Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Biciklom

Biciklom 19 nov 2011 21:53 #1

  • jlaki
  • jlaki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 24
  • Primljenih Zahvalnica: 6
Možete ovo ustvari shvatiti i kao samopromociju, ali mislim da je vrlo relevantno i da ćete prihvatiti.

Eto, ja sam letos mlatio bajsem kao sumanut, pa sam se vozikao i po Vojvodini malo i fotografisao takođe kao sumanut.

Imam mnogo lepih pričica, a evo malog previewa sa sličicama:









Bila su mi to neočekivano dobra iskustva. U Mitrovicu sam se ustvari vraćao, jer mi je još ranije prirasla za srce, možda i više nego Novi Sad. Zaljubio sam se takođe u Karlovce, a Fruška Gora je bila neočekivano laka za savladati sa mnogo očaravajućih pogleda na vojvođansku niziju. Nažalost nisu mi manastiri bili usput, ali to sam isplanirao za iduću godinu sa društvom uz možda neko kampovanje. I poslednji veliki utisak, Krčedin. Čarobno jedno mestašce. Pa onda i Beška koja je nešto kao Veliki Krčedin. :D

Ali najveći absurd koji sam video na tom putu (i jedini ustvari) je ovo:
lakibiciklom.tumblr.com/post/11143687001...a-nothing-was-really

Nisam bio siguran šta me je snašlo. A kada sam stao da fotografišem, lokalci su me posmatrali sa negodovanjem, što mi se drugi put desilo tu, a prvi put u Rumi na ovom proputovanju. Iz svih ostalih mesta ljudi su bili neočekivano prijatni, pozdravljali me (to me je jako zbunjivalo u početku), pokucao sam u par dvorišta da mi dopune zalihe vode i neočekivanu gostopriljivost dobio...

Svakome bih preporučio ovako nešto, nije ni čudo što kažu da je najlepši deo Donauradwega baš kroz Srbiju. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Pripadnik

Odg: Biciklom 20 nov 2011 04:33 #2

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Prve dve slike ne mogu da provalim, treća je u Rumi uslikana, a četvrta je pešački most u Sr. Mitrovici, čini mi se. :)

Odličan početak! :okay: Jedva čekam nastavak!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: jlaki

Biciklom 20 nov 2011 09:04 #3

  • jlaki
  • jlaki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 24
  • Primljenih Zahvalnica: 6
Prve dve su Sremski Karlovci i toranj na Iriškom vencu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Biciklom 20 nov 2011 10:39 #4

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Hvala za slike, bice ovo jako zanimljivo :cheers: Crkva u Putincima je stvarno strasna...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Biciklom 20 nov 2011 11:50 #5

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4216
  • Primljenih Zahvalnica: 3183
Meni je uvek bio zanimljiv ovaj most što povezuje Sremsku i Mačvansku Mitrovicu. Prilično je impozantan za jedan pešački most.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Biciklom 20 nov 2011 12:42 #6

  • jlaki
  • jlaki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 24
  • Primljenih Zahvalnica: 6
I proed čitave male i tradicionalne Mitrovicesa gomilom crkvica iz svih era i onim rimskim iskopinama, niotkuda iskoči Hajdinova mostčina i kao VATAFAK. Šokantno je malo, ali je super :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru