Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Benelux tura (bez Luxa)

Odg: Benelux tura (bez Luxa) 20 apr 2012 20:35 #41

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Studentarija :troll: Ma sva sreca da sam imao kod koga da budem, ne bih mogao da izvucem drugacije. A avio karte su jeftine pa mami da se organizuje nesto, za 65e sam odleteo i doleteo :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Benelux tura (bez Luxa) 20 apr 2012 20:55 #42

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1235
  • Primljenih Zahvalnica: 1657
ladno sam pravio slicnu turu al pretproslo leto amsterdam brisel gent bruz i ostende ipak je mnogo lepse po suncu veruj mi :cheers:

p.s. kazes brisel je cudan urbanisticki ne zaboravi cinjenicu da su belgija i holandija vekovima bile "granice" cas francuzi cas nemci mada su ovi drugi u poslednja dva svetaka rata mnogo "doprineli"..evo ti primer roterdama...


ja sam se jako skenjao kad sam video sta je od lepog mesta sto je ostende nekad bio danas ostalo duga pescana plaza bez drveta i travke i posleratna arhitektura ... :ohno: tako da je brisel jos bombonica kako je moga da ispadne..

p.p.s crnobele maznute s neta ova farbana je moja...

Poslednja izmena: 20 apr 2012 21:22 od sergio-m.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Buck, limanac, Pinki, TurboMaximus

Odg: Benelux tura (bez Luxa) 24 apr 2012 07:27 #43

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
kimi napisao/la:
Ljudi..kakvim se vi poslovima bavite kada malo malo pa pravite ovakve reportaze?

:lol:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru