Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice

Re:RE: Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 25 okt 2018 09:28 #541

• 1992NSNN
  • 1992NSNN's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 337
Voldi napisao/la:
Jesu još redovi ispred Lidl-a? Jel prolazio ko skoro?
Prošao sam jutros autobusom oko pola osam. Ispred rampe je čekalo desetak vozila

Послато са SM-A530F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 25 okt 2018 09:32 #542

• Zegi
  • Zegi's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 33
  • Primljenih Zahvalnica: 124
Voldi napisao/la:
Jesu još redovi ispred Lidl-a? Jel prolazio ko skoro?

Ja bio u utorak oko 18h, guzva na parkingu za mesto ali reda nije bilo ispred, i dalje je problem sa kolicima. Cekao sam u onom staklenom holu 2-3 minuta da dodjem do kolica, a unutra sudaranje, klasika. Po meni jos uvek je guzva, i jos uvek ima onih koji su samo dosli da vide i kupe 2-3 artikla a krecu se ko zombiji.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 25 okt 2018 09:45 #543

• Voldi
  • Voldi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 96
Da, ono sudaranje kolicima unutar objekta je gore nego čekanje u redu ispred ulaza.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 25 okt 2018 10:40 #544

• kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3770
  • Primljenih Zahvalnica: 7700
Ja bio juce. Nasao parking koji je 99% pun. Pred vratima stoje ljudi kao na pijaci, valjda se druze. Nema cekanja. Na kasi dug red 5-10 minuta.
Poneo par platnenih kesa i resio problem kolica koja su bas kabasta, mada postoje dve velicine.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 26 okt 2018 08:08 #545

• Voldi
  • Voldi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
kasko napisao/la:
Ja bio juce. Nasao parking koji je 99% pun. Pred vratima stoje ljudi kao na pijaci, valjda se druze. Nema cekanja. Na kasi dug red 5-10 minuta.
Poneo par platnenih kesa i resio problem kolica koja su bas kabasta, mada postoje dve velicine.

E to je pametno, poneti platnene kese.
Ja sam bio sinoć nešto posle 7. Red se ne čeka pred ulazom ali naravno slobodnih kolica nema, pa čekaš da ih neko oslobodi. Sreća, čekao sam samo par minuta.
Unutra je neviđena gužva. Nije da se ljudi grade, većina dolazi iz znatiželje i to familijarno (što je idiotski) pa se kupuju uglavnom sitnice kao što sam i ja uradio, i to uglavnom stvari koje u principu ti i ne trebaju. :)
Ako ništa drugo, ugrabio sam par Halloween gumenih bombona.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 26 okt 2018 11:19 #546

• valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 633
  • Primljenih Zahvalnica: 1363
Onda smo se taman mimoišli, mi smo malo posle 19 prošli kasu. Ne samo da fali kolica, nego fali i parking mesta, skoro deset minuta sam lovio slobodno, najpre sam kružio a onda fiksirao mesto gde su neke dve bakice i jedna porodica pakovali pazar u svoja dva auta (jedan auto je bio između njih), ne znaš ko je bio sporiji i kilaviji, i na kraju me sopstvena žena sabotirala i blokirala mi pristup do onog mesta koje se prvo oslobodilo (kao čuva ga a ono zvera okolo i bakice izašle iza njenih leđa) i neko ko je tek naišao uleteo tamo, pa sam se ubacio tek na ovo drugo kada su se konačno isparkirali... Inače smo se u Grčkoj izvežbali u ultra brzom šopingu u Lidlu (svratimo u povratku sa plaže pred sam fajront), tako da nam je i ovde bilo lako da se "razvijemo u strelce" i pokupimo sve što nam treba vešto izbegavajući gužvu koju naprave zbunjeni & neodlučni svojim kolicima...
I naravno, poneseš platnene kese i pokupiš prazne kutije usput po prodavnici, odmah na kasi popakuješ sve u kese i kutije i onda sve to u gepeku završi za par sekundi...
Poslednja izmena: 26 okt 2018 11:49 od valjan.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 26 okt 2018 15:45 #547

• das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 860
  • Primljenih Zahvalnica: 2617
Za NS je mera, 4-5 Lidlovih prodavnica. Tada nece biti guzve.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 28 okt 2018 13:14 #548

• srdjanyo
  • srdjanyo's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 139
  • Primljenih Zahvalnica: 229
Juče pokušali prvi put da uđemo.U samom holu dve opajdare se raspravljaju :angry: čija je šapa prva dotakla kolica.Izašli smo momentalno.Parking pun,mada nađe se mesto,prodavnica prepuna,kase prebukirane. :storm:
Neće mene Lidl videti pre 9. januara...

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 28 okt 2018 14:00 #549

• neobuscitta
  • neobuscitta's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
U međuvremenu Univerexport Alba pustio u rad četiri samouslužne kase. :)

Malo su čudno raspoređene ali ima sasvim dovoljno mesta za sve. Kese se naplaćuju na kraju tako što unesete koliko komada ste uzeli. Dve jako ljubazne devojke su tu da pomognu svima, a verovatno vode računa i o kesama. :)

Po odlasku sa kasa postoji kapija, kroz koju se prolazi uz skeniranje bar koda sa računa.

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 28 okt 2018 14:09 #550

• HellBlaze
  • HellBlaze's Avatar
  • Na mreži
  • Majstor
  • Primljenih Zahvalnica: 436

Barem 20min se ceka na kasi...
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, Duja, Blavak, valjan, AeroDron, Ambasador

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 28 okt 2018 16:05 #551

• e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 122
  • Primljenih Zahvalnica: 141
Jutros bio oko 10h, kolica odmah slobodna koliko hocete, uzeli po sta smo dosli, 5 minuta cekanja na kasi....

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Zahvalnici: srdjanyo

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 29 okt 2018 00:20 #552

• Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 173
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Veceras oko 20h bez problema bilo je i parking mesta i bas dosta kolica, broj kupaca konacno normalan bez problema se prolazilo kroz redove kolicima kao i same kase, polovina otvorenih (21h) i bez redova.

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 29 okt 2018 07:54 #553

• ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5452
  • Primljenih Zahvalnica: 8051
Ja sam bio oko 18h. Jedva sam našo parking. Ljudi porodično idu. Unutra velika gužva, može da se prolazi ali je velika gužva. Na kasi kasirka ekstremno brza i efikasna, nisam čekao ni dva minuta. Kolica sam video radnicu kako iznosi kolica pa sam ugrabio jedna u hodu. Cene - šta znam ima jeftinijih stvari a ima i istih ili skupljih.
Sve u svemu samousluga ko samousluga, sem što imaju stvarno dosta robnih marki koje prvi put vidim u Srbiji što je veoma dobro za nas potrošače
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE

Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 29 okt 2018 08:11 #554

• Voldi
  • Voldi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
Lidl kad napravi akciju, onda je to akcija u pravom smislu te reči. Ne skinu 5 dinara sa cene pa je plasiraju kao ogromnu uštedu.
Ja sam u nedelju bio oko podneva. Bilo je mase ali se moglo razgledati, bilo je i kolica. Devojke na kasi su ultra brze što je velika prednost. Ovakvu brzinu nisam video ni u jednom od ostalih marketa. Bez obzira što je red dugačak. Kad vidiš da se pomera, odmah se čekanje čini mnogo manjim.

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 29 okt 2018 10:03 #555

• srdjanyo
  • srdjanyo's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
Nisu ih džaba obučavali u Rumuniji, Češkoj i Austriji i to 6 meseci.
Slažem se da imaju dobre akcije, koliko mogu da vidim po reklamama na TV. Ostaje nam da vidimo da li će se taj trend održati i kako će se konkurencija ponašati.
Zamerke su jedino što nisu u tri najveća grada u Srbiji nastupili sa 3 i više prodavnica, nego samo u Beogradu.

Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 29 okt 2018 11:21 #556

• Voldi
  • Voldi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
srdjanyo napisao/la:
Nisu ih džaba obučavali u Rumuniji, Češkoj i Austriji i to 6 meseci.
Slažem se da imaju dobre akcije, koliko mogu da vidim po reklamama na TV. Ostaje nam da vidimo da li će se taj trend održati i kako će se konkurencija ponašati.
Zamerke su jedino što nisu u tri najveća grada u Srbiji nastupili sa 3 i više prodavnica, nego samo u Beogradu.

Novom Sadu je jedna prodavnica definitivno malo, ali koliko znam biće ih još, jedna definitivno pored GSP-a.
Što se akcija tiče, evo šta je najavljeno za prvi novembar:

:rofl:

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 10 nov 2018 10:29 #557

• mdinic
  • mdinic's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 266
uspeo jutros da udjem u lild i evo utisaka:

hteo sam subotom u 8 ujutru da dodjem, u nadi da nece biti guzve. kada sam stigao, uvideo sam da nisam jedini sa tom idejom. bukvalno su ljudi autima cekali ispred da se otvori kapija. zatim sledi uzimanje kolica, puno njih je iznenadjeno da im treba kovanica od 5 ili 10 dinara da bi uzeli kolica. pa vec tu bude guzve. na ulazu se mogu odloziti baterije i ambalaza za reciklazu. od sada pa nadalje, ne bacam baterije u djubre. unutra je vec bila guzva kada sam usao. ima povoljnih stvari ali zbog guzve sam postao nervozan i nisam imao zivaca da provedem unutra dovoljno vremena, bar ne koliko bih hteo. tako da zgrabih par sitnica i pravac kasa. kase su se otvarale kako se pojavi guzva na onim koje su vec otvorene, sto je za pohvalu.

zakljucak je: bice ovo super mesto za kupovinu kada ne bude guzve. a to ce verovatno biti kada se otvori jos jedna prodavnica.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Zahvalnici: Zex021, sasar, Blavak, Light, Djordje Cvarkov, valjan, Ambasador

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 10 nov 2018 11:30 #558

• e46glogi
  • e46glogi's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 122
  • Primljenih Zahvalnica: 141
Sto se Lidla tice, ako zelite nesto da ugrabite sto je na akciji, a da nije prehrana i svakodnevne potrebstine, sve sto valja razgrabi se prvi dan akcije, a i generalno sve sto bude na akciji sa dobrom cenom ode u istom danu, a oni kako sam provalio imaju ogranicene kolicine tih artikala.

Recimo ako trazite nesto sto je od cetvrtka na akciji, danas u subotu nema sanse da to nadjete... Ja sam recimo klincima uzeo u cetvrtak neke Crivit flis dukseve, uvece ih vec nije bilo,a bili su extra, a cena 899din.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 11 nov 2018 08:15 #559

• valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 633
  • Primljenih Zahvalnica: 1363
Ja u sredu uveče uzeo 4XL pižamu sa ponedeljačne akcije, dakle pred sam kraj akcije, a bilo je još i velikih dukseva i pantalona...

Re:Objekti male privrede - megamarketi, prodavnice 11 nov 2018 10:03 #560

• srdjanyo
  • srdjanyo's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
U petak stali pre izlogom i gledamo iz auta kase. Na svakoj kasi po 20 ljudi. Užasavam se toga.
Trenutno sam u Kikindi i u centralnoj ulici imaju LIDL neotvoreni. Objekat je završen, čeka se otvaranje i slobodno mogu reći da je veći od objekta u Novom Sadu .

Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru