Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 11:07 #321

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 312
  • Primljenih Zahvalnica: 598
Ja se izvinjavam sto sam mozda malo isao u sirinu u postovima, ali smatram da ovo treba da ostane u temi.

Sto je Aleksej rekao, da se ne zaboravi.

Isto tako, prvi sam za to da se objavi za sve ostale investitore i objekte, ako se i kod njih desi tako nesto ili slicno. Ljudi imaju pravo da znaju i da se sete, da im ostane kao podsetnik... :storm:

Ja dalje necu pisati o ovoj temi, da ne bismo sirili pricu previse, pa da Limanac mora stvarno da brise. Ovako mozda ima nade da ostane...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 11:41 #322

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976


A video se bas tice ovog gradilista tako da ovaj post nije offtopic. Hvala lepo
Poslednja izmena: 02 maj 2020 11:42 od Otis.Driftwood.Ressurected.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: vladulns, Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 11:46 #323

  • Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 86
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Nixivoje napisao/la:
Zašto se dozvoljava off-topic ovde već dva dana?

Meni ovde isto ovi postovi nisu off topic kad je sve vezano za Aveniju i sama dogadjanja na istoj.
Zaista mi je zalosno sto se i "sns uzivo" umesao, dosao da brani gazde? Galensovci citaju siguran sam i cute, pa salju druge da probaju da se rese tudjih nepodobnih misljenja?!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: f4bles, Otis.Driftwood.Ressurected, vladulns

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 12:16 #324

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
Zegi napisao/la:
Nixivoje napisao/la:
Zašto se dozvoljava off-topic ovde već dva dana?

Meni ovde isto ovi postovi nisu off topic kad je sve vezano za Aveniju i sama dogadjanja na istoj.
Zaista mi je zalosno sto se i "sns uzivo" umesao, dosao da brani gazde? Galensovci citaju siguran sam i cute, pa salju druge da probaju da se rese tudjih nepodobnih misljenja?!

U takvom burazersko-koruptivno-mafijaškom društvu živimo, te se i građevinske firme moraju tome prilagoditi. Ako ti vlast učini uslugu, moraš je vratiti. Ništa lično. Kao kad preko stranke dobiješ posao, pa zauzvrat moraš doći na miting podrške, iako si imao druge planove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 12:34 #325

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Dobro, kada ste već zasrali temu onda hajde da idemo do kraja. Mislim da će sada ljudi masovno da kupuju kod Galensa pošto je dao svoj prostor protiv Đilasa koji je ogradjivao Rome žicom, pa to stranim studentima objašnjavano da je to "snimanje filma" i posle ih nehumano raseljavao, koji je psovao i napadao studente na protestima, istim onim na kojima su fizički napadani i jureni radnici gradske čistoće i psovani zato što su Romi i na kojima su pljuvani LGBT aktivisti i na kojima je LGBT informacioni centar izlepljen uvredjivim porukama, bez da su se ŠĐlas i ekipa od toga ogradili ili to osudili. Ako je Galens dao prostor protiv Đilasa koji je u politički život gradjanske Srbije legitimno uveo ljotićevce, dakle fašizam, onda ne bi trebalo da se zaboravi da je Galens zauzeo pravu stranu i zato bi svi trebalo da kupuju stanove od Galensa. Zato me interesuje koliko ti Jiggy imaš godina? Ups, šta ćemo sada kada se promeni paradigma iz koje sagledavamo stvari? Ljudi imaju prava na različita mišljenja, zar ne, tako da vaše nije jedino. I unositi ostrašćenost na forum koji nije politički je jednostavno neprimereno i nepotrebno.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 02 maj 2020 12:37 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 12:50 #326

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
neusatz! napisao/la:
Dobro, kada ste već zasrali temu onda hajde da idemo do kraja. Mislim da će sada ljudi masovno da kupuju kod Galensa pošto je dao svoj prostor protiv Đilasa koji je ogradjivao Rome žicom, pa to stranim studentima objašnjavano da je to "snimanje filma" i posle ih nehumano raseljavao, koji je psovao i napadao studente na protestima, istim onim na kojima su fizički napadani i jureni radnici gradske čistoće i psovani zato što su Romi i na kojima su pljuvani LGBT aktivisti i na kojima je LGBT informacioni centar izlepljen uvredjivim porukama, bez da su se ŠĐlas i ekipa od toga ogradili ili to osudili. Ako je Galens dao prostor protiv Đilasa koji je u politički život gradjanske Srbije legitimno uveo ljotićevce, dakle fašizam, onda ne bi trebalo da se zaboravi da je Galens zauzeo pravu stranu i zato bi svi trebalo da kupuju stanove od Galensa. Zato me interesuje koliko ti Jiggy imaš godina? Ups, šta ćemo sada kada se promeni paradigma iz koje sagledavamo stvari? Ljudi imaju prava na različita mišljenja, zar ne, tako da vaše nije jedino. I unositi ostrašćenost na forum koji nije politički je jednostavno neprimereno i nepotrebno.

Au gospodine, odoste vi bas daleko, u svakom smislu :( Ovoj diskusiji ovde stvarno nije mesto, ne znam sta bih vam drugo rekao...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Zegi

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 12:56 #327

  • vladulns
  • vladulns's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 627
  • Primljenih Zahvalnica: 2909
neusatz! napisao/la:
Dobro, kada ste već zasrali temu onda hajde da idemo do kraja. Mislim da će sada ljudi masovno da kupuju kod Galensa pošto je dao svoj prostor protiv Đilasa koji je ogradjivao Rome žicom, pa to stranim studentima objašnjavano da je to "snimanje filma" i posle ih nehumano raseljavao, koji je psovao i napadao studente na protestima, istim onim na kojima su fizički napadani i jureni radnici gradske čistoće i psovani zato što su Romi i na kojima su pljuvani LGBT aktivisti i na kojima je LGBT informacioni centar izlepljen uvredjivim porukama, bez da su se ŠĐlas i ekipa od toga ogradili ili to osudili. Ako je Galens dao prostor protiv Đilasa koji je u politički život gradjanske Srbije legitimno uveo ljotićevce, dakle fašizam, onda ne bi trebalo da se zaboravi da je Galens zauzeo pravu stranu i zato bi svi trebalo da kupuju stanove od Galensa. Zato me interesuje koliko ti Jiggy imaš godina? Ups, šta ćemo sada kada se promeni paradigma iz koje sagledavamo stvari? Ljudi imaju prava na različita mišljenja, zar ne, tako da vaše nije jedino. I unositi ostrašćenost na forum koji nije politički je jednostavno neprimereno i nepotrebno.

Druže, postoji ogromna razlika, što ljudi lupaju u šerpe i zvižde jer tako osećaju da treba i nisu plaćeni, dok je ova bagra itekako plaćena, sa sve propusnicama da mogu da bauljaju posle 18 h i da pale baklje i troše tuđu struju. Ja ti želim da zauzmu tvoju zgradu pa da zajedno uživate.....
Toliko od mene....
Mislim da im je ovo takav pucanj u sopstvenu nogu, da onaj koji ima radi kampanju (navodno Izraelci) može slobodno da dobije otkaz....
A članovi foruma moraju da znaju, na kraju, kome i ostavljaju skupo zarađenu lovu....
Ovo je još uvek sloobodna zemlja, sa pravom na sopstveno mišljenje...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Zegi, Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 13:04 #328

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ljudi nije ovo politička tema da li je Djilas dobar ili ne. Da li će neko prodati stan ovde ko je kupio? Neće. Da li će neko odustati verovatno hoce. Ali se u Srbiji stvari brzo zaboravljaju.

Je l treba sad od svakog gazde da vidimo kako su se kretali i šta su radili. Poznajete li nekog iz sns a i da ali se družite sa njim?

Da li ćemo koristiti autoputeve koje su izgradili hoćemo. Da li su oni jedini bliski vlasti u gradu, nisu.
Ta firma ima mnogo zaposlenih i radili su pre sns a i radiće posle.
Kakav narod takva vlast. Nije ih neko drugi izabrao već mi
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 13:14 #329

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
neusatz! napisao/la:
Dobro, kada ste već zasrali temu onda hajde da idemo do kraja. Mislim da će sada ljudi masovno da kupuju kod Galensa pošto je dao svoj prostor protiv Đilasa koji je ogradjivao Rome žicom, pa to stranim studentima objašnjavano da je to "snimanje filma" i posle ih nehumano raseljavao, koji je psovao i napadao studente na protestima, istim onim na kojima su fizički napadani i jureni radnici gradske čistoće i psovani zato što su Romi i na kojima su pljuvani LGBT aktivisti i na kojima je LGBT informacioni centar izlepljen uvredjivim porukama, bez da su se ŠĐlas i ekipa od toga ogradili ili to osudili. Ako je Galens dao prostor protiv Đilasa koji je u politički život gradjanske Srbije legitimno uveo ljotićevce, dakle fašizam, onda ne bi trebalo da se zaboravi da je Galens zauzeo pravu stranu i zato bi svi trebalo da kupuju stanove od Galensa. Zato me interesuje koliko ti Jiggy imaš godina? Ups, šta ćemo sada kada se promeni paradigma iz koje sagledavamo stvari? Ljudi imaju prava na različita mišljenja, zar ne, tako da vaše nije jedino. I unositi ostrašćenost na forum koji nije politički je jednostavno neprimereno i nepotrebno.

Galens je zasrao temu, kao i sve ostale koje se tiču njihovih projekata. Imali su priliku i kapacitet da bude drugačije, jer sve rade namerno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 13:19 #330

  • cee2
  • cee2's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 22
  • Primljenih Zahvalnica: 17
@neusatz

gospodine, pisemo na forumu udruženja "Novosadska Gradilišta", a kao sto se da videti svi postovi na ovoj i prethodnoj strani se ticu dogadjaja sa novosadskog gradilista firme Galens, a ne o biografiji persone 100 za 1. Ukoliko imate neka saznanja o vezi Djilas - novosadsko gradiliste xxxx, podelite ista na adekvatnoj temi. O Romima, Ljoticevcima, LGBT... svoja razmiljanja razmenjujte na drugim mestima/osobama..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 13:26 #331

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Nisam ja taj koji je ispolitizirao ovu temu, niti instrumentalizovao forum za političku propagandu protiv Galensa. Nisam jednom kritikoao Galens, isto kao što bih kritikovao sve ostale kad nešto nije u redu. Nije ovo megapolis, sve se ovde zna. I kako su neki dobijali na vreme grejanje, da mogu da usele zgrade na vreme, a drugi nsu. I kako su dizane spratnosti, gde za to nema mesta, kako su neki posle izbora pijani ljubili prag ZIG-a vićući "ovo je sada naše", kako su drugi imali privilegiju da dok ne prodaju svoje stanove drugi ne dobijjaju u blizini dozvole da zidaju, ko je kome od političara zidao kuće po Fruškoj Gori i Bačkoj Topoli i vamo-tamo. Da li ste od njih kupovali stanove? Jeste. To što je neko sa Vučevićem sedeo svaki dan na doručku, nije nikom bilo bitno kad su kupovali stanove u 10 zgrada koje je izidao. Kad je pao u nemilost i kad je neko drugi zauzeo prostor, onda ste i od tog drugog kupovali stanove. Da li bi drugi uradili isto što i Galens da su u poziciji? Naravno da bi, sve je to posao. I zato je apsolutno glupo ubacivati politiku na temu. Kritikujte Galens za sbve što ofušeri, za svaki lš projekt, za sve stručno, infrastrukturno ili ostalo što uradi. To je u redu, zato što je ovo forum o gradjevini. Ali ubacivati svoje političke stavove i vrednosti na ovakav jeftino-emotivan način, apsolutno je po meni nepotrebno na ovakvom forumu. Usput, da vam galens sada odobri kvadrat po 800 evra, svi vi bi prvi potrčali da tamo kupite stan.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 13:28 #332

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
cee2 napisao/la:
@neusatz

gospodine, pisemo na forumu udruženja "Novosadska Gradilišta", a kao sto se da videti svi postovi na ovoj i prethodnoj strani se ticu dogadjaja sa novosadskog gradilista firme Galens, a ne o biografiji persone 100 za 1. Ukoliko imate neka saznanja o vezi Djilas - novosadsko gradiliste xxxx, podelite ista na adekvatnoj temi. O Romima, Ljoticevcima, LGBT... svoja razmiljanja razmenjujte na drugim mestima/osobama..

Jesam li ja počeo sa time da se ne kupuje od Galensa zato što je dozvolio kontra protest na svom krovu i jesam li ja govori o tome da "30 godina trpimo". Nisam, onda bih molio da se obratite onim koji su ispolitizirali temu, a ne ja. Nekome je smetalo zato što je Galens dozvolio da se sa njegovog krova iče Đilasu lopove i time je intenzivno toksifikovao temu. Mene lično baš briga i za jednog i za drugog, niti lupam, niti se derem u 20.30 , oboje mi smeta zato što hoću mir. I to hoću i ovde bez da me i ovde neko neko smara sa time. Moj komentar je bio samo obesmišljavanje naturanja jednog stava koji je politički i samo se tako i mora shvatiti. Hvala.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 02 maj 2020 13:33 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 14:45 #333

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
OK, jasno je šta se i zašto desilo, imamo i dokumentovano, malo smo prodiskutovali al da ne širimo ovoliko. Iz dobrog razloga smo politiku u formi prepucavanja davno iskorenili sa foruma, a bojim se da ovo samo može tako da se nastavi... Ramišljam samo da li da prebacimo ceo incident u "NS za vreme vanrednog stanja", ili da ostane ovde ipak?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 14:47 #334

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 312
  • Primljenih Zahvalnica: 598
Limanac i urednistvo, moram samo da odgovorim na par postova koji su meni direktno upuceni i izvinjavam se ako time trujem temu.

Iako sam napisao da necu vise u ovoj temi o ovim stvarima, bitno je samo da napomenem da ne znam ko je Djilas, ne znam ni kakva je ta pesma o kojoj se radi. Ali me interesuje modus operandi vladajuce svite, gde sve moze da prodje, ako je koverat potaman.

I Promenada i Sordos i trscare u Kraljevica Marka i ideja o rusenju Spensa i spomenik kralju na Trgu Republike i krecenje murala u centru i garaze na Limanima i jos mnogo drugih stvari, koje realno ne bi trebalo da budu i sapat u muskom WC-u u nekoj kafani u centru, a ne realizovani projekti. I sto ako uperis prstom u to i kazes da to ne moze i ne sme, bices ispitan, zatvoren, ponizavan ispod granica dostojanstva, a krivci nece, jer je to modus operandi...

To je ono sto meni, a trebalo bi svima nama da smeta u celoj prici oko avenije.
Sto je celo to gradiliste sada ispalo olicenje svega sto nije dobro.

Ja sam samo ostao u cudu, da neko iole razuman moze da okrene glavu na to, a odbijam da verujem da neko moze to i da svari, a da nema direktan interes u celoj toj prici.

I ovo pisem sa stanovista oca troje male dece, preduzetnika u ovoj drzavi vec skoro 20 godina, stanovnika ove zemlje, koji je odbijao da ode odavde i i dalje to radi.

To je to, od mene...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, kasko, Alibunar, Otis.Driftwood.Ressurected, vladulns, Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 14:55 #335

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Jiggy je sve lepo rekao.

Ja se sa njegovom izjavom slazem 1000%
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 15:03 #336

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
I ja mislim da se ovo bez komentara prebaci na Novi sad u vanrednom stanju. A što se tiče ostaloga, po ko zna koji put molio bih bez patetike i nepotrebne dramatizacije. Kada je usporena gradnja u gradu nakon što je pao Šarić, niko nije pozivao na bojkot izvesnog investitora. Uostalom, stručnjaci navode da će gradjevina da cveta posle ovoga zbog korupcije i pranja para. tako da bih moliio bez moralisanja, pošto bi onda mogli da proglasimo opšti bojkot kupovine nekretnina. I da se vratimo gradnji bez ličnih političkih želja i osećaja traume. Hvala.

"Sektori nekretnina i građevine postaće još privlačniji za pranje novca i u pogledu investicija i kao opravdanje za kretanje sredstava....", stoji u saopštenju Evropola."

www.021.rs/story/Info/Region-i-svet/2421...za-pranje-novca.html
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 02 maj 2020 15:04 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 15:09 #337

  • jiggy
  • jiggy's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 312
  • Primljenih Zahvalnica: 598
Aman, koja dramatizacija?! Gde?!

Ja sam za to da se sagledaju cinjenice a ne pausalno ocenjivanje i prebacivanje na ovog ili onog. I kako je hleb pre 20 godina bio mnogo bolje pecen.

Dajte malo realnosti i price o istoj, za dobrobit svih nas...

Ja sam rasirio pricu, jer neki odbijaju da prihvate da je to sto je razglas bio postavljen gore lose za sve nas. Nista drugo.
Poslednja izmena: 02 maj 2020 15:14 od jiggy.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 15:56 #338

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Apsolutno sve sto je Jiggy rekao. Ovo je tema Avenija, jedan sam od aktivnih ucesnika teme i pre ovoga pa vas molim lepo da cinjenice ostanu bas tu gde pripadaju. Dramatizacije i poredjenja baba i zaba ljudi koji ne shvataju ili se prave da ne shvataju jadnost razglasa sa zgrade (dosad ubedljivo najjadnije,a pamtimo razne garniture) bi realno trebalo prebaciti. Napominjem da veze sa politikom nemam, nikad glasao ni za ove ni za prosle. Otac jednog decaka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 16:19 #339

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
I da zakljucimo ono sto i znamo da je nisko i visokogradnja visoko korumpirana i kriminalna sfera naše privrede.
Stavio bih pare na sto da je 90% projekata dobilo dozvolu ili je naknadno pribavilo kriminalnim putem protivno urbanistim planovima pritom peruci veliku kolicinu novca. Neki u sprezi i sa politikom.

I sad, šta je tu je. Činjenica stoje. Idemo dalje, ko zeli da prati Aveniju i kupi stan tamo njegova slobodna volja ili ubedjenje kao i kontra mišljenje. Dok god niko od nas ne čini ništa ilegalno, ja mogu da prihvatim da ne delimo ista politička ili lična ubedjenja.

Pozdrav svima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 02 maj 2020 16:40 #340

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3423
  • Primljenih Zahvalnica: 9084
Nemojte brisati nista, ostavite ovde gde mu je i mesto. Mozda privremeno zakljucati temu da se ne rasplinjava vise. Dalja razrada bi bila kontraproduktivna. Moja 2 centa.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru