Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 07 sep 2019 12:37 #61

  • Vosa
  • Vosa's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 113
  • Primljenih Zahvalnica: 203
Cesto procitam pojam "denivelisana raskrsnica". Sta to tacno znaci? Da putevi koji se ukrstaju u raskrsnicu nisu istog nivoa ili pod nekim nagibom?
Poslednja izmena: 07 sep 2019 12:40 od Vosa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 07 sep 2019 13:17 #62

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Hvala ti za info, znam za taj put, samo sam sve mislio da nece zauzeti celu poljanu i da ce biti mesta za neko drvo.
Znaci sad po GUPu stoji tu put? To ce onda biti kao Slavija :toilet:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 07 sep 2019 14:33 #63

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 782
  • Primljenih Zahvalnica: 1857
Vosa napisao/la:
Cesto procitam pojam "denivelisana raskrsnica". Sta to tacno znaci? Da putevi koji se ukrstaju u raskrsnicu nisu istog nivoa ili pod nekim nagibom?

Putevi u rakskrsnici nisu istog nivoa. Jedan prečazi preko drugog preko nadvožnjaka. Kao i na auto-putu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 okt 2019 20:34 #64

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35778
Noćne, pa su mak lošije.



Sent from my moto e5 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, kasko, mrnjavi, Duja, das ivon, sasar, valjan, AeroDron, Jungle_Mania, zoran_ns, Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 06 nov 2019 23:46 #65

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Galens Avenija, 3. smena

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, kasko, Duja, das ivon, sasar, Blavak, valjan, AeroDron, Jungle_Mania

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 26 nov 2019 21:53 #66

  • skoricnik
  • skoricnik's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pozdrav svima. Da li ima neko informaciju o tome kada je planirano rusenje objekata na parceli gde bi trebao da se nalazi Istocni deo ovog kompleksa?

Jasno mi je da prvo grade zapadni deo, ali me malo buni i to sto na Galensovom sajtu stoji navedeno samo 5 lamela u kojima se prodaju stanovi, a gde su ostale 4 u istocnom delu?

Takodje i jedna od fotografija se bazira samo na zapadnom delu. Da li neko mozda zna sta se tu desava, i da li mozda postoje neki pravni problemi koji prouzrokuje "zastoj"?

Poslednja izmena: 26 nov 2019 22:06 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Montana90

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 30 nov 2019 17:00 #67

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
skoricnik napisao/la:
Pozdrav svima. Da li ima neko informaciju o tome kada je planirano rusenje objekata na parceli gde bi trebao da se nalazi Istocni deo ovog kompleksa?

Jasno mi je da prvo grade zapadni deo, ali me malo buni i to sto na Galensovom sajtu stoji navedeno samo 5 lamela u kojima se prodaju stanovi, a gde su ostale 4 u istocnom delu?

Takodje i jedna od fotografija se bazira samo na zapadnom delu. Da li neko mozda zna sta se tu desava, i da li mozda postoje neki pravni problemi koji prouzrokuje "zastoj"?

Prodaju sve lamele sad, i Cara Dusana, ali ce biti gotovo za 3 godine (znajuci njih i 4)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 09:15 #68

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 311
  • Primljenih Zahvalnica: 597
I onda pricas sa kupcima Galensa, sa njihovim izvodjacima, sa drugim investitorima, citas forum i shvatis da je Galens jedan od gorih investitora, pocev od postovanja rokova, kvaliteta gradnje sve do odnosa sa svima. Od izvodjaca do saradnika i kupaca.
A opet prodaju stanove, kao da su ispod svake cene. I za to im treba skinuti kapu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vladulns

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 09:26 #69

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 531
Verovatno ljudi povezuju da cim toliko grade imaju neku sigurnost, uredne papire itd...a ovo da das sad pare i cekas 2-3 god za stan mi neverovatno sa strane kupca

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 13:17 #70

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 311
  • Primljenih Zahvalnica: 597
Slazem se. U neko drugo vreme (pre 2009.), Galens (sadasnji kvalitet gradnje) bi bio vrh ponude. I kada prodjes zgradama Erkera, Galensa, Ipon gradnje, Dinamike itd. iz tog vremena, vidis da su svuda koriscene obicne crne cevi za ograde na stepenistima, bez i malo paznje i volje da to bude nesto malo lepse od cevi zavarenih pod pravim uglom. Hodnici su farbani u belo sa osnovonom poludisperzijom, nakon 2 ruke gleta. U stanovima su stavljana najobisnija vrata od medijapana, punjena onim sacem.
Pregradni zidovi su bili od po 10 cm, a izmedju stanova na 20 cm, pa svuda u coskovima moze da se vidi mali zub od 2.5 x 10cm, jer je tu AB stub od 25 cm, koji strci. Podovi su bili od najjeftinijeg parketa, a stolarija cesto iz Kine, koja je stizala u kontejnerima. Vecina zgrada je radjena po etazama, gde su oformljeni svi zidovi, pa na njih nalivana ploca sledeceg sprata tj nije radjena skeletno, kao sada. Sada se radi i armirana AB ploca od 30 do 50cm, na koju se dalje zida objekat, koja je tu postavljena nokon ispitivanja geomehanickih svojstva tla i statickih proracuna nosivosti tla, opterecenja objekta, sile potiska podzemne vode (ovo je problem Promenade). Sve ovo navedeno ne vazi za svakog od njih, sveukupno, vec u pojedinacnim slucajevima.

Danas su stvari bolje, jer ni kupci vise nisu naivni i znaju sta da traze. A da trziste nije ovakvo, da se nesto prodaje kao alva jer ima ko da kupi tj sve i svaki stan ima ko da kupi 2x, ne bi niko mogao da se zeza sa rokovima i odnosom prema kupcu. A nas malo zezaju i prava kupaca i vladavina prava...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 16:25 #71

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
sve je lepo smisljeno,osim pristupa kolima , na 550 stanova ima oko 1200 automobila koja će samo moći da udju iz Cara Dusana ,a isto tako da izadju u Cara Dusana!! kolaps
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 16:32 #72

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Ilke napisao/la:
Verovatno ljudi povezuju da cim toliko grade imaju neku sigurnost, uredne papire itd...a ovo da das sad pare i cekas 2-3 god za stan mi neverovatno sa strane kupca

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Zavisi... Koliko znam, daje se 20% ili 10 vec kako ko ispregovara sad i ostatak kad zavrse, u medjuvremenu nista. Ko kupuje investiciono a misli da ce cena rasti, ima svoju racunicu. Meni je ovde najveci problem probijanje rokova sto je bezobrazluk.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 01 dec 2019 17:11 #73

  • Kuduz
  • Kuduz's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 39
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Koliko ja znam najavili su kraj radova sa sve istocnim blokom lamela za kraj 2021. Ne znam otkud vam informacije da se rokovi nece ispostovati, tek su cestito krenuli radovi..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 08 dec 2019 17:18 #74

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Preraslo je ogradu



Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Poslednja izmena: 08 dec 2019 17:23 od mrnjavi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, kasko, das ivon, Blavak, valjan, AeroDron

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 27 dec 2019 12:21 #75

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ima li kakvih novosti
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 27 dec 2019 14:50 #76

  • Aleksa083
  • Aleksa083's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 16
  • Primljenih Zahvalnica: 18
Neskov napisao/la:
Ima li kakvih novosti
Gradi se trenutno drugi sprat na toj lameli
Poslednja izmena: 27 dec 2019 14:52 od Aleksa083.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 27 dec 2019 18:07 #77

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Cene parkinga su 11k evra za - 1 nivo, a 10k za - 2 nivo. Da li to previše kako se kreću cene podzemnih garaža
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 27 dec 2019 19:47 #78

  • Kuduz
  • Kuduz's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 39
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Neskov napisao/la:
Cene parkinga su 11k evra za - 1 nivo, a 10k za - 2 nivo. Da li to previše kako se kreću cene podzemnih garaža

Dodaj još 20% poreza na ove cene
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 27 dec 2019 22:22 #79

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Koliko se ja sećam za stan su govorili +PDV a za parking nisu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 29 dec 2019 12:28 #80

  • Teki
  • Teki's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 131
  • Primljenih Zahvalnica: 590
Aleksa083 napisao/la:
Neskov napisao/la:
Ima li kakvih novosti
Gradi se trenutno drugi sprat na toj lameli


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, Blavak, valjan, AeroDron
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru