Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Ковид болница на Мишелуку

Ковид болница на Мишелуку 03 sep 2021 17:23 #121

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Blavak napisao/la:
Nisam shvatao, ja to znam, te time stojim iza toga što sam napisao i citirao. Dakle trebalo je da, ne samo natpisi na fasadama, već i u unutrašnjosti, budu na svim jezicima koji su pomenuti.
Druga, ili možda bolje prva stavr koju je i Cookie primetio je da je to apsurd, kako ga i ja doživljavam, najblaže rečeno (da ne napišem ordinarna glupost). Ako pogledaš npr. table postavljene ispred zgrade suda, ili da te podsetim Subotice i tamošnjih tabli (raznih) svugde imaš na nekoliko jezika. Mene to i nervira, da po nekoliko puta čitam jedno te isto, a kad bi čovek ušao u tu neku ustanovu ili organ vlasti, za početak bi lice koje je na vratima (obezbeđenje, straža i sl.) trebalo da mu poželi dobar dan i pita šta mu treba na nekoliko jezika :nuts: . Šta ako je ta osoba koja dočekuje stranke, npr. slovačke nacionalne pripadnosti, a u objekat ulaze lica rumunske nac. pripadnosti (može se dogoditi u opštini Kavačica npr.)? Na kom jeziku treba da im se obrati i na kom oni treba da odgovore? Neću dalje, razumete šta želim da kažem.
KCV, je kao i Vode Vojvodine, pokrajinska ustanova, pa tako i za njih važi kao i za sve ostale o pokrajinskim organima/ustanovama, a COVID bolnica je deo KCV-a.
Mislio sam da sam bio jasan da ukazujem na nelogičnost pravnih odredbi, al eto nisam, te sad razjašnjavam. Nisam ja učestvovao u kreiranju, niti učestvovao u usvajanju Ustava, Statuta, zakona i podzakonskih akata, ja ih, kao i mnogi drugi, tumačim i primenjujem ako su važeći.

Sako ko ulazi trebalo bi da na nadlaktici nosi identifikacionu traku.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, drxnele

Ковид болница на Мишелуку 03 sep 2021 17:43 #122

  • Хомер
  • Хомер's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 253
  • Primljenih Zahvalnica: 1191
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Ljudi, jel ovde uopste radjen projekat odvoda vode? Ja ne vidim nijedan slivnik.

Урађено је, све се одводи у Роков поток.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ковид болница на Мишелуку 18 sep 2021 16:55 #123

  • Детелинарђанин
  • Детелинарђанин's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 32
  • Primljenih Zahvalnica: 261
Ево пар слика од данас.










Poslednja izmena: 18 sep 2021 16:57 od Детелинарђанин.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, Cookie, limanac, mrnjavi, Duja, sasar, Blavak, valjan, nsns, Чиле, mileinc

Ковид болница на Мишелуку 19 okt 2021 06:09 #124

  • vladulns
  • vladulns's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 630
  • Primljenih Zahvalnica: 2930
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, ranko su ns, sasar, Blavak, Mikins, valjan, saleamns, Чиле
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru