Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Praćenje gradilišta po Vojvodini

Praćenje gradilišta po Vojvodini 16 mar 2021 14:15 #781

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 425
Ova najmanja treba da bude gostujuća koliko ja znam. 5 posto po pravilima.
Zašto bi davali veću tribinu tuđim navijačima? Zašto izlaziti u susret sili? Ko to i gde radi na svetu? Uostalom, verujem da će oni imati lepu domaću posetu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Djordje Cvarkov

Re:Praćenje gradilišta po Vojvodini 16 mar 2021 20:17 #782

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Tu je najveci hotel ubedljivo :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Praćenje gradilišta po Vojvodini 17 mar 2021 14:57 #783

  • Ljube
  • Ljube's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 255
  • Primljenih Zahvalnica: 771
RM77 napisao/la:
Ova najmanja treba da bude gostujuća koliko ja znam. 5 posto po pravilima.
Zašto bi davali veću tribinu tuđim navijačima? Zašto izlaziti u susret sili? Ko to i gde radi na svetu? Uostalom, verujem da će oni imati lepu domaću posetu.

Videćeš da sam u pravu. Nadam se da će ova situacija sa koronom da prođe pre završetka stadiona (ali teško), pa kad puste publiku videćeš gde će smestiti navijače zvezde i partizana, možda i Vojvodine, što da ne.
Dva jaka razloga za to su: prodaja ulaznica, a i ovaj hotel bi trpio štete kada bi pustili navijače na tu malu tribinu. Pa na Karađorđu je do pre nekih 6-7 godina čitav istok bio rezervisan za navijače Zvezde i Partizana kada gostuju u Novom Sadu.
5% je za UEFA takmičenja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Praćenje gradilišta po Vojvodini 17 mar 2021 21:29 #784

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 425
Bio istok jer nismo imali jug u upotrebi.
Ne verujem da će tako uraditi, em nisu klasičan sns klub, a ni klub u kome se sede navijači blizanaca. Novac od ulaznica je mizeran prihod u Srbiji, to se sve radi zarad populizma.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Djordje Cvarkov

Praćenje gradilišta po Vojvodini 19 mar 2021 20:46 #785

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891
Bici staza i trotoar uz Palićko jezero.










izvor, a ima još mnogo fotki: www.subotica.info/2021/03/13/pesaci-i-bi...rate-izvodace-radova
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, Duja, sasar, Ljube, valjan, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 20 mar 2021 22:06 #786

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Pozdrav svima na forumu. Pratim forum jako dugo ali sad sam se registrovao jer i u mom gradu dozivljavamo jednu vrstu gradjevinskog buma. U pitanju je Backa Palanka i sve veci broj novih kuca ali pre svega novih visespratnica. Mislim da se trenutno gradi cak 12 zgrada sto je za ovako mali grad poprilicno s obzirom da se u slicnim gradovima gotovo nista i ne gradi poput Kikinde, Vrbasa, Sombora, Beceja itd... Gotovo svi stanovi su rasprodati a vec su u planu nove zgrade. Cena po kvadratu je oko 800 evra a ide ka 900 polako. Mnogo zgrada je i zavrseno poslednjih godina ali ovo sada je vec neko novi talas. Od investitora sam saznao da je vecina kupaca pre svega iz Novog Sada (mlade porodice koje zele mirniji i jeftiniji zivot) ali i okolnih sela i drugih opstina. Evo i jedan tekst u prilog svemu tome a ja cu ovde polako izvestavati sa gradilista ako moze :D backapalankavesti.com/drustvo/privreda/v...je-u-backoj-palanci/
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, mrnjavi, Blavak, mel, Ksena, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 12:33 #787

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891
^^ Dobro došao na forum!
Šta ako može? Naravno, ne da može, već je poželjno što više i što češće, naravno u skladu sa svim uslovima i mogućnostima. Mi ćemo svakako biti zahvalni da imamo aktuelnu sliku iz BP.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: NemanjaBP87

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 12:53 #788

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
www.dammilgradnja.com



U pitanju je objekat u blizini strogog centra grada i srednjih skola, nedaleko su i Dunav kao i jezero Tikvara. Objekat gradi vlasnik Dunavprevoza i Damilprevoza. Cena po kvadratu je 850 evra a rok zavrsetka maj mada radovi su kasnili zbog gradjevinske dozvole pa mislim da nece biti gotovo do maja.
Poslednja izmena: 22 mar 2021 13:26 od NemanjaBP87.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 13:32 #789

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Idemo dalje :cheer:

Tu je i CC Sistem ccsystem.rs/
Dve manje zgrade su zavrsili i uselili sada je na redu ovaj objekat a cetvrti je u planu lokacija je vec pronadjena. Lokacija ovog objekta je odlicna za kompletnu sliku grada jer otvara vrata sirenju postojeceg bloka Partizan iz doba socijalizma i zajedno sa zgradom blok 45 koji cu predstaviti polako ponovo aktuelizuje gradnju koja je bila u ovom bloku aktuelna pre desetak godina.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 13:35 #790

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Ovaj objekat gradi LiderTehnouna doo iz Celareva blok45.rs/
Definitivno imaju najbolju prezentaciju na sajtu. U pitanju je njihov prvi objekat a u razgovoru sa ljudima iz te firme saznao sam da ce jos graditi. Inace ovaj objekat ce koliko znam biti povezan sa dve strane ulicom Cara Lazara i blokom Partizan.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 13:40 #791

  • mlata
  • mlata's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Drugi su drugi-mi smo prvi
  • Poruka: 624
  • Primljenih Zahvalnica: 1024
Nesto sto nisam video u NS dugo godina.
Garaze sa dvorisne strane u zgradi a ne u pomocnim prostorima
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: NemanjaBP87

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 13:44 #792

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Mozda najsimpaticnije zgradice pravi Plattner Real Estate gradnja www.plattner-realestate.rs/ Grade objekte ne toliko blizu centra grada i polako gradnju dovode na rubove sireg centra. Dva objekta su skoro useljena treci se zavrsava ali koliko vidim na sajtu iako pise da ima raspolozivih stanova svi su rezervisani. Oni ce graditi trzni centar i pored njega stambeni objekat o kojima se za sada samo prica ali nista nema zvanicno. Evo ta tri objekta koja su uradili skoro.





Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 13:57 #793

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Ove zgrade dugo stoje nezavrsene ne znam razlog ali cujem da su sporovi reseni i da ce se pristupiti zavrsetku s obzirom da je veci deo posla obavljen.



Mislim da je poslednja zavrsena i useljena zgrada Bubamara 3 koju je gradio Radun Inzenjering, on je takodje nekoliko zgrada vec napravio a trenutno je u potrazi za novom lokacijom.

Bubamara 3 www.radun.rs



Toliko za ovaj put ako vam se dopada ima jos materijala sto se tice nove stanogradnje u Backoj Palanci a ima i nesto sitno vezano za drugu gradnju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Yokai, Duja, Brane, Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 14:56 #794

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Dobrodosao :) Moje je neko vidjenje da posto BP i na primer Temerin jako teze Novom Sadu, da ce se u nekoj blizoj buducnosti intenzivirati gradnja na putevima izmedju naselja. Jos sada kako se gradi ovaj novi put i bici staza, infrastruktura ce biti jos povoljnija za to. Tako da vidim buducnosti u stanogradnji u oba mesta.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove, NemanjaBP87

Praćenje gradilišta po Vojvodini 22 mar 2021 16:00 #795

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Hvala Yokai :)

Slazem se da su upravo Temerin i Backa Palanka opstine koje su najvise usmerene Novom Sadu i da ce se ta gradnja preliti i u te gradove u BP se ona vec dogadja. Te gradove naspram Novog Sada gledam kao Pancevo naspram Beograda. Temerin ima prednost sto je blize a Backa Palanka sto je veca i razvijenija opstina. 55 000 naspram 28 000 i ima vise pripadajucih naselja i susednih opstina koje jos teze (Bac, Odzaci, Sid i pomalo Petrovac koji vise tezi ka NS). Takodje Dunav je prednost i gradski sadrzaji kojih je mnogo vise. Da li je to dovoljno videcemo jer opet kazem Temerin je blizi gradu i maltene je jedno od predgradja...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Praćenje gradilišta po Vojvodini 23 mar 2021 16:25 #796

  • Ljube
  • Ljube's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 255
  • Primljenih Zahvalnica: 771
@NemanjaBP87

Danas sam prošao kroz Bačku Palanku i video sam da su počeli sa izgradnjom Lidl-a. Nisam stigao da slikam pošto sam vozio pa samo ako možeš da potvrdiš da li su krenuli radovi? Stavili su i tablu, baš me interesuje kada se planira otvaranje. Ako budeš u prolazu slikaj nam. B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Praćenje gradilišta po Vojvodini 23 mar 2021 16:57 #797

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
Ljube iskren da budem nisam ni znao da su poceli sa gradnjom Lidla ali znam da bi trebalo da se gradi. Taj deo glavne ulice ka izlasku iz grada mislim da ce sledeci biti gde ce se vise graditi. Bice fotografija :)

Ne znam koliko je potreban s obzirom da u gradu imaju po dva supermarketa Idee, Univera, 4-5 vecih Podunavlja kao lokalnog marketa i vise manjih tu su i Maxi, Gomex i ostali ali pre svega Podunavlje. Pre desetak dana nevezano za markete otvoren je Forma Ideale na izlasku iz grada pored Univera...
Poslednja izmena: 23 mar 2021 17:03 od NemanjaBP87.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Praćenje gradilišta po Vojvodini 23 mar 2021 17:09 #798

  • NemanjaBP87
  • NemanjaBP87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 73
www.ekapija.com/real-estate/3092001/KZIN...va-ulica-park-moguca



Pre 3 meseca objavljena vest da ce se praviti nova ulica u bloku 50 u Backoj Palanci realno ima prostora i za novi park i za nove visespratnice pise da moraju srusiti 5 kuca jednu su poceli rusiti vidim da bageri stoje pa je moguce da ce doci do realizacije projekta. Zanimljivo zvuci.
Poslednja izmena: 23 mar 2021 17:11 od NemanjaBP87.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Blavak, Чиле

Praćenje gradilišta po Vojvodini 23 mar 2021 17:13 #799

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891
^^ Iz toga što si naveo proizilazi da treba. Normalno je da postoji konkurencija jer time mi kao korisnici, kupci,... dobijamo bolje usluge, cene,...Uz povećanje broja stanovnika, logično je da će trebati i više prodavnica. Na kraju, ne laje kera sela radi, već sebe radi, otvaranjem prodavnice Lidla u BP, smanjiće se gužve u NS.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: NemanjaBP87

Praćenje gradilišta po Vojvodini 24 mar 2021 12:57 #800

  • Ljube
  • Ljube's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 255
  • Primljenih Zahvalnica: 771
Okačiću ove fotografije iako su veoma loše. Lidl u Bačkoj Palanci:




seriatim crossword


seriatim crossword
Poslednja izmena: 24 mar 2021 13:02 od Ljube.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, limanac, sasar, Blavak, valjan, Voldi, Чиле, NemanjaBP87
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru