Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Petroland aqua park, Bački Petrovac

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 13:03 #201

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Odlične fotke! Ovo deluje ogromno! :clapping:

Jel ovde planiraju da grade bazene:

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 13:21 #202

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Jel se meni cini ili su bazeni sa vestackim talasim sa malo prljavom vodom?
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 14:49 #203

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Otis Driftwood napisao/la:
Jel se meni cini ili su bazeni sa vestackim talasim sa malo prljavom vodom?

to je termalna voda i ona je sama po sebi kao "prljave boje". Inače što se čistoće tiče tu nema primedbi. I voda i sve oko vode su besprekorno čisti.

@Futog

Da taj deo je nezavršen i vidi se da tu ima posla.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 16:34 #204

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Mogli su da stave onu hemikaliju od cega poplavi bazen kada se neko upisa da pa ih to nauci pameti
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 21:55 #205

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Ranko, šta ima od klope u parku?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 22:23 #206

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
roštilj, pice, sendviči, mekike i sl. pivo, sokovi. Ima jedno 6-7 restorana sa dosta sporom uslugom. Cene pljeska 200, šveps, cola u limenci 135, to je ono što znam. Nije skupo
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 22:36 #207

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Ma da to je ok.
MIslio sam na neke lokalne brendove, ništa caribic, gyros, index i to?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 05 maj 2012 22:42 #208

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
nisam primetio. Mislim da se jedan restoran zove caribic ali nisam bio. U tom caribicu je Organizovano učenje plesa, ima jedna fotka ispred
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 09 maj 2012 04:33 #209

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pripadnik napisao/la:
Ma da to je ok.
MIslio sam na neke lokalne brendove, ništa caribic, gyros, index i to?
Ima giros i petrovačka ljuta kobasica (ili kulen, vec kako ko zove).
Poslednja izmena: 09 maj 2012 04:36 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 09 maj 2012 04:41 #210

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
ranko su ns napisao/la:
Otis Driftwood napisao/la:
Jel se meni cini ili su bazeni sa vestackim talasim sa malo prljavom vodom?

to je termalna voda i ona je sama po sebi kao "prljave boje". Inače što se čistoće tiče tu nema primedbi. I voda i sve oko vode su besprekorno čisti.
Bio sam prosle subote i nedelje (utisci malo kasnije) ali bazen sa vestackim talasima je bio prljav. Na dnu je bilo prasine a u vodi su plivale neke zgrudvane stvari, mozda one semenke od topole...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 07:53 #211

  • AlerteR
  • AlerteR's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Bio sam juce u Petrolandu, stanje je ovakvo :

U bazenu sa talasima voda jeste malo prljava, kada sam otisao usao sam prvo tu jer su radili talasi ... Nakon toga otisao sam u Relax da se malo odmorim i za taj bazen nemam primedbi, odlican je .. Otisao sam na East Tower, spustio se niz Twister i kada sam izasao iz bazena bio sam u MODRICAMA, takodje sam pri upadu u bazen udario glavu. Otisao sam i na Black Hole i posle tog spusta hvala bogu nisam imao novih modrica.
Video sam posle toga svi trce na KinG, otisao i ja, tu je bazen malo dublji, bio je odlican spust ;)
Posle spusta niz Tiger nateklo mi je koleno jer sam ga DOBRO udario, i dalje me boli ...
Otisao sam na kamikazu, posle tog spusta ledja su mi bila izgrebana ... Rainbow je bio jedini dobar tobogan pored KinG-a ..

Mislim AquaPark je dobar ali su jako plitki bazeni kod tobogana JBG ..
Poslednja izmena: 01 jun 2012 10:21 od AlerteR.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 08:22 #212

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
naravoučenije: nisu za tebe tobogani :nuts:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 08:24 #213

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Ja sam imao primedbu za Relax bazen kad sam bio pocetkom maja, voda bi mogla biti za par stepeni toplija, e sad neznam dali je bila manje topla zbog toga sto je tog vikenda bilo sasvim vruce, t.j. dali je vodu vise zagreju kad je hladnije napolju.
Sto se tice bezbednosti tobogana, stvarno treba kod nekih znati na sta treba paziti da se nebiste izudarali. Na primer kod Twistera treba paziti na laktove kad izlazite iz levka. King je dobar ali vec posle nedelju dana upotrebe je bila jedna ploca malo pomerena, sto znaci da ste mogli izgrebati dupe na ivici. Kog onog tobogana kod kinga na kojem se spusta bez gume (neznam sad vise koji je to) treba paziti kod ulazka u bazen, treba uleteti bazen sedeci jer ako udjete u bazen lezeci mozete udariti ledja o dno bazena, pa onaj drugi tobogan kod kinga na kojem se ide na gumi je dosta nezgodan kada na njemu ide teza osoba posto ide vecom brzinom i imate osecaj da cete izleteti napolje, itd, itd... Kamikaza mi je paradoxalno izgledala najbezbednije, ali moguce je da su se posle mesec dana upotrebe pomerili pojedini delovi posti ste se izgrebali, slicno kao ja na Kingu...
Black Hole je sasvim zanimljiv ali u podne kad sija jako sunce je u njemu jako toplo posto je crn, ali tog 8-mog maja je to bilo sasvim prijatno kad ste usli u njega kad vam je bilo hladno, neznam kako ce biti u njemu u julu kad bude 35 stepeni.
Brza reka izgleda sporo, ali dosta dece je imalo problema da izadje iz nje, mislim da nemoze biti brza nego sto jeste. U brzoj reci se fino pliva bez gume, ili mozete relaxirati vozeci se u gumi...
Sto se bazena sa talasima tice, glupo je sto radi samo par minuta i posle je valjda sat pauza, pa sam ja prvi put uhvatio talase tek negde posle podne.
Jos da spomenem uslugu, koja je stvarno spora, smusena i naravno neljubazna, ali ko poznaje tu sredinu valjda zna da tamo jednostavno bolje nemoze, mozda ljudi koji rade tamo za tu crkavicu ni nemaju neke preterane volje da rade brze i bolje.
Mozda ce neko reci da sam cepidlaka, ali kad to poredim sa drugim akvaparkovima jednostavno nemogu da nevidim ove sitne nedostatke. Sve u svemu ali i pored ovim sitnih nedostataka, mislim da je tesko naci bolje mesto za zabavu ili odmor u blizoj okolino.
E jos zaboravih na jednu primedbu: zanimljivo da posle godinu dana gradnje tobogana nije radio automatski sistem pustanja na toboganima, nego je na svakom toboganu bio covek koji je pustao niz tobogan tek posto je prethodni izasao iz bazena, pa i pored toga sto nije bilo mnogo ljudi to islo dosta sporo. Mislim da mogu da pustaju i brze, na primer da sledeci covek moze da se spusti vec kad je prethodni prosao 2/3 tobogana, mislim da je to sasvim dovoljna rezerva.
I da, jos jedan plus za Relax bazen: ako vasa zena/devojka proba da legne u mehurice nemojte se cuditi ako je necete moci izvuci iz bazena, devojke kazu da im ti nmehurici VEOMA prijaju. B)
Poslednja izmena: 01 jun 2012 08:31 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: AlerteR

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 08:51 #214

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
bez obzira na automatski sistem, mora biti neko od osoblja tamo, ne verujem da bi polovina ljudi čekala signal...
kad sam ja bio radilo je to, ali možda ipak treba bolje naštelovati, tj. pomeriti senzore (ili kako već radi) malo unutra.

i pored tog zadržavanja moja devojka je uletela u nečiju (praznu) gumu pred kraj tobogana.


P.S.
okačili su nove cene, da kažemo 100din. da su porasle, ili oko 10%
mislio sam da će biti više...
Poslednja izmena: 01 jun 2012 08:52 od tonyk.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 09:11 #215

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Ma da, kontrola je potrebna naravno, ali kad to rade bez automatskog sistema, cesto se desavalo da je covek vec odavno izasao iz tobogana a tip gore gleda, pa gleda pa nije siguran dali se tobogan prazan ili nije,...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 10:31 #216

  • AlerteR
  • AlerteR's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Evo pisem vam sa mog laptopa, direktno iz Petrolanda ... Hvala za savet oko laktova kad se izlazi iz levka, danas se nisam sredio na East Toweru ali jesam se opet spucao na tigeru, ovaj put sam dobro udario rame ... Na kamikazi se svakom izgrebu ledja, uglavnom to ne boli ali se vidi da je izgrebano, malo pece dok sam u vodi ... Od sada SE SPUSTAM NIZ SVE OSIM NIZ TIGER ...
Crazy Corn ne RADI, stavili su i ono sranje barikadu da ne moze da se udje, a ni nema vode na cornu :S Raspitivao sam se i kazu da ima tehnickih problema sa radom tog tobogana da ce uskoro prorditi ... KinG slideu je mana sto je radio nekih 20 min pa nije radio pa sad opet radi videcemo do kada ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 10:38 #217

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
AlerteR napisao/la:
Hvala za savet oko laktova kad se izlazi iz levka
Nema na cemu. Ja nisam slusao savete za Tigera pa sam sredio ledja, takodje vise ne idem na Tiger.AlerteR napisao/la:
Crazy Corn ne RADI, stavili su i ono sranje barikadu da ne moze da se udje, a ni nema vode na cornu :S Raspitivao sam se i kazu da ima tehnickih problema sa radom tog tobogana da ce uskoro prorditi ...
Crazy Corn je lep ali je spor, poneki su uspeli potpuno da stanu u njemu, posebno na providnom delu koji osetno uspori. Inace u ovom toboganu sam najvise osetio grebanje spojnica pojedinih delova na ledjima...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 10:55 #218

  • AlerteR
  • AlerteR's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Radi crazy corn sada, spustio sam se, jeste dosta spor ...
Black Hole i Twister sada NE RADE DO DALJNJEG :S
Poslednja izmena: 01 jun 2012 10:56 od AlerteR.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 11:05 #219

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Uživo prenos...

Ja sam zaista mislio da postoji osoblje koje pušta...!?! To je apsolutno neophodno, bar u sezoni, a na kraju krajeva to su i ona radna mesta koja su obećavana. Sa druge strane vidim da je bio kurs za spasioce na štradnu i petrolendu pa možda treba očekiati osoblje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 jun 2012 11:09 #220

  • AlerteR
  • AlerteR's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 11
  • Primljenih Zahvalnica: 2


Eto malo da vidite kako je, cini mi se da ce da pljusne vamo kisa uskoro ;)

Relax je pun, idem i ja tamo, nazalost lap ne moze sa mnom ;)

@pripadnik, na KinG-u su bila 2 cuvara do malopre, sad su ugasili KinG i otisli, pustili ponovo Twister i Black hole ...

Rainbow uopste ne radi danas :S

Jos jedna :

http://http://www.dodaj.rs/f/F/Hk/3J3gXwzr/asdasd.jpg

EDIT : Sad bio u Relaxu, oni mehurici me opustili, posle bio na twisteru i nisam se odrao niti sam se udario ( cudo jedno ).
Poslednja izmena: 01 jun 2012 11:23 od AlerteR.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Pinki
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru