Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stadion FK Vojvodina / Karadjordje

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 08:06 #261

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
^^
Danas rušenje stare kućice na "Karađorđu"

Rekonstrukcija stadiona Vojvodine počeće danas, a prvi potez građevinara biće rušenje stare klupske kuće sa svlačionicama.




Predsednik Upravnog odbora "stare dame" Ratko Butorović kaže da će fudbaleri, zbog radova, u prvenstvenom duelu Vojvodine i Crvene zvezde koristiti prostorije Atletskog kluba.

"Po tom pitanju neće biti problema, budući da su za fuidbalere obezbeđene prostorije AK Vojvodina. Nadam se da će sve ići kako očekujemo, i da će grad ispuniti ono što je obećao", navodi Butorović.

Najvećem gradskom stadionu neophodno je renovinaranje po međunarodnim standardima, kako bi "crveno-beli" mogli da igraju svoje evropske mečeve kući.

Utakmica poslednjeg kola Superlige Srbije između Vojvodine i Crvene zvezde igraće se u nedelju u 17h. Vošini navijači biće smešteni na "zapad" i "sever", i za te tribine se ulaz neće naplaćivati, dok će simpatizeri Zvezde karte za "istok" moći da pazare samo u Beogradu.
www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Danas-rusenje-...ce-na-Karadordu.html

Konacno i da se prebaci u 'izgradnju' :cheer:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 08:14 #262

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Um, gde ce se preoblaciti fudbaleri za utakmicu sa Zvezdom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 08:18 #263

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Verovatno na novoj jugoistočnoj tribini.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 09:36 #264

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Odseko sam se...Firmin mali napisao/la:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, Buck, limanac, ranko su ns, montana, Duja, Novajlija

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 10:02 #265

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Wow, kako je samo odjednom krenulo...
A i zelenu kućerinu iza bi trebalo srušiti iz 15 razloga.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 24 maj 2013 10:03 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 10:58 #266

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
^^
Trebalo bi, ali gde će onda da se smesti "sirota" Komunalna policija i Toplana?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 24 maj 2013 12:35 #267

  • sasko
  • sasko's Avatar
i srediti ona poljana i napraviti naki park sa karadjordjem koji gleda na stadion :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 25 maj 2013 13:54 #268

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 902
  • Primljenih Zahvalnica: 1788
...i krstačom od deset metara. :troll:
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 26 maj 2013 12:53 #269

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9097
Pocivaj u miru, kucice.
Sad mi nekako zao, narocito sto mi se nimalo ne svidja resenje koje ce napraviti.
:(
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 27 maj 2013 05:56 #270

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Dobra ideja Saska , a stadionu dati pravo fudbalsko ime ,recimo stadion Todor Veselinovic.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 14:02 #271

  • Decky69
  • Decky69's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 21
Trenutno se kopaju temelji, ovo su slike od danas, oko 15h:



Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, limanac

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 14:25 #272

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Stalno neko nadograđivanje....treba napraviti novi stadion negde na periferiji grada
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: solimns, limanac, TurboMaximus, Dunavski

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 16:24 #273

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
^^

+1 ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 16:28 #274

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Ako imate para za novi stadion ja mislim da se ni mi navijaci a ni uprava ni ostali iz kluba i gradske vlasti nebi ljutili da se izgradi novi stadion. Pa jedva su klub i grad skrpili nesto para da se izgradi ova tribina kako bi se igrale utakmice u Evropi a ne da se skroz novi stadion pravi. Nije ovo Francuska Spanija Engleska pa da klub ima brdo para pa da moze da finansira novu izgradnju!
Poslednja izmena: 28 maj 2013 16:29 od Zex021.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 17:00 #275

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
^^ Da, ali od prodaje zemljista gde je sad stadion bi se moglo uci u celu pricu, sa nekim jacim privatnicima i kreditima... Sad sto nam je ekonomija i trziste tu gde je je druga prica, ali dugorocno to je izvodljivo, samo nazalost niko ko se pita ne razmislja tako i krpe rupe i ugradjuju se na sitno...
Poslednja izmena: 28 maj 2013 17:01 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dunavski

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 17:05 #276

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Zex021 napisao/la:
Ako imate para za novi stadion ja mislim da se ni mi navijaci a ni uprava ni ostali iz kluba i gradske vlasti nebi ljutili da se izgradi novi stadion. Pa jedva su klub i grad skrpili nesto para da se izgradi ova tribina kako bi se igrale utakmice u Evropi a ne da se skroz novi stadion pravi. Nije ovo Francuska Spanija Engleska pa da klub ima brdo para pa da moze da finansira novu izgradnju!
Pod broj jedan, ne pravi se stadion za Aresenal ili Barsu, nego za Vojvodinu. Koliko je do sada ulozeno u sminkanje ovog, mogao se napraviti novi. Konkurisanjem kod evropskih fondova, pomaganjem pokrajne i grada (eventualno i drzave), fondovima kluba i navijaca i prodajom same lokacije koja je neverovatno atraktivna mogle bi se sakupiti pare za moderan stadion na periferiji.

Po tvojoj logici ne treba nista dirati jer "nema para".
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 21:48 #277

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
SSJ5 napisao/la:
Zex021 napisao/la:
Ako imate para za novi stadion ja mislim da se ni mi navijaci a ni uprava ni ostali iz kluba i gradske vlasti nebi ljutili da se izgradi novi stadion. Pa jedva su klub i grad skrpili nesto para da se izgradi ova tribina kako bi se igrale utakmice u Evropi a ne da se skroz novi stadion pravi. Nije ovo Francuska Spanija Engleska pa da klub ima brdo para pa da moze da finansira novu izgradnju!
Pod broj jedan, ne pravi se stadion za Aresenal ili Barsu, nego za Vojvodinu. Koliko je do sada ulozeno u sminkanje ovog, mogao se napraviti novi. Konkurisanjem kod evropskih fondova, pomaganjem pokrajne i grada (eventualno i drzave), fondovima kluba i navijaca i prodajom same lokacije koja je neverovatno atraktivna mogle bi se sakupiti pare za moderan stadion na periferiji.

Po tvojoj logici ne treba nista dirati jer "nema para".
I sve bi to bilo lepo,cak bi i zazivelo da ovo nije Srbija :) . Nema potrebe za prepirkama,nisam ja u pravu,nisi ni ti i kraj. Bilo bi lepo kada bi se sagradio novi stadion bez atletske staze itd,ali,mislim da niko nece da se upusti u sve to,jer ko zna sta moze da bude,ko zna gde bi pare zavrsile? Da bar imamo jos jedan stadion koji ispunjava uslove za JSL pa da se jedna cela sezona igra na tom,ovako,gde bi se igrale utakmice dok se gradi stadion,u Beogradu? :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 23:39 #278

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Zex021 napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Zex021 napisao/la:
Ako imate para za novi stadion ja mislim da se ni mi navijaci a ni uprava ni ostali iz kluba i gradske vlasti nebi ljutili da se izgradi novi stadion. Pa jedva su klub i grad skrpili nesto para da se izgradi ova tribina kako bi se igrale utakmice u Evropi a ne da se skroz novi stadion pravi. Nije ovo Francuska Spanija Engleska pa da klub ima brdo para pa da moze da finansira novu izgradnju!
Pod broj jedan, ne pravi se stadion za Aresenal ili Barsu, nego za Vojvodinu. Koliko je do sada ulozeno u sminkanje ovog, mogao se napraviti novi. Konkurisanjem kod evropskih fondova, pomaganjem pokrajne i grada (eventualno i drzave), fondovima kluba i navijaca i prodajom same lokacije koja je neverovatno atraktivna mogle bi se sakupiti pare za moderan stadion na periferiji.

Po tvojoj logici ne treba nista dirati jer "nema para".
I sve bi to bilo lepo,cak bi i zazivelo da ovo nije Srbija :) . Nema potrebe za prepirkama,nisam ja u pravu,nisi ni ti i kraj. Bilo bi lepo kada bi se sagradio novi stadion bez atletske staze itd,ali,mislim da niko nece da se upusti u sve to,jer ko zna sta moze da bude,ko zna gde bi pare zavrsile? Da bar imamo jos jedan stadion koji ispunjava uslove za JSL pa da se jedna cela sezona igra na tom,ovako,gde bi se igrale utakmice dok se gradi stadion,u Beogradu? :)
Igra se na Karadjordju dok se ne izgradi novi. Ili, konacno, da se uradi adaptacija stadiona na Detelinari. Iako je Novi Sad ove sezone ispao u trecu ligu :suicide:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 28 maj 2013 23:54 #279

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Zaboravljas da je mesto na kom je Karadjordje prethodno prodano i da kupac moze da sravni celo mesto odma ;) jedino ako se ne proda a nabave pare za neku prvu fazu kako god. Sta bi bilo kad bi bilo.... :)
A sto se tice tog stadiona,mislim da nema svrhe ulagani uopste u ostale klubove,nebi nam ni dali da jos jedan klub iz NSa igra u JSL,tu privilegiju ima samo Beograd :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stadion FK Vojvodina / Karadjordje 29 maj 2013 00:12 #280

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Zex021 napisao/la:
Zaboravljas da je mesto na kom je Karadjordje prethodno prodano i da kupac moze da sravni celo mesto odma ;) jedino ako se ne proda a nabave pare za neku prvu fazu kako god. Sta bi bilo kad bi bilo.... :)
A sto se tice tog stadiona,mislim da nema svrhe ulagani uopste u ostale klubove,nebi nam ni dali da jos jedan klub iz NSa igra u JSL,tu privilegiju ima samo Beograd :troll:
Ne mora da se rusi odmah. Moze u ugovoru da se napravi klauzula koja daje zemljiste na koriscenje tek nakon sto se izgradi stadion (da se neki normalan rok). Ili se moze traziti avans od kupca u iznosu od 10-20% ukupne cene. Veoma je izvodljivo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru