Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 24 avg 2018 15:20 #8161

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Nastavak ture po Petrovaradinu:

Trigon Invest, ugao Okrugićeve i Božidara Adžije





Provektus, Mostarska 9





Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, mrnjavi, Zex021, Light, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 24 avg 2018 15:24 #8162

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Trigon Invest, rušenje u Zlatarićevoj 26



Primus Invest, Zlatarićeva 3





Završen Trigon u Zlatarićevoj 32



Poslednja izmena: 24 avg 2018 15:24 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, mrnjavi, Duja, Zex021, Light, Djordje Cvarkov, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 24 avg 2018 15:26 #8163

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Buduće gradilište Bestline u Okrugićevoj 10-12

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Yokai, mrnjavi, das ivon, Blavak, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 24 avg 2018 19:43 #8164

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
To nesto bas zivnula gradnja po Petrovaradinu?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 24 avg 2018 20:14 #8165

  • Nana
  • Nana's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 27
  • Primljenih Zahvalnica: 38
Ceo taj kraj izmedju ulica Marina Drzica i Mostarske je novi "Blok 9". Samo kuce koje su na Preradovicevoj ulici se ne diraju kako bi se ocuvala stara matrica naselja.
Zanimljive su kombinacije koje investitori koriste za dolazak do placeva, posto u tom kraju ima dosta starijih ljudi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 27 avg 2018 15:44 #8166

  • draganm
  • draganm's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 34
  • Primljenih Zahvalnica: 12
Pozdrav svima, interesuje me kvalitet stanova u potkrovlju, tj. koja je konstrukcija krova najbolja, da li je to bacvasti krov jer je betonska konstrukcija i koji onda krovni pokrivac (tegola ili lim), ravan krov ili mozda drvena konstrukcija sa crepom? Kolika je razlika uopste i koji investitori su se tu pokazali kao pouzdani?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 27 avg 2018 18:08 #8167

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
ES Capital 2013 doo - Ugao Drvarske i BPP


Emerald Hill - Ilirska 1

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, Yokai, das ivon, Zex021, Blavak, Light, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 27 avg 2018 20:10 #8168

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
To je ostao mit iz proslog veka da potkrovlje mora da prokisnjava i da ti na prizemlje upada lopov...Potkrovlje kad se uradi kako treba, a manje vise svi sad rade kako treba, nece prokisnuti... zivim ceo zivot u potkrovlju i nikad nije bilo problema. Licno bih se pre odlucio za drvenu konstrukciju i crep, ali do osobe je svakako... Takodje u gradu najbolje po meni rade Dinamika ili sad Emerald Hill, Modena,Gra Vet, Jokić Invest ,Vizija ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: draganm

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 11:37 #8169

  • Maksi2
  • Maksi2's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
Zdravo svima,

Zna li neko u Kosovskoj 28-30 što Euroline invest zida zgradu kada je useljenje i da li po vama 1500e puno za tu lokaciju s obzirom da ima desetak minuta pešice do centra grada odnosno šetališta?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 13:34 #8170

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Ako uz cenu ide garaža, italijanska keramika,hristov parket, wi-fi oprema onda nije.. al sumnjam da ćeš dobiti ista od toga.. tako da je puno.. a to što imaš 10 min od centra,ne znam šta ti znači to.? Eno Pupinova palata je 2 min od centra,pa kad vikendom odeš u Gardino sve ti jasno..spavanja nema.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 13:56 #8171

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8416
  • Primljenih Zahvalnica: 35925
Klon napisao/la:
Ako uz cenu ide garaža, italijanska keramika,hristov parket, wi-fi oprema onda nije.. al sumnjam da ćeš dobiti ista od toga.. tako da je puno.. a to što imaš 10 min od centra,ne znam šta ti znači to.? Eno Pupinova palata je 2 min od centra,pa kad vikendom odeš u Gardino sve ti jasno..spavanja nema.
Sve i da je taj Hristov parket ( od krsta na kom je bio ili hrastov?), naravno i ostalo što je nabrojano, što se mene tiče cena je visoka. Drugo lice, najbitnije, je ono koje kaže da dokle god ima nekog ko će to da kupi po toj ceni, nije skupo.

Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 18:48 #8172

  • SivaEminencija
  • SivaEminencija's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Ja sam kupio u Kosovskoj, kod Euro line invest-a dvosoban stan, imaš do pešačke zone 600m. Zavisi za koji stan, ali to je cena trenutna za kvalitetnu zgradu. Naravno nije ista cena za garsonjeru i četvorosoban. U okolini imaš Vlasinu gde je kraj sledeće godine a cena je za dobar dvosoban 1450-1500€/m2. A kad završe celu zgradu verovatno ide gore.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 18:55 #8173

  • SivaEminencija
  • SivaEminencija's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 4
Useljenje je u septembru, ako hoćeš bliže centru zovi Viziju i Modenu da vidiš koliko oni traže(2000€/m2), a Karin invest je odavno prodao manje stanove za 1500€/m2, a kod Galensa za kej garden su sada cene oko 1400€m2 za dobre stanove, a nisu još ni počeli sa gradnjom. Tako da ti je ovo još i povoljno. Prošao sam kroz to :-)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 19:07 #8174

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Gde se to traži 2000€/m2?
U Kosovskoj je do nedavno cena bila 1350 po kvadratu, baš me iznenađuje taj rast cena.

No, pričamo li o ovome?


Ja bih se brinuo samo zbog toga što je objekat na 5m od prometne saobraćajnice.

Vidim da su spremili mesta za klime na terasama.


Što se mene tiče, pohvalno je, zbog nas ostalih što nisu ostavili stanarima da buše fasadu i kače kojekude.

A i konkurencija ima dobar tempo:
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 28 avg 2018 19:07 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, limanac, mrnjavi, Duja, Zex021, Blavak, Light, valjan, AeroDron

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 19:37 #8175

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9103
A koliko bi ti platio za Hristov parket?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Zex021

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 19:53 #8176

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 436
  • Primljenih Zahvalnica: 521
U Kosovskoj je bila cena 1350 pre dve-tri godine (modena kosovska 37), 2000 je u Radnickoj 25 i neki stanovi su rezervisani iako nemaju jos ni gradjevinsku, Vizija takodje u M.Gorkog 21 ima rezervacije, Pupin znate da je 2400 ali pravo izuvanje tek sledi sa objektima blizu Dunava u novogradnji tipa preko puta Zepelina i slicno...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 20:19 #8177

  • Maksi2
  • Maksi2's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
Ko gradi tu zgradu na uglu Kosovske i Jaše Ignjatovića i zna li se cena kvadrata?

Razmišljam gde kvalitetan i lep nov stan da kupim u okolini centra grada (do kilometar od šetališta) i kod kog investitora..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 20:29 #8178

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Baš ste dosadni Blavak i Mrnjavi, od jednog pogrešnog slova pravite ovde rasulo.Onaj ko je shvatio o kakvom se parketu radi taj je shvatio,a vas dvojica ste sigurno neki pametnjakovici koji još zive sa roditeljima i imaju vremena da traže pravopisne greške.. trebao bih malo da vam obrisem nos..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 20:49 #8179

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Maksi2 napisao/la:
Ko gradi tu zgradu na uglu Kosovske i Jaše Ignjatovića i zna li se cena kvadrata?

Razmišljam gde kvalitetan i lep nov stan da kupim u okolini centra grada (do kilometar od šetališta) i kod kog investitora..

DoMarc, nemam ideju o tome šta je cena.
IC napisao/la:
U Kosovskoj je bila cena 1350 pre dve-tri godine (modena kosovska 37), 2000 je u Radnickoj 25 i neki stanovi su rezervisani iako nemaju jos ni gradjevinsku, Vizija takodje u M.Gorkog 21 ima rezervacije, Pupin znate da je 2400 ali pravo izuvanje tek sledi sa objektima blizu Dunava u novogradnji tipa preko puta Zepelina i slicno...

Vaer u Gundulićevoj je pre manje od godinu dana prodavao za oko 1350, odličnu gradnju i vrlo slične tipove stanova. Ne znam otkud ovima ideja da dižu cene toliko.
Ja i dalje čekam da vidim spavaće sobe normalne veličine, u koje može da stane i bračni krevet, i garderober i neki sto.
Za sobe od 9, 10 i 12 kvadrata lično ne bih plaćao tu cenu.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 28 avg 2018 20:50 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 28 avg 2018 21:04 #8180

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9103
Klon napisao/la:
Baš ste dosadni Blavak i Mrnjavi, od jednog pogrešnog slova pravite ovde rasulo.Onaj ko je shvatio o kakvom se parketu radi taj je shvatio,a vas dvojica ste sigurno neki pametnjakovici koji još zive sa roditeljima i imaju vremena da traže pravopisne greške.. trebao bih malo da vam obrisem nos..

:rofl:
Eto ti ga sad, a baš mi bio simpatičan tipo.
Nego, dete drago, da ti pametnjaković da jedan dobronameran savet:
nemoj toliko primati k'srcu svaku pošalicu na svoj račun, ne izađe to na dobro.
I još jedan dobronamerniji:
svoje fantazije o tome ko sam ja i šta radim ubuduće upražnjavaj u svoja 4 zida.
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Blavak
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru