Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 05 jan 2020 23:59 #721

• Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 3727
  • Primljenih Zahvalnica: 2411
To me raduje :clapping:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 16 feb 2020 01:09 #722

• valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 786
  • Primljenih Zahvalnica: 1794
Uskoro se na BPP otvara Idea, stalno se provlači priča kako su u problemu a ovo je peta Idea u krugu poluprečnika 1km oko moje kuće, a u taj krug upadaju i jedan omanji PerSu, ali i dva Gomexa i Roda i Alba od većih lanaca ali na samoj granici tog kruga, plus nekoliko sitnih tipa Mikromarket i Maxi Diskont (ne Delezov nego onaj lokalni novosadski) i sl. Ako povećamo poluprečnik na 1,5km, u igru ulazi još 3 Gomexa, 3 Univera, i po 1 Idea i 1 PerSu i 1 DIS, što znači da gde god mrdnem u bližem komšiluku je Idea, malo dalje su Univeri i Gomexi i megamarketi, a za najbliži Maxi moram da pređem najmanje 2km vazdušnom linijom. Da li je trgovniskim lancima ovako jednostavnije da grupišu prodavnice u klastere zbog snabdevanja, nemam pojma, ali mi je malo bezveze da pored četiri prodavnice u bliskom komšiluku sada dobijamo i petu prodavnicu iz istog lanca, a ni u postojeće 4 ne možeš uvek naći sve što ti treba.

Inače, odmah pored Idee se otvara i pošta 21107, ne znam da li imamo neku posebnu kategoriju za takvu vrstu objekata

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 16 feb 2020 09:52 #723

• e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 172
  • Primljenih Zahvalnica: 187
Lako im je otvarati, kada sve finansiraji dobavljaci, idea i mercator ne placaju nista, stalno se moraju traziti neki nacini za naplatu (nama kao dobavljacu nisu platili ima jednob2 godine) , Gomex svakom dobavljacu fakturise odredeni iznos za otvaranje novog objekta i svako od njih ima neke svoje cake....

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Zahvalnici: Dukelander, TurboMaximus, das ivon, sasar, Blavak, valjan
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru