Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: "NS bike" i biciklizam u gradu

"NS bike" i biciklizam u gradu 15 nov 2021 11:28 #781

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Tacno, to je kao prelaz kod Riblje Pijace
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"NS bike" i biciklizam u gradu 16 nov 2021 16:13 #782

  • Bezbednjakovčanin
  • Bezbednjakovčanin's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 103
  • Primljenih Zahvalnica: 409
Prema Jugoalatu.

Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, Yokai, sergio-m, mrnjavi, Duja, sasar, Blavak, valjan, nsns

"NS bike" i biciklizam u gradu 17 nov 2021 16:53 #783

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Ovo je onaj, manje problematicniji deo. Kada dodju do one deonice gde su konstantno parkirani automobili i na zelenoj povrsini i na biciklistickoj stazi (dakle preko puta kao i ova strana od Nikole Tesle do Bulevara Oslobodjenja bice zanimljivo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 19 nov 2021 15:24 #784

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Ako sam dobro video malo pre iz kola, gotov je potez od Mol pumpe do bulevara Slobodana Jovanovića, i to izgleda svi slojevi, ispred same pumpe je rupčaga, tek treba da se naspe i nabije tucanik, a ono parčence od pumpe do BE je iz nekog razloga na pauzi. Odradili su i par metara u prvom sloju asfalta od BSJ ka BBB, verovatno radi probe
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, Duja, Blavak

"NS bike" i biciklizam u gradu 29 nov 2021 14:17 #785

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Ovih dana sam se više puta provozao kolima raznim deonicama od BE do satelitske pijace, koliko sam mogao da vidim na velikom delu su izvučeni svi slojevi asfalta, ponegde je još uvek samo jedan, a ima i kraćih deonica gde je sve nasuto i utabano ali još nije odrađen asfalt, i tu je još uvek ona rupa ispred MOL pumpe, danas sam video da su sada tu postavljeni i ivičnjaci i delovalo mi je da radnici i tu pripremaju sve za nasipanje i utabavanje, tako da će do nove godine najverovatnije sve biti gotovo, računajući i signalizaciju, farbanje, izradu onih izdignutih prelaza i štagod je još preostalo da se uradi na toj deonici. Onda bi mogli da krenu da sređuju i preku stranu, tuda mnogo češće idem biciklom i tu je korenje baš katastrofa na nekim delovima...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Duja, Blavak

"NS bike" i biciklizam u gradu 30 nov 2021 10:22 #786

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Danas sam prošao za videla kolima od BE do Stevana Hristića i supruga je sedela sa suvozačke strane pa je mogla detaljnije da razgleda, ipak svugde ide još jedan sloj asfalta, taman toliko fali da se poravna sa ivičnjacima, a inače su i autobuska stajališta presvukli, i na njih ide još jedan sloj asfalta. Ona rupa ispred Mol pumpe je sada delimično popunjena tucanikom, biciklisti dotle voze kroz pumpu u kontra smeru, već ih ima priličan broj koji koriste novu stazu iako još nije sve skroz završeno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Blavak

"NS bike" i biciklizam u gradu 30 nov 2021 23:02 #787

  • mmirkovic
  • mmirkovic's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Рођени Новосађан
  • Poruka: 290
  • Primljenih Zahvalnica: 1005
Od pijace do kneza milosa je gotov i zadnji sloj asfalta. Ali vidim da par sahtova fali. Ne znam dal je neko mazno ili nisu jos ni stavili.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Mikins, valjan, Чиле

"NS bike" i biciklizam u gradu 06 dec 2021 14:38 #788

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Guli se bici staza od Hajduk Veljkova ka Nikole Tesle

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, Yokai, sergio-m, Duja, Blavak, Mikins, valjan, mmirkovic, Чиле

"NS bike" i biciklizam u gradu 14 dec 2021 14:13 #789

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Put Invest mašine su i danas radile na delu staze ispred Jodne banje uprkos snegu (na delu gde sam video jednog od radnika sa ručnim valjkom sneg je bio očišćen)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak

"NS bike" i biciklizam u gradu 16 dec 2021 15:55 #790

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Ispravka, sneg nije bio očišćen, nego su usuli tucanik pa su ga nabijali, juče sam opet prošao par puta pa sam video ispred parka kako utovarivačem kašikom sipaju iz kipera, snega ako je i bilo završio je upresovan na dnu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 21 dec 2021 13:39 #791

  • BigHead
  • BigHead's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 547
Deonica od Nikole Tesle do Hajduk Veljkove, slikano ispred Jodne banje.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, sergio-m, Duja, Brane, Blavak, markotolagano, Чиле

"NS bike" i biciklizam u gradu 21 dec 2021 13:59 #792

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Nije do Hajduk Veljkove, nego do prve kuće iza parka, tu je par metara još uvek raskopano, a od te kuće do Hajduk Veljkove staza je u originalnom stanju (grbava sa podvučenim korenjem), prođoh i u subotu i u nedelju tuda pa sam video...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 21 dec 2021 23:29 #793

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
E da, jutros je zatvoren izlaz Stevana Hristića na Futoški put, izgleda krenula izrada onog produženog ležećeg policajca na prelazu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 22 dec 2021 10:16 #794

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Update: na izlazu Stevana Hristića "korito" je jutros već bilo gotovo i nasuto, ostaje da prevuku od gore asfaltom ili popune kocakama ili čime će već da finiširaju, znači već večeras će verovatno moći da se prođe biciklom bez problema...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kasper

"NS bike" i biciklizam u gradu 23 dec 2021 15:22 #795

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Update 2: ipak je popunjeno kockom, jutros su radnici učetkavali pesak i još uvek je bilo zatvoreno za saobraćaj. Koliko sam mogao da vidim ovih dana na potezu od Bulevara Evrope do Bate Brkića, kao i ispred futoškog parka, još nigde nema završnog sloja, verovatno se čekaju povoljniji vremenski uslovi za taj sloj...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 23 dec 2021 15:34 #796

  • Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 168
  • Primljenih Zahvalnica: 454
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, Duja, Brane, sasar, Blavak, valjan, markotolagano, Чиле

"NS bike" i biciklizam u gradu 23 dec 2021 20:49 #797

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
valjan napisao/la:
Update 2: ipak je popunjeno kockom, jutros su radnici učetkavali pesak i još uvek je bilo zatvoreno za saobraćaj. Koliko sam mogao da vidim ovih dana na potezu od Bulevara Evrope do Bate Brkića, kao i ispred futoškog parka, još nigde nema završnog sloja, verovatno se čekaju povoljniji vremenski uslovi za taj sloj...
Ima zavrsni sloj kod Sheratona na bici stazi iz nekog razloga.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"NS bike" i biciklizam u gradu 23 dec 2021 21:21 #798

  • mmirkovic
  • mmirkovic's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Рођени Новосађан
  • Poruka: 290
  • Primljenih Zahvalnica: 1005
Boda Tajson napisao/la: Овај подигнути тзв. успоривач саобраћаја уопште нема смисла на том месту. Ту свако успори јер постоји једно опција да скренеш у улицу десно из Футошке или изађеш из ње десно. :banana:
Poslednja izmena: 23 dec 2021 21:22 od mmirkovic. Razlog: исправка правописа
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Чиле

"NS bike" i biciklizam u gradu 24 dec 2021 00:09 #799

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Svako uspori :lol: :D :clapping:

Ovuda svako jutro vozim ženu na posao, sad dok su bili radovi u Vršakoj nisam, ali ljudi jednostavno samo ukliznu sa Futoškog puta. Koliko su me puta centimetri delili da ne postanem nečiji "ukras na haubi" uz Slobodana Jovanovića i Bate Brkića upravo na ovakvim uključenjima iz sporedne ulice, vozači uopšte ne pogledaju ni levo ni desno sve dok ne dođu u liniju sa onom "glavnom" saobraćajnicom, i tek tada kreću da usporavaju, kakvi pešački i biciklistički prelazi, to ne postoji... ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Yokai, Duja

"NS bike" i biciklizam u gradu 25 dec 2021 12:31 #800

  • mmirkovic
  • mmirkovic's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Рођени Новосађан
  • Poruka: 290
  • Primljenih Zahvalnica: 1005
Ја као возач и кола и бајса увек гледам пре скретања да ли има бициклиста или да ли иде неко од кола кад сам на бајсу. Не гледају сви ни возачи ни бициклисти. У сваком случају мислим и да је проблем што после скретања у улицу одмах налетиш на лежећи који је тешко уочити на време. Мада спорије ће скренути неко са Футошке него овај из споредне улице који ће да кочи на самом уласку у Футошку.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru