Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Fruška gora

Fruška gora 12 nov 2013 11:45 #141

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Kao da je to najveći problem FG...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 12 nov 2013 14:53 #142

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4875
  • Primljenih Zahvalnica: 8047
Naravno da je daleko od najvećeg problema.
Al' da ti kažem, prošli vikend sam šetao po istoj, i kad je doletela ekipa na krosericama nije mi bilo svejedno. A usput se pojavio i neki lik sa kros džipom (ne znam kako bih to nazvao), a to vozilo zauzme celu stazu, i vozi pristojno brzo. Ne znam...
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 12 nov 2013 14:55 #143

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Treba obezbediti ljudima jedan deo (koji nije deo nacionalnog parka) i dati im da voze. Ako onda jos uvek budu divljali po Fruskoj Gori, lupati kazne.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 12 nov 2013 20:22 #144

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
I ja sam protiv tih motorista i mislim da im tu nije mesto. Nego, nervira me što je naslov bombastičan, kao da su ne znam ni ja šta uradili za FG, a sve se svodi na prekršajnu prijavu za saobraćajni prekršaj. :lol: :nuts: Moš' misliti, kao da su je napisali bilo kome od nas zbog nevezanog pojasa...

Neka urade nešto da približe FG nacionalnim parkovima u Evropi, pa da novinari imaju šta da objave. Ovo je glupost.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 12 nov 2013 20:34 #145

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Vest je postavljenja da bude na nauk ostalim motorasima.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 12 nov 2013 20:47 #146

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
To nije vest.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 08 jan 2014 12:10 #147

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mrnjavi, SkullRules

Fruška gora 04 feb 2014 09:37 #148

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Nastavlja se unistavanje
Iako je 021 pre tri meseca upozorio na skrnavljenje spomenika "Sloboda" na Iriškom vencu, kao i na nesposobnost nadležnih da zaustave uništavanje ovog grandioznog dela, čupanje reljefa je nastavljeno.



Naime, neprocenjivi bronzani reljef je u potpunosti nestao sa zadnje strane spomenika, dok je sa bočnih strana "počela priprema", tačnije, odvaljeni su veliki klinovi kojima je ovo umetničko delo bilo pričvršćeno za osnovu spomenika.



Ovaj spomenik praktično niko ne čuva od lopova, budući da je nadležnost nad "Slobodom" raspoređena na veoma bizaran način. Iako u sklopu Nacionalnog parka "Fruška gora", čija se čuvarska kućica nalazi tik uz spomenik, on je ipak na evidenciji Zavoda za zaštitu spomenika kulture u Sremskoj Mitrovici, koji vrši samo povremeni nadzor i evidentira štetu.



Rukovodilac Službe nadzora NP "Fruška gora" Milan Radojčić nije želeo da komentariše celu situaciju za 021, navodeći da "nema vremena" i da "zovemo kasnije". Međutim, nakon toga, on se nije javljao na telefon.



Obelisk posvećen NOB-u u Vojvodini još uvek nije dobio ni osnovnu zaštitu u vidu kamere za video-nadzor. (Miodrag Sovilj - Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.)

www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/FOTO-Nadlezni-...vi-zavrse-posao.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 04 feb 2014 10:34 #149

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1236
  • Primljenih Zahvalnica: 1657
^^ jos malo sramote....kamerama moze da se obezbedi svaki jbn parking kafic menjacnica butik i sl al spomenik ne jer ne donosi pare! al bakar bronza i sl donose.... srbijo zemljo prodana! :gaah:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kimi, romanempire

Fruška gora 04 feb 2014 12:41 #150

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4875
  • Primljenih Zahvalnica: 8047
Treba skinuti sa spomenika sve, i konzervirati u nekom muzeju.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Dunavski

Fruška gora 04 feb 2014 22:34 #151

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9111
Slažem se.
Kako je odvratno lice ove naše bede!
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 05 feb 2014 01:00 #152

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
A jel ste primetili i ovaj grafit koji nije ljubavne prirode prema devojci, sto bi mozda i u nekom ludilu zaljubljenosti razumeo nego prema fudbalskom klubu, sto uopste ne mogu da razumem i te pacenike koji su skrabali tu.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 18 feb 2014 19:00 #153

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9111
Fajgeljizovana Fruška gora

Na listu silovatelja naše planine dopisala se i opskurna sekta polusveta i mrakobesnog zverinja.
Crkli dabogda do poslednjeg!




Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dunavski

Fruška gora 18 feb 2014 19:31 #154

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
na svakom nadputnjku od novog sada do subotice na e-75 su ispisali svoje simbole :facepalm:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 19 feb 2014 01:38 #155

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Ovakva stoka ocekuje da neko glasa za njih?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 19 feb 2014 12:44 #156

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
:storm: Ovi nastavljaju da uništavaju javnu imovinu, pa ko će ovo sve da kreči posle i ko će to da plati? Šarali su i pilone na mostu Slobode.
Poslednja izmena: 19 feb 2014 12:45 od Nicisy1.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 19 feb 2014 12:53 #157

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
I sta sada, kao naplatice im kaznu?

Oni ce reci kako to nisu radili oni nego neki njihovi simpatizeri
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 20 feb 2014 23:44 #158

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1880
Ma ja bih svima njima, čiji se plakat ili natpis pojavi tamo gde mu nije mesto, naplatio kaznu pa neka se razmišljaju!
Poslednja izmena: 20 feb 2014 23:45 od Brane.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 21 feb 2014 01:44 #159

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Ko su ti likovi?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruška gora 21 feb 2014 06:20 #160

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Brane napisao/la:
Ma ja bih svima njima, čiji se plakat ili natpis pojavi tamo gde mu nije mesto, naplatio kaznu pa neka se razmišljaju!

Onda bi razne druge grupacije namerno ispisivale grafite i lepile plakate onih drugih cisto da napakoste...

Ja resenje grafita i ostalih skrabotina vidim u tome da se ne moze kupiti sprej boja bez licne karte i uzimanju licnih podataka pri svakoj kupovini
NSBuild
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru