Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - investitori

Stambena novogradnja - investitori 16 nov 2020 10:41 #1861

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Njega interesuju samo velike,ekskluzivne lokacije...Priobalje...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 25 nov 2020 12:56 #1862

  • Baka1955
  • Baka1955's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 3
I opet ne umem da se snađem gde da postavim pitanje, ne zamerite što sam verovatno pogrešila( opet). Naime, u planu izgradnje je stambeni objekat na uglu Veselina Masleše i Kopernikove ulice, strukture stanova odgovaraju mojim potrebama, a jedino što ništa ne znam je o investitoru - Velebit gradnja. Bila bih jako zahvalna ako mi date neke informacije, ako se javi neko ko možda živi u zgradi koju su radili, ili uopšte . Nemaju svoj sajt, objavu sam našla na Instagramu i baš ništa ne znam o njima. Unapred zahvaljujem na svakoj vrsti pomoći i ponovo se izvinjavam što sam verovatno pisala na pogrešnom mestu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 03 dec 2020 19:36 #1863

  • Baka1955
  • Baka1955's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Molim za savet , mislim da je to nekad bila Dinamika, sada Emerald hill, ako ne grešim, jako smo zainteresovani za stan u Gardens residens, Orlovića Pavla. Useljenje -sredina 2022 godine. Da li ima nekog ko živi u njihovim objektima, da li su zadovoljni, kakva uopšte iskustva ima sa ovim investitorom. Malo smo zabrinuti, trenutno kupujemo nešto što još ni temelje nema, nadam se da razumete i da će biti saveta.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 03 dec 2020 22:06 #1864

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 435
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Baka1955 napisao/la:
Molim za savet , mislim da je to nekad bila Dinamika, sada Emerald hill, ako ne grešim, jako smo zainteresovani za stan u Gardens residens, Orlovića Pavla. Useljenje -sredina 2022 godine. Da li ima nekog ko živi u njihovim objektima, da li su zadovoljni, kakva uopšte iskustva ima sa ovim investitorom. Malo smo zabrinuti, trenutno kupujemo nešto što još ni temelje nema, nadam se da razumete i da će biti saveta.

Na zalost takva je situacija sada, dobar stan u novogradnji se mora kupiti dok ašov nije zaboden, jedino neki baš veliki možda ostanu kada se zgrada završi. Imate sreće što su investitori prošli kroz dobar filter, generalno rade dobro većina njih i u mom slučaju presudila bi lokacija a ne ime, na primer kada bi neko zidao novogradnju blizu univerziteta bilo bi mi svejedno da li je to City gradnja, Tehnogradnja, Modena, Vaer, Galens, Dijagoninvest, Rapid i da ne nabrajam, moje laičko mišljenje jeste da znaju kakva je konkurencija i da žele svi da se pokažu u dobrom svetlu zbog svojih budićih projekata i stabilnosti poslovanja. Izbegavao bih nova imena na tržištu svakako. Lično ne volim firmu Emerald iz nekih mojih razloga koji nemaju veze sa kvalitetom izrade zgrada više zbog ljudi koji vode posao i načina preko kojih su došli do kapitala (bivša dinamika) al to nema veze naravno sa Vašim pitanjem. Koliko znam rade dobro, i mislim da im je izolacija jedna od najboljih u gradu a vremenom ćete videti da je to jedna od važnijih stvari. Nećete pogrešiti sa njima svakako. Uvek možete otići do zgrade i pričati sa ljudima koji izadju iz njih i žive tamo, ja sam to često radio kada sam kupovao nekretnine, i te informacije su priceless...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 03 dec 2020 22:28 #1865

  • doktorrr
  • doktorrr's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 4
IC napisao/la:
Baka1955 napisao/la:
Molim za savet , mislim da je to nekad bila Dinamika, sada Emerald hill, ako ne grešim, jako smo zainteresovani za stan u Gardens residens, Orlovića Pavla. Useljenje -sredina 2022 godine. Da li ima nekog ko živi u njihovim objektima, da li su zadovoljni, kakva uopšte iskustva ima sa ovim investitorom. Malo smo zabrinuti, trenutno kupujemo nešto što još ni temelje nema, nadam se da razumete i da će biti saveta.

Na zalost takva je situacija sada, dobar stan u novogradnji se mora kupiti dok ašov nije zaboden, jedino neki baš veliki možda ostanu kada se zgrada završi. Imate sreće što su investitori prošli kroz dobar filter, generalno rade dobro većina njih i u mom slučaju presudila bi lokacija a ne ime, na primer kada bi neko zidao novogradnju blizu univerziteta bilo bi mi svejedno da li je to City gradnja, Tehnogradnja, Modena, Vaer, Galens, Dijagoninvest, Rapid i da ne nabrajam, moje laičko mišljenje jeste da znaju kakva je konkurencija i da žele svi da se pokažu u dobrom svetlu zbog svojih budićih projekata i stabilnosti poslovanja. Izbegavao bih nova imena na tržištu svakako. Lično ne volim firmu Emerald iz nekih mojih razloga koji nemaju veze sa kvalitetom izrade zgrada više zbog ljudi koji vode posao i načina preko kojih su došli do kapitala (bivša dinamika) al to nema veze naravno sa Vašim pitanjem. Koliko znam rade dobro, i mislim da im je izolacija jedna od najboljih u gradu a vremenom ćete videti da je to jedna od važnijih stvari. Nećete pogrešiti sa njima svakako. Uvek možete otići do zgrade i pričati sa ljudima koji izadju iz njih i žive tamo, ja sam to često radio kada sam kupovao nekretnine, i te informacije su priceless...

Mislim da je gradnja zidova od pune opeke od presudnog značaja za zvučnu izolaciju koja je, kao što rekoste, jako važan segment za svakodnevni život u stambenim zajednicama. Većina investitora nažalost odustaje od takve gradnje i možda je Emerald jedini koji još gradi na takav način u NS. Znam da je pre Vlasina takođe gradila zidove između stanova od pune opeke, ali na novim zgradama i oni su odustali od takvog načina. Baš šteta. Znam neke moje prijatelje koji ne žele ni da razmatraju kupovinu stana u kome će da žive ako nije puna opeka zid. Sada, kada je kriza učinila svoje, i prodaja ne ide baš onako kao prošlih nekoliko godina, nadam se da će još neki investitori da počnu i dodatnim kvalitetom u vidu dobre zvučne izolacije od pune opeke privlačiti nove kupce.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 04 dec 2020 08:01 #1866

  • Homer
  • Homer's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 31
  • Primljenih Zahvalnica: 58
IC napisao/la:
moje laičko mišljenje jeste da znaju kakva je konkurencija i da žele svi da se pokažu u dobrom svetlu zbog svojih budićih projekata i stabilnosti poslovanja.

Апсолутно нетачно, тренутно је потражња много већа од понуде, што је довело до тога да се праве јако лоше и јефтине зграде. Бирају најјефтиније извођаче и материјале, мало нашминкају зграду са скупљом фасадом, споља гладац, изнутра јадац. То им пролази јер док има оваца, биће и вуне. Не поштују се пројекти, стање у пројекту једно, тотално друга много лошија ситуација у стварности. Наравно због корумпираног система све добија употребну дозволу. Ако не прихватиш да потпишеш њихов нацрт уговора, има ко 'оће. Ако се жалиш на било шта, кажу тужи ме. У ово време нико не жели да се покаже, него је свима циљ суви профит. Не бих никоме препоручио куповину новоградње у ово време. Инвеститори су постали бахати и безобразни, гледају само профит јер је тренутно обилан и никад већи.
Zašto bismo uopšte i izlazili napolje? Ionako ćemo se na kraju vratiti ovde.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: RM77, mlata, Bojan, Aleksejjj, Чиле

Stambena novogradnja - investitori 12 feb 2021 12:25 #1867

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Pošto nam je trenutno onemogućeno registrovanje novih članova, postavljam pitanje u ime nove forumašice koja se javila preko društvenih mreža...

Da li neko ima iskustva sa Ozon gradnjom i kakva su? Čula je oprečne utiske a zainteresovana je za stan u jedanom njihovm objektu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 feb 2021 16:04 #1868

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Zidaju najjeftinijim giter blokom, cesto ih i mesaju, slaba hidro i termo izolacija, uglavnom sve nejjeftinije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 feb 2021 17:51 #1869

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Drugar ima stan u njihovoj starijoj zgradi (tipa 15 godina stara) i nisam cuo da se zalio na nesto.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 13 feb 2021 20:34 #1870

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Kraj Vardarske, postavljena ograda. Ne videh ko je i sta je. Ako neko ima info neka podeli :)

Poslednja izmena: 13 feb 2021 20:36 od Boda Tajson.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Blavak

Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 15:30 #1871

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Roštilj na kilo iz Futoške 27 je kupio parcelu.
Za vaše dobro se nadam da će napraviti veliku roštiljaru :D
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 15:44 #1872

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Ne secam se koliko smo pricali o tome, ali vidim da se nesto desava na uglu Bulevara Evrope i Rumenacke. Spajanje parcela, opet se pominje AD Irmovo u nekim sporovima sa SPC (tako pise, sad mozda je transfer, nesam skolovao) na njima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 17:18 #1873

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Kod kruznog toka?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 17:20 #1874

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Tako je. Deo kod kruznog, tamo gde su one kucice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 20:59 #1875

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
Kako će to da se zove?
Sky Aviation Residence?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sandman, OneLove

Re:Stambena novogradnja - investitori 14 feb 2021 21:03 #1876

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
Stairway to Heaven

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 mar 2021 11:36 #1877

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
Ima li neko iskustvo sa Gra-Mont investitorom, kvalitetom zgrade, stanova?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 12 mar 2021 15:41 #1878

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Cula samo pozitivno za njih
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mel

Stambena novogradnja - investitori 13 mar 2021 16:46 #1879

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Jel cuo neko ista o NS SQUARE gradnji?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - investitori 15 mar 2021 08:45 #1880

  • BOB
  • BOB's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Iskustva sa wolf investom? Koliko je pouzdan, kakav je kvalitet gradnje?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru