
mukyz
hvala što si pisao umesto mene.
:yes:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Politika u gradu 11 mar 2014 22:54 #602

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Otis Driftwood

Politika u gradu 12 mar 2014 00:28 #603

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Proveo sam buklvano sate istrazivajuci Radulovica, posto sam se opekao vise puta pri glasanju, kao verovatno i mnogi ostali. Nista lose nisam nasao o njemu, osim sto ga je Kurir pljuvao nekoliko puta i sto su ga pljuvali neki ljudi koje je banovao na B92 blogu (ali koji su se izjasnili da ce ipak glasati za njega, uprkos tome sto ih je banovao). Tako da nemam apsolutno nikakav razlog da verujem da je Vucicev poltron, dok ne dokaze suprotno.
Poslednja izmena: 12 mar 2014 00:29 od Yokai.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 00:59 #604

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Otis Driftwood napisao/la:
Prvo reci da li si bio na nekoj tribini ili da li si ikad pogledao neko celo gostovanje gospodina Radulovica?

Video sam i Natašu Bekvalac x puta na TV-u, pa sam se razočarao kad sam je video uživo. Šta hoćeš da kažeš? Svejedno je i da jesam i da nisam. Npr., tebi je njegova opcija u startu bila prihvatljiva, malo više si se zainteresovao i to je to. Otprilike svi koji su zainteresovani za politiku (bez obzira za koju su stranku) razmišljaju na isti način kao i ti i vremenom počinju da gaje simpatije prema nečemu kada malo više obrate pažnju na to. Ono što vidim je neki hype oko njega koji se naglo stvorio (samo na netu) i odjednom su sada svi za njega. A, on je u fazonu "sam protiv svih", "gerilska predizborna borba", "znam da ne mogu da dobijem 2%, ali svim srcem se borim za ovaj narod" i sl. Ma, daj... Znamo svi gde živimo.[/quote]
Drugo, da li išta loše možeš da kažeš, nađeš loše u vezi njega ili njegova 2 glavna pomoćnika?

Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
A izjava da ti se cini da je on Vučićev čovek je neverovatno smešna i upravo ti mi daje odgovor na prvo pitanje.

Gledaj malo šire.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:01 #605

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.
Poslednja izmena: 12 mar 2014 01:03 od Yokai.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:04 #606

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Otis Driftwood napisao/la:
Da je imalo gledao neke klipove čuo bi da je Radulović sam puta više puta izjavio kako bi mu glavni zadatak bio da otpusti partijski zaposleni višak od 150 000 (iako ja mislim da je ta brojka veca) menjanjem tog zakona. Vučić, i ostala njegova mašinerija je to uvidela, demonizovala je Radulovića da ne zna šta radi i eliminisali ga. Prosta matematika : Samo taj višak državu godišnje košta 1.5 milijardi evra a to je naš godišnji deficit.

Pazi, greška je što se masa stranačke dece zaposlila po javnim preduzećima, gde u većini slučajeva ne rade ništa. Opet, sa druge strane, nadam se da ne misliš da je lako nekim čarobnim štapićem podeliti 200 - 300.000 otkaza u Srbiji. Svi oni troše te novce, i privatni sektor ima koristi od toga, pa kasnije deo vraća kroz poreze u budžet... Nije to baš tako crno belo - otpustiti ih sve i Srbija više nije u krizi.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:08 #607

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:09 #608

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Mogu da zakljucim iz sopstvenog istrazivanja.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:11 #609

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Mogu da zakljucim iz sopstvenog istrazivanja.

Ali, ne možeš biti 100% siguran u to.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:30 #610

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Mogu da zakljucim iz sopstvenog istrazivanja.

Ali, ne možeš biti 100% siguran u to.
Naravno da ne mogu biti 100% siguran, ali mogu biti adekvatno siguran, sto mi je dovoljno, obzirom da niko drugi nije vredan ni paznje, a kamoli glasa.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:37 #611

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
A inače, o kakvom hajpu pričaš druže kada čovek verovatno neće preći ni cenzus a i realno je to gledao kao mogućnost.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 01:59 #612

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Mogu da zakljucim iz sopstvenog istrazivanja.

Ali, ne možeš biti 100% siguran u to.
Naravno da ne mogu biti 100% siguran, ali mogu biti adekvatno siguran, sto mi je dovoljno, obzirom da niko drugi nije vredan ni paznje, a kamoli glasa.

Ok. Verovatno si sve njih istražio.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 02:18 #613

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Cookie napisao/la:
Naravno. Bio je na vlasti. :yes:
Jeste on bio u vladi, ali je dao ostavku veoma brzo (posle mozda pola godine), kada je mogao na istoj ostati, zajebavati se i krasti drzavne novce.

Ok, to tako deluje. Ne poznajem čoveka, pa ne mogu da znam njegove razloge za izlazak iz vlade. Ne možeš ni ti na osnovu onoga što nam je servirano u medijima.
Mogu da zakljucim iz sopstvenog istrazivanja.

Ali, ne možeš biti 100% siguran u to.
Naravno da ne mogu biti 100% siguran, ali mogu biti adekvatno siguran, sto mi je dovoljno, obzirom da niko drugi nije vredan ni paznje, a kamoli glasa.

Ok. Verovatno si sve njih istražio.
Video sam sta su uradili i sta nisu uradili. Godinama su na vlasti bili svi (imali smo sanse da ih gledamo i slusamo jako dugo), osim Dveri, sa cijom se ideologijom apsolutno ne slazem.
Poslednja izmena: 12 mar 2014 02:24 od Yokai.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 02:52 #614

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Pronacu da odgovorim i na deo oko prasine koja se digla zbog radulovica.
Za mene se moze reci da sam bio apoliticna osoba koliko se to u Srbiji moze biti. Uglavnom nisam glasao a misljenje o strankama i sistemu sam sticao licnim iskustvom i gledanjem ragrabljivanja preduzeca posle svakih izbora kao nekog plena, namestenih tendera u kome ti odredjena ns partija na vlasti trazi 30% da dobijes posao koji si osvojio n tenderu kako te ne bi posle blokirali na svakom cosku itd (licno nedavno iskustvo)
U celom tom sranju (pardon my french) se pojavio jedan lik koji kaze istinu onakva kakva jeste, za koju svi znamo da je takva, ali niko ne sme/zeli da to javno kaze.
Lik koji ne samo da je to rekao vec je i ponudio neko svoje vidnje uzroka, posledica kao i resenja tog problema (koje je trenutno najbolje jer je jedino ponudjeno).
Gledam ovu kampanju i sve ostale stranke ne samo da zaobilaze ovaj kancer vec se trude da ga ne spominju jer planiraju da i same doprinesu njegovom razvoju. Neka generalna ideologija stranka istok/zapad, sever/jug, kosovo/eu me generalno ne interesuje, pa to i ne gledam. Ono sto mene interesuje je da neko resi ovaj bolesni sistem u kojem uglavnom mutni isplivaju, deca nasledjuju radna mesta u javnim preduzecima, namestaju se stipendije i krediti po rodbinskim/stranackim/inim vezama, stranke naplacuju reket itd itd... Mislim primera je milion kojima sam samo ja prisustvovao ili na neki nacin ucestvovao ili bio zrtva toga.

Od ponudjenih se jedino Radulovic zalaze za resavanje ovih pitanja.
Ako treba otpustiti 300 000... Otpustaj... Kako su uopste i zasluzili da dodju na te pozicije i na ciju stetu. Sta cemo sa stotinama hiljada laznih invalidskih penzionera koji godinama bezrazlozno sisu pare iz budzeta(citaj iz dzepova gradjana) ili sa milionima evra isisanih preko naduvanih tendera sa namestenim uslovima Za firme koje placaju reket itd... Ma milion primera kako se krade od svih nas i svi na neki nacin ucestvuju u tome...
Eto zato hajp oko radulovica.... Covek nam je dao dinagnozu i ponudio terapiju, a mi smo se sada prepali da ce terapija puno da boli iako znamo da bez nje 100% umiremo

P.s. nije me mrzelo da ovo otkucam na telefonu :)
NSBuild
Tema je zaključana.
Zahvalnici: limanac, ranko su ns, Yokai, mrnjavi, Duja, sandman

Politika u gradu 12 mar 2014 07:25 #615

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
mukyz napisao/la:
Ako treba otpustiti 300 000... Otpustaj...

on nudi socijalni program. Za svakog otpuštenog i za svaku porodicu u kojoj niko ne radi 15000 dinara+5000 po članu porodice. Kaže da bi se ta sredstva našla baš od koristi od tog otpuštanja. Pa bi i taj otpušteni imao tu naknadu (recimo ako je tročlana porodica naknada bi bila 15000+3*5000=30000. Ali taj otpušteni koji prima super platu a ne radi ništa ne bi primao tu super platu koju ustvari uzima od države. I plus tu bi bila obaveza da otpušteni traži aktivno posao da se stručno usavršava i prekvalifikuje itd.
I plus Radule kaže da po ustavu svi imaju pravo zdr zaštite pa onda ne bi bila obaveza overe knjižica već bi svi imali stvarno pravo zdr zaštite
mukyz napisao/la:
P.s. nije me mrzelo da ovo otkucam na telefonu :)

svaka ti dala
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 12 mar 2014 07:26 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 08:33 #616

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
srbijadanas.netKristian_KG;112168480 napisao/la:
SA FB-a

Кандидат за генералног секретара НАТО пакта
Фратини даје подршку Александру Вучићу и СНС




На данас одржаној конвенцији СНС у Београду директну подршку Александру Вучићу
и СНС дао је и кандидат за генералног секретар НАТО пакта, бивши италијански
министар спољних послова Франко Фратини. Франко Фратини који каже да са
Вучићем има „специјални лични однос“ није само бивши италијански министар
спољних послова и кандидат за генсека НАТО пакта већ је и један од главних
промотера назависног Косова.



Фратини је не тако недавно објашњавао и убеђивао Србе да Русија није никаква
алтернатива за ЕУ и НАТО пакт. Франко Фратини је такође дословно рекао
„разговарао сам са Вучићем и брзо смо схватили да делимо исте идеје“, то је код
многих изазвало забринутост – о којим и каквим се идејама ту заправо ради?
Поготово ако се ради о признавању Косова „које је сада неповратно“, како је
тврдио Франко Фратини у Скупштини Косова, или ако се ради о ширењу
атлантског војног савеза на Србију, која је прогласила војну неутралност.



Погледајте само како су Александар Вучић и Франко Фратини блиски и како
буквално уживају у „специјалном личном односу“ који имају. Пословица каже да
једна фотографија вреди хиљаду речи и то је у овом случају опет потврђено.

Србија данас
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 12 mar 2014 08:37 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 08:54 #617

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9111
Cookie napisao/la:
Video sam i Natašu Bekvalac x puta na TV-u, pa sam se razočarao kad sam je video uživo.


Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 11:59 #618

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2661
  • Primljenih Zahvalnica: 3038
Video sam i Natašu Bekvalac x puta na TV-u, pa sam se razočarao kad sam je video uživo.[/quote]

Ako izuzmemo hifne usta su joj jednako velika.


Maksimum koji se na ovim izborima može dostići je da SNS ne dohvati apsolutnu većinu. Matematika kaže da glasanje za autsajdere ide u džep najjačem. Trenutno nije tema čiji program ko podržava već kako sprečiti zanesenog pojedinca da se dočepa apsolutne vlasti.
Tema je zaključana.

Politika u gradu 12 mar 2014 13:10 #619

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Evo da se javim kratko i politicki opredelim. Glasacu za Radulovica. Slusao sam ga, razmisljao i dosao do zakljucka da samo njega covek moze da razume. Kada ga pitas, on odgovori i bude ti jasno (svidelo se tebi ili ne). Ideje su mu odlicne i jedinstvene u Srbiji. Ni jedna druga stranka nema pojma sta nudi sem "reforme, reforme Djindjic, Srbija, Kosovo, Rusija..."

Svi ostali su me jahali protekih 25 godina. Dosta je bilo! Dacu mu sansu iako je autsajder i iako ce moj glas mozda otici SNS jer nece proci cenzus. Ono sto cu time dobiti je, ako dobije i samo 3% glasova, sve ostale "demokratske stranke" ce veoma dobro razmisliti o svojim programima i pristupu politici, a i 3% je odlicna baza za sledece izbore koji nas cekaju za 2-4 godine.

Svi ostali su pokazali da veze nemaju i da su tu samo zbog svog licnog interesa. Dok me Radulovic ne razocara na slican nacin, sa njim sam.

Pozdrav
Poslednja izmena: 12 mar 2014 16:06 od kasko.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: limanac, ranko su ns, Yokai, Otis Driftwood, Brane

Politika u gradu 12 mar 2014 13:22 #620

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
kasko napisao/la:
Evo da se javim kratko i politicki opredelim. Glasacu za Radulovica. Slusao sam ga, razmisljao i dosao do zakljucka da samo njega covek moze da ga razume. Kada ga pitas, on odgovori i bude ti jasno (svidelo se tebi ili ne). Ideje su mu odlicne i jedinstvene u Srbiji. Ni jedna druga stranka nema pojma sta nudi sem "reforme, reforme Djindjic, Srbija, Kosovo, Rusija..."

Svi ostali su me jahali protekih 25 godina. Dosta je bilo! Dacu mu sansu iako je autsajder i iako ce moj glas mozda otici SNS jer nece proci cenzur. Ono sto cu time dobiti je, ako dobije i samo 3% glasova, sve ostale "demokratske stranke" ce se veoma dobro razmisliti o svojim programima i pristupu politici, a i 3% je odlicna baza za sledee izbore koji nas cekaju za 2-4 godine.

Svi ostali je su pokazali da veze nemaju i da su tu samo zbog svog licnog interesa. Dok me RAdulovic ne razocara na slican nacin, sa njim sam.

Pozdrav

Pravi odgovor!
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru