Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Rekonstrukcija keja

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 14:52 #321

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ova tema će večno biti rekonstrukcija Keja jer ovo je masakr a nisam prešao ni 700 metara
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 15:06 #322

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Jedan deo je nekultura, drugi deo neodržavanje, a treći deo nepostojanje kontrole i prevencije vandalizma i lopovluka.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Dunavski

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 18:27 #323

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
I sta radi ta vajna komunalna policija? Puna usta su bila proce kako ce se setati po keju i nadgledati. Malo morgen
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 19:06 #324

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ja sam lično video komunalnu policiju kako se u više navrata parkira na parking preko puta mene i kako spavaju u kolima, da, spavaju!
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 19:13 #325

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Jedino staviti betonske klupe. Bolje nismo ni zasluzili.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 20:00 #326

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
Otis Driftwood napisao/la:
Ja sam lično video komunalnu policiju kako se u više navrata parkira na parking preko puta mene i kako spavaju u kolima, da, spavaju!

Sledeći put kad ih vidiš lepo ih uslikaj, pa da ih ovde prezentujemo javnosti...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 05 feb 2013 21:57 #327

  • toz197
  • toz197's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 73
  • Primljenih Zahvalnica: 16
I mi smo se kao kandidovali da budemo evropska prestonica kulture 2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 06 feb 2013 20:57 #328

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
A evo i onih prskalica da vidite sta se desava i nocu.

Na nekim slikama obratite paznju na mlaz vode








A ovde mlaz vode pada tacno na natrkiveni deo stanice







Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Poslednja izmena: 06 feb 2013 20:58 od Otis Driftwood.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: solimns, kasko, Yokai, TurboMaximus

Rekonstrukcija keja 07 feb 2013 07:50 #329

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ajde posalji Zelenilu ko Boga te molim...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 07 feb 2013 10:08 #330

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Mislim da oni nisu nadležni za ovo....jel se sećate da je održavanje keja povereno privatnom preduzeću...ne znam.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 12:55 #331

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1880
Dukelander napisao/la:
Jedan deo je nekultura, drugi deo neodržavanje, a treći deo nepostojanje kontrole i prevencije vandalizma i lopovluka.

Mislim da je sve posledica vandalizma a on je posledica nepostojanja kontrole i sankcija.
Otis Drifzwood, pošalji ti sve ove fotografije u razglednice i da vidiš reportažu kada osvane.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 13:38 #332

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Kakve razglednice, daj kontakt
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 14:56 #333

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
Otis Driftwood napisao/la:
Kakve razglednice, daj kontakt

Emisija na RTV, ide svako vece pre "Drzavnog posla".
Mislim da je adresa: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 15:28 #334

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Poslao sam im linkove ka postovima, ako budu ozbiljno shvatili poslacu im slike pune rezolucije. Videcemo
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 15:36 #335

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
rekli su mi iz jutarnjeg programa da im se javite ovde
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 15:46 #336

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Poslao sam i tamo, hvala.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 08 feb 2013 21:02 #337

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1880
Onda od ponedeljka da očekujemo prilog u emisiji Dobro jutro Vojvodino ili razglednice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 09 feb 2013 09:20 #338

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Meni nisu nista javili...si ti siguran da ce ga biti ?
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 09 feb 2013 19:41 #339

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1880
Kažem od ponedeljka pa narednih dana. Verujem da će napraviti reportažu.
Napravili su reportažu kada sam slao fotografije oštećene ograde na Varadinskom mostu. Za dan-dva je bila reportaža a ograda je popravljena za možda mesec dana. Pre toga sam posalo fotografije komunalnoj policiji gde su mi odgovorili da će proslediti nadležnim službama i da će biti urađeno. Mislite da su uradili?! Naravno da ne! Sačekalo je to nekoliko meseci i kada sam video da nije urađeno poslao sam fotografije u redakciju razglednica i rezultat je popravljena ograda. Bravo za razglednice.
Poučen iskustvom, verujem da će biti reportaže.
Probaj da tražiš od njih da te obaveste da li će praviti reportažu i kada će biti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija keja 10 feb 2013 19:37 #340

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
" *****, objavićemo sutra fotke koje je taj gari i nama na jutro poslao, u okviru našeg fotokonkursa u kojem građani šalju fotke problema, zajedno tako apelujemo da se oni primete i reše, a autori konkurišu i z nagradu.. Svakako ćemo narednih dana poslati i ekipu da to odradi i emitovaćemo i kod nas i u Razglama! Sad se evo baš dogovaramo o tome, ali znaš.. to je više pitanje ljudskog nemara i primitivizma nego nadležnih. Iako ih to ne amnestira odgovornosti da to opet poprave. Bojim se samo da se ti koji ruše baš naslađuju kad još vide da na tvu pričamo o tome. Nemam pojma.. Radićemo svakako i hvala ti."


Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru