Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Spens

Spens 22 okt 2012 13:14 #61

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Spens je raspad sistema, i treba ga pod hitno privatizovati, i pretvoriti u trzni centar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 13:32 #62

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Evo ja se vratio sad sa Spensa, isao sam da nosim telefon na servis i posto sam imao vremena prosao sam ceo Spens da izbrojim koliko lokala je zatvoreno.

66
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, mrnjavi

Spens 22 okt 2012 16:36 #63

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Otis Driftwood napisao/la:
Evo ja se vratio sad sa Spensa, isao sam da nosim telefon na servis i posto sam imao vremena prosao sam ceo Spens da izbrojim koliko lokala je zatvoreno.

66

Srdjan Adamovic :D
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 16:43 #64

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Elaboriši. :? :lol:

Inače,nisam siguran ni da postoji 100 lokala na Spensu, i stvarno deluje da je manje lokala otvoreno
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 17:29 #65

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Lik sa ssc-a sklon brojanju.
Niposto te ne poredim s njim, ali nisam mogao da odolim. :)

Spens je jedna od najtuznijih prica nase zbilje.
Ali, kao sto je receno, ne moze propasti, a nadam se da ce se uskoro pronaci neki novi koncept koji ce mu vratiti staru slavu. Prestanak cerupanja bi bio dobar pocetak.
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 17:41 #66

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Spensu bi najbolje leglo javno-privatno partnerstvo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 18:02 #67

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
mrnjavi napisao/la:

Srdjan Adamovic :D

Karma ti je upravo uvećana! :rofl:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 18:09 #68

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ja sam imao dobar izgovor, morao sam negde da potrošim 15 minuta koliko sam morao da čekam. Dao sam vam odličan podatak, bolje meni dižite karmu :troll: :banana:
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 18:26 #69

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Digao sam i tebi. :lol:

Uvećaće se još kada prebrojiš sve stambene zgrade u NS-u i napišeš elaborat o tome na minimum 3 internet foruma. :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 18:53 #70

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Nisi, i dalje mi je 52! :rofl:

Brate, može. Samo moraće da se napravi SSC1 i SSC2, onda ću imati tri, pored matičnog
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 22 okt 2012 22:24 #71

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Jesam, nemoj da lažeš. :lol:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 24 okt 2012 19:32 #72

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Јато голубова лети са Спенса

Велико спремање Спенса, које је почело прошле недеље прањем прозора, настављено је када су радници грађевинско - занатског одељења почели да крече фасаду Центра.



Радови ће потрајати наредних седам дана, а као су нам рекли на Спенсу, овакви послови рађени су повремено, последњи пут пре око пет година, али никада овако обимно.

Поред прања стаклених површина и фарбања зидова највеће пажња биће посвећена, како су нам казали, отклањању нечистоће која настаје због мноштва голубова. Те птице загађују објекат, а запрљани подови и степенице остављају негативан утисак код посетилаца и оних који користе пословне просторе у Спенсу.

Поред естетског проблем је и економски ефекат јер, како кажу, голубији измет трајно оштећује материјале од којих је Центар изграђен, чинећи тако огромну штету по ово предузеће. На главним улазима биће разапете мреже, које ће спречавати голубове да уђу у Спенс.

Следеће године, наставиће се са сличним акцијама које треба да допринесу енергетској ефикасности објекта, а у плану је инсталирање спољашње расвете, као и најсавременијег система за удаљавање птица какви се могу видети у неким европским градовима.
www.dnevnik.rs/novi-sad/jato-golubova-leti-sa-spensa
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 24 okt 2012 21:07 #73

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
A 66? A 66 gospodo? :D
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 24 okt 2012 22:20 #74

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Pranje prozora i krečenje zovu "veliko spremanje"!? :?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 24 okt 2012 23:30 #75

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
као и најсавременијег система за удаљавање птица какви се могу видети у неким европским градовима.


o cemu oni ?

e ljudi rusi se avion otkazao je motor, al odoh da pogledam samo sto ne rade vrata od wc-a, ne mogu ljudi da ....
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 30 okt 2012 18:23 #76

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Uprava Spensa prepolovila cenu zakupa lokala

Novo rukovodstvo Spensa odlučilo je da prepolovi cene zakupa lokala, u očajničkom pokušaju da zadrže stare klijente i eventualno privuku nove.



Prema rečima direktora Borislava Rajkova, zakupcima su umanjeni troškovi za grejanje i struju, a rukovodstvo je za ovaj potez dobilo podršku Grada.

On dodaje da je Spens opterećen dugovima zbog višegodišnjeg lošeg vođenja, i da će se problemi gomilati sve dok gradska vlast ne odluči šta da radi sa ovim kompleksom.

Predsednik Društva trgovaca Novog Sada Aleksandar Čokorilo smatra da prepolovljena cena zakupa neće doneti poboljšanje na Spensu. Prema njegovim rečima, za to je neophodno da bude promenjen ceo koncept rada, budući da ovaj sportsko-poslovni centar nema adekvatnu infrastrukturu za trgovinu, i ističe nedostatak parkinga kao najvećeg minusa Spensa.
www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Uprava-Spensa-...u-zakupa-lokala.html

Nije mi jasno na kakvo odsustno parkinga se misli, zar ona zatvorena garaza ne radi?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 30 okt 2012 19:51 #77

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1182
  • Primljenih Zahvalnica: 602
pretpostavljam da mislie na otvorene parkinge. ja se setim tog zatvorenog parkinga samo kad ga neko pomene :D a oni na otvorenom su mali, tamo kod teniskih terena se jedva nadje mesto. besplatan je pa verovatno zbog toga.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 30 okt 2012 20:03 #78

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4856
  • Primljenih Zahvalnica: 7912
limanac napisao/la:
Nije mi jasno na kakvo odsustno parkinga se misli, zar ona zatvorena garaza ne radi?

Rekao bih da je taj prostor izdat za neke male pare.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 30 okt 2012 20:04 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 30 okt 2012 20:18 #79

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Sve bolje od boljeg... :pinch:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 31 okt 2012 00:00 #80

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Da oni su izdali taj prostor, i kad su se zalili Parking servisu sto naplacuje parking oko SPENS-a, ovi su ih ladno odjebali i rekli, pa imate svoju garazu. Jednom i parking servis da uradi nesto pametno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru