Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Ostali projekti

Ostali projekti 23 nov 2011 14:25 #21

  • eastriver
  • eastriver's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 28
objekat na ulazu u Kamenicu, posle Fabusa/Educonsa i pumpe. skoro gotov.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, montana

Ostali projekti 23 nov 2011 14:39 #22

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
U bas su brzi
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 07:28 #23

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
A sve vreme sam mislio da to treba da bude ovo:





Ista ulica je u pitanju, a ne vidim gde bi još moglo biti mesta za nešto tako veliko.
Pored ovog završenog objekta ima mesta za još jedan... a možda je investitor menjao projekat.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 07:42 #24

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Hmm... Heroja Pinkija bb.
Drugari sa Telepa, gradi li se ovo?
Znam da ima par staklenki u toj ulici, ali se ne sećam ove.



‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 07:46 #25

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
Pa nije čovek menjao projekat, malo je samo materijalizaciju i fenestraciju izmenio (negde sam bio okačio render). Koliko sam čuo, u prizemlju će biti Idea, na spratu kancelarije...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 07:51 #26

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
A da li znaš hoće li raditi drugi deo objekta, tj. drugu zgradu?
+ jako bih voleo da se popnem na tu krovnu terasu. Pogled mora da je fantastičan.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 07:56 #27

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
idea :bash: na renderu univer u realnosti idea :troll: na renderu zgrada mi lici na neku manju aerodromsku zgradu. a ovo u heroja pinkija hm ja sam video da se nesto vece gradi sa leve strane ulice, gledano prema kamenjaru i adicama, odmah posle laze lazaraveica. ali to je dvorisna gradjevina i ne delue da ce biti toliko zastakljeno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 25 nov 2011 09:35 #28

  • eastriver
  • eastriver's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 28
Dukelander napisao/la:
Ista ulica je u pitanju, a ne vidim gde bi još moglo biti mesta za nešto tako veliko.
Pored ovog završenog objekta ima mesta za još jedan... a možda je investitor menjao projekat.

da, mislim da je to bio prvobitni projekat. verovatno su ga zbog uštede "malo" promenili. šteta.

što se tiče krova, priča se da će gore biti restoran Bata Pežo, pa ćemo svi imati prilike da bacimo pogled! :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 26 nov 2011 13:04 #29

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Objekat ispod Tvrdjave danas






Na renderu pise "Totalna rekonstrukcija stambenog objekata i promena namene u poslovni". Duke napisa da je cuo da se radi o buducem Balkan Expressu. Ako je ovo slika s pocetka oktobra, onda im se bas zuri...
Pripadnik napisao/la:
Nisam siguran da je bilo a evo nađoh sada među ostalim fotografijama i ovu. Gradilište podno petrovaradinske tvrđave, do samo puta.
Nažalost nisam uslikao tablu jer sam mislio da je nema ali onda sam je u prolazu video. Čini mi se da je tamo postojala stambena zgrada koju sada ponovo grade ali potpuno sam iznenađen lokacijom. Mislio sam da je tamo zabranjeno i vršiti rekonstrukciju a ne graditi...

Sve u svemu, verovatno ćete prepoznati lokaciju...


Poslednja izmena: 26 nov 2011 13:05 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, Cookie, montana, sandman

Ostali projekti 27 nov 2011 19:14 #30

  • jlaki
  • jlaki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 24
  • Primljenih Zahvalnica: 6
AAAAAAAAAA KAKO SU DOBILI DOZVOLU KAKO :bash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 27 nov 2011 19:59 #31

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Malopre sam bacio pogled na GE. Tu je bio objekat koji ja nikad pre nisam video :dunno:
Poslednja izmena: 27 nov 2011 20:02 od Boda Tajson.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 27 nov 2011 20:01 #32

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Bila je tu zgrada istih gabarita pre, samo sto im se vise isplatilo da je sruse nego da saniraju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 29 nov 2011 17:56 #33

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
niko ne spominje da je otvorena OMV pumpa na kornelija stankovica

evo par slikica
Jos uvek nije sredjen trotoar, ali se vide naznake kuda ce ici posto je nasut sljunkom taj deo oko pumpe

inace razbijaju od posla... dok sam slikao jedno 10-tak auto je obavilo svoje... dok preko puta na lukoil-u mrsava kravica...

dve eko pumpe malo dalje, ni jednog auta





NSBuild
Poslednja izmena: 29 nov 2011 18:17 od mukyz.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, montana, True_detective

Ostali projekti 29 nov 2011 18:10 #34

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Decija poliklinika skoro gotova.





P.S. Premestite je ako ima neka srodnija tema
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, montana

Ostali projekti 29 nov 2011 18:11 #35

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
izgleda ko skola iz 70-ih :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 29 nov 2011 20:49 #36

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Boja kajsije je prelepa, tako ću i ja vikendicu na Banstolu izmolovati :troll:

Ma, važno je da uslovi rada budu bolji.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 02 dec 2011 20:22 #37

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1235
  • Primljenih Zahvalnica: 1657
da potpuno retro komi gradnja skola i objekata javne namene B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 02 dec 2011 21:26 #38

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1235
  • Primljenih Zahvalnica: 1657
na ovim lose uslikanim se lepo vidi da je objekat koji se sada rekonstruise pod tvrdjavom tu postojao u raznim epohama ....
koliko se secam ako ne gresim bila je to zgrada ili za vojsku ili neki vid carine il sta vec jer tuda je oduvek isao kamenicki put ka gradu tj tvrdjavi ....


Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Dukelander, Cookie, Nixivoje, limanac, Otis Driftwood, montana, True_detective, Pinki

Ostali projekti 02 dec 2011 21:56 #39

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Evolucija :), mozda Nenad zna sta je tacno ta kuca predstavljala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ostali projekti 13 dec 2011 13:34 #40

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Почело рушење Дома здравља у Футогу

Данас су почели радови на рушењу објекта Дома здравља "Нови Сад" у Футогу, а, тим поводом, објекат су посетили члан Градског већа за здравство проф. др Александар Кираљ и директор Дома здравља "Нови Сад" др Живота Лазаревић.



Проф. др Кираљ је рекао да ће Град Нови Сад у нови објекат уложити око 70 милиона динара, саопштено је из ове здравствене установе.

"Нови објекат у Футогу обећали смо давно, јер Футожани то и заслужују. Футог је одавно превазишао габарите ове зграде која је имала ограничене капацитете. Ове године определили смо 30 милиона, а за наредну смо планирали око 40 милиона динара", рекао је проф. др Кираљ и додао да ће нови објекат Дома здравља у Футогу бити једна од највећих инвестиција у наредној години, а да ће од буџета зависити колико ће још новца бити уложено у здравство.

Др Живота Лазаревић је оценио да је Футог, у последњих десет година, значајно порастао и да ће објекат површине 1.200 квадратних метара бити значајна промена, наводи се у саопштењу.

"Под једним кровом ће бити општа медицина, педијатрија, гинекологија, патронажа, а размишљамо и да ускоро један интерниста ради један-два дана недељно у овом објекту", истакао је др Лазаревић.



Иначе, због почетка ових радова запослени лекари и медицинске сестре и техничари пресељени су у објекте Дома здравља у Бегечу и Ветернику.

Тренутна површина објекта Дома здравља "Нови Сад" у Футогу је око 500 метара квадратних.

Планирано је да радови на изградњи буду готови у априлу или мају 2012. године, ако то временски услови буду дозволили.

www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/poce...u-futogu_289354.html
Poslednja izmena: 13 dec 2011 13:36 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru