Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 15:22 #2401

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
nani021 napisao/la:
Ovo je smejurija!

Pricam ti pricu o toplotnim pumpama, komforu itd... a imas ovakve stanove!

Gleda li neko ovde od investitora, projektanata i na kraju onih koji odobravaju projekte u Gradskoj upravi Pravilnik o stambenim objektima gde sve lepo pise... i pojedinacne kvadrature, njihovi odnosi, povrsine, otvori itd.

Ovo je uyas od stanova, sa sve krivim yidovima!
Pa ovo je tako glup komentar da ja nemam reci,ova tri stana su fenomenalna,svaki na svoj nacin,osvetljeni su,jasno se vide prozori(ako znas uopste da gledas projekat),na ovom jednom sto je ,,kriv‚‚ zid vidi se da tako ide spoljni zid zgrade,a to je ili do parcele ili do onih koji prave planove detaljne regulacije.Svaka soba ima prozor ili ova jedna ima balkonska vrata sto je otvor.Aj mi navedi ijedan argument da je los raspored ili slicno?
Poslednja izmena: 22 apr 2014 15:26 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 15:46 #2402

  • jedanNS
  • jedanNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 56
  • Primljenih Zahvalnica: 282
ako pravljeni ne znaci da su bili dobri.
stan 1. spavace sobe nikad nece imati prirodnog svetla, posebno ona veca, to treba da je decija soba, kako je nacrtano sa dva kreveta, koja nikad nece biti osuncana. osvetljene preko terasa, sa povucenim vratima, a posebno sto im svetlo zaklanjaju i konzole od krila koje su preblizu postavljene. za stan od 70m2 .....
stan 3. nema ni jednu normalnu, pravilnu sobu, ovakva izlomljena dnevna soba je u prostoru katastrofa, nezgodna za organizaciju, sa dzepovima. onaj krivi zid, vidi se da je usiljeno resenje. trosoban stan od 66m2 moze mnooogo bolje da se organizuje
a da ne kazem da su oba stana trosobna a imaju jedan sanitarni cvor
stan 2. dnevna soba +trp 13m2, a ove sobe se ne mogu zvati sobama
dupleksi
nsinzenjering.rs/wp-content/uploads/2013/02/s53.jpg
nsinzenjering.rs/wp-content/uploads/2013/02/s51.jpg
nsinzenjering.rs/wp-content/uploads/2013/02/s59.jpg
nsinzenjering.rs/wp-content/uploads/2013/02/s57.jpg
na nivou potkrovlja samo ulaz i stepeniste, za to nije bilo lako dobiti dozvolu
Poslednja izmena: 22 apr 2014 15:50 od jedanNS.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 16:44 #2403

  • vicakur
  • vicakur's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 207
  • Primljenih Zahvalnica: 82
nani021 napisao/la:
Ovo je smejurija!

Pricam ti pricu o toplotnim pumpama, komforu itd... a imas ovakve stanove!

Gleda li neko ovde od investitora, projektanata i na kraju onih koji odobravaju projekte u Gradskoj upravi Pravilnik o stambenim objektima gde sve lepo pise... i pojedinacne kvadrature, njihovi odnosi, povrsine, otvori itd.

Ovo je uyas od stanova, sa sve krivim yidovima!

Prvo te ignorišu, onda ti se smeju, onda te biju, i onda pobeđuješ. Ovo je izgleda slucaj sa NS Inzenjeringom. Uskoro ce poceti da ih biju jer vidim da su sada u fazi kada ih ismevaju.
Rekao sam vec pre neka dva meseca da mi je rodjaka tamo kupila stan, a danas sam i bio na zgradi. To sto se unutra moze videti nema nikakvih dodirnih tacaka sa zgradama ostalih "investitora". Otidjite pogledajte pa ce vam biti jasno ako se razumete o cemu pricam. Sto se tice dupleksa pogledajte Aleksandrov projekat u Zeleznickoj, City Gradnje u Cara Dusana itd itd, a sto se tice rasporeda receno mi je da su ta dva mala stana pravljena po zelji kupaca kojima se sto se tice unutrasnjeg rasporeda mora izaci u susret. Pa drugovi pre nego sto pocnete da pljuvate prvo odvojite par minuta i proverite cinjenice da ne biste vi ispadali smesni.
PS. Moram se ipak pridruziti nekim kritikama. Naime NS Inzenjering je jedina firma koja ima u svom vlasnistvu 5-6 lokacija samom centru koje su isplatili u celosti. Sramota je da kao ostali investitori nisu nagovorili bivse stanare da cekaju stanove na lokaciji gde bi krenuli gradnju sa nesto malo para pa se onda dovijali kako to da zavrse naravno uvek na stetu kupaca. Sramota je i da su toliko vremena na trzistu i umesto da kupuju jahte i skupe automobile oni kupuju lokacije, ulažu u toplotne pumpe tj. u buducnost. Ipak najgore od svega je da je vlasnik diplomirani arhitekta sa jednog od najreferetnijih fakulteta, a nije bivsi ili aktuelni svercer garderobe, pijacar, vozac autobusa, kriminalac (vlasnik kafica i diskoteka) itd. kao sto su svi ostali "investitori" u gradu. Ali tko sam ja da to komentarisem, u Srbiji je uvek bilo i bice samo da nestanu oni uspesni i normalni.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 17:02 #2404

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Druze,stanovi su lepo osvetljeni,znaci jasno se vide prozori,pa jel ti znas uopste da gledas projekat???I sto se onog kosog zida tice,jasno se vidi da tako idi spoljni zid zgrade,tj da je takva parcela,imas ispod komercijalne slike stana,njegov polozaj u zgradi gde se to jasno vidi!Da i ti nisi neki strucnjak sa zeleznice kao i onaj Brane?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 17:22 #2405

  • jedanNS
  • jedanNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 56
  • Primljenih Zahvalnica: 282
druze nije bitno samo imati prozore, nego je vazan i polozaj otvora, kao i veličina.
recimo stan br. 11, sobi 4 i cela ta vertikala, kad stavis ovako povucena balkonska vrata, u niši u ćošku, ta soba neće imati svetla, malo samo u toj zoni oko vrata, ovaj deo gde su stolovi nikad nece imati prirodnog svetla, a konzole krila će dodatno uskratiti svetlo. znam da je teško rešiti te stanove, zbog položaja i krila, ali i to je izvodljivo
sto se tice kosog zida ne govorim ti o zidu parcele nego o zidu u stanu 25 između sobe 4 i hodnika, zakošen je samo kako bi se moglo ući u sobu, sad da li je to rešenje projektanta, investitora ili kupca u to ne ulazim, ali sa stanovišta arhitekte izgleda kriminalno.

i da, nisam stručnjak za železnice, diplomiran arhitekta sam sa 10 god iskustva u praksi, jako dobro znam da čitam projekte, a znam i da nešto sto na papiru izgleda ok u stvarnosti ne mora tako da bude
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 22:14 #2406

  • vicakur
  • vicakur's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 207
  • Primljenih Zahvalnica: 82
jedanNS napisao/la:
druze nije bitno samo imati prozore, nego je vazan i polozaj otvora, kao i veličina.
recimo stan br. 11, sobi 4 i cela ta vertikala, kad stavis ovako povucena balkonska vrata, u niši u ćošku, ta soba neće imati svetla, malo samo u toj zoni oko vrata, ovaj deo gde su stolovi nikad nece imati prirodnog svetla, a konzole krila će dodatno uskratiti svetlo. znam da je teško rešiti te stanove, zbog položaja i krila, ali i to je izvodljivo
sto se tice kosog zida ne govorim ti o zidu parcele nego o zidu u stanu 25 između sobe 4 i hodnika, zakošen je samo kako bi se moglo ući u sobu, sad da li je to rešenje projektanta, investitora ili kupca u to ne ulazim, ali sa stanovišta arhitekte izgleda kriminalno.

i da, nisam stručnjak za železnice, diplomiran arhitekta sam sa 10 god iskustva u praksi, jako dobro znam da čitam projekte, a znam i da nešto sto na papiru izgleda ok u stvarnosti ne mora tako da bude

Uz svo postovanje mislim da je u pitanju samo tvoja ljubomora ili si se nudio toj firmi pa su te odbili. Ne mogu da pronadjem neki drugi razlog sto si se uhvatio pljuvanja po njima, a zivis pretpostavljam u Novom Sadu gde se nalazi min. 99 od 100 najgorih i najkriminalnijih kako ti kazes projekata zgrada na svetu. Verujem da i ti zivis u jednoj od takvih zgrada kao i vecina nas pa znas dobro kakvi su ulazi, stanovi, fasade, izolacije itd. u svim tim zgradama, a nitko o tome ne prica. Sto ne pljujes po ovima sto po 20 godina grade zgrade, sto prodavaju stanove po 5-6 puta ili je mozda po tebi to primer dobrog i savesnog investitora koje treba ovde da hvalimo. Sto se tice iskrivljenog zida vec sam ti rekao da je to odluka kupca kome je trebala jos jedna spavaca soba i zaista je iluzorno da to bilo tko komentarise. Sama tvoja zavrsna recenica nam dokazuje da ti nisi arhitekta ili bilo sta slicno pa se molim te uzdrzi bar od pljuvanja po drugima po pitanju arhitekture. Mislim na NS Inzenjering kao i sve ostale investitore. Uostalom nisi dobar ni u geografiji jer bi inace poznavao sve strane sveta pa bi znao da ta soba nikako nece biti bez prirodnog svetla, a u to ces se uveriti ako odes na gradiliste kao sto sam danas ucinio ja. Siguran sa da ce te jako lepo primiti i sve ti objasniti bas kao sto su i meni. Onda ces videti da nisi u pravu ili te bas briga, a ovo radis samo zato sto si zlonameran.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 22:35 #2407

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Covek ne pljuje nego lepo kaze da konkretne sobe u stanovima nece imati direktne sunceve svetlosti i generalno imaju manjak svetla. Ne treba biti arhitekta da bi se to jasno videlo iz prilozenog.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 23:13 #2408

  • vicakur
  • vicakur's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 207
  • Primljenih Zahvalnica: 82
Boda Tajson napisao/la:
Covek ne pljuje nego lepo kaze da konkretne sobe u stanovima nece imati direktne sunceve svetlosti i generalno imaju manjak svetla. Ne treba biti arhitekta da bi se to jasno videlo iz prilozenog.

Kada netko koristi ovakve reci onda je to pljuvanje. Ili sam ja mozda na nekom drugom forumu?

Ovo je smejurija!

Pricam ti pricu o toplotnim pumpama, komforu itd... a imas ovakve stanove!

Gleda li neko ovde od investitora, projektanata i na kraju onih koji odobravaju projekte u Gradskoj upravi Pravilnik o stambenim objektima gde sve lepo pise... i pojedinacne kvadrature, njihovi odnosi, povrsine, otvori itd.

Ovo je uyas od stanova, sa sve krivim yidovima!
Stanovi su katastrofa
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 23:26 #2409

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Uf, to mi je promaklo, slazem se da nije korektno tako kvalifikovati. Treba pokuditi ono sto ne valja ali i pohvaliti ono sto valja.

Ja sam se uhvatio ovih negativnih detalja oko manjka svetlosti i onih potkrovlja koja su mi nezamisliva. Ne kazem da ostali ne rade tako.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 23:27 #2410

  • jedanNS
  • jedanNS's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 56
  • Primljenih Zahvalnica: 282
Samo što to nisu moje reči i nisam ja to pljuvao nego neko drugi, a ti si mene pljuvao jer sam izneo kritičko misljenje o stanovima, ocigledno da to neki ljudi ne prihvataju.
I moje stanove i zgrade su ovde komentarisali i kritikovali, za neke stvari sam davao objašnjenja ali nisam nikog i napadao zato sto je izneo svoje mišljenje.
Nisam se nudio ni tom investitoru, niti bilo kom drugom, niti imam razloga da budem ljuboran na njih.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 23:31 #2411

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Stavite avatare da lakse razlikujemo sagovornike :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 apr 2014 23:52 #2412

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Samo lagano.
Dogod se ide argumentom na argument a ne na čoveka, sve je ok.
Sa uvažavanjem sagovornika i rasprava dobija na kvalitetu, a sa pijačarskim diskursom nećemo daleko stići.

Nemam trenutno vremena da se dublje upuštam u raspravu, ali već sam pominjao kako mi smeta što su dozvolili gradnju toliko duboko u placeve u centru. Naravno da će takav objekat imati stanova koji su manje projektovani, a više nastali spontano (dozvoliću sebi tu slobodu u izražavanju), usled oblika parcele, UTU ograničenja, izvođenja garaža, instalacija, stepeništa i sličnog, a onom ko gradi je svaki kvadrat zlata vredan. I onda će prostori koji bi realno trebali da budu špajzevi, šupe i slično postati delovi stanova.

Lično bih zagledao svaku sitnicu kad kupujem stan, i naravno da bi mi bilo bitno i na šta gledam kroz prozor. Ako je to neki kalkanski zid druge zgrade na 10m razdaljine, radije ću zaobići nego da se nerviram ceo život.

1NS je izneo realne projektantske zamerke, ja se uglavnom sa time slažem.
Praksa je na žalost surova i nekontrolisana, a kupci nedovoljno kritični prema prostoru.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vicakur

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 07:41 #2413

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Znate onu:Svijetu se ne moze ugoditi?!To je i ovde slucaj.Nekom se nesto svidja,nekom ne,neko bi nesto menjao,neko ne bi,zeleo bih samo da spomenem za onaj zid sto je kolega arhitekta spomenuo,sto ide ,,ukoso‚‚ da se kojim slucajem ,,ispravi‚‚ dobili bi veci deganzman na ustrb spavace sobe.Zar je to cilj?Iskreno,vise me podsecas na gradjevinskog inzenjera,jer oni tako razmisljaju,kocka,kvadrat,nikakve estetike,nikakvih novina ne stavljaju da razbiju monotoniju.Lako je projektovati kad imas pravougaonik npr 30X15 pa da organizujes stanove(pod uslovom da smes prozore i otvore stavljati na sve 4 strane).Ali 90 posto lokacija su price za sebe,ni ne lice jedna na drugu,pa se mora prilagodjavati datim konkretnim uslovima!
Poslednja izmena: 23 apr 2014 07:42 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 07:50 #2414

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Boda Tajson napisao/la:
Stavite avatare da lakse razlikujemo sagovornike :)
Sta su avatari? :dunno: :lol:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 11:22 #2415

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 901
  • Primljenih Zahvalnica: 1786
Sličice s leve strane.

Odeš na svoj profil ( www.nsbuild.rs/forum/profile/edit ), klikneš na "Slika avatara" pa odabereš novu ili uploaduješ neku koja ti se sviđa. Al' nije obavezno, čisto radi lakšeg razlikovanja (ja vas, na primer, ne mešam).
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 14:30 #2416

  • nani021
  • nani021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 89
  • Primljenih Zahvalnica: 39
djaso napisao/la:
nani021 napisao/la:
Ovo je smejurija!

Pricam ti pricu o toplotnim pumpama, komforu itd... a imas ovakve stanove!

Gleda li neko ovde od investitora, projektanata i na kraju onih koji odobravaju projekte u Gradskoj upravi Pravilnik o stambenim objektima gde sve lepo pise... i pojedinacne kvadrature, njihovi odnosi, povrsine, otvori itd.

Ovo je uyas od stanova, sa sve krivim yidovima!
Pa ovo je tako glup komentar da ja nemam reci,ova tri stana su fenomenalna,svaki na svoj nacin,osvetljeni su,jasno se vide prozori(ako znas uopste da gledas projekat),na ovom jednom sto je ,,kriv‚‚ zid vidi se da tako ide spoljni zid zgrade,a to je ili do parcele ili do onih koji prave planove detaljne regulacije.Svaka soba ima prozor ili ova jedna ima balkonska vrata sto je otvor.Aj mi navedi ijedan argument da je los raspored ili slicno?




Nemam nameru da polemisem sa tobom o ovom pitanju i ne na ovaj nacin!
Ali nemas ni ti da bilo koji komentar ovde ocenis kao glup ili manje glup!

Ovde se niko od nas "ne zna" pa je malo bezveze da sad mi polemisemo, prvo bi morali na sto da stavimo ko je i sta uradio, ili ko ima neko strucno znanje ili nema. Zato, batali raspravu! Naravno, forum je mesto za slobodu ideja i logicno da nisu svi ovde prisutni arhitekte pa da mogu da ocenjuju da li je ovo ok ili ne. Takodje, i arhitekte se dele na dobre i lose, na one koji imaju minimum dignuteta prema investitorima i one koji nemaju (usled raynih rayloga).

Ja kazem da su stanovi kriminalni, i da je ovo sramota struke! :cheer:
Naravno da svaka lokacija nije pravougaonik ali zato i sluzi arhitektura da bi to resila! E sad tu se krije pitanje, sta je cilj? Svaki kvadrat na misice ili ipak neki minimum komfora!?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 15:57 #2417

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Raste ova na Bulevaru Evrope.


Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Yokai, das ivon, romanempire, SkullRules

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 17:53 #2418

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
nani021 napisao/la:
djaso napisao/la:
nani021 napisao/la:
Ovo je smejurija!

Pricam ti pricu o toplotnim pumpama, komforu itd... a imas ovakve stanove!

Gleda li neko ovde od investitora, projektanata i na kraju onih koji odobravaju projekte u Gradskoj upravi Pravilnik o stambenim objektima gde sve lepo pise... i pojedinacne kvadrature, njihovi odnosi, povrsine, otvori itd.

Ovo je uyas od stanova, sa sve krivim yidovima!
Pa ovo je tako glup komentar da ja nemam reci,ova tri stana su fenomenalna,svaki na svoj nacin,osvetljeni su,jasno se vide prozori(ako znas uopste da gledas projekat),na ovom jednom sto je ,,kriv‚‚ zid vidi se da tako ide spoljni zid zgrade,a to je ili do parcele ili do onih koji prave planove detaljne regulacije.Svaka soba ima prozor ili ova jedna ima balkonska vrata sto je otvor.Aj mi navedi ijedan argument da je los raspored ili slicno?




Nemam nameru da polemisem sa tobom o ovom pitanju i ne na ovaj nacin!
Ali nemas ni ti da bilo koji komentar ovde ocenis kao glup ili manje glup!

Ovde se niko od nas "ne zna" pa je malo bezveze da sad mi polemisemo, prvo bi morali na sto da stavimo ko je i sta uradio, ili ko ima neko strucno znanje ili nema. Zato, batali raspravu! Naravno, forum je mesto za slobodu ideja i logicno da nisu svi ovde prisutni arhitekte pa da mogu da ocenjuju da li je ovo ok ili ne. Takodje, i arhitekte se dele na dobre i lose, na one koji imaju minimum dignuteta prema investitorima i one koji nemaju (usled raynih rayloga).

Ja kazem da su stanovi kriminalni, i da je ovo sramota struke! :cheer:
Naravno da svaka lokacija nije pravougaonik ali zato i sluzi arhitektura da bi to resila! E sad tu se krije pitanje, sta je cilj? Svaki kvadrat na misice ili ipak neki minimum komfora!?
E da mi je videti tvoje projekte ili nacin kako bi ti to osmislio veruj mi voleo bi vise nego bilo sta!Govoris kako je kriminalno,a ne iznosis argumente!Mora da su te odbili kao projektanta pa sad ovde iskaljujes svoj bes!Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 18:18 #2419

  • romanempire
  • romanempire's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 792
  • Primljenih Zahvalnica: 2355
Arhitektura destrukcije u Petra Drapšina




Varosi ima, sto da gresim dusu
boljih i lepsih al' samo jedna je
shvacas varos u koju se vracas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, das ivon, Novajlija, SkullRules

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 23 apr 2014 18:20 #2420

  • romanempire
  • romanempire's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 792
  • Primljenih Zahvalnica: 2355
Prilozi:
Varosi ima, sto da gresim dusu
boljih i lepsih al' samo jedna je
shvacas varos u koju se vracas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru