Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 11:54 #1421

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
telep napisao/la:
vuchina napisao/la:
Ovo nije istina. Kupio sam od njih stan. Ovo se nikada nije desilo. Cak za vecinu zgrada ni nemaju dovoljno parking mesta. Za citavu zgradu od >40 stanova ima 2 parking mesta.

Inace su kao investitor u redu. Kvalitet je iznad proseka.

Stanujem na Podbari, parking je sada problem i to veliki. Ali sve ostalo je mnogo bolje nego na BE.
Centar blizu, kej blizu, marketi blizu, izlaz za autoput blizu. A mirno, gotovo da autobusi i ne prolaze.

Dugo vec citam ovaj forum, morao sam da se registrujem. Blizina keja i centra? Ako ste studenti kojima je to bitno onda da. Samo sto nema ni trotoara ni bici staza, ulice odjednom postaju jednosmerne bez ikakve logike. Nema drveta niti zelenila. Gde psa, gde dete izvesti. Vozao bajs podbarom mislim da gori deo grada ne postoji. Marketi koji postoje tamo su smesni. Na bul evrope je sve blizu, izadjes na futoski put za 20 minuta pesaka si do centra po nomralnom trotoaru. Tu je dis, tu je velika roda malo nize, tu je alba na 5 minuta bajsom.
Plus, blizu je bolnica, za ne daj Boze.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 11:59 #1422

  • Delija
  • Delija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 238
  • Primljenih Zahvalnica: 92
I gomila saobracaja, buke i smoga i danju i nocu... Pa ko sta voli :)
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 12:44 #1423

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Delija napisao/la:
I gomila saobracaja, buke i smoga i danju i nocu... Pa ko sta voli :)
Sirok je bulevar, buke stvarno nema toliko, jer su zgrade dalje od bulevara. Zivim na Bulevaru mogu da posvedocim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 19:22 #1424

  • Kasper
  • Kasper's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Podbara je najruzniji deo grada, ipak je mnogo uredjenije na BE,novoj detelinari,naselju itd al ko kako voli
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 21:06 #1425

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
A da iznajmljujete stan na dan i imate stan na Bulevaru Evrope i Podbari a za oba imate obezbeden parking,gde bi ste vise zaradili tj. cesce iznajmljivali da ste turista bilo strani bilo domaci?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 21:29 #1426

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
agamemnom70 napisao/la:
A da iznajmljujete stan na dan i imate stan na Bulevaru Evrope i Podbari a za oba imate obezbeden parking,gde bi ste vise zaradili tj. cesce iznajmljivali da ste turista bilo strani bilo domaci?
Nije realno porediti stanovanje turiste i stanovanje lokalca.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 21:57 #1427

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 426
Kasper napisao/la:
Podbara je najruzniji deo grada, ipak je mnogo uredjenije na BE,novoj detelinari,naselju itd al ko kako voli
Prvo, bilo koji kraj tek tako okarakterisati kao "najružniji" je bezveze, a tek da devastirani kvart kao Novu Detelinaru staviš u isti koš sa naseljem, sa kojim ne deli nijednu sličnost sem da nisu daleko jedno od drugog...I ne, ne živim ni u jednom od ovih delova Novog Sada.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, srdjanyo, gremlinka

Re:Stambena novogradnja - investitori 10 sep 2019 22:09 #1428

  • agamemnom70
  • agamemnom70's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 109
  • Primljenih Zahvalnica: 82
SSJ5 napisao/la:
agamemnom70 napisao/la:
A da iznajmljujete stan na dan i imate stan na Bulevaru Evrope i Podbari a za oba imate obezbeden parking,gde bi ste vise zaradili tj. cesce iznajmljivali da ste turista bilo strani bilo domaci?
Nije realno porediti stanovanje turiste i stanovanje lokalca.

Pa ja pitam da ste turisti gde biste pre iznajmili a gde biste da ste vlasnik vise trazili..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 11 sep 2019 23:39 #1429

  • NSDec
  • NSDec's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
Dobro vece svima :)

Imam jedno pitanje. Emerald hill - da ili ne?

Cini mi se da je ok gradnja?

Nemamo pravo na povracaj PDVa, tako da nam cena igra ulogu u kupovini stana, tako da ako imate da preporucite nekog pouzdanog investitora, a da su mu stanovi gotovi/relativno brzo gotovi bili bih vrlo zahvalna :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 12 sep 2019 07:30 #1430

  • trile93
  • trile93's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 64
  • Primljenih Zahvalnica: 25
Jedan od korektnijih investitora u NS-u tako da sto se tice kvaliteta ne treba da brines.

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 12 sep 2019 10:21 #1431

  • Kicoshka
  • Kicoshka's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Postovani,
Meni bi takodje znacilo bilo kakvo iskustvo u vezi sa ovim investitorom Bulevar Gradnja (kvalitet pre svega, pouzdanost...)
Bilo kakvo iskustvo ili informacija je dobro dosla.
Hvala unapred
Poslednja izmena: 12 sep 2019 10:22 od Kicoshka. Razlog: zaboravila sam ime investitora
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 13 sep 2019 18:47 #1432

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
IC napisao/la:
slobo14 napisao/la:
Pozdrav drugari,
interesuje me vase misljenje.
Dijagoninvest na Bul. Evrope 1400eur/m2 i Vlasina na Podbari (gde je bila kafana Dukat) isto 1400eur/m2.
Pa ko je ovde lud!? I da li uopste mogu da se porede ove dve lokacije?
Ne verujem da postoji neka bitna razlika u kvalitetu.

Hvala
Glasam za BE, stim sto je cena Bloka D 1410 do 1490 u zavisnosti sa koliko kesa krenes u pricu. Ako das 90% odmah onda je 1410, za 50% je 1450 i sa 10% je 1490. Cak i ta cena je mala izgleda, posto je prva lamela sa 51 stan planula... prodaja je pocela 28.8 u 9 ujutru do 12 sati garsova vise nije bilo, mislim da su je vise-manje celu prodali taj dan, mozfa je ostao neki veci stan... Oko 14 casova je red kupaca u njihovom lokalu na Bul Evrope 28a bio kao da se kupuju karte za bioskop a ne stanovi. Mislim da ce ostalih 5 lamela biti prodavani po vecoj ceni, ko god zeli manji stan od dijagoninvesta da uzme mora mnooooogo ranije da kontaktira njih, i na razgovor ponesite pare za rezervaciju, inace vas stan ce kupiti neko drugi... inace rade odlicno, blok D ce biti bolji od Lagune (koja je super) po njihovim recima, a po visini i opremi bi se reklo da ce biti, ne znam da li ce biti lepsa zgrada, malo su vijali Sheraton kolor semu, imace te zaluzine na terasama, ali u njih uopste ne sumnjam...

Jel ovo sa PDVom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 13 sep 2019 20:12 #1433

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Kasper napisao/la:
Podbara je najruzniji deo grada, ipak je mnogo uredjenije na BE,novoj detelinari,naselju itd al ko kako voli

Ovo je kao da si me licno uvredio. Podbara najruzniji deo grada? Ti nisi bas sav svoj sinko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, srdjanyo

Stambena novogradnja - investitori 13 sep 2019 23:12 #1434

  • DEKIMIR
  • DEKIMIR's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 30
po mojim informacijama Emerald hill gradi najkvalitetnije u gradu, jednu do dve zgrade godišnje, vrhunski kvalitet, pregradni zidovi između stanova 25 cm, fasade dugovečne sa kvalitetnom opekom, jedino im je cena malo jača ali opravdano
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 sep 2019 10:05 #1435

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
@DEKIMIR Potpuno je legitimno reklamirati se,ali ti si bas neumeren.Vec sam jednom imao raspravu sa tobom oko ovoga i ponovicu da jesu dobri,ali ne vidim po cemu su najbolji.Osim ako ne smatras fasadnu ciglu vrhuncem kvaliteta i estetike na kraju druge decenije 21.veka.Pregradni zid izmedu stanova 25 cm?Pa sve ispod toga ,eventualno 20 cm ni ne postoji u gradu.
Poslednja izmena: 14 sep 2019 10:08 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 14 sep 2019 12:13 #1436

  • trile93
  • trile93's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 64
  • Primljenih Zahvalnica: 25
Opet Dekimir o Emeraldu...

Grade kvalitetno i to je jasno svakome ko se interesuje za gradilista/investitore po NS-u. Ali zaista nema potrebe da se javljas na svaka 3 meseca i da ih dizes u nebesa.

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 16 sep 2019 23:35 #1437

  • telep
  • telep's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 19
DEKIMIR napisao/la:
po mojim informacijama Emerald hill gradi najkvalitetnije u gradu, jednu do dve zgrade godišnje, vrhunski kvalitet, pregradni zidovi između stanova 25 cm, fasade dugovečne sa kvalitetnom opekom, jedino im je cena malo jača ali opravdano

Zivim u ulici gde oni grade, i ako je to najkvalitetnije jadni li su drugi. Bas me zanima u kom stanju ce ostaviti onu njivu oko zgrade. Pritom zgrada je ispala uzasna uzivo

PS jel zna neko sta ce biti na uglu lasla gala i brace ribnikar. Sestra zivi tu i hoce da se seli (zato je i gledala dijagonalu na bulevaru), jer je cula da se zida velika zgrada, da se rusi i pekara i pab i sve to
Poslednja izmena: 16 sep 2019 23:38 od telep.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 17 sep 2019 08:42 #1438

  • Neša
  • Neša's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Dobar dan svima, ja sam nov na forumu, stanar sam u jednoj od zgrada Inobačke. Moram ovde da napišem da se Inobačka od navodno poudanog Investitora sada pokazuje kao najveći prevarant u Novom Sadu!!
Kao što znate ljudi u tom kvartu godinama žive u blatu. Investitor je stalno pričao kako se čeka probijanje bulevara Bate Brkića pa će sve biti sređeno. Kada smo kupovali stanove pokazivali su nam nacrte uređenih dvorišta sa parkinzima i dečijim igralištima. Sada su smislili da u SVIM dvorištima prave garaže, i informacija koja je došla od vlasnika Inobačke da će parking mesta naplaćivati stanarima 3.500,00 rsd mesečno.
Ako to nije prevara stanara ja ne znam šta je. Ostajemo bez uređenih dvorišta, bespaltnog parkinga, dečijih igrališta, a dobijamo beton koji će debelo da nam naplaćuju.
Još samo da se dosete i kiriju da počnu da nam naplaćuju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: banexxl

Stambena novogradnja - investitori 17 sep 2019 11:22 #1439

  • NSDec
  • NSDec's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 3
telep napisao/la:
DEKIMIR napisao/la:
po mojim informacijama Emerald hill gradi najkvalitetnije u gradu, jednu do dve zgrade godišnje, vrhunski kvalitet, pregradni zidovi između stanova 25 cm, fasade dugovečne sa kvalitetnom opekom, jedino im je cena malo jača ali opravdano

Zivim u ulici gde oni grade, i ako je to najkvalitetnije jadni li su drugi. Bas me zanima u kom stanju ce ostaviti onu njivu oko zgrade.

Jel moze neka malo vise informacija, zasto takvo misljenje?

Sa vise strana (koje nemaju veze sa forumom - ljudi koji zive u njihovoj jednoj zgradi, ljudi koji se bave gradjevinom, pa u prolazu gledali dok se gradila zgrada,...) smo dobili pozitivne komentare, moram reci da je ovo bukvalno jedini negativan komentar, pa me zanima zasto(konkretne stvari)?

Nemam nameru da se raspravljam, vec zelim argumente, obzirom da je u planu kupovina stana u njihovoj zgradi?

A sto se tice ovog dela
Pritom zgrada je ispala uzasna uzivo
- da li je nesto ruzno ili nije to je ipak subjektivni osecaj, tako da ovo ne bih komentarisala. Npr. po meni je dobar deo zgrada (spoljni deo) jako ruzna i ne bih uzela ni da mi plate (bukvalno). Ali, kao sto rekoh to je subjektivni osecaj, pa takve stvari ni ne komentarisem kad bi me neko pitao za savet.

Hvala :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 17 sep 2019 11:49 #1440

  • telep
  • telep's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 19
Saznao sam sada ako nekoga zanima, city gradnja navodno pocinje na uglu brace ribnikara i lasla gala da zida. Problem je bila kuca u lasla gala sa puno stanara, sada su se napokon dogovorili. Ruse te "kuce" i pekaru i pab
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, kasko, Yokai, das ivon, romanempire, Blavak, valjan
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru