Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Petroland aqua park, Bački Petrovac

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 19 jun 2012 18:56 #261

  • AlerteR
  • AlerteR's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Na Adi ima jedan tobogan :D

A sto se Arandjelovca tice, vise mi se svidja od Petrolanda :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 20 jun 2012 11:26 #262

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
kad smo vec kod A.

Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ranko su ns

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 20 jun 2012 11:59 #263

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
fantastičan je i raduje me što toga ima sve više. Dosta je bede mora nešto da se pokrene na bolje.
Inače je hotel Izvor vrhunski hotel sa 5 zvezdica, nov a sama banja ruinirana. Nadam se da će Izvor da pokrene i ostale delove banje i aranđelovca.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 21 jun 2012 16:48 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 21 jun 2012 16:46 #264

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Overio danas Naftalend konacno ...
Mogu reci da sam prilicno zadovoljan. Dosta je lepo organizovano, uhodano, ... Osoblje ljubazno (btw, ima opasnih cica medju njima :troll: )
Bio sam u dosta aquaparkova pre ovog, tako da ... ima zamerki, ali ima i pohvala.
Ono sto definitvno fali - to je jos bazena!

U svakom slucaju, lepo je imati ovako nesto nadomak grada. :cheers:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 jun 2012 11:11 #265

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 25 jun 2012 15:07 #266

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Na FB stranicu stavljeno 9 slika multifunkcionalnog sportskog terena sa veštačkom travom. Sad ne kapiram je l ito uradjeno u Petrovcu neovisno od akvaparka ili je deo?
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 25 jun 2012 17:07 #267

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
pa imaš na tim slikama tobogane okolo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 26 jun 2012 11:31 #268

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Iako nisam bio i dalje kapiram da je ipak Petroland nekako najozbiljniji u celoj priči oko domaćih akva parkova...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 27 jun 2012 14:21 #269

  • Master
  • Master's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Ma ljudi moji, bio sam juce.
Jesu plitki bazeni kod tobogana ali to NEMA VEZE, ja se ni na jednom toboganu nisam sredio, najbolji je Black Hole a posle njega KING.
Od Kamikaze sam bukvalno umro, ono je prebrzo.
Na KINGu sam se jednom zaglavio tamo kada se popnes pa treba da se spustis pa opet popnes ka onim masazerima, nista strasno, ima stepenica, sisao sam i sve ok :)
Relax bazen, super je, divlja reka i nije bas brza ali dobro ...
Bazen sa talasima nije radio zbog redovnog odrzavanja, dobili smo 10% popusta ja i moji na ulaznice pa umesto 1800 smo platili 1600.

Inace, imam 13 god i super sam se proveo, ne znam sto lupate da se ubija u bazenima posle tobogana itd, na "KING" toboganu iz gume je NEMOGUCE ispasti ako se dobro drzite.
Slobodno idite u PETROLAND, odlican je ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 28 jun 2012 08:30 #270

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
stiglo još 1000 ležaljki.
nadam se da to podrazumeva i bar 500 suncobrana.
a bogami i toliko parking mesta
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 28 jun 2012 16:00 #271

  • Master
  • Master's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
  • Primljenih Zahvalnica: 1
Evo moj konacni utisak :

Petroland je super, nalazi se na velikoj povrsini, dosta je dobro napravljen, za ovako dobar AquaPark * ULAZNICE NISU SKUPE * !

Opisi svih atrakcija :
KING slide je super, prvo se udje u cevcugu, ide se pravo i onda se naleti na veliku krivinu i izleti se napolje, penje se gore i posle pri spustu se predje nagore, spusti nadole i upada u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Tobogan Kamikaze je slobodan pad, najbrzi tobogan.

Tobogani Rainbow su tobogani za trkanje visine 7 metara ( spusta se sa "sankama" ).

Tobogan Zebra je tobogan niz koji se spusta bez gume, vodi vas spiralno, brz je i zanimljiv ( nemoguce je opisati osecaj, trebate ga probati ).

Tobogan Tiger je mozda i najNEBEZBEDNIJI tobogan, nisam ga probao, izbacuje iz gume na 2-3 mesta sto moze dovesti do ozbiljnih povreda ( spusta se sa gumom za jednu osobu ).

Tobogan Crazy Corn je lep, visine 9 metara, ne koristi se guma za spust ali je vrlo spor, potpuno sam stao u njemu ( na providnom delu se staje ).

Tobogan Black Hole je tobogan koji mi se najvise svideo, nije preterano brz ali je zanimljiv ( spusta se sa gumom za jednu a moze i sa gumom za DVE osobe ).

Tobogan Twister je svakako najzanimljiviji, vodi vas spiralno zatim vas izbacuje u levak u kome se vrtite 2-3 kruga i ubacuje vas u rupu i spusta u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Bazen sa talasima je svakako super atrakcija, ali nije radila u Utorak pa je nisam isprobao.

Brza reka je super, ide se u gumi i veoma je zanimljiva.

Relax bazen je super i za decu i za odrasle, ima masazere, mehurice koji masiraju, vodene virove itd.

Inace, voda je termalna, u nekim bazenima je toplija a u nekim hladnija.

Svakako treba otici u Petroland ali preporucujem da izbegavate tobogan Tiger.

EDIT :

Video sam u ranijim postovima na ranijim stranicama, neki pitaju kako se gume uzimaju, to ide ovako :

Pre stepenica za svaki tobogan imas putokaze, udjes tu i uzmes gumu, popnes se, spustis se niz tobogan i vratis je na to mesto gde si uzeo ;)
Poslednja izmena: 28 jun 2012 16:06 od Master.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 28 jun 2012 16:30 #272

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Master napisao/la:
Evo moj konacni utisak :

Petroland je super, nalazi se na velikoj povrsini, dosta je dobro napravljen, za ovako dobar AquaPark * ULAZNICE NISU SKUPE * !

Opisi svih atrakcija :
KING slide je super, prvo se udje u cevcugu, ide se pravo i onda se naleti na veliku krivinu i izleti se napolje, penje se gore i posle pri spustu se predje nagore, spusti nadole i upada u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Tobogan Kamikaze je slobodan pad, najbrzi tobogan.

Tobogani Rainbow su tobogani za trkanje visine 7 metara ( spusta se sa "sankama" ).

Tobogan Zebra je tobogan niz koji se spusta bez gume, vodi vas spiralno, brz je i zanimljiv ( nemoguce je opisati osecaj, trebate ga probati ).

Tobogan Tiger je mozda i najNEBEZBEDNIJI tobogan, nisam ga probao, izbacuje iz gume na 2-3 mesta sto moze dovesti do ozbiljnih povreda ( spusta se sa gumom za jednu osobu ).

Tobogan Crazy Corn je lep, visine 9 metara, ne koristi se guma za spust ali je vrlo spor, potpuno sam stao u njemu ( na providnom delu se staje ).

Tobogan Black Hole je tobogan koji mi se najvise svideo, nije preterano brz ali je zanimljiv ( spusta se sa gumom za jednu a moze i sa gumom za DVE osobe ).

Tobogan Twister je svakako najzanimljiviji, vodi vas spiralno zatim vas izbacuje u levak u kome se vrtite 2-3 kruga i ubacuje vas u rupu i spusta u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Bazen sa talasima je svakako super atrakcija, ali nije radila u Utorak pa je nisam isprobao.

Brza reka je super, ide se u gumi i veoma je zanimljiva.

Relax bazen je super i za decu i za odrasle, ima masazere, mehurice koji masiraju, vodene virove itd.

Inace, voda je termalna, u nekim bazenima je toplija a u nekim hladnija.

Svakako treba otici u Petroland ali preporucujem da izbegavate tobogan Tiger.

EDIT :

Video sam u ranijim postovima na ranijim stranicama, neki pitaju kako se gume uzimaju, to ide ovako :

Pre stepenica za svaki tobogan imas putokaze, udjes tu i uzmes gumu, popnes se, spustis se niz tobogan i vratis je na to mesto gde si uzeo ;)

Prilično si temeljan, metodičan i sistematičan za trinaestogodišnjaka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jul 2012 15:54 #273

  • zarns
  • zarns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 62
Master napisao/la:
Evo moj konacni utisak :

Petroland je super, nalazi se na velikoj povrsini, dosta je dobro napravljen, za ovako dobar AquaPark * ULAZNICE NISU SKUPE * !

Opisi svih atrakcija :
KING slide je super, prvo se udje u cevcugu, ide se pravo i onda se naleti na veliku krivinu i izleti se napolje, penje se gore i posle pri spustu se predje nagore, spusti nadole i upada u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Tobogan Kamikaze je slobodan pad, najbrzi tobogan.

Tobogani Rainbow su tobogani za trkanje visine 7 metara ( spusta se sa "sankama" ).

Tobogan Zebra je tobogan niz koji se spusta bez gume, vodi vas spiralno, brz je i zanimljiv ( nemoguce je opisati osecaj, trebate ga probati ).

Tobogan Tiger je mozda i najNEBEZBEDNIJI tobogan, nisam ga probao, izbacuje iz gume na 2-3 mesta sto moze dovesti do ozbiljnih povreda ( spusta se sa gumom za jednu osobu ).

Tobogan Crazy Corn je lep, visine 9 metara, ne koristi se guma za spust ali je vrlo spor, potpuno sam stao u njemu ( na providnom delu se staje ).

Tobogan Black Hole je tobogan koji mi se najvise svideo, nije preterano brz ali je zanimljiv ( spusta se sa gumom za jednu a moze i sa gumom za DVE osobe ).

Tobogan Twister je svakako najzanimljiviji, vodi vas spiralno zatim vas izbacuje u levak u kome se vrtite 2-3 kruga i ubacuje vas u rupu i spusta u bazen ( spusta se sa DUPLOM gumom ).

Bazen sa talasima je svakako super atrakcija, ali nije radila u Utorak pa je nisam isprobao.

Brza reka je super, ide se u gumi i veoma je zanimljiva.

Relax bazen je super i za decu i za odrasle, ima masazere, mehurice koji masiraju, vodene virove itd.

Inace, voda je termalna, u nekim bazenima je toplija a u nekim hladnija.

Svakako treba otici u Petroland ali preporucujem da izbegavate tobogan Tiger.

EDIT :

Video sam u ranijim postovima na ranijim stranicama, neki pitaju kako se gume uzimaju, to ide ovako :

Pre stepenica za svaki tobogan imas putokaze, udjes tu i uzmes gumu, popnes se, spustis se niz tobogan i vratis je na to mesto gde si uzeo ;)

moj utisak je da je ovo pisao neko iz petrolenda..
a moji utisci odatle..
cena preskupa za ono sto se nudi.
predugacki redovi za tobogane.
obicna voda skuplja od piva...
sve u svemu..bio i necu uskoro ici ponovo. ne isplati se
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 07 jul 2012 07:29 #274

  • inactive_account
  • inactive_account's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 260
  • Primljenih Zahvalnica: 70
Bio juce, svidja mi se jako jako organizacija i ljubaznost... :clapping:
Park bas deluje poluzavrseno, ali posle uspesne sezone nadam se da ce se privesti kraju...

Bio sam u parku u Suncevom Bregu i mogu vam reci da je razlika ogromna...

Petrolend je napravljen za porodicni odlazak, fenomenalan za klince, svako moze SKORO na svaki tobogan.
Bugari imaju daleko extremnije tobogane na koje ne moze da udje niko ispod 160 ili 140 i tacka. Samim tim guzve su manje i sve ide brze. Takodje dozvoljavaju na odredjenim toboganima neke egzibicije koje ulaze u okvir bezbednosti.

Sve u svemu za roditelje sa decom i osnovce jako lepo, za ostale otici probati videti i sacekati eventualno neki novi sadrzaj...

Za sada ono sto mi upada u oci da fali su bazeni, da se sredi ona barustina ispod kamikaza, fali jedan duzi lazy river(ovaj je stvarno prekratak), zidana garderoba, i nekog zelenila (bar u nekim delovima)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 15 jul 2012 21:47 #275

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Bio sam prosle nedelje,ja sam zadovoljan. Meni je najbolji King :banana: .Najveca zamerka je cekanje guma kod Black H.i Twistera,to moraju srediti sto pre. Desava se da se zaglavis u Twisteru u delu kad treba da te uvuce pa da upadnes u vodu,isto tako jako usporis i ako ne upadnes moras da se odguravas rukama ceo krug ako ne upadnes odma. Ali meni najveca zamerka jesu te kamene plocice,tj staza,u pocetku nista,ali posle nekog vremena,jako su male,krenu stopala da te bolu.Po meni totalni promasaj je tobogan duga,samo za decu,prakticno se i ne koristi. Trebali su napraviti takav ali jos veci i duzi,pa da mogu svi,jer je meni taj tobogan u drugim drzavama jedan od najboljih. Sve u svemu,dobro je. Kad ce se znati izgled 2 faze?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 16 jul 2012 07:00 #276

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Zex021 napisao/la:
Bio sam prosle nedelje,ja sam zadovoljan. Meni je najbolji King :banana: .Najveca zamerka je cekanje guma kod Black H.i Twistera,to moraju srediti sto pre. Desava se da se zaglavis u Twisteru u delu kad treba da te uvuce pa da upadnes u vodu,isto tako jako usporis i ako ne upadnes moras da se odguravas rukama ceo krug ako ne upadnes odma. Ali meni najveca zamerka jesu te kamene plocice,tj staza,u pocetku nista,ali posle nekog vremena,jako su male,krenu stopala da te bolu.Po meni totalni promasaj je tobogan duga,samo za decu,prakticno se i ne koristi. Trebali su napraviti takav ali jos veci i duzi,pa da mogu svi,jer je meni taj tobogan u drugim drzavama jedan od najboljih. Sve u svemu,dobro je. Kad ce se znati izgled 2 faze?
Cekanje na gume nemoze nikako da se sredi, to je normalna pojava u svakom akvaparku. Jednostavno kad imate par stotina ljudi a od toga nekoliko desetina odluci da zeli da ide na tobogan, zakonito mora da se stvori red. U drugim akvaparkovima ima cak i sistem kao na primer na aerodromima: ograde sa trakama koje red za cekanje saviju nekoliko puta da bude kompaktan i da nebi bilo guranja preko reda + na pravilnim razmacima su tablice sa napisanim vremenom cekanja, 15, 30, 45, 60 minuta. Koliko cekate na gumu ali nije toliko vazno jer i kad bi svi dobili gumu i tako svi moraju da cekaju red na spustanje.
U nekim akvaparkovima to "resavaju" tako, što pored bezplatnih guma ima i gume koje mozete iznajmiti za jednu voznju, t.j. platite na primer 100 dinara, uzmete placenu gumu i tako izbegnete cekanje na red za gume, pa ko ima para manje ceka.
Naravno jedno resenje za redove ima a to je povecanje cene ulaznice u akvapark recimo za 200 ili 300%, t.j. manje posetioca a time i manji redovi.
Sto je plocica tice, od cega bi trebalo da budu plocice? Od gume?
Poslednja izmena: 16 jul 2012 07:01 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 16 jul 2012 16:45 #277

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Ne druze,treba da budu vece povrsine,tako da kad hodas skoro ne osetis prelaze,ovde su tako male da kad stajes osetis te prelaze,sto je i normalno,ali kada si bos..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 16 jul 2012 16:49 #278

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Zex021 napisao/la:
Ne druze,treba da budu vece povrsine,tako da kad hodas skoro ne osetis prelaze,ovde su tako male da kad stajes osetis te prelaze,sto je i normalno,ali kada si bos..
Nisam ni primetio koje su velicine plocice, setao sam se tamo dva dana i uopste mi to nije smetalo. Ali ako to nekome smeta, resenje je jednostavno: setati se u papucama. :-)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 30 sep 2012 06:38 #279

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
danas se zatvara sezona.

nadam se uskoro informacijama za fazu II
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 30 sep 2012 10:25 #280

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Ček, zar se nije pričalo da će u Petrolandu sezona trajati duže zbog termalnih voda i tako dalje i tako bliže?
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru