Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Trotoari i ulični parkinzi

Trotoari i ulični parkinzi 06 mar 2022 20:07 #581

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35780
Pre neki dan su na Bul. oslobođenja počeli sa obnavljanjem horizontalne signalizacije na parkinzima.






Mišljenja sam, a verujem i vi, da su mogli makar nekako prvo da zakrpe ove kratere, pa onda da obeležavaju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, sasar, valjan

Trotoari i ulični parkinzi 14 mar 2022 19:51 #582

  • BigHead
  • BigHead's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 79
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Sutra (15. 3.) kreću radovi na onom Frankenštajnovom delu Futoške od Bulevara Evrope do Cara Dušana (strana ulice gde je higijenski). :cheer: Živo me zanima kako će se to rešiti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, kasko, mel, Чиле

Trotoari i ulični parkinzi 15 mar 2022 11:02 #583

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1169
  • Primljenih Zahvalnica: 2327
A radi se i ono parčence ispred satelitske pijace od semafora do "pečurke", odnosno uključenja na "servisnu" saobraćajnicu Futoškog puta, sređuje se i trotoar i bici staza i autobusko stajalište.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Teki, saleamns

Trotoari i ulični parkinzi 15 mar 2022 12:29 #584

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 645
  • Primljenih Zahvalnica: 648
BigHead napisao/la:
Sutra (15. 3.) kreću radovi na onom Frankenštajnovom delu Futoške od Bulevara Evrope do Cara Dušana (strana ulice gde je higijenski). :cheer: Živo me zanima kako će se to rešiti.

napalmom, nadam se
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: saleamns

Trotoari i ulični parkinzi 16 mar 2022 21:08 #585

  • telep
  • telep's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 19
Hoce li kod onih ultra fensi kafica kod minakve biti parking sa futoskog puta? Jer koliko sam par puta prosao nov trotoar je tik do kafica i autosalona i sluzi kao parking. Ako ne naprave parking sa futoskog puta dzabe su ista radili jer ce trotoar biti uzurpiran kolima.

I mene baš zanima kako ce rešiti deo od higijenskog do Cara Dušana jer to je najkriticniji deo ove rekonstrukcije, pogotovo onu abominaciju od hotelskog izdignutog prilaza.
Poslednja izmena: 16 mar 2022 21:09 od telep.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Trotoari i ulični parkinzi 16 mar 2022 21:24 #586

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3831
  • Primljenih Zahvalnica: 8962
telep napisao/la:
Hoce li kod onih ultra fensi kafica kod minakve biti parking sa futoskog puta? Jer koliko sam par puta prosao nov trotoar je tik do kafica i autosalona i sluzi kao parking. Ako ne naprave parking sa futoskog puta dzabe su ista radili jer ce trotoar biti uzurpiran kolima.

I mene baš zanima kako ce rešiti deo od higijenskog do Cara Dušana jer to je najkriticniji deo ove rekonstrukcije, pogotovo onu abominaciju od hotelskog izdignutog prilaza.

Slobodno fotografisi sledeci put i salji u NSBI grupu na fb, prosli put kada sam ja poslao fotografije od Blavaka predsednik NSBI je kontaktirao nadlezne sluzbe i odmah je izasao pauk (iako je fotografija bila stara par dana)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: saleamns

Trotoari i ulični parkinzi 17 mar 2022 10:37 #587

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Upravo sam od radnika saznao da se na deonici od Higijenskog do Cara Dušana radi SAMO biciklistička staza celom dužinom! !!Trotoar će se raditi samo 80-tak metara,ispred stambenih zgrada bliže Cara Dušana.Ostatak trotoara ostaje ruševina,u sadašnjem stanju-izrušen i pun rupa.Kakav idiotluk!A parkinzi se ne planiraju,gde će ljudi parkirati vozila-o tome nilo ne razmišlja.Postali biciklisti bitniji od pešaka,a mame sa kolicima,invalidi u kolicima i svi koji prolaze peške tom deonicom neka se snalaze.Sramotno!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Trotoari i ulični parkinzi 17 mar 2022 10:54 #588

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3831
  • Primljenih Zahvalnica: 8962
Biciklisti tj NSBI se izborio da se rekonstruise biciklisticka staza. Ne demonizuj bicikliste molim te.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Yokai, sandman, Djordje Cvarkov, f4bles, telep, toxxic

Trotoari i ulični parkinzi 18 mar 2022 21:36 #589

  • telep
  • telep's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 19
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Slobodno fotografisi sledeci put i salji u NSBI grupu na fb, prosli put kada sam ja poslao fotografije od Blavaka predsednik NSBI je kontaktirao nadlezne sluzbe i odmah je izasao pauk (iako je fotografija bila stara par dana)

Danas sam isao u albu i ono je uzas. Dostavna vozila na bici stazi, crni mercedes djip i neki audi parkirani posred pesackog.


Dunavac napisao/la:
Upravo sam od radnika saznao da se na deonici od Higijenskog do Cara Dušana radi SAMO biciklistička staza celom dužinom! !!Trotoar će se raditi samo 80-tak metara,ispred stambenih zgrada bliže Cara Dušana.Ostatak trotoara ostaje ruševina,u sadašnjem stanju-izrušen i pun rupa.Kakav idiotluk!A parkinzi se ne planiraju,gde će ljudi parkirati vozila-o tome nilo ne razmišlja.Postali biciklisti bitniji od pešaka,a mame sa kolicima,invalidi u kolicima i svi koji prolaze peške tom deonicom neka se snalaze.Sramotno!!!

Pesaci i invalidi ni do sada nisu mogli da setaju jer su stanari tih kuca i zgrada uzurpirali i zelenu povrsinu i trotoar svojim vozilima. Tako da nisu biciklisti krivi već vozači automobila, ja kada god tuda idem kola su problem ne bicikli
Poslednja izmena: 18 mar 2022 21:43 od telep.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Trotoari i ulični parkinzi 21 mar 2022 11:00 #590

  • srdjanyo
  • srdjanyo's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 257
  • Primljenih Zahvalnica: 470
Da li je negde u nekom planu formiranje trotoara i biiklističke staze na Bulevaru Kralja Petra I, potez od parkinga Mičurinove prema Panteru ? :( :( :( Pretpostavljam ne u ovoj deceniji zbog ne malog broja kuća i ostalih objekata. Ovaj bulevar nije dostojan titule bulevara zbog ove desne strane ulice. Pešačenje tom stranom ,već izvesno vreme,postalo je pravi izazov opasan po život. :angry: :angry: :angry:
Poslednja izmena: 21 mar 2022 11:02 od srdjanyo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: saleamns

Trotoari i ulični parkinzi 21 mar 2022 19:54 #591

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Danas su počeli radovi na trotoaru i biciklističkoj stazi u Futoškoj ulici,od Cara Dušana prema Higijenskom.Treba videti kakvi idioti planiraju javne površine u ovom gradu...Dozvolili izgradnju 5 stambenih zgrada,a sada ukidaju sva parking mesta na ulici???Trotoar sa ivičnjacima su odvojili 2,5 m od zgrada(taj prostor ostaje stari,krpljeni asfalt-bez funkcije) umesto da to bude trotoar uz zgrade, a do nega biciklistička staza.Onda bi ostalo mesta i za kosa parking mesta uz ulicu,sem dela do raskrsnice-koji mora ,zbog bezbednosti,da bude pregledan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Trotoari i ulični parkinzi 21 mar 2022 22:29 #592

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 645
  • Primljenih Zahvalnica: 648
ne postoje parking mesta na futoškoj ulici niti bi to urbanizam dozvolio. prema PDR, na futoškom putu postoji parking ali sa pristupom iz unutrašnje servisne ulice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Yokai, Voldi, Чиле

Trotoari i ulični parkinzi 21 mar 2022 22:33 #593

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 645
  • Primljenih Zahvalnica: 648
iznenadio me ishod oko hotela:



Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Blavak, valjan, Чиле

Тротоари и улични паркинзи 22 mar 2022 21:03 #594

  • Чиле
  • Чиле's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Људски максимум
  • Poruka: 960
  • Primljenih Zahvalnica: 3385
Биће велика штета ако одмах не ураде и пешачку стазу.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Тротоари и улични паркинзи 22 mar 2022 21:32 #595

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
U Kisačkoj, preko puta bivšeg Kontrasta, a sipred Galensove zgrade, rade trotoar i biciklističku stazu. Nisam uspeo daiz kola slikam, ali sadato prilično lepo izgleda.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, valjan, Чиле

Trotoari i ulični parkinzi 23 mar 2022 11:34 #596

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1232
  • Primljenih Zahvalnica: 1641
nisam bas siguran da je praksa u svetu da trotoare i bici staze radi svako..u ovom slucaju oni ispred cije je zgrade....to treba da je u nadleznosti grada i njihovih slizbi?!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Trotoari i ulični parkinzi 29 mar 2022 22:26 #597

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
U Kisačkoj sredjen trotoar i parkinzi. Zanimljivo je što nisu sklanjali drveće, več ono zauzima i deo pešačke staze što se vidi na slikama. Nadam se da će staviti i neke klupe i kante za otpatke.







Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Brane, sasar, Blavak, valjan, Детелинарђанин, Чиле

Trotoari i ulični parkinzi 30 mar 2022 09:08 #598

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Na mreži
  • Administrator
  • Poruka: 4856
  • Primljenih Zahvalnica: 7912
Склонили су део дрвећа, било је три дрвореда, сад има два.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: lanens, sasar, Чиле

Trotoari i ulični parkinzi 11 apr 2022 16:00 #599

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1169
  • Primljenih Zahvalnica: 2327
Jutros sam video neku mehanizaciju ispred Brke na Futoškom putu, da li su samo ravnali zemlju između bici staze i drvoreda uz put kako bi sredili zelenu površinu posle radova, ili se priprema teren za parking mesta, videćemo narednih dana...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Trotoari i ulični parkinzi 12 apr 2022 12:16 #600

  • f4bles
  • f4bles's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 251
  • Primljenih Zahvalnica: 845

Konačno se završava staza u Ive Andrića.


Sent from my iPhone using Tapatalk
"He is born again! I feel him! The Dragon takes his first breath on the slopes of Dragonmount! He is coming! He is coming! Light help us! Light help the world! He lies in the snow and cries like the thunder! He burns like the sun!"
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru