Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Big CEE

Big CEE 07 jul 2011 11:46 #21

  • kabacum
  • kabacum's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Imperare sibi maximum imperium est
  • Poruka: 209
  • Primljenih Zahvalnica: 97
Steve McQueen napisao/la:
Nije fail, jbg, ne moze svaki trzni centar da ima samo high end brendove, neko mora da se brine i o kupcima koji ne mogu, nece, ne zele ili im ne treba markirana garderoba/proizvodi/usluge... ;)

Iz te perspektive, otvaranje Big Cee-a je odlicno jer upotpunjava ponudu grada a kroz bogatstvo ponude se vidi i velicina i znacaj nekog mesta. Apsolutno ne sumnjam da ce Big Cee biti posecen.

Kad se otvori Mozaik u luci sa nekim zvucnijim imenima, ponuda ce biti kompletna. Od kineskih radnji do Armanija ( na primer )...

Od Big Cee-a i ne ocekujemo vise :) ali dokle butika za "kupce koji ne mogu, ne zele ili im ne treba markirana garderoba"??!!?? Pa u Novom Sadu se takvi butici jedino i nalaze! Od centra do periferije, razlike nema! Osim 2-3, kako napisa "high end brendove" :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 07 jul 2011 12:24 #22

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
pa Novom Sadu treba, neki trzni centar sa tim high end brendovima, a ne jos jedan Spens ili Merkator, sa nekim levim brendovima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 07 jul 2011 12:28 #23

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
nije to konacan spisak

Toys R Us,

Office Depot,

Ace,

Auto-Depot.

Super-Pharm,

TIV TAAM,

Golf & Co,

H&O,

Burger King,

McDonald’s,

Motorola,

Orange,

TNT,

Fox, etc
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 08 jul 2011 11:20 #24

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Pa lol..da se razumemo..ja uopste ne patim od poznatih modnih dzidzabidza.. tako da me ne pogadja ako neko nije prisutan u nasem gradu.
Npr od ovih navedenih ja nikad cuo ..ali drago mi je da ce biti Burger King :) posto radim blizu Big-a tako da posle posla...:)
Ma bice to extra ..bez nervoze.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 08 jul 2011 13:37 #25

  • Schotzie
  • Schotzie's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 67
Drugari,da li ce zaista biti Burger King u BigCee? Ne znam da li je jos uvek dozvoljena njihova fransiza ovde u Srbiji... Amrest koji drzi fransizu za Burger King tek probija led sa KFC-om...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 08 jul 2011 13:44 #26

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Ma taj drugi spisak je spisak uopšteno njihovih velikih zakupaca (internacionalnih) i uopšte ne mora da znači da će i oni biti prisutni ovde...
Sa druge strane onaj prvi spisak je realno stanje stvari za početak projekta BIG, s tim da ima još vremena za nove zakupce kojih će sigurno biti kako se posao bude približavao kraju, na kraju krajeva i projekat će menjati ako bude novih zakupaca u međuvremenu :lol: . Između ostalog njihove planove ste mogli da pročitate na ekapiji[url=http://http://www.ekapija.com/website/sr/page/279937]pročitaj ovde)[/url]. Pominju se i pregovori sa bisokopiima i tako dalje... aj ja ne vidim ni tenant anchor na tom spisku tako da... biže zanimljivo čekati spisak. Što se tiče arhitekture biće to ipak malo sofisticiranije od onih američkih fazona as obzirom na lokaciju sasvim zadovoljavajuće i rekao bih odlično.

Jedno je sigurno, BIG neće biti nešto previše značajno ali će verovatno imati svoju klijentelu jer nude neki kvalitet ali i na neki način nudi nešto novo, u smislu načina kupovine.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 20 jul 2011 23:16 #27

  • kabacum
  • kabacum's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Imperare sibi maximum imperium est
  • Poruka: 209
  • Primljenih Zahvalnica: 97






Brojne fotografije sa gradilista kao i redizajniran site Big CEE shopping centra mozete pogledati na: www.bigcenters.rs/index.php

Kako mi se cini od restorana mek i KFC, ako je to slika sa vec sigurnim zakupcima jer ih nema na zvanicnom spisku zakupaca na site-u u okviru Klijenti - Srbija!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac

Big CEE 21 jul 2011 01:51 #28

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ja sam nedavno napisao da ne verujem da će uložiti tolike novce a da ne računaju na uspeh.

Ali od prvog trena mi ovaj big cee ne uliva poverenje. Sve im je nekako ružno, siromašno bap kao što neko reče najlon 2.
I ovaj njihov sajt kao redizajniran je toliko loše urađen sa greškama lošim izborom fotki, bagovima da od sto utisako o big cee-ju svih sto mi govori da je ovo težak promašaj. Svaki put me uvere u to, a ja neću da verujem već kažem da verovatno jevreji znaju šta rade.

Na žalost ako im je ovo nivo bolje da ne bacaju novce.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 21 jul 2011 12:24 #29

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
i ova animacija je tužno ružna, bez koncepta sa glupom muzikom, kao leti se iznad parkinga. Sve im je na amaterskom nivou. Kad bi neko ko je bio u nekom njihovom tržnom centru reko svoje utiske to bi bilo dobro

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 27 jul 2011 20:58 #30

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
big cee pre par dana

bliže gradu



ka kanalu



izgleda prave prilaznu petlju



KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 27 jul 2011 21:01 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, kabacum, Dukelander, Cookie, limanac, montana

Big CEE 29 jul 2011 02:37 #31

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
kabacum napisao/la:
Ranko vi's da su ljudi specializovani za parking :p Koncept mi se opste ne dopada ali sumnjam da bi izraelci bilo sta nepromisljeno radili! sto se jyska tice po svemu je on daleko od ikee, dosta socijalno izgleda ali za nase uslove oni ce doziveti procvat kako je krenulo :) mozda je to ipak zbog akcijskih snizenja na pocetku...


I ja mislim da ce Big Cee imati svoju klijentelu. Ako otvaranje zaista i bude u maju 2012, imaju sasvim dovoljno vremena da negde oko nove godine udare sa reklamom da bi do maja svako znao gde je Big Cee i sta u njemu moze da se nadje.
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 31 avg 2011 21:48 #32

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
danas prolazim i ajde da ufotkam. Na putu rade a unutra skoro ništa. evo par slika. Sunce je smetalo, pa i nisu neke



KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac

Big CEE 31 avg 2011 22:17 #33

  • MissMacaCica
  • MissMacaCica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
jedva cekam novi shopping centar!!!! :woohoo:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 01 sep 2011 13:18 #34

  • Schotzie
  • Schotzie's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 67
U toku su poslednji pregovori sa Mcdonalds om za drive thru restoran... Trebalo bi da bude jos jedan drive thru,ali se ne zna tacno ko bi zakupio to mesto...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, limanac

Big CEE 01 sep 2011 16:20 #35

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Caribic :cheers:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 01 sep 2011 16:56 #36

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Caribic radi odlično i u NS-u i u Bg-u. Ne bi me čudilo da se i tu prošire.

Schotzie - koliko je pouzdan info za McDonalds?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 01 sep 2011 17:28 #37

  • Schotzie
  • Schotzie's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 67
Veoma pouzdan... Juce je moj prijatelj imao razgovor sa celnim ljudima iz Mcdonaldsa koji su rekli da ce uskoro raspisati konkurs za oko 70 radnika zbog otvaranja jos jednog novog restorana u NS... Ranije se pricalo o lokaciji oko Spensa,medjutim od toga nece biti nista... Dakle Big Cee...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 01 sep 2011 17:42 #38

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ja glasam za Caribic, jer KFC je sasvim dovoljan jedan u gradu (bar za sada), jeste da se i caribic pokvario u zadnje vreme sa kvalitetom, ali brate ovo bi im bio potez i po

PS: ne bih se bunio i da dodje Pizza Hut ili jos bolje Subway, ali to je za Novi Sad, visa matematika nazalost :(
Poslednja izmena: 01 sep 2011 17:44 od Nixivoje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 11 sep 2011 19:11 #39

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
bio sam danas na Salajci i video gradilište Big cee. Big cee se NE gradi. Trava na deponiji šljunka, sve isto, nema neke mehanizacije. Od početka sam skeptičan prema tom molu i nažalost izgleda sam u pravu.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Big CEE 11 sep 2011 19:16 #40

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Na mreži
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
ranko su ns napisao/la:
bio sam danas na Salajci i video gradilište Big cee. Big cee se NE gradi. Trava na deponiji šljunka, sve isto, nema neke mehanizacije. Od početka sam skeptičan prema tom molu i nažalost izgleda sam u pravu.

Ništa se ne brini, Jevreji se jako retko isfulaju pa bace pare.
Pametni su to ljudi, i znaju šta, zašto i kako rade. Neće odustati baš tako lako B)
Nešto drugo je po sredi.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 11 sep 2011 19:17 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru