Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Park City (iz arhive)

Odg: Park City (iz arhive) 15 avg 2012 12:36 #21

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Ma da nije to strašno. Po meni je najveći problem to što je Voja hteo da što pre to finišira i onda je ofrlje sve završio. I taj asfalt unutra nije bio planiran ako se ne varam. Drugo, bilo je tu još zakupaca ali su otkazali u međuvremenu pa sada zvrji prazno. Mislim da je i Vapiano otkazao... Mene više od tih detalja nervira parking ispred Stojanov salona...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 13:10 #22

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Bilo je samo pitanje vremena kada ce osvanuti prva zastakljena terasa, sad nema nazad, oj Srbijo :gaah: I to na fasadi ka parku, bravo, bravo...

I sta covek da im radi, jel postoje inspekcije, kazne? Jos da dodje dole famozna 'Kao nekad' pekara da izlepi one ultra seljacke tapete i sve je tu :bash: Ne vredi nama nista praviti, ne moze...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 13:24 #23

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
:( Bas bezveze ....ovde kod mene gde su fasadne opeke, stara zgrade od neimara, buse kroz operu i skroz okrnje okolo, da bi napravili mali prozorcic...
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 14:05 #24

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 14:38 #25

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
limanac napisao/la:
Bilo je samo pitanje vremena kada ce osvanuti prva zastakljena terasa, sad nema nazad, oj Srbijo :gaah: I to na fasadi ka parku, bravo, bravo...

I sta covek da im radi, jel postoje inspekcije, kazne? Jos da dodje dole famozna 'Kao nekad' pekara da izlepi one ultra seljacke tapete i sve je tu :bash: Ne vredi nama nista praviti, ne moze...

Neće biti strašno kada olista drveće :). "Srbija je večna dok su joj deca verna" :suicide:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 15:10 #26

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Zar nije donet zakon gde se za bilo kakvu intervenciju mora dobiti bar saglasnost stanara, a cini mi se i jos neke vise instance? Stvarno mi dodje da se iscimam i prijavim ovo bahacenje, da ih lincuju za primer :rant: Dobili su znaci cipelarnik od 1.5m sirine i oskrnavili jedinu iole pristojnu novogradnju u gradu bez po blama, jos dali svima pravo da se isto tako igraju sa fasadom kao da im ju je deda ostavio...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 15:22 #27

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Prijavi, mi smo ti podrska! I treba!
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 18:10 #28

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1878
Strašno. Stvarno mi nikada neće biti jasno zašto ljudi kupuju stan sa terasom a posle je zastakle? Čemu im ona onda služi? Ako hoće više prostora onda neka jednostavno kupe stan bez terase sa kojim kvadratom više. Mada, kod nas ljudi odu u kafić pa popiju kafu a na terasi to niko ni ne radi. One su u velikom delu ostave za kojekakve stvari. A da ne pominjem kako mogu lepo da se urede i budu prave oaze pa da korisnicima ne smeta što je dole u ulici saobraćaj.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 18:48 #29

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ja poslo razglednicama pre par minuta


KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Cookie, Buck, limanac, Otis Driftwood, mrnjavi, TurboMaximus, Milena

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 19:14 #30

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Odlicno Ranko :cheers: Nadam se da ce novinari znati na koje adrese i sluzbe treba da se apeluje, pa da se krene u akciju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 20:29 #31

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
Bilo bi smešno da se kazni samo jedan zastakljivač pored hiljada drugih u gradu koji su to uradili bez dozvole.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 20:43 #32

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Mislim da ako hocete da dobijete reakciju medija, morate uraditi punu reportazu. Uslikati ovakva zastaklivanja po celom gradu. Samo ako se malo prosetate po Novom Naselju nacicete sigurno desetine ovakvih. Generalno, mozemo se i organizovati forumski ovako, pa da svako prilozi sta nadje.
Poslednja izmena: 18 mar 2013 20:49 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 18 mar 2013 23:04 #33

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Treba im svaki dan jajima gađati te zastakljene terase, pa neka čiste kad se prave pametni. :naughty:

Što neko reče ranije... Ne kapiram zastakljivanje ni najmanje. Privilegija je imati stan na tako lepom mestu, sa terasom koja gleda na park i stvarno moraš biti debil da bi to zastaklio. :wallbash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 19 mar 2013 00:36 #34

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
Uredba sigurno postoji. Neko je pitao.
Kada su po limanu 3 i 4 isli letos i pravili dodatne terase, trebalo je pribaviti neke dozvole, sve moze ali kosta. Takodje to su komsije jedni druge prijavili jer neko je prvog prijavio i onda prvi drugog i stvori se beskonacna petlja. Da nema prijave inspekcija ni ne bi izasla na teren i ne bi ni gledala. A meni licno go ne smeta niti bode oci. Ko jos ide ulicom i gleda na gore po terasama. Mozda covek dobio prinovu pa mora da ze siri ili voli da je u gacama blizi parku :-D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 19 mar 2013 11:22 #35

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
SSJ5 napisao/la:
Mislim da ako hocete da dobijete reakciju medija, morate uraditi punu reportazu. Uslikati ovakva zastaklivanja po celom gradu. Samo ako se malo prosetate po Novom Naselju nacicete sigurno desetine ovakvih. Generalno, mozemo se i organizovati forumski ovako, pa da svako prilozi sta nadje.

Gde je park tu su golubovi, a gde su golubovi tu su i njihova govna.Možda su zastakljivači alergični na ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 19 mar 2013 19:54 #36

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1878
Video sam najavu za neku emisiju na Novosadskoj TV u kojoj će odgovarati na pitanje šta je potrebno za zatvaranje terase. Emisija će biti u četvrtak ali ne znam u koliko sati.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac

Park City (iz arhive) 19 mar 2013 19:59 #37

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
siguran kvadrat 18.30
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Yokai

Park City (iz arhive) 19 mar 2013 23:57 #38

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Sada sam video nekoliko zastakljenih terasa na Bulevaru Evrope.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 23 mar 2013 17:54 #39

  • zarns
  • zarns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 62
lol gde ovaj lik zivi kad misli da ce mediji da se bave zastakljenom terasom? pa citavi kvartovi u gradu su sagradjeni nelegalno...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Park City (iz arhive) 23 mar 2013 18:32 #40

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
zarns napisao/la:
lol gde ovaj lik zivi kad misli da ce mediji da se bave zastakljenom terasom? pa citavi kvartovi u gradu su sagradjeni nelegalno...

OK aj ovako, zakon koji postoji se nece retroaktivno primenjivati i tu ne mozemo nista, no ovi ljudi sigurno nemaju nikakvu dozvolu ni arhitekte, ni inspekcije, ni kucnog saveta za tako nesto, znaci moze se napraviti prica i skrenuti paznja za buduce slucajeve. Bar ih isprozivati, zasluzili su. Fasada nije nicije vlasnistvo da moze da radi sta mu padne na pamet, a ako gledas tako u stilu 'sta je sve uradjeno pa zbog jedne terase da se sad bunimo' nikad se nista nece ni promeniti, ni u gradu ni u glavama. I jedno su stare komunjare koje sve to trpe decenijama i nema im pomoci, drugo je kod ovako nekog novog objekta (a malo ih je) dozvoliti bajacenje i ostati ravnodusan. Sledeca terasa moze osvanuti u onom tranziciom plavom staklu, i tako dalje :naughty: :cheer: Ode zgrada u tri lepe, palanka obicna...
Poslednja izmena: 23 mar 2013 18:35 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Buck, Otis Driftwood, TurboMaximus
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru